Opinie o Graphus Pach w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Graphus Pach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Graphus Pach o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graphus Pach w Poznań

gosc

Trudno powiedziec ze ta firma działa. To raczej AGONIA.

byly pracownik

co tam słychać na pokładzie ? działacie

serdeczny

a te dwa pieski to niech sie juz boja bo zle skoncza masakra jak sie na nich patrzy

gosc

Pani pseudo prezes gdyby miala choc troche honoru zaplacila by ludziom co im sie nalezy bo ona dla siebie ma jest to czlowiek smiem watpic skoro tak z ludzmi postepuje BARDZO NIE ŁADNIE

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Graphus Pach? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
gosc

gosc - 2013-01-25 19:56:49 ciekawe jak dziala, w firmie ciemno od tygodnia, chyba ze zmienili siedzibe ?? Pani Prezes to [usunięte przez moderatora]. Jezeli nie to niech pracownikom zaplaci za przepracowany grudzien i styczen.

gosc

ciekawe jak dziala, w firmie ciemno od tygodnia, chyba ze zmienili siedzibe ??

gość

gość - 2013-01-10 13:40:49 Firma już nie działa. Telefony i maile nie są odbierane. THE ENDdziała, działa, masz błędne informacje i siejesz ferment

wkurzeni!!!

gdzie jest zasłużona kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szutler

[usunięte przez moderatora] gdzie jest siano siano siano Firma totalne dno i wielkie [usunięte przez moderatora]

gość

I dobrze, bo to była patologia. Na jej gruzach odrodziła się nowa. Bye bye pani [usunięte przez moderatora]

Firma już nie działa. Telefony i maile nie są odbierane. THE END

Witam białych murzynów pracujących u [usunięte przez moderatora] Najgorsza drukarnia w Polsce Nie polecam nikomu tam pracy. Nieodpowiedni ludzie na nie odpowiednich stanowiskach. Pani Prezes nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą nie wie wogóle co się dzieje w tym syfie. Najważniejszym człowiekiem w firmie jest super mechanik Kubuś zero pojęcia o naprawie maszyn i wysługiwanie się drukarzami. I drugi mechanik starszy Pan w okularach były baletmistrz pseudonim rudy który naprawiał docisk młotkiem i przecinakiem.

BYŁY PRACOWNIK

WYPŁATA W RATACH I NIE NA CZAS NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ

Obecny pracownik

nie bylo mnie jeszcze w firmie jak byla na jeleniogorskiej ale z tego co slyszalem to wyplaty dostawalo sie wtedy w bardzo malych ratach wiec chociaz to sie zmienilo na lepsze

byly

pracowalem u nich dawno dawno temu jeszcze na jeleniogorskiej... troche sie pozmienialo chyba caly pesonel juz wymienili , kryzys byl zawsze ale teraz jest chyba koniec blizej :) oczywiscie zal pracownikow ale szefostwa NIE!!!

waldek

pracownik - 2011-05-08 23:59:42 W tych jak to mówisz głupotach jest tylko tyle prawdy, że faktycznie wszyscy rozglądają się za inną pracą. Jeśli ktoś jest na tyle głupi, że wspomina o tym, że ktoś kogo już tu nie ma może tesknić - to znaczy że jest to tylko pani [usunięte przez moderatora] ewentualnie sam szef albo najbliższa i najbardziej fałszywa kobieta jaką znam - czyli [usunięte przez moderatora]Faktycznie pani [usunięte przez moderatora] jest jak malowana lala. Wprowadziła w firmie tylko bałagan. Sam nie rozumiem po jaką cholere pan [usunięte przez moderatora] dał jej rakie kompetencje. Nic więcej jak bałagan to ona nie wniosła. Jej działania zmierzją chyba tylko do upadku firmy. Fatalne decyzje. Współczuję takim rozwojom firmy.

przyjaciel...

[usunięte przez moderatora] - to początek twojego końca! Wrócisz tam skąd przyszłaś... do [usunięte przez moderatora] wsi wyrzucaj gnój... na więcej nie zasługujesz!

Wydarzenia w naszej firmie sprawily ze utwierdzilem sie w przekonaniu ze niemozna ufac kobietom, to co zrobila p.prezes z szefem, zalozycielem firmy Graphus Pach to niemiesci mi sie w glowie jak mozna takie cos drugiemu czlowiekowi zrobic,wiem ze ludzie sa podli ale niewiedzialem ze osoba dzieki ktorej cos ma ktorej zaufal powierzyl kierowanie firmy dlatego zeby wierzyciele niesciagneli swoich naleznosci i zeby tyle ludzi nie poszlo na bruk tracac zatrudnienie przepisal swoja firme ktora stworzyl od podstaw i kiedy osiagnal wszystko zabrala mu w mgnieniu oka.tak poprostu sie nierobi.To jest podle.Mieli swoje zatargi i klocili sie ale zeby tak sie mscic... (tylko przeniosłem opinie z innego forum)

zabawy ciąg dalszy

Prezesowa mój drogi "ktosiu" wyrzuciła za bramę właściciela, spróbuj to sobie wyobrazić. Pęd za władzą sięga apogeum, nie ważne jak to tłumaczy ludziom. Sięga po swoje cele po trupach. Ja bym jednak na jaj miejscu bardzo uważał bo może się okazać, że nawet Ci którzy nigdy nie szanowali Mirka staną z nim ramię w ramię by zdeptać wspólnego wroga. Bo to zła kobieta.

ktoś

Fakt zatrudniają ludzi z daleka ... Bo boją się miejscowych - że im opinie zepsują. Ludzie nie znający tej branży myślą ze firma dobrze prosperuję. A jednak pozory mylą. Na zewnątrz \"klinkier\" a w środku \"dno\" A co dzieje się u Prezesowej??

Zostaw merytoryczną opinię o Graphus Pach - Poznań

Graphus Pach