Opinie o Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński w Wejherowo

Paweł S.

Odnosząc się do opinii , jednoznacznie można stwierdzić że internauci dzielą się na dwie grupy . Większość jest zadowolona z pracy w firmie co skutkuje ich długą współpracą. Jednak ta druga grupa to ludzie którzy nie przepracowali nawet kilku miesięcy , gdzie do dziś dnia nie mogą znaleźć stałego zatrudnienia , dlaczego ? Pewnie dlatego że nie potrafią się dostosować do wymagań oraz standardu firmy , stąd też nie szukają winy u siebie tylko po stronie firmy bądź pracodawcy . Zespół nie zmienia się od kilku lat , wszyscy ze sobą współpracują . Urlopy są wypłacane tak jak i L4 grafik nie przekracza 180 godzin , chyba że ktoś chce więcej pracować . Umowa o pracę na pełen etat ! To tłumaczy długoletnią współpracę pracowników , a jeżeli ktoś nie pracuje w tej firmie bądź kiedyś sobie dorabiał i nagle przestało mi to pasować niech się nie wypowiada , bo to są dopiero żałosne wypowiedzi .

Tomku w Domku
@Paweł S.

Tak jest w każdej normalnej firmie która szanuje pracowników i klientów a pracownicy szanują swoją pracę której także się w pewnym sensie poświęcają - w pracy trzeba troszkę pomyśleć i popracować a nie tylko być . Jak Ty poświęcasz pracy to i pracodawca to doceni.

Pracowałem w Alcatraz dość długi okres czasu , czytam te opinie i w głowie mi się nie mieści jak można generować takie komentarze. Na rozmowie umówiłem stawkę z Panem Rafałem , taka też otrzymałem, następnie umowa o pracę na czas określony a potem na stałe. Osoby które odrabiały w firmie zatrudniane były na umowę zlecenie , więc nie wiem skąd pomówienia o najniższej stawce , bzdura nigdy tak nie było. Z czasem stawka wzrastała co najmniej raz do roku , więc nie wiem skąd mowa o niewolnictwie . Pakiet ubezpieczenia grupowego które opłaca sam pracodawca . 12 godzin pracy czasem się zdarzało przy większych realizacjach bądź zamówieniach, ale oczywiście za każdą minutę było zapłacone. Co do nadgodzin , śmieszne bo jest to praca zmianowa więc pracuje się np dzień na dzień i w skali miesiąca wychodzi norma która wynosi około 170 godzin więc uważam że normalnie , już pomijam że jest to gastronomia . Wracając do niewolnictwa ???? Rafał Żychliński wypłaca premie uznaniowe które zależą od zaangażowania oraz jakości wykonywanej pracy ,jeżeli ktoś przychodzi do pracy po to żeby przyjść to raczej taka premia nie jest uznawana , a widzę że ludzie którzy tutaj wypisują takie bzdury mają w sobie bardzo dużo jadu i nienawiści , które bezkarnie mogą przelewać na tej stronie bo jest oczywiście bezkarne . Podsumowując nie pracuje już u Pana Rafała, jednak jako pracodawcę mogę bardzo polecić , lecz tylko dla potencjalnego pracownika a nie dla kogoś kto po odejściu obrzuca błotem firmę . Pozdrawiam. T.K

Tina

Odnośnie Alcatraz mogę napisać sporo , tak jak jest tu tych opini . Nie mogę powiedzieć że dobrze wspominam czas przepracowany w tej firmie . Widziałam trochę i wszystko się zgadza lecz z tej negatywnej strony . Dowiedziałam się ostatnio nawet że ten cały kierownik który tam byl ,już nie pracuje i jeszcze kilka osób odeszło . Ciekawe dlaczego skoro tak bronił lokalu , ponoć osoby które odeszły miały zwrócić za urlop który został im wypłacony, więc nie wierzę w poprawę sytuacji w tej firmie . Pewnie ludzie dalej są traktowani przedmiotowo jak zwykła siła robocza , do których nie przywiązuje się większej wagi

Ubezpieczenie grupowe? Z którego nigdy nie skorzystasz. Dobrze wiadomo nie od dziś że etat tu nie wynosi 170h ale raczej po ponad 230h.

@Adam

Adamie czy ty znasz to ze swojego doświadczenia ? Z ubezpieczenia możesz skorzystać w każdej chwili , więc nie rozumiem.

@Adam

Ile czasu pracowałeś i na jakim stanowisku?

Klient

Zawsze tu wracam jedzenie jest smaczne obsługa raczej się nie zmienia. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta.

Tina Nowy wpis

Czy Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński zapewnia kartę multisportu?

@Paweł S.

Dobrze wiadomo że w tej firmie KODEKS PRACY ,nigdy nie był przestegany, odnośnie zmian pracy, ilości godzin w miesiącu, płatnych urlopów czy zwolnień lekarskich. Moglbym tak wymieniać w nieskończoność. Tutaj zawsze ludzie musieli przychodzic chorzy do pracy. Byli pracownicy Dobrze wiedza, że piszesz bzdury. Ale wiadomo ręką która karmi się nie gryzie. Ps. Jeśli macie wybór iść gdzie kolwiek indziej ,to lepiej iść tam bo tu Szkoda twoich nerwów i czasu.

@Adam

Dobra Adam przestan już człowieku kozaczyc w internecie, bo tego nie idzie już czytac. Czemu nie byłeś taki wylewny przy odejściu z pracy albo na zebraniach zespołu ? :)

@Paweł S.

Masz racje. jak ktoś chce pracować to się przykłada i nie narzeka, szczególnie jak warunki są dobre. Ile teraz jest na godzinę netto. Da się dobrze zarobić?

@Paweł S.

Ciekawe ile uznaniowej premi ci zapłacił za taką opinię. Żal mi ciebie może kiedyś otworzysz oczy a nie przecież był taki czas że się z tamtad zwilniles i sam mówiłeś jak jest zle i jaki szef jest głupi. Powodzenia w dalszym lizaniu d.... Koniowi Rafalowi

@Zazenowany

A to prawda. Zwalniał się nawet dwa razy. Kasa czyni cuda

@Zazenowany

A skoro Ty juz tam nie pracujesz to na jaka cholere wszystko komentujesz i obrazasz pracownikow ? Zajmij sie swoim zyciem

Klient3
@Piotr

można się dwa razy zwolnić i dalej pracować? Wprowadzacie ludzi w błąd swoimi nieprawdziwymi opiniami. Trochę szacunku człowieku :)

@Zazenowany

Pewnie żadnej premii. Dupka Szefa smakuje najlepiej. Szkoda, że Rafał nie wie jakie rzeczy na niego gadałeś za plecami jak chciałeś się zwolnić Panie Pawle S.

Krzysztof O.

Pracowałem w Alcatraz prawie 10 lat na stanowisku kucharza. Praca ta nie jest dla miękkich i słabych ludzi. To ciężka praca. Jeżeli ktoś zgodził się na warunki i nie dawal rady. A teraz wylewa żale na forum to jest osobą niepoważna. Niestety jest to czas że można bezkarnie pisać. Jeżeli masz coś do kogoś to zadzwoń. Aa. Nikt mi nie zapłacił za komentarz. Pozdrawiam załoge Alcatraz

@Zazenowany

Już tak nie oceniaj innych. To nie można być zadowolonym z pracy i napisać dobrej opinii? A jak już wspominasz o premiach to ile jest tych pieniędzy?

Tomku w Domku Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

W Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński poszukiwana jest osoba na stanowisko Pizzerman. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dostawca pizzy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Joanna

Już nigdy tam nie zamówię. Zamówiłam trzy pizze. Jedna z nich miała być carbonara. Niestety, dostaliśmy jakąś inna. Poza tym, pizza z kurczakiem, beznadziejna. Co raz gorzej się tam dzieje. Rezygnuję z ich usług.

Mariusz
@Joanna

Bo sam się przekonałem że jedzenie tam to syf, kiedyś było dobre ale widać komuś woda sodowa uderzyła do głowy.

Mariusz

Zamówiłem dwa obiady na miejscu, tragedia! Mięso kebab bez smaku, sos czosnkowy robiony na starym zbutwialym czosnku, surówka Polana jakimś sosem ohyda z żony zestawem nic lepiej. O pizzy z tego lokalu już nie wspomnę. To był nasz ostatni posiłek w tym lokalu.

Niezadowlony

Śmieszne bo opinie są bardzo podobne Niko Paweł S. Koń Rafał jakby pisała je jedna i ta sama osoba śmieszne jesteście (usunięte przez administratora) może jak zaczniecie cenić pracowników i szanować przede wszystkim to ktoś wkoncu będzie chciał pracować w waszym obozie

Niko
@Niezadowlony

Logiczne, że są podobne, skoro są prawdziwe. Jak większości naszego zespołu, która się tu dobrowolnie wypowiedziała :) Poza tym nikt nie musi się Tobie z niczego tłumaczyć, a Ty jesteś zwykła miękka faja, bo jedyne co potrafisz to pisać z anonima. Tyle masz gorzkich żali do wypisania, trzeba było je głosić na zebraniach, a nie zgrywać kozaka w necie. To jest dopiero śmieszne :D

@Niko

Ludzie w necie czują się bezkarni, pisze z anonima to od razu dostaje wiatru w żagle :D

@Niezadowlony

Nie sądzę, żeby pisała jedna osoba. Każdy ma prawo się wypowiedzieć bez względu na wydźwięk opinii. Co masz do zarzucenia firmie? To niedocenianie to głównie finansowe, czy chodzi ci o lepsze stanowisko?

John Pedro

Zgadza się

@John Pedro

Kolejny komentarz z serii „Nie znam się, więc się wypowiem” :) Poprzyj swoją wylewną wypowiedz trafna argumentacja, bo takie komentowanie jedyne co to wprowadza w błąd użytkowników.

Emilia
@Niko

Wiesz, jest takie powiedzenie "grupa może iść jedynie tak szybko, jak szybko daje radę iść najsłabszy jej członek". Jeśli w zespole jest osoba, która nie ma odwagi powiedzieć na zebraniach o tym, że coś jest nie tak, to ja bym się zastanowiła, czy naprawdę jest w lokalu otwartość wobec problemów i potrzeb załogi.

John Pedro
@:)

Wy już dobrze wiecie co macie za skórą... Pamiętajcie Karma Wraca

@Niezadowlony

A Ty tam pracowałeś czy tak po prostu stwierdziłeś że coś naskrobiesz, uprzednio czytając negatywne komentarze?

@John Pedro

Opowiadaj :)

@Marta

Hahaha nie nie pracowałem ale moja żona tak i dwa razy została (usunięte przez administratora) i za każdym razem tak samo wielkie obiecywano wielki wyzysk i zero szacunku. Szczerze niech się pilnują bo karma wraca i to boleśnie. Widziałem nawet że już nie mają (usunięte przez administratora) na wydarzenia typu WOŚP to osobiście kierownik i szef stali za stołem licząc na zysk hahahaha pomału karma wraca nie trzeba nic robić poprostu samo się zrobi

Sylwia Ginter

W Alcatraz pracowałam troszkę ponad rok.. co prawda z umową się nie dogadaliśmy do końca ( ja chciałam pół etatu szef raczej chciał dać mi cały etat ) , ale urlop został wypłacony w całości wbrew opiniom które można tutaj przeczytać , rozstaliśmy się z uśmiechem . Warunki jakie były ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej zostały spełnione w stu procentach, . Z współpracy jestem zadowolona , . Jako pracodawcę polecam

Z reguły ludzie piszący opinie które jedynie zgodne są z nieprawdą i pomówieniami, przychodzą do pracy myśląc że nie muszą robić nic i dostawać za to pieniądze. W tej firmie jak i każdej innej jest regulamin oraz zasady których trzeba się trzymać. Ludzie takiego pokroju jak osobnik Xxx pewnie należą do tej części społecznej której nie chce się pracować stąd trafia tutaj taka wypowiedź. Są tutaj ludzie którzy pracują po kilka lat i jakoś z takimi doświadczeniami się nie spotkali.

@Paweł

Tak pracują po kilka lat, że średnio 2 x na miesiąc szukacie pracowników na WSZYSTKICH stanowiskach i bez powodu to się nie dzieje

Najwyraźniej jesteś mało obeznany w temacie, Ogłoszenia są wznawiane z powodu rozwoju firmy, większej ilości zamówień oraz imprez zewnętrznych więc uważam że jest to uzasadnione poszukiwaniem nowych pracowników.

@Paweł

Widze tuba propagandowa działa sprawnie :D a może mają (usunięte przez administratora) na tą robote z powodu a) nie za ciekawej stawki b) pewnego wiecznie drącego morde frustrata b) charytatywnego sprzątania po zamknięciu ? Ale jeśli rzesza ludzi masowo rzucająca tą prace w (usunięte przez administratora) po krótszym czasie to dynamiczny rozwój to elo.

Zawsze możesz podpisać sie swoim imieniem Adamie. Stawka adekwatna do rozwoju intelektualnego. A na nygusów i leserów nic innego nie pomaga .

Klient2

Na pewno anonim jest bardziej wiarygodny od właściciela lokalu. Gratulacje inteligencji, pozdrawiam.

Jp

Dziwne, komentarze znikają....

Ag
@Jp

Ale tylko te negatywne

Paweł S.

Jak na razie nie przeprowadzamy wewnętrznych rekrutacji. Jednak jeżeli pracownik jest ambitny oraz doskonale wywiązuje się z powierzonych zadań jest możliwość awansowania go na osobę decyzyjną zmiany.

@Paweł S.

Mówi osoba która gówno ma do gadania

@Paweł S.

A zewnętrzne przeprowadzacie? Szukacie teraz nowych pracowników, bo nie widziałem żadnych ogłoszeń. Napisałbyś jakie trzeba mieć kwalifikacje?

Piter
@Mirosław

Zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz to od tego zależy kwalifikacje kolego

Czy firma ma w swoich usługach np obsługę jakichś eventów lub imprez? Chciałabym sobie dorobić w ten sposób.

@Marta

Oczywiście obsługujemy eventy oraz imprezy zewnętrzne , zapraszamy do kontaktu od maja 2022 r.

@Paweł S.

Dziękuje za odpowiedź :) Na jakie stanowiska firma będzie prowadzić rekrutacje?

@Marta

Jeżeli chodzi o pracę dodatkową to obsługa klienta na imprezach zewnętrznych.

@Paweł S.

Jakieś duże imprezy? Ile wtedy jest osób do obsługi? Pytam bo jestem zainteresowana pracą dodatkową, kiedyś dorabiałam jako kelnerka na weselach :)

Sara M.

Pracuje w firmie Alcatraz już 4,5 roku i moim zdaniem nie mogłam lepiej trafić :) Super ekipa, grafik dopasowany do moich potrzeb ( studiuje dziennie), częste podwyżki oraz premie uznaniowe za dobrze wykonaną prace oraz chęci rozwoju. Każdy kto chce pracować zostaje doceniony, a negatywne opinie jak widać płyną od byłych pracowników którzy chcieli zarobić lecz się nie narobić ;) polecam serdecznie każdemu kto kocha prace w gastronomii

@Sara M.

Wcześniej nie było info o premiach uznaniowych. Ile mniej więcej masz miesięcznie tego dodatku? Bo skoro już tak długo pracujesz to chyba nie narzekasz na wypłaty, nie?

Michał U.

Mam przyjemność pracować w Alcatraz od 10 lat. Już sam czas spędzony u jednego pracodawcy, powinien dać pod wątpliwość negatywne opinie jakie są tutaj wypisywane. Jeśli ludzie myślą że przyjdą do pracy i za nic nie robienie dostaną świetną pensje, powinni się nad sobą zastanowić. Kadra pracownicza od lat praktycznie wygląda tak samo, co nie jest regułą w gastronomii. Świetne miejsce pracy, szczerze mogę polecić je każdemu, kto chce pracować.

Pajppiptypajp

Rozumiem że czas późny ale dzwoniąc Pani poinformowała mnie ze czas oczekiwania to godzina dwdziescia minut, czekałem godzinę czterdzieści i zamówienia brak, zadzwoniłem do pizzerii i informacja ze nawet jeszcze nie wyjechała i mam czekać jeszcze około 20 min. Się (usunięte przez administratora) nie wyrabiacie przestańcie przyjmować zamówienia lub zatrudnijcie dodatkowo kogoś do rozwożenia zamówień a nie szczurzyc na dostawcach. Ostatni raz zamówiłem. Od was. Tak (usunięte przez administratora) dostawa na Fenikowskiego

Obecny pracownik

Jestem obecnym pracownikiem firmy Alcatraz. Pracuje w zaprzyjaznionym zespołem ponad 3 lata. Dziwią mnie negatywne komentarze, ponieważ większość z nas jest tu długo stażem, i przecież z własnej woli. Każda prośbą zostaję spełniona, a problem rozwiązany. Stawka odpowiednia, a premia uznana według starań i zaangażowania.

Internauta
@Obecny pracownik

Szkoda ze ogłoszenia co chwile że szukacie do pracy.

@Internauta

Internautów przedstaw się z imienia i nazwiska skoro masz tak dużo do powiedzenia , bo twój monolog już jest nudny , stały zespół nie zmienia się od 3 lat , ale skąd możesz wiedzieć skoro nie pracujesz w firmie tylko oczerniasz bezpodstawnie . Nie pozdrawiam .

Szymon

Jestem za. Pracodawca będzie mógł się odnieść do konkretnej osoby. Czytając opinie widać, że coś jest na rzeczy. Nie wydaje mi się, aby pracownik wykonujący pracę na rzecz firmy od kilku lat był tam (usunięte przez administratora)

@Internauta

Nic nie poradzimy, że tak prężnie się rozwijamy???? wystarczy spojrzeć na flotę aut, ktoś musi to obsłużyć.

@Internauta

A co dziwnego jest w poszukiwaniu osób do pracy? Skoro firma się rozwija to chyba logiczne, że poszukiwani są nowi pracownicy na różne stanowiska :-)

@Obecny pracownik

Tak tak krowa to piękny ptak tylko skrzydeł jej brak skoro tam pracujesz to jeszcze szare komórki nie dały sygnału do mózgu że coś jest nie tak.

Niezadowlony

Praca za śmieszne pieniądze wyzysk pracowników nie dawanie urlopów praca przez 12h. Umowy na ćwierć lub pół etatu śmiechu warte. Nie wypłacanie zaległych wypracowanych w pocie czoła dni urlopowych. Ogólnie szef (usunięte przez administratora) i kiedyś się doigra bo nie tylko on zna przepisy

Karol
@Niezadowlony

Nie tylko nie wypłacone urlopy ,ale również kiedy jesteś chory, l4 w tej firmie nie obowiązuje. Nie możesz iść na l4 bo jest bezpłatne. Praca czasami po kilka dni pod rząd po 12h. Urlopy też bezpłatne.

@Karol

Ile czasu pracowałeś i na jakim stanowisku?

@Szymon

Wystarczająco długo by móc pisać tu opinie. :)

@Adam

To występujesz pod nickiem Adam czy Karol jak widać to jedna osoba która już się gubi jakim nickiem się podpisać ???? żenada

Rafał Żuchliński

Nie było u nas na etacie ani Adama, ani Karola. Opinie są niewiarygodne.

Paweł Bizewski

Z Panem Rafałem i firmą alcatraz mam przyjemność pracować już prawie 2 lata na stanowisku kierowcy na dzień dzisiejszy nie zamieniłbym się na żadną inną pracę ponieważ wynagrodzenie spełnia moje oczekiwania i co najważniejsze jest wypłacane zawsze na czas, elastyczny grafik, który jest ustalany wcześniej więc można sobie coś zaplanować, załoga to młodzi pozytywni ludzie, a sam szef to złoty człowiek zawsze służy pomocą nawet jeśli nie chodzi o sprawy służbowe

Niezadowolony
@Paweł Bizewski

Nie ma jak to ratowanie opinii i namawianie pracowników to wystawiania 5 gwiazdek. Szkoda ze tylko tyle ten Pracodawca potrafi zrobić , a może czas przestrzegać kodeksu pracy ? Wtedy nie będzie negatywnych opinii. I nie trzeba będzie ich namawiać do wystawiania 5 gwiazdek. Najwyraźniej czas coś zmienić w zarzadanku firma.

Niko:)

Moja przygoda z Alcatraz trwa już 5 lat i zapewne będzie trwała jeszcze dłużej :) Grafik elastyczny, zgrana fajna ekipa pracowników, system premiowy, umowa o prace, wyżywienie, każda nadgodzina opłacona, pensja wypłacana na czas, Wszystko jest jak należy, raczej to nie przypomina niewolnictwa oraz wyzysku. Trzeba zaznaczyć, że Praca w gastronomii nie należy do najłatwiejszych i nie każdy się tez do takiej pracy nadaje, stad zapewne różne opinie „bylych” pracowników. :) Zamiast skupiać się na wiecznym narzekaniu i bezsensownym komentowaniu, lepiej skupic się na swoje pracy, wtedy zostanie należycie wynagrodzona :) Tylko trzeba mieć racjonalne podejście. Z szefem zawsze można się dogadać i służy pomocą, jak i reszta naszego zespołu. Pozdrawiam.

Witam, jestem pracownikiem w firmie Alcatraz. Pracuje ponad 2 lata na stanowisku kelnerki. Gdy podjęłam się tej pracy nie miałam najmniejszego problemu by dostać umowę o pracę. Każda minuta która pracuje jest zapłacona, a moje starania są doceniane w postaci premii. Mamy elastyczny grafik co pozwala na zaplanowanie wolnego czasu. Jest miła atmosfera między pracownikami oraz szefem co jest bardzo ważne. Jestem zadowolona z decyzji która podjęłam wiążąc się z firmą Alcatraz

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński - Wejherowo

• Jak się pracuje w Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Rybacka 7
    84-200 Wejherowo