Delkom 2000 Sp. z o.o.

Wejherowo

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Delkom 2000 Sp. z o.o.
3 4 6 1

Opinie o Delkom 2000 Sp. z o.o.

Szymon

@Wejherowianin, a jesteś może w posiadaniu informacji, jak wyglądają warunki zatrudnienia, dla osób, które są świeżo zatrudnione przez firmę Delkom 2000? Na jaką stawkę wynagrodzenia można liczyć na początku? Czy z biegiem czasu są szansę na podwyżki i awanse? Opisz, proszę, jak to wygląda.

Administrator

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Wejherowianin
@Administrator 22.02.2018 12:03

W zależności od stanowiska, poszukują ludzi od niewykwalifikowanych po specjalistów.

Szymek

Pracowałem tam prawie trzy miesiące(wypowiedziałem umowę) i zdecydowanie nie polecam. Zarobki, o których mówili to sen, który nigdy się nie ziścił. Tu śmiało mogę powiedzieć, że mnie oszukano. Obowiązków przybywało z minuty na minutę. Atmosfera strachu i rygorystycznego wykonywania wszystkich poleceń Tyle mogę powiedzieć od siebie.

Pracodawca
@Szymek 15.10.2015 13:36

Wow! Szkoda, że to nie prawda. Może pracowałeś w innym Delkomie :)

Artur Paluch z Zamoscia

Widzę że różnie tu piszą więc podzielę się swoimi doświadczeniami. Jako Klient bardzo POZYTYWNIE mogę sie tylko wypowiedzieć o FIRMIE DELKOM Z WEJHEROWA. Ostatnio odstąpiłem u Nich od umowy zakupu Laptopa Lenowo wartego 2.800 zł i miałem trochę obaw czy nie będzie problemów ze zwrotem. I tu bardzo pozytywnie mnie Delkom zaskoczył przysłali kuriera po odbiór paczki (na ich koszt), kontakt bardzo dobry a rozmowa z pracownikami konkretna i rzeczowa. Ze zwrotem pomiędzy też nie było najmniejszego problemu. POLECAM TĄ FIRMĘ - Artur Paluch z Zamoscia

indyk

chyba się nie dowiesz konkretów, co wcale nie dziwne. Teraz szukają junior sales executive i executive normalnego. Podejrzewam, że zarobki różnią się poprzez stopień zaawansowania no i zakres obowiązków jest jednak nieco inny :)

admin

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Delkom 2000 Sp. z o.o. - Wejherowo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o.