counter
2 22 7 5 1
Administrator Nowy wpis

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w ANLUC - ŻELBETY Sp. zo.o.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

podwykonawca Nowy wpis

pracowałem tam pierwszy miesiąc ok a następne 3 miesiące dziadostwo kasy do tej pory nie ma nie polecam nikomu

bobek77 Nowy wpis

robiłem u różnych, teraz 8 miesięcy u nich płacą regularnie.Wcześniej zawsze obsuwa albo mniej jak ustalono, gonią na budowie ktro sie zna da rade, robie w zielonej górze na mostówce. pozdrawiam

góral Nowy wpis

nie polecam,nie wiesz ile godzin dziennie pracujesz i chora atmosfera.pozdrawiam wytrwałych.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na forum jako stuprocentowo wiarygodne.

bark

nie wiem na jakich budowach pracował poprzednik, u nas majster i kierownictwo od lat to samo i jest ok, cisną bo muszą ogarniać goździnowców nie fachowców. Masowo nie uciekają tylko zwalniają leserów i godzinowców . Kasa tak jak uzgodniona tak jest na czas !Busy są różne, może godzinowcy maja takie jakie mają. A propo dojazdów własnym autem ja też dojeżdżam jak potrzeba i firma zwraca wszystkie koszty, jak zjazdy mieliśmy pociągiem zwracali za bilety. Kasa zawsze się zgadza, (usunięte przez administratora) Anluc polecam.

Cieśla

Polecam, wynagrodzenie zawsze na czas !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ANLUC - ŻELBETY Sp. zo.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ANLUC - ŻELBETY Sp. zo.o.
2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wolności 1