Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

awantura

Cytuję: "Przecież zostało ustalone, że do końca roku, w Niedzielę pracujemy za setki"

byly seryf

witam wszystkich doszly mnie sluchy ze tam u Was w bUMARZE MAJA pomontowac dzwonki heheh czyli dzwoneczek na przerwe i kiedy koniec pracy ha ha ale sie zmienia na gorsze , pozdrawiam Was

Nicpoń

Dobry wieczór drodzy forumowicze. Koledzy oraz kolezanki. Lejdis und gentelmen. Drogie panie szanowni panowie, oraz wy seniorzy i dzieci. Jak i wszyscy inni czytajacy i udzielajacy sie panstwo na tym otoż to bumarowo_koszalinskim forum. Prosze mi napisac czy bedziemy pracować systemem dwuzmianowym czy nie. A jesli tak to od kiedy bo juz sie pogubilem w tym bajzlu. Serdecznie dziękuję i zycze milej i spokojnej nocy. Papatki i buziaki lovciam was bumarowicze :))))

Bob budowniczy

Nie zaczynaj z elektrykami bo baterię z pilota zabiorą prad w domu wylaczom i tyle z tego bedzie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
gość

Was zwolnić nygusy zafajdane! przyzwyczailiście się obijać worek przez 8h a potem nadgodzinki! jak szły kontraktowe 25D to wisiał jeden z drugim na wysięgniku, grzał tapicerę w kabinie albo siedział w żaluzjach. Jak dyrektor wchodził na halę to nagle wielkie poruszenie "gdzie lutownica? gdzie lutownica? szybko praska w rękę i udawaj że robisz!" przestańcie chrzanić do śmietnika i w końcu pokaż jaja i się zwolnij a nie tylko szczekasz!

Nie cwaniakuj
@gość

Nie cwaniakuj tak. Pokrako tylko pochwal sie jak ty udajesz ze pracujesz. Ty gosciu za to masz jaja chcesz to podam tu nr telefonu zadzwon i powiem co o tobie mysle

Do gość
@gość

Ty piekny lolo uważaj co piszesz i nie stawaj tak w obronie tego typa z narzedziowni bo od razu czuć od ciebie kim pajacu jesteś idz tam naj lepiej do jego kapciory i laskę jemu zrób cioto oszust i kretacz to ty jestes siedzisz z dupa caly dzien na miejscu i myślisz ze taki zajefajny z ciebie pracownik roku

robię obok pięknego lolo
@Do gość

uderz w stół nożyce się odezwą hahaha wyluzujcie majtki elektrycy :)

jacek

najważniejsze to opóźniać produkcje jak tylko się da to panowie zarobimy bo będą nadgodziny... apeluje o solidarność za 1280zł i umowy tygodniowe,. to szacunek pracy się należy. ps. do dyrekcji chyba to dla was jasne że tak ludzie myślą.

las

Wsadź sobie te paczki.gdzie jest moje sto tysięcy za las ;)

jjjj

PysZne paczki

johny brawo

Nie nie to do nich dotarlo.dotarlo to ze sa glabami i nie umieja firmy prowadzic przyjechal szpec z bielska i tylko syfu narobil i nic wiecej .chlolczyku za malo masz doswiadczenia zeby takim zakladem kierowac idz jeszcze sie szkolic do bielska moj malenki

mOnter

Ptaszki ćwierkają że jednak w tym miesiącu dwóch zmian na montażu nie będzie, hehehehe... Czyżby zaczęło docierać do dyrekcji że to poroniony pomysł?

mOnter

Jeszcze tydzień i witaj druga zmiano na montażu!

facebook

Proponuje przenieść to dla przestrogi innych na Facebooka tam maja większą siłę przebicia niech się świat dowie o Bumarze VENDETTA !!! VENDETTA !!!

Facebook

"Czarna listy pracodawców" na portalu społecznościowym "Facebook" powstała także dla Koszalina i okolic. Choć działa ledwie trzy tygodnie, ma blisko 5 tys. polubień. Znajdziemy tu negatywne opinie głównie na temat płacy, pracy czy atmosfery w poszczególnych firmach. Nie brakuje jednak też doniesień o łamaniu przepisów. Czy strona może być źródłem informacji dla Inspekcji Pracy? - Oczywiście przeglądamy Internet, ale trzeba brać poprawkę na to, że znajdujące się tam wpisy są mniej lub bardziej wiarygodne - podkreśla Grażyna Pawlata-Ich, rzeczniczka Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie. - Poza tym reagujemy na doniesienia o nieprawidłowościach w zakresie legalności zatrudnienia, dyskryminacji w ofertach o pracy, przestrzegania prawa pracy. Fakt, że ktoś jest niezadowolony z pracodawcy, czy uważa, że pracuje zbyt ciężko, nie jest dla nas podstawą do działania. Jednocześnie pani rzecznik dodaje, że jeśli negatywne opinie na temat danego pracodawcy będą się powtarzać w komentarzach różnych osób, Inspekcja weźmie go pod lupę. - To niepokojące zjawisko - ocenia z kolei Robert Bodendorf, prezes Północnej Izby Gospodarczej. - Oczywiście, pracodawców, wykorzystujących pracowników i łamiących ich prawa trzeba piętnować. Tyle że na stronie mogą pojawiać się również doniesienia osób, które zostały zwolnione, bo na przykład źle pracowały, a teraz się mszczą. Jego zdaniem możliwość nieweryfikowalnego oczerniania pracodawców może przynieść im niepowetowane szkody. - Nikt nie będzie się zastanawiał, na ile jest to wiarygodne ani czytał wyjaśnień. Wszyscy zapamiętają tylko oskarżenie - wskazuje prezes PIG, ale zdaje sobie sprawę, że takie strony będą powstawać. - Oby tylko wpisujący się tam zachowali rozsądek - kwituje.

Jak widzę co dzieje się w tej firmie to widzę ze spierdzielać trzeba z ta bo szkoda czasu na zarabianie 1275zł miesiąc i na umowę z agencji pracy.Przepracuje tak rok,potem przerzuca mnie do innej agencji pracy w niej znów rok pracy a w między czasie mogą mnie wywalić z tygodnia na tydzień.Uwaga przestrzegam wszystkich nowych chcących pracować w Bumarze.O zgrozo nic tylko o pomste do nieba wołać.

lolo bolo kolo

Tu nie ma co nikomu w (usunięte przez administratora) wchodzić, ponieważ to nic tu nie da, tylko trzeba się konkretnie postawić całą robotniczą bracią !!! bowiem w kupie siła!!! w kupie moc!!! i albo spełniają nasze warunki..... Lub w przeciwnym razie praca STOP. Nie może tak być żeby ciągle zmniejszali wynagrodzenie,kombinowali z czasem pracy,płacili pod "stołem" w kopertach.Omijali przepisy,łamali prawo pracy.Naruszali warunki i zasady udzielania wynagrodzenia za przepracowany czas pracy.A tak tu się dzieje to wszystko nadaje sie pod inspekcje pracy.

Guzik

A hoooy cie to obchodzi !!!!

gość
@Guzik

Czyli głosowałeś za nowymi pomysłami jak wejść w (usunięte przez administratora) oraz jak dać się wydymać :-)

kolo

jak tam na zebraniu solidarnosci zakladowej

Cenzor

Ho ho ho to nie święta :) ale widzę ze Administrator się poprawił i usunął brzydkie wypowiedzi brawo Admin szkoda ze tak późno ale lepiej tak jak w ogóle :) więc jednak ktoś pilnuje tego syfu więc teraz proponuje usunąć całą stronę gdyż nić pożytecznego to nie wnosi pozdro bumary

abstynent

Oj marek marek aleś podpadł chłopakom, że się tak na ciebie uwzięli... choć z drugiej strony trzeba być niebywałą ciotą żeby takie żale na forum wylewać... coś wam przytoczę: który z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...

PRACOWNIK

masz racje kolego ... powiem tak szkoda ze tak sie teraz ma wszystko zmienic wiazalem z ta firma przyszlosc do tej pory bylem tu OK i opowiadalem ze to dobra firma jak na koszalin a teraz szkoda ze to sie konczy .. TO POCZATEK KONCA !

@PRACOWNIK

Druga zmiana to chory pomysł oni produkcję zwiększają he he he chyba ja niszczą.Dokręcają wszystkim śrubę żeby podnieść jeszcze bardziej tępo.Nie którzy pokazali ze są w stanie w jedną dobę złożyć duży,ciężki podnośnik pożarniczy.Bo pilna sprawa była toście się pochwalili i teraz macie,będziecie zapieprzać na dwie zmiany.Skończyły się nadgodziny.Zamiast płacić komuś 40zł za godzinę nadliczbową to teraz z tej kwoty opłacą cztery godziny jednego pracownika he he he.A co dalej z Bumarem będzie,to mnie ........Powodzenia bo ja nie będę do 22 siedział w pracy i zastanawiał się czy w domu stara sąsiada nie trzyma który mi kapcie będzie grzał.A dzieciak do mnie wujku będzie wołał.Za te stawkę to pracy w Koszalinie nie brakuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar