Opinie o Biotop w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biotop. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biotop o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biotop w Wrocław

wizerunek

Wizerunek pracodawcy opiera się na prostej zasadzie: najlepsi chcą pracować dla najlepszych. Specjaliści chcą się rozwijać, a o rozwój najłatwiej w firmach, które postrzegane są jako lider w branży – rozwój wiąże się tam z dobrymi warunkami pracy, elastycznością działania czy bogatą ofertą benefitów. Organizacje z kolei walczą o wyłowienie z rynku największych talentów, ponieważ tworzą oni najlepsze produkty i usługi, niezależnie od branży w której działają. To nie przypadek, że wiele firm, które postrzegane są jako idealny pracodawca znajdują się jednocześnie w gronie tych odnoszących największe sukcesy.

moni
@wizerunek

ok

ilia

100% racji, szefostwo nic nie umie załatwić. Tylko wiecznie te gadki, żeby pracownicy byli bardziej elastyczni. A jak przyjeżdża delegacja z zagranicy, to jakby mogli to by trawę na zielono malowali...

phil

Very valuable work was done in the groups in which it was possible to become aware of and compare the Salesian identity of the various centres, the organisational, management and economic model in place.

monia

wydaje mi sie ze wiekszosc tych komentarzy jest pisane przez jedna/dwie osoby którym szefostwo zaszlo za skóre. Ale jak ktos się lenia w pracy, siedzi na pudelku.pl zamiast działać i wykonywać swoje obowiązki to potem się jest sflustrowanym...Ja też pracowałam dosc dlugo,i dla mnie 95% tego co tu wypisują to bzdury...

;)
@monia

Te pozytywne np pisze jedna/dwie osoby Pozdrawiam :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nick

W takim razie ja ci pomogę i odpowiem na twoje pytania @lelek. Bonusy są, ale tylko dla tych, co się nie obijają i przychodzą do pracy. Odnośnie tego czy wypłata jest na czas to jest, nie ma co się martwić, że nie będzie o czasie. Atmosfera owszem jest bardzo przyjemna. Ogólnie pracownicy cenią sobie to, że mogą się rozwijać i mają sporo szkoleń.

@nick

Wypłata jest na czas, ale to jest obowiązek zagwarantowany poprzez umowę, także jeśli ktoś podaje to jako zaletę firmy to jego poziom jest ... premia nigdy nie jest na czas. Obijanie się hmm??? Wystarczy podesłać PIP i ZUS żeby prześledzili historie L4 i różnych podmian. Dziwnym trafem w tej firmie musisz być cyborgiem, któremu nie wolno zachorować. Atmosfera nie jest przyjemna. Szef nie jest przyjemny jak i koleżanki ze stażem 5+. Jeśli banialuki szefa o nie wiadomo czym, sprowadzające się zwykle do tego samego od 20 lat są szkoleniami to czas otworzyć oczy...

Arleta

Aktualne oferty pracy są publikowane na stronie. Dostępne są stanowiska techniczne oraz w dziale obsługi klienta. Czy zamierzasz aplikować do firmy ? Czy wcześniej pracowałaś w branży ?

Ocena

Firmy cieszące się dobrą opinią wśród pracowników, nie maja problemów z przyciągnięciem i utrzymaniem utalentowanej kadry. Zwłaszcza osoby o wysokich kwalifikacjach, które nie chcą by nieodpowiedzialny wybór negatywnie wpłynął na rozwój ich ścieżki kariery, nie zaryzykują przejścia do „niepewnej” firmy. Oznacza to brak problemów z rekrutacją. Kandydat poszukujący pracy, czytają uwagi i opinie oraz opisy sytuacji do których dochodzi, zanim wykażą swoje zainteresowanie. Nadmiar zgłoszeń od kompetentnych kandydatów, którzy spełniają nasze wymagania wiąże się natomiast ze skróceniem procesu poszukiwań, czyli generuje mniejsze koszty.

dopopo

święta prawda

Lucyna

Firma tragiczna koło Dunajca malowali szkołę farba zeszła po roku Moje sugestie dla Biotop: Firma tragiczna farba schodzi po roku czasu... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poprawić swój stosunek do ludzi

odp
@Lucyna

Jak się nie stosuje podkładu to farba musi schodzić

Opinia

Uczennica nie pracuje na miarę swoich możliwości, choć w porównaniu do roku ubiegłego praca ta jest bardziej efektywna. Angelika jest chętna do wszelkich prac dodatkowych (szkoda, że tylko na zajęciach świetlicowych). Aktywność uczennicy na lekcjach fizyki nie zawsze jest zadawalająca. Angelika nie jest systematyczna (choć ostatnio pięknie przygotowała pracę domową). Jeśli pracuje sumiennie efekty są natychmiastowe, choćby takie jak na sprawdzianie z fizyki- uczennica otrzymała ocenę bardzo dobrą. Jest bardzo uczciwa i prawdomówna- to cecha nieczęsta wśród jej rówieśników. Nie sprawia żadnych problemów wychowawczych, aczkolwiek powinna częściej angażować się w życie klasy i szkoły.

Artur

Płacą całkiem nieżle. Ostatnio robiłem prace na wysokościach i wszystko było ok.

stan

Możesz od razu zacząć dzielić się swoimi opiniami. W ten sposób masz szansę wpływać na produkty i usługi, z których codziennie korzystasz, i jednocześnie zbierać punkty, które możesz wymieniać na przeróżne nagrody!

patrycja

Z własnego doświadczenia wiem, że praca na stanowisku Pracownika Biurowego, to lukratywna posada, która gwarantuje godne zarobki i pozostawia dużo wolnego czasu, ze względu na wolne weekendy oraz ośmiogodzinny czas pracy, od 8-16. System premiowy jest dobrze skonstruowany i zadowalająco wpływa na efektywność zespołu, zapewniając ponadprzeciętne miesięczne wynagrodzenie. PS Biotop Biuro Inżynierii Środowiska jest organizatorem konferencji branżowych, to jest główny segment działalności firmy.

ka
@patrycja

Opinia napisana pewnie przez szefa :) System rozliczania premii co miesiąc inny i jest tylko w jego głowie.

ann

Nie polecam, ta firma to żart!!!

Sylka

Moja opinia była i zaginęła - pracowałam tam jakiś czas. Wszystko jest nieporozumieniem począwszy od spraw formalnych, po szefa i „koleżanki” z pracy. Premia jest 15 w teorii w praktyce i 30go obcięta o polowe, bo tak, bo coś nie wyszło (zawsze coś jest nie tak) i do tego najlepsze jest na czarno!!! Czekasz na kopertę co miesiąc i nigdy nie wiesz ile zarobisz. Będąc nowa osoba - chodzi o staż zawsze masz najmniej kasy począwszy od umowy, najnowsza krajowa po kopertę w której np 100 zł gdzie Twoja koleznka ma 20 razy tyle. Będąc nowym masz najgorsza bazę, kontakty itp i nie masz fizycznie możliwości tego zmienić. Chyba ze ktoś odejdzie i zgarniesz jego bazę. Szef jak szef ma napady ze się drze, wyzywa itp a innego dnia radość. Zatrzymał się wraz z firma w latach 90tych i myśli ze skoro coś działało wtedy to nie trzeba nic zmieniać. Patrz strona www. Praca polega na dzwonieniu niezależnie od działu - klepiesz wszystkim ta sama regułke (połączenie to jakas minuta wiec ok) ewentualnie wysłaniu maila z gotowca, którego kiedyś ktoś przygotował i wszyscy powielają. Brak szkoleń, brak umiejętności pracowników, chęci, zaanagażowania itp Pracują osoby bez zapału i predyspozycji, kto się zgodził przyjść i został tak siedzi - niektórzy po ponad 10 lat i przez te lata nie potrafią więcej niż osoba po miesiącu pracy. Dziewczyny tylko jęczą, narzekają same, się nie doszkolaja, nie angażują, wszystko jest nie takie, ale potrafią świetnie udawać „koleżanki”, a tylko wyjdziesz to objada każdego po całości. Niektórzy z tego powodu rezygnują z pracy, bo nie leży im atmosfera i kółeczko wzajemnej... Ogólnie praca może być nie przemęczysz się bo posiedzisz na necie, a to śniadanie obiad podwieczorek, a to pogadasz i już pół dnia minęło, a to przyjdzie właściciel i zacznie opowiadać jakieś rzeczy na poprawę jakości i zaraz do domu . Plus taki ze przerw więcej niż przypada na dzień pracy . Przychodzisz na 8 wychodzisz 15:50 w pt 15;30 , benefitów brak, dofinansowań itp. Nie można chodzić na zwolnienie, problem jeśli chcesz wyjść nawet z 10 min wczesniej lub się spóźnić. Problemy rozwiązujesz w gabinecie z obca panią która siedzi w pokoju z szefem a nie jest pracownikiem tej firmy ???? Duża rotacja jak na tak mała foremkę ogromna

Igor

Niepokojące opinie piszecie. Interesowała mnie praca ale muszę przemyśleć.

a
@Igor

Nie warto,(usunięte przez administratora)

łukasz

jak wygląda wynagrodzenie? po jakim czasie dostajesz umowę o pracy, czy jest okres próbny ? Proszę o informacje jeśli ktoś wie. Widzę tu dużo negatywnych opini i proszę o informacje z pewnego źródła.

B
@łukasz

Najnizsza krajowa, do tego nie dostałam umowy , zrezygnowałam po dniu

Tiki-taka
@B

Potwierdzam

Feliks

Warto starać się?Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

tiki-taka
@Feliks

Unikaj, jeśli możesz. Nie warto!

Tiki-taka
@tiki-taka

Nie warto !! Pókoj śmiechów i rozmów, tam wydaje mi się ze by było ok, reszta grobowa atmosfera i szepty. Zle się tam człowiek czuje. Kasa mała, ciągła sprzedaż, um. Zlecenie. Jedyny plus ze wychodzisz codziennie 15.50, byłam jeden dzień i nie polecam. biuro w dziwnym miejscu

luiza

no, jeśli call center za najniższą krajową jest rozwijające to na prawdę gratuluję poczucia własnej wartości

Smilr
@luiza

Czy to call center rzeczywiście, ktoś wie coś na ten temat ?

Smilr
@Smilr

Zasanawiam czy wybrać się do nich osobiście z cv, pracownik biurowy to coś co mnie interesuje tylko wszystkie osoby z linkedin , które tu pracowały mają w opisie b2b, sprzedaż, telefoniczny kontakt i nikt specjalnie długo tam nie pracował wiec obawiam się, że to call center :/ a siedzibę mają na Bartoszycach, a to kawałek drogi dla mnie. Dlatego czy ktoś mógłby mi udzielić rzetelnej odpowiedzi co robi się na stanowisku pracownika biurowego sektora zaproszeń?

kati
@Smilr

Aktualizujesz bazę danych z firmami, które biorą udział w seminariach budowlanych, potwierdzasz chęć osób zainteresowanych wzięciem udziału (dzwonisz i pytasz, czy zaproszenie mailem dotarło i ogólnie chwile rozmawiasz - to nie jest ciągłe siedzenie na słuchawce, więc luz), potwierdzasz zamówienia i przesyłasz to dalej. Sporo przerw i zapewniony catering. Po jakimś czasie zleceniówki możesz dostać umowę o pracę. Na początek jakiejś pracy biurowej - spoko.

Stella

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Zostaw merytoryczną opinię o Biotop - Wrocław

• Jak się pracuje w Biotop?

Zobacz opinie na temat firmy Biotop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biotop?

Kandydaci do pracy w Biotop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biotop
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Braci Gierymskich 156
    51-640 Wrocław