Opinie o Concept Stal Sp. J. w Chełm

Firma Conceptstal posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji linii do profilowania i cięcia blach. Jest jednym z największych producentów tego typu maszyn w Europie Środkowo-wschodniej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Stal Sp. J. w Chełm

Zatrudniony

Firma ta zatrudnia jak leci, czy coś umiesz czy nie to nie ważne, wymusza na tobie robienie takich rzeczy, o których nie masz bladego pojęcia i wyślą jeszcze w delegację. Jak się okaże, że w delegacji szef firmy do której się jedzie nie podpisze protokołu odbioru to masz wykazd za free, czyli nie zapłacą Ci za niego. Firma, aż ręce opadają

Chyba najgorsza firma w Chełmie nie polecam

(usunięte przez administratora) jeśli ktoś nie chce jechać w delegacje że strony dyrektorów i kierowników, których już sam nie wiem ile dokładnie jest, bo co tydzień nowy dyrektor zostaje zatrudniony, a pracowników brak. Jeśli nie masz pracy to idź do Conceptu, oni przyjmą każdego czy coś umiesz czy nie, bo już brak ludzi w Chełmie i okolicach, kto nie pracowalby w tej firmie.(usunięte przez administratora)

Xxx

Uwaga(usunięte przez administratora)brak wody dla pracowników(usunięte przez administratora) W upalne dni na hali dochodzi do 40 stopni i musisz tyrac (usunięte przez administratora)

Operator Cnc

Sami nie wiedzą czego chcą. Proponują umowy śmieciowe za najniższą krajową. Szczerze nie polecam

Pytania były bez sensu. Nie związane z pracą, bardziej z moim życiem prywatnym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zły

Witam. Pracowałem w tej firmie jak nazwać to firmą.(usunięte przez administratora) Ale zacznijmy od początku w zimie temperatura nie przekracza 3 stopni . To prawda mało tego pracuje się tam gdzie spawają więc nieźle zadymienie a wyciągów niema. Najbardziej mnie przeraziło malowanie a obok kolega spawał spawarka. Nie do pomyslenia. (usunięte przez administratora)Jeżeli chodzi o wypłaty to masz na papierze że do 10go a otrzymujesz 13-15st taki tam mały poślizg. Nie do pomyślenia w innych firmach. Naj śmieszniejsze to że mówią ci że praca 8godzin a zmuszają do pracy 10 i więcej godzin. Soboty też za normalna stawkę. Długo by opowiadać o tej firmie .Nie Polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Pozdrawiam

xxx
@Zły

Radzę obecnym pracownikom powiadomić PIP ( nie moga ujawnic danych) o tym że ciągle naruszają art. 210 § 1 Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do powstrzymania się od wykonywania pracy, gdy warunki nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia

byly pracownik

Park maszynowy bardzo ciekawy i nowoczesny ale to tylko tyle z superlatywow tej firmy , wyplaty opoznione nawet o kilkanascie dni , lub tez niezgodnosci w jej naliczaniu,pani ksiegowa i kadrowa chyba tam jest dla ozdoby proponuje kupic kalkulator lub przypomniec sobie prosta matematyke na poziomie klasy 1-4 , kary za fajki 50zl , alkomat kara 500zl,za nie posprzatanie maszyny lub miejsca pracy 50 zl ,oczywiscie nadgodziny nie platne , oraz praca w sobote tak samo (usunięte przez administratora) mania wyzszosci w najwiekszym tego slowa znaczeniu , przy temp.35 st.C w cieniu mozesz pomazyc sobie o wodzie dla pracownikow , ogolnie nie polecam i przestrzegam ,kolejny myk to umowa lojalnosciowa ktora podsuwaja ci po okresie probnym abys nie uciekl , za zerwanie umowy surowe kary pieniezne ,obiecywanie pseudo szkolen polegajacych na tym ze(usunięte przez administratora)pokaza ci jak wlaczyc maszyne lub jak mierzyc sowmiarka, po uplynieciu czasu umowy lojalnosciowej , oczywiscie zadnych kwitow nie dostajesz , takze nie wiem za co masz placic....montaze we wschodniej europie , kary za mandaty placi kierowca , dieta zapomnij , :) jakie kolwiek premie sa obiecane ale nigdy ich nikt nie widzial , ale slowa szefa .....jak ja obiecalem to napewno benda .....tylko z nia jest jak z operacja na nfz mozesz jej nigdy nie doczekac , gdy stoisz na krawedzi lub zakrecie zyciowym , lubisz (usunięte przez administratora)upominac sie o swoje pieniadze , to jest to robota wlasnie dla Ciebie , wal jak w dym ......

@byly pracownik

Jak to nie ma wody? Przecież prezes mówi "wodę mają w kranie" Żeby ocenić tą firmę wystarczy przypomnieć sobie ile osób pracowało kilka lat temu a ile jest teraz. Doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd a szefostwo nic sobie z tego nie robi bo przychodzą nowi "zieloni"pracownicy. Dokładnie zgadzam się z tym co piszesz. Z resztą każdy może się o tym przekonać, bo przyjmują praktycznie każdego, więc można przyjść na kilka dni do pracy i zobaczyć jak naprawdę jest.

prac.biurowy

Aktualna pracownica biurowa Ludzie co wy takie bzdury piszecie ja tu pracuje i nic podobnego nie ma w biurze cieplo spokoj nikt nie obraza toalety czyste ,wyplaty w terminie i tyle ile mialo byc wiec o co wam chodzi .A wy co piszecie te bzdury popracowaliscie kilka miesiecy i poszliscie na L4 za ktore placi najpierw firma potem ZUS to wy jestescie nie fair wiem bo obserwuje co ci mlodzi ludzie chca pracowac sie nie chce a jak sie zalapia to zaraz na L4 a potem obrzucacie nieslusznie blotem pracodawce .

Oczywiście, opinie są po to, aby można było się z nimi zapoznać. Natomiast, należy też mieć świadomość tego, że nie każda ocena jaką znajdziemy w internecie, jest rzetelna, obiektywna i prawdziwa. Dużo chętniej swoim zdaniem podzieli się zwolniony, niezadowolony i sfrustrowany były pracownik, jak też kandydat, który nie został przyjęty na dane stanowisko - niż osoba z wieloletnim stażem, w pełni zadowolona z warunków zatrudnienia.

@prac.biurowy

No ciekawa opinia. Kadry leżą, brak wiedzy a może jednak specjalnie(usunięte przez administratora)Chyba najgorsza firma w Chełmie. (usunięte przez administratora)

Nie zadowolony

Najgorzej wykorzystująca pracownika firma w Chełmie, za palenie papierosów na hali kara 50 zł, jeśli w delegacji zdarzy się mandat, np za szybką jazde pracownik z własnej kieszeni musi go zapłacić, kontrole alkomatem, jeśli ktoś jest w pracy na kacu lub pod wpływem alkoholu kara 500 zł. Na umowie jest praca na terytorium RP, a pracownik musi, bez żadnego ale jechać w delegację do pracy do Rumuni, Mołdawii bądź na Ukrainę. To jakie to terytorium RP, czysty kit. Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora) Co tydzień nowy kierownik lub dyrektor, a pracowników brak do pracy, bo każdy się zwalnia

@Nie zadowolony

Ciekaawe jak jest z ubezpieczeniem wyjazdów,(usunięte przez administratora)

Yoko

Firma okropna(usunięte przez administratora)jeśli ktoś nie pojedzie w delegację w celu naprawy maszyny to nie dostanie wypłaty poborow. (usunięte przez administratora)

Xxx

Nie polecam firmy najgorszemu wrogowi(usunięte przez administratora)

Anka

Wszystkie pozytywne opinie (usunięte przez administratora) dyktuje i karze zamieszczać pracownikom z biura na Gowork

Nie zadowolony

Nie polecam firmy, dużo pracowników odchodzi i szuka lepszej pracy. Pracują tylko Ci, którzy nie mają wyjścia i muszą pracować, bo ciężko znaleźć inna pracę, a nie chcą wyjeżdżać za granicę, bo mają tu żonę i dzieci. (usunięte przez administratora) praca od 6 do 20 i w soboty, bez nadgodzin normalna stawka, która musis, sobie wynegocjować, bo będziesz pracować za 9 zł na godzinę. Częste wyjazdy w delegację jako serwis i mniejsze pieniądze z tego tytułu niż miałbyś pracować na firmie. Chore, ale prawdziwe, nikt nie chce jeździć w te delegacje. Już niedługo (usunięte przez administratora) sam będzie pracował na hali, bo nikt nie zostanie tam pracować.

Leszek

Widziałem ofertę pracy dla konstruktora maszyn, podpowiecie coś więcej , jakie zarobki warunki?

Ktos
@Leszek

Zarobki to 11 zł na godzinę na początek i wysyłają w delegację do Rumunii, Mołdawii i na Ukrainę nawet na tydzień kilka razy w miesiącu jako serwisant. To jest właśnie jedyny minus tej pracy

Aga

Co ty czlowieku mowisz bardzo duzo chetnych tam przychodzi do pracy to oni moga decydowac kogo przyjac a nie ty i bardzo dobrze znam te firme i nie zgadzam sie z taba moze do idealu im brak ale ja oceniam dobrze i nie pisz wiecej bzdur bo nowi ludzie co przychodza to mowia ze juz nikt tego nie czyta bo tam glownie wpisuja sie tacy jak ty czyli ziejacy nienawiscia nie mam zamiaru ich bronoc tylko pisze jak jest a jak ktos chce sprawdzic prawdziwosc to niech zapyta ich kadrowa bo piszecie ze nie placa w terminie a to oszczerstwo bo sama wiem ze zawsze w terminie i tyle ile sie nalezy

nico
@Aga

Oj chyba ktoś z rodziny?

Aktualność
Szanowni Państwo,
w związku z rosnącym zainteresowaniem naszą firmą, postanowiliśmy wykorzystać nową platformę komunikacji.
Nasza obecność w serwisie GoWork.pl wynika z chęci poznania Państwa opinii.
Wszystkie uwagi i sugestie inspirują nas do usprawniania warunków pracy.
Państwa głos jest dla nas bardzo cenny.
Jesteśmy wdzięczni za konstruktywną krytykę, bo tylko dzięki takiej możemy się dla Państwa rozwijać.
Zapraszamy do dzielenia się komentarzami z jednoczesnym zachowaniem kultury wypowiedzi oraz szacunku do innych użytkowników.
Wszystkie komentarze zawierające nieprawdę, czy wulgaryzmy będą archiwizowane przez administratora (przestaną być widoczne na profilu).
Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w naszej firmie.
Będziemy na bieżąco informować o prowadzonych obecnie rekrutacjach.
W razie pytań, czy w celu wyjaśnienia kwestii spornych zapraszamy do kontaktu pod adresem kadry@conceptstal.pl .
Marr

Pracowałem tam bardzo krótko w okresie lutego. Po rozmowie rekrutacyjnej zostałem przyjęty na miesięczny okres próbny umowy zlecenie gdyż kierownictwo chciało odmłodzić kadrę przyjmując młodych bo jak twierdził wielu starych pracowników zacznie odchodzić na emeryturę. Kilka dni później przyszedłem do pracy. Nie podpisując żadnej umowy, nie przechodząc żadnego szkolenia BHP kazano mi się przebrać w ubrania robocze i przydzielono mi pracę w dziale monter mechanik, na który sam aplikowałem. Panował tam hałas, chaos, ludzie zmieniali się obowiązkami, raz tu za chwilę gdzie indziej. Raz spawali, zaraz szli na wózek widłowy, potem do rozładunku towarów. Nikt się mną nie interesował i jako nowego pracownika nie chciał przyuczać ale krzyczeć i przeklinać do mnie to już tak. Jestem pracowity, sumienny, spokojny, ułożony ale praca w takim bałaganie mnie przerosła i przeraziła. Polecam ją tylko osobom o mocnych nerwach, którym nie zależy na warunkach i higienie pracy. Ja inaczej to sobie wyobrażałem. Na rozmowie zapewniano mnie, że powoli będę wdrażany w nowe prace i obowiązki jednak zostałem rzucony na głęboką wodę. Może na innych działach jest inaczej jednak ja odpowiadam o swoich sytuacjach. Mój przełożony z 16 letnim stażem pracy bardzo źle się do mnie odnosił, co powodowało u mnie stres. Popełniałem przez to błache błędy i patrzono mi na ręce. Strasznie im się tam spieszyło z robotą. Krótko pisząc rób i się nie odzywaj. Oczywiście po odejściu nie dostałem ani grosza, gdyż jak pisałem nie widziałem umowy na oczy. Nie chcę aby moja opinia była całkowitym wyznacznikiem dla ludzi, którzy zamierzają zdobyć tam karierę. Marzysz o niej, to idź. Może w praktyce okaże się, że niektóre aspekty się zgadzały z moimi historiami. Powodzenia!

Uczciwy

Właśnie zakończyłem pracę w tej firmie. Pracowałem tam w prawdzie niedługo, ale podzielę się spostrzeżeniami z jakimi się spotkałem. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że mamy koniec stycznia, hala ogromna a w niej temp na poziomie 5 stopni !!! Jak można pracować w takiej temperaturze...? Kolejne co mnie zszokowało jest to, że zatrudniają zupełnie zielonych ludzi i nikt się nimi nie interesuje. Brak jakiegokolwiek przeszkolenia tych ludzi. Zasada tam jest taka że jeśli sam się nie nauczysz to nie będziesz umieć, bo pracownicy są zawaleni robotą, nie mają czasu nawet podejść i wytłumaczyć jak coś zrobić. W zarządzie nie ma kompetentnej osoby z którą można porozmawiać na temat warunków zatrudnienia i stanowiska pracy. Gdy na rozmowie o pracę zapytałem dyrektora na temat stanowiska i procesu produkcji to od razu wiedziałem ,że nie ma pojęcia , bo zaczął kręcić i opowiadać coś nierealnego. Poza tym umowy lojalnościowe, brak profesjonalnych narzędzi do pracy, brak stawek nadgodzinowych i wiele wiele innych rzeczy. Współczuję ludziom którzy tam pracują i chylę głowy przed nimi ponieważ praca w takich standardach nie jest czymś normalnym.

@Uczciwy

Dokladnie tak jak kolega wyżej pisze.

Zadowolona z pracy

DO NOWEJ Pracowala tam jakies 5 miesiecy wiec moge co nieco powiedziec ; po pierwsze szef bardzo kompetentny z szeroka znajomoscia spraw technicznych inzynieryjnych-tu wielkie uklony bardzo konkretny zauwazylam ze ma duze powazanie u kontrahentow wrecz traktuja go jak wszechwiedzacego -co jest w 95% prawda .Wie wszystko o produkcie ktory wytwarza nawet doradz ukierunkowuje uczy swoich podwladnych jesli chodzi o sprawy czysto inzynierskie techniczne na plus bym mu dala jego konkretny charakter i umiejetnosc rozwiazywania problemow ,nie jest malostkowy durnotami sie nie zajmuje ----teraz minusy po pierwsze ma malo czasu zeby ludzi w biurze uczyc a jest to branza skomplikowana wymagajaca inzynierskiej wiedzy nie radzilam sobie z tym wiec odeszlam do urzedu gdzie mam waski zakres obowiazkow Nie czulam sie tam zle ale jakos tak ze za malo wiem o ich produkcji i ze nie podolam dla tych co sie zastanawiaja czy tam pracowac mowie tak ale trzeba znac jezyki obce no i znajomosc procesow zarzadzania i marketingo oraz odrobine byc technicznym bo to bardzo technicznie zaawansowana branza ,nie bojcie sie bo dobrze placa w pore i dodatkowe profity tez sa .Warunki normalne ale wiem ze niedlugo beda mieli nowoczesne biuro itp.

NOWA
@Zadowolona z pracy

Droga Zadowolona z pracy, owszem nie można zaprzeczyć wiedzy technicznej szefowi tylko czemu jest taki "szorstki" dla ludzi delikatnie to ujmując? Często krzyczy i nikt tam pracujacy temu nie zaprzeczy. Jest niekonkretny w oczekiwaniach i niejasno się wyraża. Kontrahenci również go szanują jednak co z tego skoro nie potrafi przekazać tej wiedzy pozostałym pracownikom by razem rozwijać przedsiębiorstwo? Skoro ma mało czasu może niech znajdzie kogoś kto będzie posiadał wiedze i umiejętność jej przekazania do innych "działów"? Po za tym to co można wywnioskować z tego komentarza o wymaganiach wobec kandydatów najlepiej aby miał : 1. wykształcenie techniczne, mechaniczne( mechanika i budowa maszyn i pokrewne, elektryka) 2.biegła znajomość angielskiego lub rosyjskiego i komunikatywna znajomość tego drugiego języka 3. skrupulatność i dokładność 4. znajomość zasad administracyjnych ( masa dokumentów jest prowadzona dotychczas nieprawidłowo) 5. samodzielność w działaniu ( nie ma co liczyć, że ktoś pomoże bo wszystkim tam na wszystko czasu brak a na nowych patrzą nieprzychylnie) 6. umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów ( ciągle coś jest nie tak a brak jest informatyka na stałe, osoby zajmującej się sekretariatem poczta , logistyka, osoby od magazynu i dostaw itp, brak osoby od ochrony środowiska, brak kierownika marketingu) 7. posiadać wykształcenie marketingowo-sprzedażowe (są duże wymagania sprzedażowe a branża nietypowa) 8. komunikatywność (ciągły kontakt z klientami to dla wielu osób problem) 9. odporność na stres ( duże tempo pracy, częste są sytuacje nagłe gdzie trzeba załatwiać sprawy po godzinach nawet późnymi wieczorami, z różnymi firmami kontaktować się w różnych językach, zmieniać ustalenia itp.) 10. Umiejętność pracy pod presją czasu i w nieprzyjemnej atmosferze Przeczytaj proszę "zadowolona z pracy" te wszystkie wymagania które opisałam powyżej i się zastanów czy są tak szeroko wykształceni ludzie ? Te wymagania sa głeboko nieadekwatne do proponowanych zarobków. Sama znajomość języka na poziomie biegłym daje predyspozycje do zarabiania około 3 tyś nie mówiąc o tym że zdolny marketingowiec weźmie 2 tys więcej a jeśli do tego będzie ogarniał techniczne sprawy to kolejne 2 tyś a nawet jak znajdzie się ktoś taki to zbraknie mu czasu by to wszystko ogarnąć. Nie przypominam sobie żeby ktoś miał tam takie zarobki? Mam sentyment do tej firmy dlatego dobrze radze zatrudnijcie kilkoro ludzi więcej na stanowiska adekwatne do ich wykształcenia i umiejętności, podzielcie obowiązki to w końcu rozwiąże się wiele Waszych problemów. Znajdzie tez osobę do zarządzania z dużą wiedzą która pociągnie ten wóz bo dobra firma to dobry zespół.

Marketingowiec
@NOWA

Sama znajomość angielskiego daje na dzień dobry 3 tyś pensję?! Gdzie! Daj mi namiary na taką firmę, chętnie się zatrudnie. A jeszcze jak umie się marketing to dodatkowo 2 tyś? Czyli angielski + marketing 5 tys na rękę? Podziel się prosze informacjami gdzie szukać takiego pracodawcy!

@Marketingowiec

Bardzo możliwe, że zarówno te opisane przez Ciebie, jak również inne umiejętności mogą wpływać na całokształt pensji danego pracownika. Jak rozumiem, planujesz podjąć pracę w firmie. Jeśli tak, co oprócz warunków finansowych stanowi dla Ciebie ważny aspekt pracy w Concept Stal B? Czy to dla Ciebie ważne, by ilość pracy była proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Marketingowiec

Uczciwa firma. Przepracowałem tam rok w biurze, miałem różne obowiązki, pracy jest sporo, to praca dla ludzi odpowiedzialnych. Bardzo uczciwe podejście do pracownika, pensje wypłacane regularnie, premie i ine też. Szefstwo kompetentne ale bardzo wymagające. Polecam jeśli ktoś chce się rozwijać i umie pracować pod presją, można się sporo nauczyć i ta praca otwiera drzwi w innych firmach.

@NOWA, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w pracy. Czy próbowałaś podejmować rozmowy z szefostwem jeśli nie czułaś się usatysfakcjonowana atmosferą panująca w tym miejscu? Napisałaś kilka sugestii dotyczących proponowanych zmian w firmie. Czy przekazałaś swoje pomysły kierownictwu? Nie zniechęcam do aktywności jednak jeśli piszesz to na forum publicznym musisz liczyć się z tym, że Twoje uwagi mogą nie dotrzeć bezpośrednio do pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Stal Sp. J. - Chełm

• Jak się pracuje w Concept Stal Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Stal Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Stal Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Stal Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Concept Stal Sp. J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Stal Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 84 ocen.

Concept Stal Sp. J.