Opinie o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pod Telegrafem S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pod Telegrafem S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

wwwwwwwwwwwww

Podobno ucięcia mają byc ale u studentek i kierowniczek a sprzedawcy nie zabiorą najniższej krajowej według kodeksu pracy jest to niemożliwe

kasia

Dziewczyny nie podpisujcie żadnych oświdczen, nikt nie ma takiego prawa żeby nas do tego zmusic.

nie ma takiej opcji ze wszystkie będą trzymac się razem,nie przejdzie to. Niektórzy nie mogą sobie pozwolic na zwolnienie z pracy

Nie dajmy się. jak wszystkie będziemy się trzymac razem to nikt nas wszystkich nie zwolni

Sprzedawca

Jaka rekrutacja? Większość ludzi przyjętych to znajome menadzęrek lub rodzina, zwłaszcza w Kielcach.

A pytania? Czy możesz przyjść już jutro bo nie ma kto pracować?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Józia

To wszystko ładnie pięknie wygląda z zewnątrz a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Wiadomo,że nikt nigdzie nas nie posadzi,wszędzie są wymagania wszędzie trzeba pracować. Ale chociaż nie takie taktyki z nami. Niech pensja będzie nornmalna bez żadnych cięć. I trzeba szanować pracowników a nie traktować jak tanią siłę roboczą. Szacunek bo tak naprawdę to my wkładamy dużo,żeby ta firma dobrze działała. A menadżerką radzę lepiej nas traktować albo niech każda z nich sama stanie na sklepie za takie pieniądze jak my.

studentka

no co wy mówicie przecież ta firma tak dobrze prosperuje, jakie ucięcia?

ania

Jeśli ktoś ma kredyty i trudną sytuacje finansową to zostanie ale jak długo. Z czasem i tak się nie polepszy trzeba sobie szukać czegoś lepszego chociaż z normalną pensją. Ucięcia z pensji aż w końcu zostanie to cały czas i nie wróci do normy. a my przeciez ciezko pracujemy

luna
@ania

Dla nich nie liczy się nic nawet jak masz kredyt

Kobieto na jakim świecie żyjesz. Zawsze się znajdzie powód do zwolnienia

kasia

Nikt nikogo nie może zwolnić . Na jakiej podstawie niby?

luna
@kasia

w umowie jest dwu tygodniowe wypowiedzenie i cześć,tak zrobili ze mną.

studentka

Widzę że w dużo punktach juz są zamykane niedziele, wszędzie zamkną niedziele? to nawet lepiej.

studentka

Hej dziewczyny co się tam dzieje na tej firmie? jakie potrącenia? Bo ja chciałam się tam zatrudnić

Kasiu, musisz podpisać oświadczenie że się zgadzasz na potrącenie,bo jak nie to znajdą jakis powod aby cię zwolnić,poradzą sobie tez z tym

kasia

Co się dzieje na tej firmie,ludzie odchodzą,gdzie aneks z podniesioną najniższą krajową. Gdzie prawo że nam potrącą 10% z najniższej krajowej,przecież tak nie wolno. Zawsze jest wyrównanie do najniższej krajowej . Do sądu z tym. Nikt nie może nam zabrać tak małych już pieniędzy. To się kwalifikuje do Inspekcji Pracy w Warszawie. Nikt nie może nas zwolnić jeśli nie podpiszemy, bo tak nie wolno,to niedopuszczalne.

bla bnl

piekarnia pod telegrafem...hmmm..pracowałam dość długo .Wspominam ją dość dobrze . Pracowałam pod dwoma Menagerkami. jedna prawie wykończyła mnie psychicznie . Bardzo dobrze współpracowało mi się z A.C .Bardzo miło wspominam ten okres,kobieta do rany przyłóż ,nie powiem złego słowa na tą Panią . Natomiast na dzień dzisiejszy sytuacja w firmie jest tragiczna. Nic tylko uciekać!! chaos .. zwolnienia..potrącenia z pensji. Nikt nie chce pracować w takiej presji .

studentka

Z tego co wiem zarabia się najniższą krajową, kierowniczki biorą niewiele więcej. Niestety prawdą jest że będą zabierać 10% z pensji, ja już dostałam taką informacje. Nie będzie żadnych premii ani targetów. oczywiście wymagania nadal są względem pracowników. Ja już szukam innej pracy, bo teraz jak mam zarabiać jeszcze mniej to mi się nie uśmiecha tam pracować.

małpka

A na którym sklepie tyle się zarabia?Z tego co wiem to panie na sklepach mają najniższą krajową.A teraz jeszcze zabiorą im 10% pensji.

Sklepowa

Siwy a na jakim stanowisku Ty pracujesz, że 2 koła wyciągasz, bo chyba nie w sklepie???

Nowa tearz

Hm wg mnie najmniej kompetentna jest D.Kaleta wieele osob na sllepach sie z niej smieje. Nie radzi sb z obowiazkami i nie jest w stanie doradzic pracownikom. Taka osoba w firmie to wstyd... ale jak sie ma z kolezanke renie to nic dziwnego. Pracuje tam dwa miesiace ale mowie wam uciekac stamtad

Blabla

A myslisz ze kogos to ruszy ze jakas jedza zlozyla skarge? Kobieto w jakim swiecie zyjesz mwahahahahaha

Nickajdj
@Blabla

Jedza to była ta co sprzedawała.

slimak

dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Telegrafem S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Pod Telegrafem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Telegrafem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Telegrafem S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pod Telegrafem S.A.?

Kandydaci do pracy w Pod Telegrafem S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pod Telegrafem S.A.