Opinie o Delkom 2000 Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Delkom 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Delkom 2000 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delkom 2000 Sp. z o.o. w Wejherowo

Maria

Na stronie mają ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Obsługi Klientów Biznesowych. Ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda ścieżka rozwoju w tej firmie? Pisali o niej w ogłoszeniu. Czy rzeczywiście można tutaj awansować?

Mistermajster
@Marina

Jak im się podoba - benefity na święta pewnie jakieś są ale co dostaniesz o ile cokolwiek to tylko oni wiedzą - tak jak napisałem wzór obliczania premii jest niesamowity i nie do ogarnięcia - jednego kwartału wyrobisz sobie np. (usunięte przez administratora) Generalnie premia jest od procenta zysku - ale to jest premia (usunięte przez administratora) samego zysku (może nawet mniej, ciężko powiedzieć gdyż tak jak pisałem nie wiadomo jak to jest liczone - nie raz marże na produkty są tak małe że ciężko wyrobić dobre zyski (przy czym i tak wymagają od Ciebie żebyś robiła większą prowizje przy jednoczesnym nacisku że ma być najtaniej w internecie. Jeśli sama sobie nie ogarniesz bazy dobrych klientów którzy będą kupować w dobrych dla Ciebie cenach (bo przecież liczy się jakość obsługi nie cena) - czyli dzwonienie, pisanie, namawianie itp. jak to w handlu,(usunięte przez administratora)

Maria

@Maria

Tak w każdym dziele jest ścieżka rozwoju na każdym levelu - junior, mid, senior czy expert.

Irena

Bardzo między sobą się różnią finansowo te szczeble awansu? I one zależą od umiejętności czy raczej od czasu od kiedy się pracuje?

Karo

Napiszesz coś więcej? Dlaczego trzeba omijać akurat ten dział? Chodzi o te awanse co tu pytali? Czy może o jakąś atmosferę?

mistermajster Nowy wpis
@Maria

Tak, dostaniesz awans który totalnie nie przełoży się na zarobki - no może minimalną różnicę zobaczysz - obowiązków będziesz mieć więcej, po czym przyjdzie nowy pracownik i dostanie tyle samo co Ty xD dodatkowo będziesz musiała poświęcać swój czas na nauczenie go - a resztę pracy będziesz musiała i tak wykonać - jak chcesz możesz w domu(usunięte przez administratora) Trochę tam przepracowałem i na początku wszystko wydaje się ok, atmosfera itp. ale z czasem zobaczyć że połowa ludzi to (usunięte przez administratora)czekający na twoje potknięcie - (usunięte przez administratora) jak poprosisz o pokazanie jak liczą premie dostaniesz wzór którego nawet Pitagoras by nie zrozumiał. Koniec końców znajdziesz lepszą pracę... Nie trać czasu na tą firmę, jest dużo lepszych w tej branży

Marina Nowy wpis
@mistermajster

No a co do premii, to losowe są zawsze? A takie premie jak na święta, to one tez sa losowe? Czy może nie ma wcale premii świątecznych? Czy są inne benefity na święta?

Mistermajster Nowy wpis
@Marina

Administrator Nowy wpis

Delkom 2000 Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Sylwester

Zakupiłem 2 laptopy za około 9000 zł + hub za ok/200 zł który mi polecili i hub nie działa do dziś, mimo składanych reklamacji twierdzą że owe urządzenia działa po przyjęciu w serwisie. Natomiast u nas jest odwrotnie urządzenie nie działa po podłączeniu wyskakuje błąd urządzenie nie wykryte. Nie zamierzają rozwiązać sprawy, trzymają się swojej wersji, hub odesłani niby nowy ale bez oryginalnego opakowania. Jestem rozczarowany i zmęczony walką z wiatrakami.

Cezary

Wybrałem się na rozmowę rekrutacyjną i pocałowałem klamkę, ponieważ jak się później okazało Pani rekrutująca nie poinformowała mnie, że firma jest pozamykana i należy wbić jakiś kod do drzwi którego nie raczyła mi wcześniej podać, a zgubiłem jej numer telefonu wśród kilku nowych. Później jak do mnie zadzwoniła, to siedziałem już w pociągu i odniosłem wrażenie, że bardzo bawi ją ta sytuacja. Także ten... jak ktoś zechce aplikować to niech o to dopyta, ja straciłem tylko czas i pieniądze i jeżeli firma traktuje klientów tak samo jak kandydatów do pracy to tym bardziej nigdy nie skorzystam z jej usług.

Szymon
@Cezary

Czyli nie doszło do Twojej rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Delkom 2000? Tak rozumiem Twój wpis, dlatego bardzo Cię proszę o wyjaśnienie, jak to dokładnie wyglądało. Nie ukrywam, że wpis Twój w tym zakresie bardzo mnie zaciekawił, dlatego serdecznie proszę Cię o wyjaśnienie. Możesz to dla mnie zrobić i napisać, jak to wszystko dalej się potoczyło?

@Cezary

Szanowny Panie, bardzo nam przykro, że odniósł Pan tak negatywne wrażenie. Ze względów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19 dostęp do budynku naszej firmy jest ograniczony. Podczas umawiania rozmowy kwalifikacyjnej z Panem faktycznie zapomnieliśmy przekazać informację o konieczności kontaktu telefonicznego przed wejściem do budynku. Nie mniej jednak informacja taka wraz z numerem telefonu znajduje się na drzwiach wejściowych. Jeszcze raz najmocniej przepraszamy i życzymy powodzenia w realizacji planów zawodowych. Z Uszanowaniem Delkom 2000 Sp. z o.o.

Szukacz
@Cezary

Może to i lepiej, że cię nie zatrudnili, skoro jesteś tak nieogarnięty, że na rozmowę idziesz bez żadnego kontaktu do pracodawcy... Strach pomyśleć, jak wyglądałaby twoja praca przy takim zapominalstwie i chaosie

Łukasz
@Szukacz

Już tak nie oceniaj. Każdy jest zestresowany jak idzie na rozmowę i można czegoś zapomnieć. Nikt nie jest robotem ...

tomaszek
@Cezary

cześć, mają ogłoszenie o sprzedaży - czy warto? ktoś? coś?

Łukasz
@tomaszek

Tak, widziałem. Szukają asystenta w dziale sprzedaży. Będziesz aplikował bo ja też chciałem wysłać CV. Niby piszą że są premie tylko nie podali widełek na jakie można liczyć więc nic nie wiem o zarobkach. Jakbyś się wcześniej coś dowiedział to napisz.

Miron
@Łukasz

Zarobki dobre więc śmiało aplikuj

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Marketingu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Administrator / Administratorka Systemu EZD PUW
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Specjalista AI (m / k) (122)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.

Jeśli chcesz robić za (usunięte przez administratora) to polecam. Tną na wszystkim co się da. Nie wróżę nikomu świetlanej przyszłości w tej firmie.

Dorota

to ile mniej więcej tu się zarabia, skoro mówisz, że tną na wszystkim co się da....

kris

jeśli chodzi o prace biorą na misiąc max do 3 miesięcy uwaga kombinatorzy smieciowe umowy delkom wejherowo

Łucja

Ile realnie może zarabiać w Delkomie pracownik na stanowisku junior sales executive? :) Czytałam o tym, że jest podstawa plus prowizja od sprzedaży bez górnego limitu. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami? Ile Wy zarabialiście mniej więcej w ciągu miesiąca na początku swojej kariery w firmie na takim stanowisku?

Ewelina

Czy pracownicy Delkom spotykają się poza firmą? Chodzi mi o to żeby się dowiedzieć, czy zespół jest zgrany i będzie przyjemnie przychodzić się do pracy:)

klient

Sprzedali sprzęt, którego nie posiadają. Poinformowali o tym fakcie już po dokonaniu płatności. Podczas rozmowy byli nieuprzejmi i nie potrafili się przyznać do błędu. Dla mnie to brak kompetencji zatrudnionych tam osób.

DELKOM
@klient

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Proszę o przesłanie na adres email Biznes@ numeru zamówienia, chcielibyśmy wyjaśnić tą sprawę do końca.

Szymon
@klient

Czy za zakupiony sprzęt, którego nie mieli na stanie, odzyskałeś bez problemu pieniądze? Przeprosili chociaż po tej sytuacji?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Wejherowianin

W zależności od stanowiska, poszukują ludzi od niewykwalifikowanych po specjalistów.

Szymek

Pracowałem tam prawie trzy miesiące(wypowiedziałem umowę) i zdecydowanie nie polecam. Zarobki, o których mówili to sen, który nigdy się nie ziścił. Tu śmiało mogę powiedzieć, że mnie oszukano. Obowiązków przybywało z minuty na minutę. Atmosfera strachu i rygorystycznego wykonywania wszystkich poleceń Tyle mogę powiedzieć od siebie.

@Szymek

Wow! Szkoda, że to nie prawda. Może pracowałeś w innym Delkomie :)

Artur Paluch z Zamoscia

Widzę że różnie tu piszą więc podzielę się swoimi doświadczeniami. Jako Klient bardzo POZYTYWNIE mogę sie tylko wypowiedzieć o FIRMIE DELKOM Z WEJHEROWA. Ostatnio odstąpiłem u Nich od umowy zakupu Laptopa Lenowo wartego 2.800 zł i miałem trochę obaw czy nie będzie problemów ze zwrotem. I tu bardzo pozytywnie mnie Delkom zaskoczył przysłali kuriera po odbiór paczki (na ich koszt), kontakt bardzo dobry a rozmowa z pracownikami konkretna i rzeczowa. Ze zwrotem pomiędzy też nie było najmniejszego problemu. POLECAM TĄ FIRMĘ - Artur Paluch z Zamoscia

indyk

chyba się nie dowiesz konkretów, co wcale nie dziwne. Teraz szukają junior sales executive i executive normalnego. Podejrzewam, że zarobki różnią się poprzez stopień zaawansowania no i zakres obowiązków jest jednak nieco inny :)

admin

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Delkom 2000 Sp. z o.o. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Delkom 2000 Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Delkom 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delkom 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Delkom 2000 Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.