Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński

Opinie o Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński

Zainteresowany

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze, liczyłem na opinie

anonymous

Dla mnie jedzenie jest ok prawda jest taka że wszystkim się nie dogodzi można śmiało polecić ten lokal innym chodzę już tam od dawna i można tam dobrze zjeść jest miło i estetycznie pozdrawiam.

# Lena

Zamówiliśmy tagliatelle z łososiem w sosie koperkowym... Nigdy więcej !!!! Nie dość, że w porcji mało makaronu, to pływał w ohydnym tłuszczu, i tylko parę kawałków fososia znalazłam, a do pizzy kierowca zapomniał dać sos....Fakt, cofnął się, ale to szczegół, jednakże makaronu nie polecam.!

pierwszy raz zamawiam i ostatni

pizza ochydna ,żygać się po niej chcę , wszystko zepsute... nie polecam

Zostaw opinię o Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński - Wejherowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Alcatraz Rafał Żuchliński