Opinie o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Zakochany

Dlaczego ludzie na dziale Monzy jak zauważą jak ktoś do kogoś jest miły i pomocny , faworyzuje dana osobę szczególnie chodzi jak mężczyzna stanie po stronie kobiety zaraz tworzą się nie stworzone plotki że jest (usunięte przez administratora)... To się grubo mylicie ludziki czas zacząć patrzeć na siebie i w poduszki nie zajmować innymi osobami bo to jest nietolerancyjne podejście. Trzeba uwierzyć w przyjaźń damsko-męską..,

Facet
@Zakochany

Dokładnie przyjaźń damsko- męska istnieje i nie należy zaraz szukać żadnych podtekstów

wszystkowidac
@Zakochany

Bo do pracy przychodzi się zarabiać kase,a nie po to by obcy sobie ludzie patrzyli sobie w oczy i slinili się na swój widok takie coś niech się dzieje poza murami zakładu żeby nikt nic nie widział i nie mial o czym "plotkować" tyle w temacie.

Zakochany
@wszystkowidac

To co ma w (usunięte przez administratora) patrzyć jak coś mówi? Weźcie się ogarnijcie.. Przy rozmowie trzeba patrzeć w oczy wtedy widać że osoba jest szczera pasuje nie na boki spoglądać. Co za przedszkole widać.

Żal

Najgorsza firma jaka może być. Brak zorganizowania. Pomocnicy zachowują się jak by byli Panami. O nic nie można się doprosić... ja tu tylko przezimuje i spadam bo nie ma sensu tracić nerwów

Czas na przemyślenia
@Żal

A jakiego działu pomocnicy?

@Czas na przemyślenia

Na każdym pewnie. Niestety ale pomocnikami zostają osoby bez przezkolenia do zarządzania ludźmi... I potem jest jak jest

Warto wiedzieć
@Moro

Nie wszyscy są jednakowi zdarzają się incydencie oczywiście pomocnicy znam jednego mało wie a się jeży jakby był brygadzista albo dyrektorem

Czas przemyśleć
@Moro

To na pomocnika takiego z produkcji co nic nie wie tylko jak dostał się wyżej to mu wolno głupie odzywki stosować do ludzi. Chyba tu nie chodzi będac pomocnikiem wyżywać się na pracownikach tylko wzajemnie się dogadywać i współpracować. Znam jednego co jest zdolny do wszystkiego nie udało mu się gdzie indziej do miski dostać to teraz pomocnika udaje wielkiego. Mało to wiecznie tylko skarży do kierownika nie wiem co on chce osiągnąć przez to Skarżenie moim zdaniem dziecinne podejście totalne pośmiewisko.

Czas przemyśleć

Dobre maszyny jak działają na palec ????

Obserwator
@Żal

Nie narzekajcie na pomocników bo oni nie są tacy źli idziecie do Andrewexu tu są perfekcyjni liderzy potrafią oberka zatańczyć szczególnie jeden pan. Pod boki się bierze i godzinę myśli. Szanujcie brygadzistow i pomocników w sun garden.kazdy ma nerwy moze coś powiedzieć ale pracę macie pod nos przywiezioną

Ukraina

Według mnie niektóre szwaczki nie powinny tak się spouchwalać ukraincom.. którzy nadmiernie potrafią tylko plotkować i wymyślać jakieś rzeczy. Oczywiście dużo jest także normalnych ale niestety jak się chwilę stanie i popatrzy to zauważy którzy plotkują. Ale oczywiste są pod ochroną

Obserwator
@Ukraina

Takim co tak plotuja to podejść i solidnie (usunięte przez administratora) niech trzymają nos w maszynie bo paluszki przyszyją.ale są też takie które na pakowaniu plotuja kto z kim ma romans ale jeszcze niech dobrze się upewnia za nim cokolwiek wymyśla bo ludzie dużo mówią o kimś gdzie kto piernie ale o sobie nie. Pilnujcie swojej pracy nie obgadywać innych

I znowu

I znowu dzisiaj przez 4 dni męczyć się z tymi hapaczkami...

Yyy
@I znowu

Wypoczęte to będą hapać ze zdwojoną siłą, współczuję

Racja
@Yyy

Niestety... muszą zaistnieć mimo że i tak nikt ich nie docenia ale hapać trzeba bo przecież 10 zł więcej wypłaty a po podatku to może 4 zł... ale hapać trzeba

@I znowu

Weź urlop odpocznij i po nowym roku hapaczki się zestarzeja i padną

Prac
@Hihi

One do stu lat będą hapać wcale na emeryturę nie pójdą

Musi być miło

Z okazji nadchodzących wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia mocno pragnę Wam złożyć najcieplejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, spędzenia tych wyjątkowych momentów w gronie swych najbliższych oraz wszystkiego czego dusza zapragnie. Bogatego Mikołaja. Z kolei w Nowy Rok niezapomnianych wrażeń! Wszystkiego najlepszego! I żeby w tej dużej firmie nie zabrakło Polaków i żyli między sobą w zgodzie.

Cb
@Musi być miło

Zazdroszczę wam miłych świąt :/ ja niestety na takie liczyć nie mogę ale również dołączam się do życzeń

...........
@Cb

A co się stało, że nie możesz liczyć na mile święta

@...........

Pewnie chodzi o brak gotówki :)

Ktoś
@On1

Pieniądze to wszystko szczęścia za nie ,nie kupisz.

Ktoś
@Ktoś

Sorry miało być pieniądze to nie wszystko szczęścia za nie ,nie kupisz.

Leser
@Ktoś

Masz rację kolego. Kasa to wszytko czego człowiekowi potrzeba do dobrego życia szczęścia ale pracując w sg my raczej jej nie mamy xD

Hapaczka

Cześć. Nazywam się hapaczka, lubię hapać, moim głównym zadaniem w pracy jest nahapanie więcej od moich innych koleżanek hapaczek. Gdy wracam do domu myślę o tym jak zrobić aby nahapać więcej od moich koleżanek. Po mimo że mamy akord grupowy hapaczki nie rozumieją i jadą jak powalone

gosc

Nie ma się z czego śmiać takich hapaczek nie brakuje niestety nigdzie są w każdym zakładzie i jak trafisz na taką to z góry masz przechlapane a szczególnie te chorowite są nie do zaorania.

Brygadzista

Brygadzista powinien być zawsze po stronie ludzi a nie po stronie swoich pomocników. Ochrania swoich kolesi a zwykłego pracownika wolno zrugać zadowolony bo ma 4000 tys na koncie a nic nie robi tylko Łazi po hali i co chwilę bajeruje do lasek... brygadzista powinen z każdym porozmawiać i powinnyśmy też miec do niego zaufanie. Jakieś problemy w domu czy coś to powinien nas wysłuchać. Niestety ale zakładem rządzi dużo ludzi że wsi. Brak myślenia i pogardą i dlatego ludzie tu nie chcą pracować

Psycholog
@Brygadzista

Brygadzista powinien być stanowczy i dla każdego życzliwy jak i do swoich pomocników tak i każdego pracownika nie ma Wyróżnień. Od rządzenia jest kierownik, brygadzista. A ludzie mogą sobie porządzić na podwórku. W pracy skupić się na pracy nie na rozmowach towarzyskich. Jeśli chodzi o zaufanie owszem zgadzam się to co się mówi brygadziscie powinien zachować dla siebie .

Loona
@Brygadzista

To prawda. Chyba się domyślam który to jest. Ja nie mam pojęcia jak tacy ludzie bez kompetencji mogą kierować zespołem. Te 2 Panie i ten pseudo brygadzista nic z ludźmi sobie nie robią. A kierownik tego działu ma to w (usunięte przez administratora)

Wkurwiony
@Brygadzista

Od rana czekasz na rozładunek jedna zmiana stara się druga ma w (usunięte przez administratora) ty musisz potulnie czekać może rozładują a jak już to koniec tacho i znowu pauza powiedział kierownik na magazynie jutro też jest dzień mamy czas

Przecież...
@Wkurwiony

,..W tym zakładzie na magazynie to większość pracowników że "wschodu". Myślisz że brygadzista czy kierownik ma na Nich jakiś wpływ? A będzie jeszcze gorzej bo zbyt mało płacą i powoli coraz większe kręgi autobusu nic nie daje.

Warto przemyśleć
@Przecież...

Dla obcokrajowców praca jest a do Polaków nie ma. Po co te ogłoszenia że potrzebni ludzie do pracy, może tak by z tym ogłoszeniem na wschód.? Polak zadzwoni to nie ma przyjęć mój znajomy wyczytał ogłoszenie zadzwonił i brak pracy.albo jest dla wszystkich bez wyróżnień albo nie ma dla nikogo.

pracownik2
@Warto przemyśleć

Tak to prawda. Dla polaków brak pracy dla zagranicy to nawet soboty sie znajdą.Bo oni muszą.

Warto przemyśleć
@pracownik2

A my musimy wyjeżdżać za praca nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Wszyscy wyjedziemy niech wschód pracuje ciekawe ile narobią jakie procenty będą.... Zadbajcie o Polaków a nie obcokrajowców

Haha czego nie rozumiesz
@Warto przemyśleć

Pracownicy że wschodu pracują po 300 godzin i nie płacą im nadgodzin, trochę z tego przytuli pośrednik i każdy zadowolony, ze niby w dokumentach w gotowości do pracy są, a nikt zakładowych godzin pracy (faktycznych) inspekcji nie pokarze. To nie ludzkie ale prawdziwe na tym dorabia się firma.

Nikt

Ile dali na święta??

400 zł

Barwo
@Anonim

Bardzo pięknie. Taki prezent to dobra sprawa. Bo w innym zakładzie to nie ma co liczyć na dodatek na święta nie wspomnę o premii. Cieszcie sie ludzie że macie dobrze płatna pracę nie narzekacie że ciągle mało

@Lolololo

A yła czwórka z przodu na wypłacie? Bo u mnie tak :)

@Barwo

Ty nic nie rozumiesz. To idzie z twoich pieniędzy z tzw funduszu świadczeń socjalnych. W innych firmach masz jeszcze multikarte na siłownię, wczasy pod grusza itp. A ty raz na rok dostaniesz 400 zł i czujesz jakbyś dostał drugą wypłatę...

Brawo

Jak dostałeś 400 to multikarte sobie załóż

byly
@Anonim

Czyli podwyżka o 100% bo od lat było 200zł :)

Pes
@Lolololo

Dostaliśmy do 400 zł, ale dlaczego pracownicy ze wschodu nie dostały nic? Czy oni nie tak samo pracują jak każdy z nas?

Hahhaa
@Pes

Oni nie zasługują na nic. Dziś widziałem jacy robotni. Według mnie mogą darmo robic. Nic nie robią a keszcze ich nagradzać. Smieszne

Zadowolony

Chwalić firmę Sun Garden. Ładne prezenty dostali ludzie a jeszcze narzekają co nie którzy

Prac
@Zadowolony

Co to znaczy ładne prezenty ludzie dostali czyli co ?

Naturalny
@Prac

Dodatek na święta

I tną normy...
@Naturalny

Żeby się wyrównało, nowe zlecenia niewiadomo skąd są poobcinane, żeby robić więcej, taka polityka

@Zadowolony

Hahaha, żałosne. Tą firmę stać na dużo wyzwsz dodatki świąteczne.

Pomocy

Blagam dajcie mi już wypłatę :(

Beks

O jest i nasze zakładowe dziecko. Witamy witamy. Mama neta nie dala ze tak dawno cię nie było?

@Beks

Byłem w szpitalu w Choroszczy dopiero wyszedłem

ten
@On1

Mam nadzieję, że cię wyleczyli z różnych dolegliwości

On1

Spox , Ponadto poduczyłem go trochę fachu napełniana materacy, ćwiczył na szpitalnych pryczach ale ostatecznie stwierdził ze taka robota mi nie pasuje :D

Beks
@On1

Aa bo pan prezydent 25 lat na bezrobociu i dlatego :D ale myślę że jakby tu był to vy parę hapaczek ustawił do pionu hahaha

Wypłata

Czy byłaby możliwość zwrócenia wyplaty do pracodawcy? Nie chce aby zakład na mnie tracił a lubie po prostu robic za darmo. Chcę aby komuś w Niemczech żyło się lepiej dzięki mnie

Janek

Ludzie wypłata wpłynęła widzieliście? Jadę po pół tony ekogroszku i robię szturm na biedronkę.Niech ludzie widzą jak cały koszyk wynoszę zakupów.

Szacun

Szacun dla zarządu. Dobre wyplaty daliście na święta :D więc należą się podziękowania

Albatros

Nie chce mi sie dziś do pracy iść. Nygus jestem i śmierdzą mi nogi

Hihi

Ciekawe czy w rzeczywistości jest kochana czy tylko dla ludzi pokaz na fb miłość wielka publicznie a okazuje się zupełnie coś innego. Więc po co robić z siebie idiotów jak może być całkiem inna sytuacja. Szanuję ludzi którzy są naturalni

Prawda
@Hihi

Zgadzam się z ta wypowiedzią, wielka miłość na fejsie pokaz przed ludźmi a w domu każdy w innym koncie. Po co robić z siebie naiwnych najlepiej nie robić demonstracji przed innymi tylko uczucia zachować dla siebie.

Miłość

Zakochałem się w swojej koleżance z Susy ale nie wiem co robić. Poradzi mi ktoś? Jeśli to czytasz to chce abyś wiedziała że cię kocham

Koleżanka susa
@Miłość

Ja też cię kocham od pierwszego wejrzenia aż mi serce bije coraz mocniej. Przyjdź i powiedz ????. Fajne forum różne rzeczy tu się dzieją hihi. Miłość nie zna granic

Hihi

Widzę że tu cos sie kroi z forum firmy powstaje portal randkowy. No tak idą święta czas miłości. Trzeba się szanować i kochać

flexx

To jakaś firma tam jest co daje baby?

Pani
@flexx

Trochę kultury mówisz o kobietach co to za słownictwo ,,baby,, o swojej na bank tak nie mówisz.

@flexx

Jedź i sprawdź

das

6 tanich piw se już kupiłeś zeby pocieszyć gębe po robocie?

Kto takie bzdury pisze? Zero tolerancji i brak kultury osobistej.

Telewizja w SG

Może zgłosimy sg do programu kryptonim szef? Chciałbym zobaczyć jak dyrektor sobie radzi dygając meble

Spiker
@Telewizja w SG

O którego dyrektora chodzi? Myślę że dałby radę z tymi meblami

Poduszki

Ukraincy to niech sie do roboty wezmą a nie chodzą i plotkują... boli ich to że ktoś sobie radzi lepiej i ma towarzystwo? Aż tak szczypie to w oczy?

Hahaha

Obgadują Obgadują... I wprowadzają bardzo nie miłą atmosferę. Dorosłe chłopy a jak małe dziewczynki sie zachowują

Odpowiedź

Odpowiedzi
@Hahahahaha

Są od tego kamery

monza

Kierowniku czy teraz wszyscy możemy urządzać takie urodziny jak brygadzista ze zmiany A bo aż miał problem z mówieniem... Prosimy o traktowanie wszystkich równo.

@monza

Wy to jakieś bzdury piszecie tam brygadzista wypowiada się z kulturą osobista jest tylko jedne który na tej zmianie nie nadaje się jako brygadzista .o jakiego brygadzista chodzi szerzej proszę

@monza

Dodam że ten kto pisał to wredna osoba i już a pewnie temu brygadziscie w (usunięte przez administratora) włazi a teraz opisuje na forum. Człowieku lecz się bo w pracy obowiązuje dyskrecja nie (usunięte przez administratora). Jednym słowem pracują tam same kapusie. (usunięte przez administratora) Kierowniku bardzo proszę nie wysluchuj tych co tak latają z byle (usunięte przez administratora) do Ciebie ty masz więcej obowiązków z firmą a nie spowiedzi ludzi słuchać oni to niech zajmą się praca bo im procent spadnie i biadola że mało kasy.

Haha

I sam swojego ulubionego brygadzistę podkapowales/as haha

Fajna pani
@monza

Typowe dzieci skarżą na brygadziste. Ludzie wescie się za pracę bo wiecznie wam brakuje kasy. A nie opisujecie o kimś. Jak nie o brygdziscie to o kierownikach a wy wiecznie po 5 razy na zmianę na fajki albo ubikacji albo pogaduchy ten taki ten owaki. Kogoś widzicie tylko nie siebie. Chyba Pogorszyło się przez (usunięte przez administratora) są skutki uboczne i nie dziwie się bo widać . Powiem ze teraz Polak, Polaka by zgnebil , zdeptał. Będę bronić tego brygadziste co miał urodziny bo to człowiek o wielkim sercu a wy myślcie co chcecie

@Haha

Ja nic nie zrobiłem tylko ktoś kto zajmuje się plotami

Zgoda
@monza

Urodziny są raz w roku więc można raz sobie pozwolić na małe szaleństwo nawet może być problem z mówieniem. Niech sobie mówią co chcą. Kobiety też mają problemy z wymowa na nocnej zmianie A jak są czyjeś urodziny więc czego czepiać się brygadzisty. Torciki, placuszki kawusie a potem niski procent gdzie ta kasa.

Miła pani
@monza

Dzieci do przedszkola nie do firmy plotuchy jedne. Ten brygadzista miał urodziny ale bylo z nim. Wszystko w najlepszym porządku. To coś chyba się porobiło osobie która to pisała. Nie słuchać głupot. Możecie sobie sprawdzić kto to pisał ta odpowiedź na te zakłamane bzdury.

Laki
@monza

A co się niby działo? Bo ja nic nie widzialem

Czy na święta firma daje jakieś bony świąteczne i paczki dla dzieci ?

Xxx

Zapomnij, firma wychodz z założenia że masz tak dużą wypłatę że nie trzeba żadnych dodatków :D

@Xxx

Muszę przyznać , że pierwszy raz spotykam się z tym że firma nie daje kompletnie nic na święta , zapominając o dzieciach pracowników . A co z tymi co są zatrudnieni przez agencję ?

Moro

Są bony na święta... nie manipuluj :) a dzieci to chyba co miesiąc 500 plus mają

@Moro

A co żal ściska Ci cztery litery ? Ze dzieci nie masz i nie dostajesz 500+ ????

Serio

Nie tylko tu tak sie popsuło wszędzie. Czasy się zmieniają. Pakowac się i wyjeżdżać nie potrzebne będą jakieś dodatki świąteczne

Moro

Po prostu dziwi mnie takie podejściem. Kase na dzieciaki masz a jeszcze od zakładu wołasz hahaha dobre

Plusikowe

500 plus należy się dziecia nie rodzica

@Moro

A skąd taka pewność że mam dzieci ? Przecież nigdzie nie napisałem , że chce paczkę dla swoich dzieci , ująłem ogółem dzieci pracowników.

@Plusikowe

Słuszna uwaga

Jola

Tu się zgodzę z ta opinią. Dodam że jeszcze nawymyslaja niestworzone rzeczy i nie prawdziwe. Skąd się biorą te bajki tym ludzia chyba mają bujną wyobrazinie. Pozdrawiam tych co interesują się czyimś życiem nie swoim.

@Serio

Wszędzie się psuje ceny rosną a zarobki maleją. Tak narzekają ludzie w Sun Garden że wciąż mają mało. Idzicie gdzie indziej do firm jakie kokosy są 2200 na rękę i to wszystko. Po za tym granice pootwierane można znaleźć pracę płatną.

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. - Malanów

• Jak się pracuje w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 340.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 73 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 192 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.