Opinie o McDonald`s w Tarnowskie Góry Józefa Korola 71

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald`s na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Tarnowskie Góry Józefa Korola 71

Mika

Nie polecam, na kuchni panuje jeden wielki chaos. Każdy każdego obgaduje, jeśli nie należysz do "kliki" jesteś gnojony i poniżany, a reszta nie dość, że nie zwraca na to uwagi, to jeszcze zrzuca na ciebie obowiązki, ponieważ i tak kierownictwo ma ciebie w poważaniu. Sam kierownik to cwaniaczek, któremu zdaje się, że pozjadał wszystkie rozumy, a tak naprawdę g... wie co się dzieje w restauracji. Niektórzy managerowie mają coś nie po kolei w głowie i da się to odczuć podczas rozmowy z nimi. Pracują w jakiejś knajpie, a czują się panami świata.

Mateusz
@Mika

Co to za bajki wyssane z palca? Pracowałem tam przez wakacje na kasie i jest git.

Tara Nowy wpis
@Mika

To są ludzie zombi w największymi wydaniu, Tara bardzo dobrze określiła i bardzo niepolecam No chyba że chcecie nerwicy lub coś gorszego tam nabyć powtarzam tam pracują tylko zombie niewarto pisać jak na koniec człowieka potraktują wystarczy tam spróbować

Patryk z okien Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie pozdrawiam kłamia jeden pracuje a reszta myje podłogi

Weronika Nowy wpis
@Patryk z okien

Możesz powiedzieć w jaki sposób kłamią? I kto? Pracownicy czy pracodawca? Z tego, co się orientuję, to musi być odpowiedzialna jakaś osoba za porządek na sali - a mycie podłóg to też wciąż praca. Warto o sytuacji powiedzieć coś więcej, wtedy łatwiej będzie ocenić czy warto się tam zatrudnić, czy też nie.

Anonim Nowy wpis

To miejsce schodzi na psy. Serio jak nie w mc drive "zapomna" cos dołożyć to kompletnie nie trzymaja standardu. Bic mac sie rozjezdza od nadmiaru majonezu, dosłownie kapie z niego, to brakuje czegoś w zamówieniu. Sałatka z kurczakiem ktora od lat uwielbiałam tez przeszła kiepska metamorfozę, pomijając pomidorki koktajlowe ktore zostały zamienione na byle jakie plastry pomidora z biedry twarde okrutnie i w pol zielone to ser który był największym atutem sałatki zamienili na byle jaki ser w plastrach który kompletnie ja zabija. NIGDY WIECEJ!

Sandiii

Najlepszy maczek w jakim byłam w okolicy. Przemili pracownicy i świetne jedzenie. Polecam nigdy się nie zawiodłam

Roman
@Sandiii

Super, że pozytywnie oceniasz pracowników, którzy pracują w tym miejscu. Byłaś tam pierwszy raz? Pytam, ponieważ chcę mniej więcej oszacować na podstawie ilu wizyt wyraziłaś swoją opinię o tej restauracji McDonald`s mieszczącej się w Tarnowskich Górach.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w McDonald`s spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Z okolicy, pl

Jak dla mnie żenada Mac nie polecam .... Zdala od tego miejsca !!!

Henryk

Podajecie zimne jedzenie i na odwal się

Mobbing, ludzie nie pracujcie tam :(

Nie pracujcie tam ludzie, chyba że na okres wakacji na kasie albo przy robieniu kawy.

Bartek

Dramat

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Tarnowskie Góry

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042