Luk- Connect

Luzino

Opinie o Luk- Connect

szwinia

firam luk-connect nawiązała współpracę z kolejnym idiotą w niemczech klausem unruhem dobrali się znakomicie on też nie ma pojęcia o swojej robocie uważajcie na tych ludzi są nie wypłacalni !!!

rondon
@szwinia 31.03.2016 20:09

no tak a pracownicy mają na temat roboty tutaj największe pojęcie. Sami nie pociągnelibyście tego interesu

xxx

Anonim nie dostałeś ostatniej wypłaty bo pewnie na nią nie zrobiłeś taki z ciebie pracownik .

O Pracy

Kiepska Firma! w Elektro ciepłowni w Gdańsku popalili Moduły Systemu. A oferty wygrywają po znajomości. Nierzetelna Firma i tyle.

gość kompletnie nie ma pojęcia o tym co robi,po wypłatę pracownik jeżdził kilka razy,do żony, do mamusi-porażka i jeszcze nie panuje nad sobą, a na ostatnią wypłatę nie ma co liczyć

ktoś

Ten człowiek nie gadał głupot miał racje Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzysk! Ten kto twierdzi inaczej jest [usunięte przez admina] Pracodawca pozwalniał ludzi i myślał ze będzie dobrze! Owszem sobie poprawił nie nowym pracownikom.

SZCZERY

Ha Ha piti a może Patok bo ta opinia to tyczy właśnie jego,mam nadzieję że szef widzi jaki to człowiek. najlepsze ze ktoś kto nie ma godności o niej pisze........buntownik z wyboru,ZNAM GO JUZ DUŻO GADA MAŁO ROBI

Zostaw opinię o Luk- Connect - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luk- Connect