2 Dodaj opinię
2 71 174 5 1

Opinie o Concept Stal Sp. J.

Aktualność
Szanowni Państwo,
w związku z rosnącym zainteresowaniem naszą firmą, postanowiliśmy wykorzystać nową platformę komunikacji.
Nasza obecność w serwisie GoWork.pl wynika z chęci poznania Państwa opinii.
Wszystkie uwagi i sugestie inspirują nas do usprawniania warunków pracy.
Państwa głos jest dla nas bardzo cenny.
Jesteśmy wdzięczni za konstruktywną krytykę, bo tylko dzięki takiej możemy się dla Państwa rozwijać.
Zapraszamy do dzielenia się komentarzami z jednoczesnym zachowaniem kultury wypowiedzi oraz szacunku do innych użytkowników.
Wszystkie komentarze zawierające nieprawdę, czy wulgaryzmy będą archiwizowane przez administratora (przestaną być widoczne na profilu).
Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w naszej firmie.
Będziemy na bieżąco informować o prowadzonych obecnie rekrutacjach.
W razie pytań, czy w celu wyjaśnienia kwestii spornych zapraszamy do kontaktu pod adresem kadry@conceptstal.pl .
Tak3Nie17
Marketingowiec

Uczciwa firma. Przepracowałem tam rok w biurze, miałem różne obowiązki, pracy jest sporo, to praca dla ludzi odpowiedzialnych. Bardzo uczciwe podejście do pracownika, pensje wypłacane regularnie, premie i ine też. Szefstwo kompetentne ale bardzo wymagające. Polecam jeśli ktoś chce się rozwijać i umie pracować pod presją, można się sporo nauczyć i ta praca otwiera drzwi w innych firmach.

Tak2Nie14
zadowolona
Nazwa działu: Produkcja

aktualna pracownica Do wszystkich niezadowolonych pracuje kilka miesiecy teraz przenieslismy sie do nowego biura TO JEST DLA MNIE SZANSA JAKA DOSTALAM chyba jestem szczesciara biuro super warunki jak bym pracowala w jakiejs zachodniej firmie pieknie gustownie urzadzone czysciutko jest wszedzie dbaja o to moge robic sobie przerwe kiedy chce na kawe a kawa z profesjonalnego ekspresu dostepna dla wszystkich lodowecki na posilek kuchenki mikrofalowe zaplecza kuchenno-sniadaniowe bajka w domu mam gorzej nie ma mobbingu ,szefostwo wymaga ale w granicach rozsadku chcialabym sie starac zeby tam dlugo pracowac a zarobki porownujac do nauczyciela z 30-letnim stazem to jest na rowni a mam o wiele spokojniej i mniej papierologi jak moja mama w szkole POLECAM

TakNie34

Czy w Concept Stal Sp. J. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Yyy Nowy wpis
@Pytanie

Tak, są zawierane

Robert Nowy wpis
@Yyy

Wiesz może, ile czasu trwa okres próbny w tej firmie? Przeważnie występuje potrzeba przepracować 3 miesiące, aby otrzymać stałą umowę, jednak wolę się upewnić, jak to wygląda w firmie Concept Stal.

Ja to ja Nowy wpis
@Robert

Umowa próbną trwa 3 miesiące. Później dostajesz zlecenie z lokalką na 3 lata

KELNER:) Nowy wpis

Firma dziad i tyle w temacie...... Ze by dostać podwyżkę to trzeba pisać podanie o rozwiązanie umowy i wtedy można cos dadzą albo obiecują a i tak chuj...dadza. Wypłaty maja być do 10 a nigdy nie dostałem wypłaty na czas a szefowa twierdzi że nie jest tak napisane w umowie a tak szczeze w (usunięte przez administratora) była i (usunięte przez administratora) widziała... Może teraz coś się zmieniło ale wątpię i nie wróżę dobrej przyszłości tej firmie dopuki stary nie będzie szanować dobrych pracowników..

Tak3Nie
Bylemtamaleposzedlem
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie to złe opinie nie biorą się znikąd... Powiem tak... (usunięte przez administratora) jakich pełno w całym Chełmie. Nigdzie nie dadzą zarobić. Tutaj tak samo. 12zl na start to maksimum. Masz na umowie 8h pracy a trzeba jebb.. po 10 i nie zapłacą Ci żadnych dodatków za nadgodziny itp. W sobotę tak samo. Żadnych 50tek ani 100tek... Nic od siebie nie dadzą, wyzyskiwacze zwykle. Żadnych ubrań na start. Może po roku nie wiem... Nawet ciężko o rękawice w tej cudownej firmie... Zero warunków do pracy. Często na ostatnią chwilę trzeba kończyć maszynę bo zaraz jedzie na eksport, dlatego starszyzna zostaje nawet po 12h... Brak organizacji i składu i w ogóle ładu. Jak tak dalej pójdzie to ten dorobek starego L. upadnie w pidu bo nie będą się wyrabiać z zamówieniami... Hugo nie firma. Stary razem z synkiem czasem lata po hali i przygląda się swoim robolom. Często czepia się z jakimiś swoimi wymyslami. Wypłaty są trochę opóźnione. Można tam pójść aby trochę nauczyć się roboty albo by nie siedzieć w domu ale raczej nie jest to robota marzeń i robota na dłużej no ale co kto woli. Robić się da aby chcieć. Wiadomo że tym w biurze to dobrze bo mają klime heh Uwaga dla młodych którzy chcą iść na cnc, dadzą wam lojalke na 2lata. Dla potomnych, hexa to firma na synka a concept stal to firma starego.

Tak1Nie

Nie polecam tej firmy, jako pracy jak i kupowania maszyn od tej firmy. Maszyny są robione niedbale i na szybko, niektóre nie mają prawa działać. Pracownicy są oszukiwani na każdym kroku, nieterminowe wypłaty i nie takie jakie być powinny. Na początku są obiecywane złote góry jednak powrót do szarych realiów powoduje pierwsza wypłata która zniechęca do dalszego działania,. Chyba nie można powiedzieć dobrego słowa o tym czymś. Szkoda straconego czasu i nerwów na pracę w tej instytucji.

Tak1Nie
Ela

Nowe biuro super, a poza tym szefostwo szorstkie dla pracowników. Stwarzają pozory ułożonych ludzi romawiajac z kandydatami na pracowników, aby ich nie zrazic. Wszystko wychodzi po paru dniach pracy, jak jest na prawdę.

Ups

@ Pracodawca 18.07.2019 14:28 Drogie PINDY z biura czepcie sie roboty, a nie wiszenia na telefonie na prywatnych rozmowach. Słowo,, praca,, do czegos zobowiazuje, nie tylko do oklamywania w zywe oczy pracownika. Nie jestescie warte nawet 2 zł za godzine, wiec ogarnijcie sie i do MOPA!!!!

@Ups

Drogi kolego, każda praca wymaga wzajemnego poszanowania !!!

TakNie6
Ups

@ Pracodawca 18.07.2019 14:28 Niestety pracowalem w roznych firmach, ale ta jest najgorsza,(usunięte przez administratora)

Ups

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora)

@Ups

Drogi pracowniku, czyżbyś był kolejną osobą, która rozpoczynając swoją pierwszą w życiu pracę z "ogromnym doświadczeniem", oczekuje na samym początku średniej krajowej? Wiem, szefostwo jest wymagające ale to akurat jest atut, ponieważ takie zachowanie motywuje ambitnego pracownika.

Tak1Nie12
zadowolona

TakNie34
@zadowolona

Jeśli w tej "cudownej'', firmie masz 10 zł za godzinę to nic dziwnego że w domu tego nie masz.

Tak3Nie2
Xyz
@zadowolona

Jeśli w tej "wspaniałej" firmie płacą 10 zł za godzinę to nie ma co się dziwic że nie masz tak w domu :D

Tak3Nie2
@zadowolona

No super, same superlatywy,(usunięte przez administratora) Ciekawe jaka teraz jest w biurze w te upały, jak zwykle napojów nie ma, pewnie klima wiecznie w naprawie? Ktoś chyba robi z nas durnia. Rotacja w tej firmie jest taka, że pewnie klima nie musi działać bo pracownicy tak się zmeniają, że wiatr się od tego robi :)

xxx
@byly pracownik

Przełożony ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom wodę pitną bez ograniczeń. Jej źródło nie może być oddalone o więcej niż 75 metrów. Jeżeli temperatura przekroczy 25 stopni na zewnątrz lub 28 w budynku, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom napoje zawierające odpowiednią dawkę soli mineralnych. Przepisy nie mówią o żadnej konkretnej ilości, jednak wody powinno wystarczyć dla każdego na cały dzień pracy. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić pracownikom komfortowe warunki podczas upałów. Mowa tutaj o odpowiedniej cyrkulacji powietrza i utrzymanej optymalnej temperatury. Klimatyzacja musi być regularnie czyszczona i odgrzybiana. W oknach powinny zostać zamontowane rolety, które chronią przed nagrzewaniem i odbijaniem się promieni słonecznych w monitorach. Ważne jest również, aby zbyt mocno nie wychładzać pomieszczeń. Duża różnica temperatur sprzyja zachorowaniom.

Ktos taki
@zadowolona

Moze i tak jest jak Pani mowi ale ta pyszna kawusia to chyba tylko dla wybranych... Co ma powiedziec pracownik ktory zap.... Na hali gdzie tem przekracza 30 stopni... Bez zapewnionej chociazby butelki wody .. A w tej chwili w biurze jest wiecej osob niz zwyklych pracownikow ktorzy musza na ta pyszna kawusie dla Pani robic... Znam ta firme lepiej od Pani i prosze sie tak nie cieszyc bo takich bylo juz wiele i jeszcze wiele bedzie... Milej pracy

Tak5Nie1
Robol
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)nie dbają o dobrego pracownika, tylko jak się okaże że złoży wypowiedzenie dyrektorzy lub kierownicy proszą, żeby zostać, że będzie lepiej i wszystko się zmieni, ale po tygodniu znowu to samo(usunięte przez administratora) W końcu nie za uczciwe i rzetelne traktowanie pracowników postawili willę

Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)hale ogromne a pracowników z lupą trzeba szukać a chętnych do pracy brak. Tylko w biurze się pozamykaja, bo klima chodzi i ich chłodzi, a zwykły robol na hali ma pracować bez wody w temperaturze ponad 30 stopni. (usunięte przez administratora)

Zatrudniony

Firma ta wykorzystuje pracownika jak tylko się da. Na umowie jest napisane 8 godzin dziennie i 40 w tygodniu, a tak na prawdę jak ktoś chce skończyć po 8 godzinach pracy to krzywo się na Ciebie patrzą. Zazwyczaj pracuje się po 10 godzin, a czasami po 12 lub więcej dziennie. Za nadgodziny i soboty jest normalna stawka, czyli rewelacji nie ma. Jeśli chcą żebyś przyszedł w sobotę, a nie przyjdziesz do pracy to jestes wytykany palcami. (usunięte przez administratora)

Tak10Nie

Brak organizacji,(usunięte przez administratora) obiecują gruszki na wierzbie, ale kończy się jak zwykle na pustych obietnicach. Jeśli masz zaległe dni wolne to i tak wszystkich nie wykorzystasz, ani nie dostaniesz za to kasy, tylko przy odejściu z firmy możesz całość wykorzystać. (usunięte przez administratora) nie polecam

Zatrudniony

Firma ta zatrudnia jak leci, czy coś umiesz czy nie to nie ważne, wymusza na tobie robienie takich rzeczy, o których nie masz bladego pojęcia i wyślą jeszcze w delegację. Jak się okaże, że w delegacji szef firmy do której się jedzie nie podpisze protokołu odbioru to masz wykazd za free, czyli nie zapłacą Ci za niego. Firma, aż ręce opadają

Tak9Nie

Chyba najgorsza firma w Chełmie nie polecam

Tak10Nie

(usunięte przez administratora) jeśli ktoś nie chce jechać w delegacje że strony dyrektorów i kierowników, których już sam nie wiem ile dokładnie jest, bo co tydzień nowy dyrektor zostaje zatrudniony, a pracowników brak. Jeśli nie masz pracy to idź do Conceptu, oni przyjmą każdego czy coś umiesz czy nie, bo już brak ludzi w Chełmie i okolicach, kto nie pracowalby w tej firmie.(usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Xxx

Uwaga(usunięte przez administratora)brak wody dla pracowników(usunięte przez administratora) W upalne dni na hali dochodzi do 40 stopni i musisz tyrac (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Zły
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Pracowałem w tej firmie jak nazwać to firmą.(usunięte przez administratora) Ale zacznijmy od początku w zimie temperatura nie przekracza 3 stopni . To prawda mało tego pracuje się tam gdzie spawają więc nieźle zadymienie a wyciągów niema. Najbardziej mnie przeraziło malowanie a obok kolega spawał spawarka. Nie do pomyslenia. (usunięte przez administratora)Jeżeli chodzi o wypłaty to masz na papierze że do 10go a otrzymujesz 13-15st taki tam mały poślizg. Nie do pomyślenia w innych firmach. Naj śmieszniejsze to że mówią ci że praca 8godzin a zmuszają do pracy 10 i więcej godzin. Soboty też za normalna stawkę. Długo by opowiadać o tej firmie .Nie Polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Pozdrawiam

Tak22Nie
xxx
@Zły

Radzę obecnym pracownikom powiadomić PIP ( nie moga ujawnic danych) o tym że ciągle naruszają art. 210 § 1 Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do powstrzymania się od wykonywania pracy, gdy warunki nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia

byly pracownik

Park maszynowy bardzo ciekawy i nowoczesny ale to tylko tyle z superlatywow tej firmy , wyplaty opoznione nawet o kilkanascie dni , lub tez niezgodnosci w jej naliczaniu,pani ksiegowa i kadrowa chyba tam jest dla ozdoby proponuje kupic kalkulator lub przypomniec sobie prosta matematyke na poziomie klasy 1-4 , kary za fajki 50zl , alkomat kara 500zl,za nie posprzatanie maszyny lub miejsca pracy 50 zl ,oczywiscie nadgodziny nie platne , oraz praca w sobote tak samo (usunięte przez administratora) mania wyzszosci w najwiekszym tego slowa znaczeniu , przy temp.35 st.C w cieniu mozesz pomazyc sobie o wodzie dla pracownikow , ogolnie nie polecam i przestrzegam ,kolejny myk to umowa lojalnosciowa ktora podsuwaja ci po okresie probnym abys nie uciekl , za zerwanie umowy surowe kary pieniezne ,obiecywanie pseudo szkolen polegajacych na tym ze(usunięte przez administratora)pokaza ci jak wlaczyc maszyne lub jak mierzyc sowmiarka, po uplynieciu czasu umowy lojalnosciowej , oczywiscie zadnych kwitow nie dostajesz , takze nie wiem za co masz placic....montaze we wschodniej europie , kary za mandaty placi kierowca , dieta zapomnij , :) jakie kolwiek premie sa obiecane ale nigdy ich nikt nie widzial , ale slowa szefa .....jak ja obiecalem to napewno benda .....tylko z nia jest jak z operacja na nfz mozesz jej nigdy nie doczekac , gdy stoisz na krawedzi lub zakrecie zyciowym , lubisz (usunięte przez administratora)upominac sie o swoje pieniadze , to jest to robota wlasnie dla Ciebie , wal jak w dym ......

@byly pracownik

Jak to nie ma wody? Przecież prezes mówi "wodę mają w kranie" Żeby ocenić tą firmę wystarczy przypomnieć sobie ile osób pracowało kilka lat temu a ile jest teraz. Doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd a szefostwo nic sobie z tego nie robi bo przychodzą nowi "zieloni"pracownicy. Dokładnie zgadzam się z tym co piszesz. Z resztą każdy może się o tym przekonać, bo przyjmują praktycznie każdego, więc można przyjść na kilka dni do pracy i zobaczyć jak naprawdę jest.

Tak6Nie
prac.biurowy

Aktualna pracownica biurowa Ludzie co wy takie bzdury piszecie ja tu pracuje i nic podobnego nie ma w biurze cieplo spokoj nikt nie obraza toalety czyste ,wyplaty w terminie i tyle ile mialo byc wiec o co wam chodzi .A wy co piszecie te bzdury popracowaliscie kilka miesiecy i poszliscie na L4 za ktore placi najpierw firma potem ZUS to wy jestescie nie fair wiem bo obserwuje co ci mlodzi ludzie chca pracowac sie nie chce a jak sie zalapia to zaraz na L4 a potem obrzucacie nieslusznie blotem pracodawce .

TakNie5

Oczywiście, opinie są po to, aby można było się z nimi zapoznać. Natomiast, należy też mieć świadomość tego, że nie każda ocena jaką znajdziemy w internecie, jest rzetelna, obiektywna i prawdziwa. Dużo chętniej swoim zdaniem podzieli się zwolniony, niezadowolony i sfrustrowany były pracownik, jak też kandydat, który nie został przyjęty na dane stanowisko - niż osoba z wieloletnim stażem, w pełni zadowolona z warunków zatrudnienia.

@prac.biurowy

No ciekawa opinia. Kadry leżą, brak wiedzy a może jednak specjalnie(usunięte przez administratora)Chyba najgorsza firma w Chełmie. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
Nie zadowolony

Najgorzej wykorzystująca pracownika firma w Chełmie, za palenie papierosów na hali kara 50 zł, jeśli w delegacji zdarzy się mandat, np za szybką jazde pracownik z własnej kieszeni musi go zapłacić, kontrole alkomatem, jeśli ktoś jest w pracy na kacu lub pod wpływem alkoholu kara 500 zł. Na umowie jest praca na terytorium RP, a pracownik musi, bez żadnego ale jechać w delegację do pracy do Rumuni, Mołdawii bądź na Ukrainę. To jakie to terytorium RP, czysty kit. Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora) Co tydzień nowy kierownik lub dyrektor, a pracowników brak do pracy, bo każdy się zwalnia

Tak6Nie1
@Nie zadowolony

Ciekaawe jak jest z ubezpieczeniem wyjazdów,(usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Yoko

Firma okropna(usunięte przez administratora)jeśli ktoś nie pojedzie w delegację w celu naprawy maszyny to nie dostanie wypłaty poborow. (usunięte przez administratora)

Xxx

Nie polecam firmy najgorszemu wrogowi(usunięte przez administratora)

Anka

Wszystkie pozytywne opinie (usunięte przez administratora) dyktuje i karze zamieszczać pracownikom z biura na Gowork

Tak6Nie1
Nie zadowolony

Nie polecam firmy, dużo pracowników odchodzi i szuka lepszej pracy. Pracują tylko Ci, którzy nie mają wyjścia i muszą pracować, bo ciężko znaleźć inna pracę, a nie chcą wyjeżdżać za granicę, bo mają tu żonę i dzieci. (usunięte przez administratora) praca od 6 do 20 i w soboty, bez nadgodzin normalna stawka, która musis, sobie wynegocjować, bo będziesz pracować za 9 zł na godzinę. Częste wyjazdy w delegację jako serwis i mniejsze pieniądze z tego tytułu niż miałbyś pracować na firmie. Chore, ale prawdziwe, nikt nie chce jeździć w te delegacje. Już niedługo (usunięte przez administratora) sam będzie pracował na hali, bo nikt nie zostanie tam pracować.

Leszek

Widziałem ofertę pracy dla konstruktora maszyn, podpowiecie coś więcej , jakie zarobki warunki?

Ktos
@Leszek

Zarobki to 11 zł na godzinę na początek i wysyłają w delegację do Rumunii, Mołdawii i na Ukrainę nawet na tydzień kilka razy w miesiącu jako serwisant. To jest właśnie jedyny minus tej pracy

Tak3Nie
Aga

Co ty czlowieku mowisz bardzo duzo chetnych tam przychodzi do pracy to oni moga decydowac kogo przyjac a nie ty i bardzo dobrze znam te firme i nie zgadzam sie z taba moze do idealu im brak ale ja oceniam dobrze i nie pisz wiecej bzdur bo nowi ludzie co przychodza to mowia ze juz nikt tego nie czyta bo tam glownie wpisuja sie tacy jak ty czyli ziejacy nienawiscia nie mam zamiaru ich bronoc tylko pisze jak jest a jak ktos chce sprawdzic prawdziwosc to niech zapyta ich kadrowa bo piszecie ze nie placa w terminie a to oszczerstwo bo sama wiem ze zawsze w terminie i tyle ile sie nalezy

TakNie5

nico
@Aga

Oj chyba ktoś z rodziny?

Tak4Nie

Aktualność
Szanowni Państwo,
Nasza obecność w serwisie GoWork.pl wynika z chęci poznania Państwa opinii.
Wszystkie uwagi i sugestie inspirują nas do usprawniania warunków pracy.
Państwa głos jest dla nas bardzo cenny.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w naszej firmie.
Będziemy na bieżąco informować o prowadzonych obecnie rekrutacjach.
Tak3Nie17
Marr
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam bardzo krótko w okresie lutego. Po rozmowie rekrutacyjnej zostałem przyjęty na miesięczny okres próbny umowy zlecenie gdyż kierownictwo chciało odmłodzić kadrę przyjmując młodych bo jak twierdził wielu starych pracowników zacznie odchodzić na emeryturę. Kilka dni później przyszedłem do pracy. Nie podpisując żadnej umowy, nie przechodząc żadnego szkolenia BHP kazano mi się przebrać w ubrania robocze i przydzielono mi pracę w dziale monter mechanik, na który sam aplikowałem. Panował tam hałas, chaos, ludzie zmieniali się obowiązkami, raz tu za chwilę gdzie indziej. Raz spawali, zaraz szli na wózek widłowy, potem do rozładunku towarów. Nikt się mną nie interesował i jako nowego pracownika nie chciał przyuczać ale krzyczeć i przeklinać do mnie to już tak. Jestem pracowity, sumienny, spokojny, ułożony ale praca w takim bałaganie mnie przerosła i przeraziła. Polecam ją tylko osobom o mocnych nerwach, którym nie zależy na warunkach i higienie pracy. Ja inaczej to sobie wyobrażałem. Na rozmowie zapewniano mnie, że powoli będę wdrażany w nowe prace i obowiązki jednak zostałem rzucony na głęboką wodę. Może na innych działach jest inaczej jednak ja odpowiadam o swoich sytuacjach. Mój przełożony z 16 letnim stażem pracy bardzo źle się do mnie odnosił, co powodowało u mnie stres. Popełniałem przez to błache błędy i patrzono mi na ręce. Strasznie im się tam spieszyło z robotą. Krótko pisząc rób i się nie odzywaj. Oczywiście po odejściu nie dostałem ani grosza, gdyż jak pisałem nie widziałem umowy na oczy. Nie chcę aby moja opinia była całkowitym wyznacznikiem dla ludzi, którzy zamierzają zdobyć tam karierę. Marzysz o niej, to idź. Może w praktyce okaże się, że niektóre aspekty się zgadzały z moimi historiami. Powodzenia!

Tak20Nie
Uczciwy

Właśnie zakończyłem pracę w tej firmie. Pracowałem tam w prawdzie niedługo, ale podzielę się spostrzeżeniami z jakimi się spotkałem. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że mamy koniec stycznia, hala ogromna a w niej temp na poziomie 5 stopni !!! Jak można pracować w takiej temperaturze...? Kolejne co mnie zszokowało jest to, że zatrudniają zupełnie zielonych ludzi i nikt się nimi nie interesuje. Brak jakiegokolwiek przeszkolenia tych ludzi. Zasada tam jest taka że jeśli sam się nie nauczysz to nie będziesz umieć, bo pracownicy są zawaleni robotą, nie mają czasu nawet podejść i wytłumaczyć jak coś zrobić. W zarządzie nie ma kompetentnej osoby z którą można porozmawiać na temat warunków zatrudnienia i stanowiska pracy. Gdy na rozmowie o pracę zapytałem dyrektora na temat stanowiska i procesu produkcji to od razu wiedziałem ,że nie ma pojęcia , bo zaczął kręcić i opowiadać coś nierealnego. Poza tym umowy lojalnościowe, brak profesjonalnych narzędzi do pracy, brak stawek nadgodzinowych i wiele wiele innych rzeczy. Współczuję ludziom którzy tam pracują i chylę głowy przed nimi ponieważ praca w takich standardach nie jest czymś normalnym.

Tak34Nie
@Uczciwy

Dokladnie tak jak kolega wyżej pisze.

Tak15Nie

Zostaw opinię o Concept Stal Sp. J. - Chełm

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie