Opinie o Lew - Mar Lewandrowski Marcin w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lew - Mar Lewandrowski Marcin. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lew - Mar Lewandrowski Marcin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew - Mar Lewandrowski Marcin w Wejherowo

Agata Nowy wpis

Dawno nie pisaliście nic na temat tego, jak się pracuje w firmie Lew-Mar w Wejherowie, a fajnie byłoby się tego dowiedzieć, szczególnie, że obecna sytuacja z pandemią jest dosyć specyficzna. Czy pracodawca ma zapotrzebowanie na nowych ludzi?

Mistrz Nowy wpis
@Agata

E tam miotła i przestawianie pojemników stacza ....

Marcin Baranik Nowy wpis

Hej Marcin jak sie tak czyta to co ludzie piszą to ,aż człowiek przerazony tym co sie dzieje w waszej firmie ale mnie to wszystko jedno dla mnie zawsze byliscie oki i niech tak zostanie Marcinie mam do ciebie prosbe jesli to czytasz to prosze zadzwon do mnie potrzebuje porozmawiac Marcin Baranik kiedys u ciebie pracowałem lata 2006-2010 to moj nr 570-583-544 .

Waldi Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Szkoda, że przestaliście pisać.

romik

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. Szkoda tylko że idzie im to tak opornie .

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lew - Mar Lewandrowski Marcin? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pomoc Montera?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Inżynier optymalizacji produkcji
Libru Sea Sp. z o.o.
wrrr

złodziej cwaniak do odjpania pracownik kodala pozdrawia "cfelu"

anonim2

Żal tych ludzi,ale pomyśl o nim o jego rodzinie,dzieciach ... Oni stracili wszystko.To wszystko sprawka [usunięte przez administratora] Wiem co piszę,bo bardzo dobrze znam tą sytuację.

ciekawe czy ktos komu szef zalega z kasa moglby napsiac o nim cos dobrego?ludzie puknijcie sie w glowy.wszystkie pozytywne komentarze o tym panu sa dzielem jego smaego i jego rodziny.mi tez zalega pieniadze.to zwykly kombinator. wozi sie Q7 a ludziom kasy nie placi.jak najdalejod takiej firmy.

Jakub

Jestem pracownikiem J.M.L. od kilku lat i to nie prawda co piszą o Panie [usunięte przez administratora].To młody,mądry i dobry człowiek.Ma problemy z płatnością,ale nigdy nie był wobec mnie nieuczciwy.

Rafał

Z nudów wszedłem na tę stronę . Z ciekawości czy ktoś i coś napisał o firmie JML i jej właścicielu (usunięte przez administratora) Czytam i czytam . Napiszę krótko . Ta firma i jej właściciel wiszą mi ok. 3000 zł . Telefonów nikt nie odbiera . Pracowałem od września ubiegłego roku . Nigdy wypłaty na czas nie było . Od października to szkoda mówić . Praktycznie od listopada już nie ma nic . Facet nie ma nawet odwagi powiedzieć prosto w oczy że nie zapłaci . (usunięte przez administratora) i jego firmy jak najdalej.

Mamy na tej stronie grę dwóch osób jednej, która wypisuje cały czas minuta po minucie - rzeczy oczerniające i za chwile ktoś odpowiada i wypisuje minuta po minucie komentarze pozytywne - ludzie dajcie sobie spokój z tym teatrem i weźcie się do roboty.

bik

JML istnieje już kupę lat na rynku zatrudnia dużo ludzi a problem nie leży w samej firmie ale w zleceniodawcy, który nie płaci za faktury

Prawda jest taka : zapłać byłym pracownikom !

Robert

Faktycznie [usunięte przez administratora] . Mi zalega 3140,- za 1,5 miesiąca pracy . Unika telefonów i spotkania .

(usunięte przez administratora) to też jego firma . Ciekawe jak tam jest . Mi zalega 1600 zł .

Krzysztof

Ja pracowałem na Baltic Arena . Pieniędzy za grudzień i styczeń nie mam do dzisiaj . Wcześniej żadna wypłata nie była w terminie . I to nie parę dni. Dzięki za informację o tym forum . Przekazuję innym .

Panie " Zniesmaczony " Pan chyba nie wie co pisze . (usunięte przez administratora) to zwykły [usunięte przez administratora] . Mi i moim kolegom wisi kasę za CMI . Prokurator wcześniej , czy później go znajdzie .

(usunięte przez administratora) niech mi Pan napisze komu nie zalega w płatnościach (usunięte przez moderatora)i ? Chyba tylko Panu , a i w to nie wierzę . Imtech mu płacił , Akademia Morska też . Obecnie wykiwał co najmniej 100 osób i tyleż firm . Swoją firmę Quattrotech i jej prezesa również oszukał . (usunięte przez administratora)myśli , że tak bezkarnie będzie się mu udawało .

zniesmaczonyof

No....w końcu znalazłem Was!(usunięte przez administratora)MI SIE CHCE JAK CZYTAM TO! Dlatego ja nic tu nie napiszę...No może tylko,że to "stek bzdur" a z (usunięte przez administratora)to przeginka! Chłop ewidentnie chce się zemścić. Ciekawe tylko za co? Czym (usunięte przez moderatora) sobie na to zasłużył,bo u mnie napewno jeszcze niczym.

brygadzista

Jeszcze jedno... Ciekawe dlaczego pierwsze posty pojawiły się po 17-tej i każdy negatywny w odstępie kilku minutowym?! Brawo! Bardzo bystry ten cwaniak co chciał mego szefa obsmarować. He,he Istny(usunięte przez administratora)

brygadzista

Te złe opinie to jakieś pomówienia.Pewnie,ktoś nie potrafił uszanować pracy w J.M.L. i został może w jakis sposób ukarany np.ma po premi :) albo został zwolniony za np.nadużywanie procentów na budowie i teraz się mści.Ja pracuję w tej firnie od kilku miesięcy i nie mogę aż tak narzekać.Czasem się zdarzy,że nie dostaliśmy wypłaty w terminie,ale to zwylke kilku (rzadko kilkunasto) dniowy poślizg.

Zostaw merytoryczną opinię o Lew - Mar Lewandrowski Marcin - Wejherowo

• Jak się pracuje w Lew - Mar Lewandrowski Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Lew - Mar Lewandrowski Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lew - Mar Lewandrowski Marcin
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Franciszka Fenikowskiego 11 lok. 48
    84-200 Wejherowo