Tomil

Bielsko biała

Opinie o Tomil

anonymous

Praca w Tomilu ma tylko jedną wadę - zarobki. Towar bardzo wolno sie sprzedaje wiec ciężko jest robić regularne zamówienia i realizować targety. Podstawa nie powala na kolana a z premią to tak jak piszę. Poza tym jest ok, toyota yaris bez kratki, której można używać jak się zatankuje. Nie ma wielkiego ciśnienia ani presji, samodzielne planujesz sobie pracę, planujesz i pracujesz 8 godzin, nikt z tym problemu nie ma.

Edyta

W ostatnim czasie firma nie prowadziła wiele rekrutacji, natomiast wcześniej prowadziła sporo rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jak oceniacie prace na tym stanowisku w Tomilu? Czy łatwo jest realizować plany i osiągać zadowalające premie?

Waldi

Wydaje mi sie ze najpewniejsze informacje tego typu można uzyskać na rekrutacji

MM

Żubr doskonale to ująłeś . Też jestem ciekawa. I jeszcze jedno czy umowa na czas nieokreślony? Może ktoś napisze.

Żubr

Żadna nowośc ani rewelacja, samochód telefon u kierownika to jak biurko dla urzędnika... a podstawa i premia dla ph to jak deputat węglowy dla górnika, bez niej nie pójdzie do pracy ;) Ktoś powie coś więcej a propos pracy jako ph? Jaką dają podstawę, czy dają wsparcie marketingowe jakieś czy tylko na ładne oczy sprzedajesz, jakie auto i czy jest możliwość użytku prywatnego? Co do sytuacji rynkowej to jeszcze się nie orientowałem, ale sprawdzę. Szukają ph na Mazowsze

Opłaca się pracować w firmie Tomil Sp. z o.o. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Tomil - Bielsko biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomil