Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Polak

A ja mam dziecko niepełnosprawne i miałem opiekę na dziecko i podwyżka mi się nie należy pomimo że w pracy zawsze sumiennie i z zaangażowaniem wykonuję pracę . Może pana Jacka R żona lub innego dyrektora zajmie się moim dzieckiem kiedy będzie potrzebowało opieki , ja chętnie przyjdę do pracy nie ma problemu, a na opiekunkę mie nie stać przy tych zarobkach! Ta firma to jakaś porażka i jako jedyna gdzie podwyżki zależą od chorobowego albo opieki ,a nie od umiejętności ! Pracownika !

@Polak

Niektórzy dostają mimo chorobowego. Znam takich co kilka lat bez dnia chorobowego (6-9)lat i też bez podwyżki. To poprostu kpina z ludzi.

Zenek

żeby dostać podwyżkę : rób co ci karzą, nie dyskutuj , bądź zadowolony i przyjmuje każde polecenie z optymizmem i radością. Podlizuj się przełożonym bo to lubią. Nie pyskuj nie miej swojego zdania i racji . Bądź głupszy od przełożonych, mów im co inni pracownicy robili zle szpiegoj ich I donoś.

Zarobki są tak dobre że aż 20 groszy więcej od najniższej krajowej.Super napewno odłożę na mieszkanie.Jak w lipcu podniosą najniższą to już będzie mniej. DNO

Masz rację. Tylko nie rozumiem że podwyżki nie dostają wszyscy razem tylko raz ci raz ci a niektórzy na koniec roku może albo nigdy.Co to za moda .

Pozytywny

Rozumiem rozwój firmy..Ale błyskotliwe romanse przełożonych na które widocznie kierownictwo pozwala i na poniżanie pracowników.brawo liderzy mg.48a bawcie sie dalej tak błyskotliwie????

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Mik

opozycji nie ma. Jest pseudo opozycja

NIE DAJMY SIĘ P2P2P2P2

Nam przed świętami zabrali premie a sami sobie zrobili imprezę i rozdali nagrody od 30 tys.w górę.Tylko upośledzony zostanie w tej firmie.Ja spadam tak jak wielu chłopaków.Nie narzekajmy tylko pokażmy im środkowy palec.W parku przemysłowym powstały dwie firmy produkcyjne od 4500 pensje na rękę.Ja spadam.

Stary

Aso mieczkoski od zaraz potrzebuje 70 osób! A ta druga to to produkcja autobusy elektryczne!

@Stary

Tylko zabierzcie ze sobą chłopów finansowych.

@NIE DAJMY SIĘ P2P2P2P2

Inaczej bym tego nie nazwal To zwykli (usunięte przez administratora)kosztem naszej pracy Wstyd kiedyś taka firma Teraz najgorsza od kierowników,majstrów, brygadzistów po prostu (usunięte przez administratora) Pensje to jakaś kpina

Georgiy
@NIE DAJMY SIĘ P2P2P2P2

A mie dobrze jest nie wiem co polaki narzekacie

Koalicja Obywatelska

Już niedługo opcja polityczna się zmieni. Pierwszy poleci szafiasz z P2. KK. Nowy siła polityczna nowe władze w PESA.

Tomasz

A z tego co się czyta w prasie zamówienia się zbliżają Ludzie się zwalniają Widac jak zależy im na pracownikach Wszedzie jakieś podwyzki PESA słabiutko wypada jeśli o zarobki chodzi I teraz do pracowników nie róbcie nic albo podwyzki albo strajk

p2p2p2p2
@Tomasz

Żadnego szacunku dla nas.Wiejski dyrektor z p2 rzuca wypowiedzeniamim na prawo i lewo.Chcesz się zwolnić masz natychmiastowe -tak mówi.Dla niego liczy się tylko kasa.Czy nikt tego nie widzi.

Modełko

Chodzą pogłoski że firmy zewnętrzne idą do lamusa Ukraińcy trzęsą spodniami czy to prawda .

@Modełko

Prędzej ty trafisz do lamusa niż firmy zewnętrzne.

Pomidor
@Elektryk

Pomimo tego że, na P3 jest mało pracy to ukraińców jest dużo - to przez nich nie ma podwyżek, zjadają nasze pieniądze

@Pomidor

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, ale nie dla Ciebie. Komuś zależy żeby ich było dużo w pesie.

Ukra
@Pomidor

Ukraińcy chociaż pracują .

Pomidor
@Ukra

Niby pracują, a jak nikt nie widzi to bawią się komórkami, co chwila gdzieś łażą, daleko im do samodzielnego pracownika

@Ukra

No jak pracą nazywa się przyjście do pracy i siedzenie na pogaduchach na przemian z siedzeniem w telefonach to tak . Tak właśnie pracują Ukraińcy!

AK
@Modełko

A dlaczego właściwie ukry nie walczą o swój kraj? Ich Komik zamierza obniżyć wiek poboru do 16-lat. Piz@#y nie mężczyźni

Mariusz z P3

Na P3 coraz więcej ludzi się zwalnia, albo planuje się zwolnić. Kto ma trochę oleju w głowie to ucieka do innych, konkurencyjnych firm.Dyrekcja udaje, że tego nie widzi i nic z tym nie robi. Zarobki były dobre może 10 lat temu, ale teraz to jakieś nieporozumienie. Oczywiście w sieci pełno informacji o nowych kontraktach. Tylko kto je zrealizuje?Zostaną tylko nieudacznicy i pracownicy przed emeryturą. Już nawet Ukraińcy uciekają...

Chrystian

Dziękuję za aneks do umowy jednak kierownik dotrzymuje słowa chłopaki trzeba dobrze żyć z kierownikiem Nowakiem haaaaaaaaaaaaa a wy się zwalnajcie ze serwisu bo tak nie dostaniecie już podwyżki

pks

przeniesli mnie z p1 na pml to jakis zart zarabiaja tam grosze a zapierniczaja jak za kokosy przeciez to jakas kpina (usunięte przez administratora) nie polecam ludzie fajszywi za garnek zupy cie podpierniczki

prawda
@pks

najlepsze w PML to są brygadziści i mistrzowie. pojazdy się nie malują a materiału ubywa. Cała Pesa tak działa

Gonzo's

Informacje dla przyszłego personelu serwisu, jeśli zamierzasz zatrudnić się w Pesa serwis to pamiętaj, że o podwyżkach możesz zapomnieć od 2018 roku nie było żadnej podwyżki, nie można wierzyć kierownictwu które chce was zatrudnić w żadnym słowie, będą Ci słodko mówić to co chcesz usłyszeć, a w rzeczywistości mają Ciebie w czarnej (usunięte przez administratora) Firma i kierownictwo nie szanuje pracowników dlatego radzę się dwa razy zastanowić, nic licz na premie które Ci obiecują i nadgodziny jeśli chcesz już się zatrudnić niech Ci wlicza to wszystko do podstawy co zapewne powiedzą, że nie mogą tego zrobić , stawki na serwisie są śmieszne chyba że koledzy kierownictwa mają od razu specjalistów, co zazwyczaj na niczym się nie znają. Jak bym się pomylił proszę o sprostowanie innych pracowników firmy

@Gonzo's

Nie kłam podwyżki były, dostaliście nowe aneksy. Obawiasz się czegoś? Nowi pracownicy w serwisie nie są miłe widziani?

Magiera
@Gonzo's

Widzę że bardzo źle masz w tym serwisie. Porozmawiam z twoimi przełożonymi i powiem im aby zrobili w serwisie nie zapowiedziane kontrolę. Zobaczymy co wtedy będziesz pisał na forum.

@Gonzo's

Masz całkowitą prawdę nasz Kierowniczek (usunięte przez administratora)n ściemnia dba o swoje interesy więc nie liczcie jak wam powiem że dostaniecie (usunięte przez administratora)

Akcje

Pesa w przeciągu trzech lat na giełdzie GPW? ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja z akcjami pracowniczymi

Xyz

Witam, Jakie warunki pracy na CNC? Praca w jakich godzinach? Możliwość nadgodzin? Jakie wynagrodzenia? Pozdrawiam

@Xyz

Jest możliwość nauczenia się języka ukraińskiego, dużo ukraińców i lubią pogaduszkować

Na Twitterze sieje zamęt i zniszczenie :D

Tomuś

ja się będę tutaj skarżyć do momentu jak we Włoszech będzie w końcu porządek a nie że jak będę za specialistów morgana którzy nic po włosku nie umieją mówić tylko improwizują a mają większą stawkę niż ja a ja mam pierwszą grupę i muszę włoski im ogarniać i robotę a oni się na mnie slizgają takich ludzi pan morgan zatrudnienia co dobrzy są tylko w kapowaniu na kolegów i nic więcej

Rysiek
@Tomuś

Idź popłakać do prezesa, bo na goworku Ci nie wychodzi!

@Rysiek

Im bardziej chłop się emocjonuje tym bardziej widać że nie radzi sobie ze stresem. (usunięte przez administratora) Naiwny jesteś mówiąc że Tomusia ktoś uratuje. Jak to się mówi: umiesz liczyć, liczy na siebie; twoje szczęście (usunięte przez administratora) innych.

Twoja stara

Wlasnie szykuje Twoja stara od tylu zaladowac pozdro

Piter
@Rysiek

Rysiu spawaczu alkoholiku do aa się zapisz bo ciebie żona w domu nie chce to siedzisz w delegacji i chlejesz co dziennnie a w domu bys tak nie miał żona ma tylko z ciebie pieniądze i nic więcej bo jaka by chciała takiego pijaczka co dziennie w domu

Ktoś
@Piter

No bo rysiu Ślusarczyk to rozpija wszystkich ma problem alkoholowy ten nasz spawacz z Z2 znamy tego gościa oliwa jakich mało na z2 przychodził podchmielony i tego gościa trzymają na Włoszech

Pioter
@Ktoś

Widzę że cały czas piszecie nie o tym Ryśku ten wasz to Ricardo a ten we Włoszech to na z2 nie robił

@Ktoś

Biorą byle kogo też po Włosku nic nie umie gadać a tyle miesięcy siedzi bez zjazdu tylko z butelką umie rozmawiać haa trzymają go nie wiem po co tylko problemy stważa rozpija ludzi jeszcze ma wysoką stawkę ha

Pioter
@Jony deep

Jeżeli dla Ciebie 17 pln/h to wysoka stawka to widać jak się cenisz!

@Jony deep

A na rynku niemieckim kumple dostają specialistę serwisu takie nowinki jak dobrze żyjesz z nowym kierownikiem to ci załatwi

@Pioter

Zle zrozumiałeś taką stawkę to mają ludzie co faktycznie pracują a lewusy i kapusie mają stawkę wysoką za uprzejmie donoszę do Pana z Brodą

@Jony deep

Minimalna ustawowa stawka w 2021 to 18,30 zł/h. Spokojnie, w tej firmie kobiety wiedzą, który chłop jest naczelnym nierobem. Tu się nic nie ukryje. Lista z nazwiskami powstała.

@Tomuś

Bo tak powinienesz robić nadal bo Morgan wspiera kapusi typu pan x i deskiewicz trzeba z tym skończyć i zmienić to by prezes pesy się o tym dowiedział i te kumplostwo po likwidował bo ludzie powinni być normalni a nie chorzy jak ci bo sami nic nie potrafią a na innych chcą się wzbogacić cwaciaczkiv

@Tomuś

Jak byś był kumplem kierasa nowego na Niemcach byś dostał stawkę specialisty odrazu tak za nić wystarczy że dobrze z nim żyjesz reszta się nie liczy kumpel z produkcji I odrazu ma specialistę bo go znał a zwykły robaczek nie dostanie no bo z nim nie pije na mieszkaniu haaa

Nico
@Rudzielec

Po prostu tez byś chciał byc kumplem kierownika.

trololo
@Rudzielec

Dobrze, że jest GOWORK... gdzie nieudacznicy mogą zrzucić swoje gorzkie żale bo nie zasługują dostać awansu jak inni pracownicy. Dobrze, że nie napisałeś... " dlaczego ja nie dostałem podwyżki? bo jestem rudy? ..." ;)

graba
@Rudzielec

Zawsze dobry chłopak bądź ktoś na pewno to doceni.

@Tomuś

Tak haa Morgan ma specialistów z produkcji I brygadzistów którzy nic po włosku nie umieją mówić trzeba ich jak małe dzieci prowadzić za rączkę wszędzie a mają większą stawkę bo to są ludzie po układzie powinni coś z tym w pesie zrobić żeby darmozjady pieniędzy za nic nie brali ...

@Jony deep

Dżony dip to ksywa od głębokiego gardła czy wiadra wazeliny którą smarujesz rowa? Weź się do roboty to żali nie będziesz musiał na goł worku pisać!

Kiler
@Ryba

Żal ci dddd ściska chłopyasiu myślisz że biurko dorwałeś i masz władzę haaa

@Kiler

Władzę ma ten co jest przy korycie.

@Kiler

Biuro mam z ikeji wiec szału nie ma, ale pracować się da

Ozgrozo
@Ryba

Naucz się pisać. IKEI NIE IKEJI. Jak ty tam pracujesz to ja królowa angielska jestem.

@Ozgrozo

Wyszedł z kanału i Miodkiem się mianował! Weź się do roboty!

Kiler

Od chińczyków haaa

@Kiler

Zostaw moich przyjaciół od zakupów w spokoju.

@Tomuś

Bo widzisz trzeba udeżać bardziej by obalić władzę bo władza myśli że (usunięte przez administratora)będzie chroniła wiecznie taki pan (usunięte przez administratora)ściemniacz (usunięte przez administratora)co się buja tylko i nic po włosku nie umie powiedzieć a go tam trzymają a po co bo (usunięte przez administratora) na innych pracowników wielki ściemniacz pan prestiż haaa

A co słychać na pml ?

@Tomuś

Nadal nic Morgan nie dał Ci podwyżki woli kapisa dać i (usunięte przez administratora)wiadomo gadasz po włosku a nic z rego nie masz zwolnij się a na koniec o mobbing wystap

Mietek
@Tomuś

Panowie mam pytanie ,pracuje jeszcze mistrz Janowski na tramwajach ?

Aaa
@Mietek

Tak

Fdf
@Tomuś

No przecież niewiadomek alias xxx z czerwonym kryją się w biurze serwisu zamiast pracować na lokomotywie tak Morgan pilnuje swoich ludzi co mają specialiste kasę pobierają a się chowają zamiast pracować ....

@Tomuś

No z tym się zgodzę, tam było. Musiałem robić za nierobów co tylko leżakowanie, picie i panienki. Tak to wyglądało, mam nadzieję że się zmieniło i Mor... już nie ma w tym zakładzie, co najwyżej na powrót jako elektryk pracuje.

Jarek
@Fdf

On nie ma czasu pilnować, czas jest na kawki, tabake i kobitki

@Jarek

To jeszcze pracuje...masakra kogo trzymają w tej Pesie.... to teraz z kim romansuje włoski zigolo??? Cały czas w Italii się wygrzewa czy jak??

RW
@Tomuś

Problem z pracą w Polsce jest taki że tzw. pseudo pracodawcy ogóle nie czytają cv nie tylko pessa ma z tym problem, co wielokrotnie udowodniłem. W cv napisałem wyraźnie TYLKO POWAŻNE OFERTY WERYFIKACJA WYMAGANA wszystko ok tylko po weryfikacji czy firma szuka pracowników czy nie bez względu na stanowisko okazuje się jak sami przyznają, że nie szukają pracowników, to po co wogóle się ogłaszają?

@Tomuś

Jest to sama prawda, Ci pseudo specjalisci biora przyklad ze swojego szefa ktory ta sama droga wszedl na szczyt

Patryk

Jak wygląda praca w magazynie ? Jakie wynagrodzenie? Jacy przełożeni??

@Patryk

Najniższa krajowa!!! A ile chciałbyś dostać !

Bolesław
@Stary

Technik Utrzymania Ruchu Dla naszego klienta w miejscowości 15537 Grünheide szukamy pracownikow produkcji pojazdów elektrycznych Tesla Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21,46 € - 23,60 € brutto za godzinę Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora) Wymagane : dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego ANSPRECHPARTNER*IN Piotr Lechów +49 0 174 1033454 Karriere-Gruenheide@manpower.de NIEDERLASSUNG Tesla Str. 1 15537 Grünheide (Mark) źródło: manpower.de, Jobtitel, Branche oder Qualification : elektryk , ogłoszenie z 01.01.2023

@Patryk

Jest mało pracy, każą wybrać 8 dni urlopu do końca marca, podwyżek nie dają bo nie ma pieniędzy, trzymają dużo ukraińców chyba charytatywnie, przyjmują nowych pracowników. Zapraszam

Poszukujący pracy

Witam, ostatnio szukają mistrza na produkcje z komunikatywną znajomością :angielskiego+niemieckiego+rosyjskiego+ukraińskiego:-) Czy są sensowne zarobki na tym stanowisku? Dziękuję

Justyna
@Poszukujący pracy

Owszem, firma Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding aktualnie poszukuje kandydata na to stanowisko. Stawiane przez nich wymagania mogą oznaczać, że zarobki są tam na dobrym poziomie. Ale więcej informacji na ten temat powinien przekazać Ci jakiś pracownik tego przedsiębiorstwa. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o tę branżę?

@Justyna

Czy PESA po przejęciu przez PFR to stabilna firma i w perspektywie czasu nie grozi jej upadłość tudzież bankructwo, osłabienie pozycji? Na jakie zarobki (przedział) może liczyć Konstruktor po 5 latach pracy? ....

@Pawlo

Zdziwiona jestem Twoim pierwszym pytaniem, dlatego że od konstruktora wymaga się bystrego umysłu i umiejętności analitycznych. W związku z czym powinieneś bazować na faktach (a nie na opiniach), które sam powinieneś przeanalizować i wyciągnąć z nich logiczne wnioski. Zapoznaj się z historią firmy, przejrzyj dokumenty udostępnione do publicznej wiadomości oraz poszukaj informacji dotyczących obecnie realizowanych projektów przez firmę to uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie. Co do wynagrodzenia. Wszystko zależy od tego jak wyceniasz swoją wiedzę i umiejętności, co możesz zaoferować firmie i jak dobrym negocjatorem jesteś.

Lebek
@ja

Sądząc po karach nałożonych za nieterminowość, zmiany zarządu na przestrzeni ostatniego roku, problemy organizacyjne oraz atrakcyjne usytuowanie firmy zakładam 3 lata funkcjonowania, potem redukcje i za ok 10 lat z chwilą gdy zostaną zrealizowane Linki koniec.

@Lebek

hahaha dobre. Kiepski zrobiłeś research skoro masz tylko tych parę faktów. Zdobywanie informacji w dzisiejszych czasach big data to podstawa podstaw. Czekam dalej na osobę, która mi tu zabłyśnie inteligentna odpowiedzią na pytanie Pawlo. I wcale nie trzeba się znać na biznesie, tylko mieć trochę oleju w głowie.

opozycja
@Pawlo

Po 5 latach? Wpisujesz w program i coś Ci wychodzi Ale jak to się ma do rzeczywistości...

@opozycja

Chodzi mi o konkretną sumę po 5 latach tj.: 6000 brutto/ 8000 brutto/10000 brutto ?

Kacha
@Pawlo

Maksymalnie 20 zł na godzinę brutto!

@Kacha

Ej, czyli 3200 brutto m-ce? Ściema, po 5 latach w projektowaniu? Myślę że min 20 zł brutto ale i w to nie wierze, dlatego proszę o informację z realnymi kwotami

alex
@Pawlo

Dzieki takim jak ty bachorom roszczeniowym,tramwaje maja bledy konstrukcyjne a usterki nie koncza sie.Gdzie ty konczyles te szkole ,u rydzyka mailowo ? szukac nie umiesz ? Wykaz sie co umiesz a pozniej negocjuj.Skad jestes ? z syberi czy kosmosu ? Takie sa zarobki w PESA na produkcji a ile w biurze to ci powie kadrowa po rozmowie. Widze ze nie nadajesz sie nawet do biedronki skoro szukasz tu info o zarobkach....Odpusc sobie.

@Poszukujący pracy

Witam nie licz na nic starym pracownikom nic nie dają jak masz umowę na stale to mają cię głęboko w d u p ie ale liczą na starych pracowników że będą zawsze dostępni a małym dają więcej więc moim zdaniem nie warto się zatrudniać w Pesie bo zamiast docenić starych pracowników co muszą pokazać jak się pracuje i co trzeba zrobić na pojeździe szynowym to wolą dać nowym więc moja taka rada dla starych pracowników pesa nie uczie nowych nie sami robią jak mają większą stawkę przynajmniej nie będą się slizgać na garbach .

Majka

Czy to ten sam osobnik, co rzuca telefonem w ramach wyładowania swoich emocji? Tylko raz byłam tego świadkiem i stwierdzam, że takowych powinno zgłaszać się do BHP !

Mężydło
@Majka

Dlaczego administrator usuwa opinie o majsterku z P1 ? :)) Przecież Piotruś jąkała to gość w pełni niekompetentny i wszyscy na produkcji o tym wiedzą że nic nie zna się na robocie, tylko tańczy jak mu zagra Pawełek G.uzioł :D No Piotruś, powiedz swojemu szefowi ile godzin na II zmianie siedzisz na kawce, na hali obok -P3. I uważaj, bo dzięki Panu Jackowi jeden majster już nie panoszy się w szarych barwach, tylko brązowych. A ciebie Piotruś to nawet nawet w zielone wstyd byłoby ubrać !!! Do-do-do-do- branoc Pio-p--pio-iotrek :D

Kat
@Mężydło

Profeska nie narzekać !

Profeska ?
@Kat

Litosci, przecież ten osobnik " meczydupa" z połatanej astry nawet wyslowic sie nie potrafi. Nie pytajcie nawet o tematy techniczne... Zero kompetencji ! Narzekali na Balta, a tu taki pajac sie nam trafił....

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 45 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz