Biuromax

Baniocha

Opinie o Biuromax

kolo

ktoś coś wie o pracy w Biuromax? Na stronie mają informację, że szukają pracowników na cztery stanowiska, ale czy to jest aktualne?

chętny do pracy

chciałbym się dowiedzieć czy stanowisko specjalisty ds. reklamacji jest nadal wolne? czy wykształcenie wyższe jest warunkiem koniecznym (czy moze byc w trakcie studiów?) Czy ktoś jest w stanie udzielić takich informacji? Na czym dokladnie polega ta praca?

lilo

Firma jest bardzo profesjonalna. Po takiej "szkole" jaką tam się przechodzi pracę znajduje się bez trudu. Ludzie fantastyczni i pracują tam od lat. Wyjątkowo zgrany zespół. Zarobki - zawsze mogą być wyższe, ale naprawdę nie ma na co narzekać. Rekrutacją zajmują się wyszkoleni w tym względzie pracownicy, mają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych. Przede wszystkim wiedzą kogą chcą zatrudnić. Poza tym tam akurat rekrutacja jest permanentna.

as

pewnie byś nie narzekała :)

nick

O kurcze,a ja chcialam sie zatrudnic, a jak tam z zarobkami? na poziomie chociaz?

md

Firma nieprofesjonalna - po 2 rozmowach rekrutacyjnych nawet nie potrafili zadzwonić powiedzieć nie. i prezes spóźnia się na rozmowy, nawet nie mówiąc dziękuję za poczekanie

Zostaw opinię o Biuromax - Baniocha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuromax