PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE "K.Z" KOSTOŃ ZYGFRYD

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE "K.Z" KOSTOŃ ZYGFRYD

Paweł

To nie prawda że wypłaca w terminie tylko czesciow płaci 5 a resztę w sobotę resztę. I pracuje się po 10 godzin a płaci ci za 9 i 30 minut to przerwę masz tylko 10 minut. A jak nie przyjdziesz w sobotę to się musisz tłumaczyć i zpremi ci potraci .

Kasia

Pracodawca uczciwy, wypłaca pensje w terminie zgodnie z umową. Większość ludzi pracująca w firmie jest w porządku, to ciężko pracujący ludzie. Praca ciężka, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym -presja i odpowiedzialność. Pracodawce oceniam na plus

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE "K.Z" KOSTOŃ ZYGFRYD - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE "K.Z" KOSTOŃ ZYGFRYD