Opinie o Uni-Pack Maciejko sp.j. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Uni-Pack Maciejko sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Uni-Pack Maciejko sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Pack Maciejko sp.j. w Piaseczno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Uni-Pack Maciejko sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy firma Uni-Pack Maciejko sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ja Nowy wpis

Już nie sp.j tylko sp z.o.o. :) Jeśli jest potrzebne szkolenie to firma załatwi lub rozliczy. Wszystko zależy od tego na jakim stanowisku się pracuje i czy jest potrzebne jakieś specjalne szkolenie.

Cześć wszystkim, Szukam kogoś kogo można zapytać na temat specyfiki pracy w firmie. Czy rekrutacja odbywa się stacjonarnie? Czy kierownictwo buduje sprzyjającą pracy atmosferę w firmie? Szczerze dziękuje za podpowiedź.

...

Rekrutacja odbywa się stacjonarnie. Kierownictwo buduje dobrą atmosferę i dbają o pracowników. Co do samej rekrutacji to najlepiej dzwonić i pytać.

Danuta
@...

Brzmi dobrze :) ale mnie np. interesują zarobki, a tego mi nie powiedzą ani na telefon, ani osobiście. A Ty je znasz :) Pomożesz?

@Danuta

Na zarobki wpływa wiele czynników oczywiście (staż pracy, podejście pracownika do wykonywania obowiązków, stanowisko na jakim pracuje, lub stara się dostać). To już należy ustalać podczas rekrutacji. Takimi informacjami pewnie nikt się nie podzieli :) Zarobki są ważne ale ważne jest również podejście do pracownika jak również umowa i to co się na niej znajduje :)

Beata
@...

A niektórzy czasami otwarcie się dzielą, co dla niektórych jest naprawdę bardzo cenną informacją. ;) Oczywiście, że umowa jest ważna, ale niestety zdarza się, że nie trzymają się jej postanowień... Co wtedy?

@Beata

Wtedy zostaje inspekcja pracy i sąd ;p Tutaj nie ma się czego obawiać bo to co na papierze to w rzeczywistości :)

Beata
@...

A to brzmi super. ;) A od ilu lat masz to już sprawdzone, że to potwierdzone info raczej? ;p

... Nowy wpis
@Beata

Od co najmniej 6 lat, więc wiem co piszę :)

Rozczarowany klient

Skandal. Zamówiłem pridukt a przyslali m8 coś zupelnie innego. Kto tam pracuje?

Lidia
@Rozczarowany klient

Jak widać po komentarzach to często im się to zdarza :D Ciekawe czym to jest spowodowane... oddałeś towar, robili jakieś problemy?

@Lidia

Jeśli są niezgodności z zamówieniem to warto zadzwonić i zapytać. Być może zamówiony towar był niedostępny i wysłali coś innego, żeby nie zostawić Państwa bez niczego?

Dominika
@...

dokładnie ! każdemu może zdarzyć się pomyłka przecież, tobie w pracy nigdy to się nie przydarzyło ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Uni-Pack Maciejko sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bolek

(usunięte przez administratora) Wysyłają co innego wbrew wyraznemu zamówieniu. Nigdy juz u nich nie kupię.

Łucja
@Bolek

No a próbowałeś to wymienić? Przecież to tylko ludzie, mogli się pomylić. Jak kontakt z obsługą klienta? Są pomocni?

Emil

Bardzo zle doswiadczenie. Mylą zamówienia. Towar pezychodzi zupełnie inny