Zakład Wielobranżowy Drewbud Łucjan Gorol

Tarnowskie Góry

Zakład Wielobranżowy Drewbud Łucjan Gorol

Opinie o Zakład Wielobranżowy Drewbud Łucjan Gorol

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Drewbud Zakład Wielobranżowy Łucjan Gorol? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Janusz

JEDEN WIELKI SYF, I DOPIERO PO MIĘSIĄCU POWIEDZIELI MI JAKĄ MAM STAWKE GODZINOWĄ 4 ZŁOTE NA GODZINE BEZ ŻADNEJ UMOWY, NIKOMU NIEPOLECAM

Andrzej

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy po prostu jakaś masakra można powiedzieć OBÓZ PRACY ale to za małe określenie tego bagna, stawka godzinowa 5zł bez umowy o pracy nawet o dzieło tylko jedna osoba miała w tym zakładzie umowę o prace z 10-15 osób. Na początek musiałem podpisać oświadczenie ze jak nie przepracuje miesiąca to nie będę żądał wynagrodzenia za te dni przepracowane, z góry jesteś traktowany jak złodziej i żadnego szacunku dla Ciebie nie mają, nikomu nie polecam tego zakładu ani cokolwiek tam kupować omijać ten zakład szerokim łukiem

Mario

Ten zakład proponuje mijać szerokim łukiem,dziadostwo[usunięte przez admina] pracowników.Nie polecam się tam zatrudnić.Lucek to stary [usunięte przez admina],a jak mu ktoś już niepotrzebny nie ma zmiłuj.Tak że miarkujcie się.

Zostaw opinię o Zakład Wielobranżowy Drewbud Łucjan Gorol - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy Drewbud Łucjan Gorol