PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

Zielona Góra

Opinie o PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

minka

w tym oddziele pracuje ponad 1 900 osób więc lekko nie będzie żeby się dostać. natomiast o samyuch stażach nie podali konkretów, trzeba wysyłać cv i list motywacyjny i się indywidualnie dogadywać

Olaf

Czy orientuje się ktoś jak jest na praktykach absolwenckich w siedzibie PGNiG w ZG? słyszałem, że trudno się dostać, znaczy trzeba mieć plecy, żeby dostać się na praktyki absolwenckie :/ czy ktoś odbył takowe i może wyrazić opinie?

iskra

Dobra praca! Mam zasadnicze zawodowe i dobrą płacę, idzie wyżyć. Ale z polecenia ojca się dostałem, inaczej to cięszko:] Uprawnienia mi pozwolili zrobić i jest gitara. Gorąco polecam!

Zostaw opinię o PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze