Opinie o PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze w Zielona Góra

Dramat Nowy wpis

Miałam okazję być na stażu w biurze w ZG 10 lat temu. Dla mnie praca w takim miejscu to jest poprzednia epoka. Nepotyzm, (usunięte przez administratora), obgadywanie za plecami - a byłam tam tak krótko i też to zauważyłam. Zapomnijcie o jakimś rozwoju. Zero automatyzacji. Ludzie zatrudnieni do wklepywania danych z papierowych dokumentów (XXI w). Tak jak ktoś napisał - całe rodziny zatrudnione. Nie zapomnę widoku jakiegoś młodego jegomościa, który miał własny gabinet i uchylone drzwi, a tam rozwalony na krześle, ręce za siebie, nogi na stole. Spojrzałam na tabliczkę z nazwiskiem, dziwnie podobne do jednego z dyrektorów, hahaha. No komedia. Po tym wątpliwie przyjemnym doświadczeniu, obiecałam sobie nigdy nie pracować dla państwowych instytucji.

Jak długo trwa proces awansu w PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze?

nick Nowy wpis

jak wygląda praca biurowa na kopalniach gazu? jest system zmianowy, czy jedna zmiana?

Wojtas Nowy wpis

Czy opłaca się iść jako młodszy elektryk? Posiadam doświadczenie oraz papiery ale rozważam zmianę pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Włodek

Pracownicy biurowi pracują w systemie ósemkowym ( 5 dni pracy i weekendy ze świętami wolne), natomiast pracownicy produkcyjni pracują w systemie dwunastkowym (ruch ciągły).

Gabriela
@Włodek

A ogólnie pracownicy biurowi mają czasem nadgodziny? Jak tak, to ile za nie płacą?

Miner

Niska.

Edyta
@Miner

Dlaczego uważasz, że kultura pracy jest niska? Masz na myśli atmosferę, stosunek pracodawcy do pracownika, czy coś zupełnie innego? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie szczegóły, ponieważ mój mąż jest zainteresowany pracą w tej firmie.

Porażka

Chamstwo. Kierownik udaje że nie widzi i nie słyszy kiedy pytam, by dal krzeslo dla chorego. Bo zamknięci. Bo pandemia

Ewelina
@Porażka

Skoro są zamknięci to na jakiej zasadzie chcesz tego krzesła? Teraz to już jako tako stanu epidemii to nie ma, to w sumie jak aktualnie sytuacja tu wygląda?

Porażka

Biuro obsługi klienta, na zimnej poczekalni tylko 2 krzesła, czekając 1-2 godziny trzeba siedzieć na brudnych zimnych schodach. Przechodził dziś kierownik, zapytałem się dlaczego są tylko 2 krzesła, zlekceważył mnie. Wróciłem po 20 latach z USA. Sytuację nie do zaakceptowania. Ten Pan powinien zmienić pracę.

Witam. Rozniez chcialbym sie dowiedziec ile moze zarobic mlodszy gornik eksploatacji otworowej?

Szukam pracy

Witam, ile zarobi młodszy górnik eksploatacji otworowej w oddziale KGZ Żuchlów i okolice? Praca zmianowa. Interesuje mnie płaca podstawowa i dodatki. Wysłałem aplikacje na wyżej wymienione stanowisko i zastanawiam się czy rezygnować z dotychczasowej pracy.

Młody

Powie mi ktoś na czym polega stanowisko "mechanik-monter"?

Nowy pracownik

Dobrze płacą, możliwości awansu i podwyżek dopiero po dłuższym okresie pracy. Praktycznie brak szans do rozwoju zawodowego. Dobry pracodawca na start, ale po kilku latach jak się jest ambitnym to trzeba zmieniać prace. Poza tym niektórzy starsi pracownicy pracujący tu większość życia wprowadzają toksyczną atmosferę w pracy i w innej firmie dawno byliby zwolnieni, ale tu związki na to nie pozwolą.

Ona
@Nowy pracownik

Zgadzam się. Pracowałam ponad 8 lat. Zaczęłam zaraz po studiach. Zero możliwości awansu. Podwyżki tylko te odgórne. Przełożony nic Ci nie da od siebie no chyba że jesteś podlizusem. Praca na start ok. Zarobki przyzwoite. Dodatki "nabijają", bo sama podstawa nie jest zbyt duża. Jak ktoś ma trochę ambicji i chce coś osiągnąć to odradzam. Z perspektywy czasu wiem, że pracowałam tam przynajmniej o 5 lat za długo. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Ludzi ambitnych najlepiej zgnebic, wtedy sami się zwolnią. Przez te lata pracy takie odnoszę wrażenie. Nie docenia się ludzi z wykształceniem kierunkowym ani doświadczeniem. Pomimo, że bardzo lubiłam swoją pracę to skutecznie zostałam do niej zniechęcona. Są dwa wyjścia... Albo przyzwyczaisz się do tego systemu, albo się zwolnisz. Ja wybrałam to drugie.

Klient
@Ona

Dopóki nie skruszeje ten beton w OGiE i nie zrobi się generalnego sprzątania, to zapomnij o zmianach.

aaa

Mobbing ze strony przełożonych i 7 samobójstw nie wyjaśnionych w ostatnim czasie - taka to świetna praca a dostać się nie dostaniesz bo trzeba mieć plecy ;p

Patrycja

@ppp a był mobbing zgłaszany ?

Kiler

Dramat za ta placówka,niech bardziej postarają się o odbieranie telefonów od 5 dni próbuje się dodzwonić i bez skutku,jak by mieli w (usunięte przez administratora) swoich klientów,a pieniądze chcą za zużycie gazu,jednym słowem brudel na kulkach,brak słów i kupa nerwów,banda patalachow i nic więcej!!!!!!!!

Paulina

Czy pracodawca organizuje szkolenia dla pracowników ?

Henry

@Pen Zwykła zazdrość i zawiść przemawia w tej opinii. Super firma dla ambitnych i pracowitych.

Pen

Kolesiostwo naciągatwo matactwo pijaństwo i (usunięte przez administratora) tacy tylko się tam dostaną i zostaną.

@:), nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc w taki sposób. Możesz doprecyzować, o co chodzi? Ponownie zapytam, czy pracowałeś w PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze? Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą w tej firmie? Aktualne oferty pracy znajdziecie pod tym linkiem: http://pgnig.pl/pgnig/kariera/oferty-pracy . Polecacie aplikować?

A może by tak zadbać o interes firmy - a że jest państwowa to i mój - a nie o interes szarego podrzędnego pracownika.

@:), na forum nie używamy imion czy nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie, więc bardzo proszę o zważanie na treść swoich komentarzy. Rozumiem, że pracowałeś w PGNiG Oddział w Zielonej Górze, tak? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze - Zielona Góra

• Jak się pracuje w PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze?

Zobacz opinie na temat firmy PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze?

PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze