Opinie o F.U.P w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.U.P. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U.P na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.P w Poznań

Kojak

Nie polecam no chyba ze chcesz pracownikowi ktory niby ma cie uczyc za free...placic to moze sie utrzymasz na frezarkach bo tylko na nie potrzebuja [archaiczne hp5 ew.avie] Rotacja rotacja x10 Dlaczego ano proste ludzie sie boja ze ktos wiecej z nowych zrobi i ich sciemniactwo wyjdzie na jaw dlatego sabotuja szkolenie nowych+ probuja wymusic na kierownictwie podwyzki i nadgodziny.Gdyby wykorzystac czas pracy w Fupie na 100% jak u kazimieruka nie byly by potrzebne nadgodziny i sciemniackie soboty. Jezeli chcesz zarobic a nie boisz sie (usunięte przez administratora) c ostro to polecam kazimieruka bo w fupie za duzo nie zarobisz jako nowy. stawki od 12-20brutto+premia od majstra/kierownika i 1-2 wekendy nadgodziny.

kandydat

koledzy pomozcie ...wyslalem cv na ogloszenie operator centrow obrobczych i bylem na rozmowie proponowali hp cos tam i 17brutto... Napiszcie cos to duzo czy malo i jakie sa wymogi no i cos o majstrach i rygorze... Prosze bo nie chce sie wladowac w (usunięte przez administratora) .

nowoczesnosc w domu i zagrodzie

nareszcie celujaca wypowiedz

rozbawiony

FUP ..polecam super firma sporo placą super wyposazenie i maszyny i specyficzna atmosfera emigrantow z okolicznych wiosek ktorym zycie fup uratowal i sprzedadza ojca i matke za 1zl i nadgodziny, tworza obraz tego pracodawcy..

Brałeś udział w rekrutacji do F.U.P. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
kandydat

dostalem oferte pracy do was do zakladu,jestem po kursie cnc i szkole mechanicznej ,zaoferowano mi 17brutto/h na tokarke cnc.Mozecie cos napisac? wiecej niz napisano ?

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w FUPie jako technolog. Na jakim poziomie jest tam rozwinięta technologia, jakich programów CAD CAM tam używacie ? Ile za godzinę ma technolog?

sh4do

Dziękuje za odpowiedz, szkoda że tak późno. Dałem sobie spokój, nie przyszedłem w umówionym terminie o pracy... Postanowiłem sprzedać swoje doświadczenie za granicą. Zaoferowano mi 15/h brutto, mając za sobą 7 lat pracy w temacie obróbki skrawaniem. Pracowałem na Tokarniach, Centrach Obróbczych - programując z pulpitu, podpierając się rysunkiem, znając kilka sterowań. W zasadzie żadna rewelacja, odchodząc z poprzedniej firmy, miałem 18/h plus maksimum 3 premii. Tak więc biorąc pod uwagę rosnące ceny i tą płacę, to mój ty Boże, szkoda czasu dla takiej firmy... Pozdrawiam Was.

sh4do

Szanowni Koledzy, dostałem ofertę pracy w F.U.P na stanowisku operator CNC (HT5) czy jakoś tak to zrozumiałem. Proszę o informacje o tej firmie, gdyż z tego co doczytałem na tym forum, rewelacji nie ma. Co to za maszyna, jakie sterowanie i wogóle . Za wszystkie informacje będę wdzięczny. Czy też w ogóle warto zacząć współpracę z tą firmą...!? Pozdrawiam ---

ee

za to wasze cwaniactwo i brak umiejetnosci powinniscie miec 8 zl na godz a premia -za co wasz efektywny dzien pracy to 4 godz

data
@ee

Cwaniakami to są dyrektorzy. Techniczny oraz Handlu (obecnie produkcji).

ooo - 2010-11-26 11:04:02 wszyscy placza w fupie ze maja male stawki byscie mieli 50 zl na godz.to tak samo byscie robili bo inaczej nie potraficie ale nie mamy (usunięte przez moderatora) tych 50zl tak samo jak premi

ooo

buhaha

Słyszłem o ludziach zatrudnionych za określoną stawkę/h a po jakimś czasie męska rozmowa-może pan pracować ale nie za te pieniądze stawka oczywiście niższa

anonim - 2010-11-03 01:32:45 jest dobrze - 2010-11-01 11:18:20 FUP płaci bardzo dobrze dla stalego pracownika ktory przepracowal wiecej niz 5 lat w firmie wynagrodzenie wynosi 16 zł na h netto a ci co maja mniej to albo lewusy albo (usunięte przez moderatora) a ty do której grupy należysz ?haha

nowy - 2010-08-15 14:00:01 bzdury...czy 12-14zl/brutto dla nowych to wiecej niz maja ci co budowali te fabryke od podstaw.? nikt sie nie przyzna ale ci weterani maja po 20-22brutto ale placza jak by mieli 10zl/brutto zarobki sa tajne....zawsze malo wam Niestety nikt nie placi wiecej w poznaniu za (usunięte przez moderatora) i srednio 6h pracy na zmianie Jak wam tak zle to idzcie robic do KAZIMIERUKA on placi srednio 15zl/netto buhaha prowokacja, 22 brutto buhha

AAAAAAAAAAAAAAA

na UNIONIE maja 19-22brutto i wiekszosc nocek lażą albo spia ale co sie dziwic jak ma sie wujka dyrektora to mozna w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grac. ogolnie place tragedia.....czyli oni udaja ze placa a my udajemy ze robimy i jakos sie kreci

jest dobrze

ggggggggggggggggg

odebrano premie bo pewien czleczek znow przepychal roboty prywatne dla swojego znajomego...................zal

aaaaaaa

FUP nedza,warunki tragiczne,placa jak dla niewolnika a wymagania ogromne a jedynie atmosferka OK. ale na duza premie nie licz bo ok 300zl to dostaja znajomi majstra a ci inni w porywach 150zl lub 0zl niepolecam sa lepsze firmy ps: duza rotacja

xxxx

witam dzięki za odp zastanowie się che sie przeprowadzić do poznania i szukam odpowiednich warunków finansowych :) i tak 3000 zł to takie mini netto ale dzieki .

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.P - Poznań

• Jak się pracuje w F.U.P?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.P tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U.P?

F.U.P