Delkom 2000 Sp. z o.o.

Wejherowo

Opinie o Delkom 2000 Sp. z o.o.

Artur Paluch z Zamoscia

Widzę że różnie tu piszą więc podzielę się swoimi doświadczeniami. Jako Klient bardzo POZYTYWNIE mogę sie tylko wypowiedzieć o FIRMIE DELKOM Z WEJHEROWA. Ostatnio odstąpiłem u Nich od umowy zakupu Laptopa Lenowo wartego 2.800 zł i miałem trochę obaw czy nie będzie problemów ze zwrotem. I tu bardzo pozytywnie mnie Delkom zaskoczył przysłali kuriera po odbiór paczki (na ich koszt), kontakt bardzo dobry a rozmowa z pracownikami konkretna i rzeczowa. Ze zwrotem pomiędzy też nie było najmniejszego problemu. POLECAM TĄ FIRMĘ - Artur Paluch z Zamoscia

indyk

chyba się nie dowiesz konkretów, co wcale nie dziwne. Teraz szukają junior sales executive i executive normalnego. Podejrzewam, że zarobki różnią się poprzez stopień zaawansowania no i zakres obowiązków jest jednak nieco inny :)

Szymek

Pracowałem tam prawie trzy miesiące(wypowiedziałem umowę) i zdecydowanie nie polecam. Zarobki, o których mówili to sen, który nigdy się nie ziścił. Tu śmiało mogę powiedzieć, że mnie oszukano. Obowiązków przybywało z minuty na minutę. Atmosfera strachu i rygorystycznego wykonywania wszystkich poleceń Tyle mogę powiedzieć od siebie.

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Delkom 2000 Sp. z o.o. - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o.