P.W. DELTA Zielona Gora

Zielona góra

P.W. DELTA Zielona Gora

Opinie o P.W. DELTA Zielona Gora

hhdkaga

Odbyłem 3 tygodniowy okres wstępny na umowę zlecenie. Ludzie są w porządku, z tego co mówili zarobki również nie najgorsze, na początku najniższa krajowa, ale później premia nawet 500 zł netto za miesiąc. Niestety po tygodniu pracy trzeba samemu zadbać sobie o zajęcie (w żadnym wypadku nie pytać kierownika o konkretne zadanie), nawet jeśli nie ma zajęcia to przekładać towar z palety na paletę.

A.A.

praca w kiepskim warunkach, brudno, praca za min. krajową, premie jeżeli są to niewielkie 100zł, a i tak doczepią się, że brudno na magazynie a tam nigdy czysto nie będzie, więc premia -50zł za byle co, zimą na magazynie - ogrzewanie wyłączone, dziury, że koło od widlaka się zmieści, bardzo kiepskie oświetlenie magazynu, brak kamizelek, kasków, rękawiczki tanie jeżeli się doprosisz

Zostaw opinię o P.W. DELTA Zielona Gora - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. DELTA Zielona Gora