Opinie o POLIMEX-PROFIL

Lidia

@Poltek czyli jak ktoś się zastanawia nad aplikacją do firmy POLIMEX-PROFIL to warto? Czy chciałbyś powiedzieć coś więcej o pracy i jej zaletach? To tym bardziej przekona bezrobotnych do pracy tam.

Poltek

Pracuje się na luzie w miłej atmosferze. Płaca wiadomo ale jest przyjaźnie. Właściciele mają ludzka twarz. Polecam

bogas

Fajna rodzinna atmosfera, czysto, wszystkie świadczenia zapłacone

pixel

porażka.....

Michał

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć aktualną sytuację firmy na rynku? Od kilku dni szukam pracy i trafiłem na POLIMEX-PROFIL, jednak trudno mi ustalić jakie są u nich warunki zatrudnienia, tym bardziej, że powyższe opinie są dość stare, więc może się coś zmieniło.

on

Brak słów

Zostaw opinię o POLIMEX-PROFIL - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLIMEX-PROFIL