Opinie o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Były Pracownik

Prawda jest taka, że [usunięte przez moderatora]na wszystkich was tam pracuje Jacki.. mądrzy jestescie na forum szkoda, że przy maszynie stoicie jak BARANY. Nic nie wiecie o mysleniu już nie wspomnę a zarabiać chcecie nie wiadomo ile... Jak jest problem to wiecie gdzie się zgłosić, po podwyżkę też wiecie gdzie isć.... więc o co chodzi... Jak się nie podoba to wypad... Dla wszystkich potencjalnych pracowników jak macie trochę oleju w głowie i chęci by się uczyć to polecam...

alojz

Pracuje juz tu troche czasu ale czytajac was smiac mnie sie chce. W pracy podkulone ogonki,zgadzacie sie na nadgodziny prace [usunięte przez moderatora] narzedziami ok rozumiem przymus itp ale jak widze jak dajecie soba poniewierac i robia z was szmaty tego nie rozumiem.Nie raz slysze jak (usunięte przez administratora) sobie nawzajem lub nastawicze podkrecaja innych na siebie a [usunięte przez moderatora]ma ubaw.Ktos kiedys muwil ze (usunięte przez administratora) jest u [usunięte przez moderatora] a to nieprawda..Tam sie (usunięte przez administratora) ale nikt cie nie traktuje jak szmate i do tego porzadnie placa i maja czym robic a nie szrotem. Na forum cwaniakujecie a w pracy cisza .Czy to jakis problem napisac maila do szefa ? albo isc grupa? albo odwiedzic kluczyka lub ulubionych nastawiaczy w domu lub po pracy? ni9e macie kolegow? Na frezarkach jest masakra ale i na tokarkach tez bo sporo [usunięte przez moderatora] np: taki[usunięte przez moderatora] z bylego [usunięte przez moderatora] tak tak znacie to ten sam dupowlaz ktory by za nadgodziny sprzedal kazdego....cytuje go...Panie mistrzu nie wiem czy to wazne ale...... Soory panowie ale smieszni jestescie bo nikt forum z kierownictwa nie czyta bo na wsi nie ma internetu a skoro dajecie sie traktowac jak szmaty to bedzie jeszcze gorzej jak w Brigstone ze majster wam [usunięte przez moderatora]l sposci a wy podkulicie ogon i podziekujecie tylko... Pozdrawiam

jo

Nowa Sól ,Gostyń , i coś tam jeszcze to są wieśniaki dostali możliwość pracy to pieski latają dajcie spokój przyjdzie i na nich czas .Normalny człowiek to się zwolni bo z inteligentami i burakami nie wygrasz bo oni nie wiedzą ze kultura istnieje . pozdrawiam

ww

[usunięte przez moderatora] to dziecko jeszcze dadzą mu popalić w innych firmach , a i wryj dostanie na ulicy .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ww

Ta firma to dno nie polecam nikomu daleko od niej pozdrawiam Panią sekretarkę ta to myśli że jest modelką a pasztet taki a nosi się , a w głowie echo

hfytfh

Powyższy komentarz obrazuje na jakim poziomie i o jakiej kulturze osobistej osoby (na szczęście pojedyncze osoby) pracują bądź pracowały w tej firmie, dlatego potencjalny Czytelniku niniejszego forum, weź poprawkę na wypisywane tutaj opinie... Z pozdrowieniami

wowo

Tak dokładnie to sama prawda nie polecam Termo . Cały czas szukają pracowników pozdrawiam ja pracowałem ok 3 miesiące masakra

limon

Panie Mistrz spytaj się żony ile nalotów DZIENNIE jest z urzędu PUP [usunięte przez moderatora] ?

IMPEL

Kierowniku Oczy szeroko otwarte . Ludzie robią panu kasę a pana' Mistrz' G . siedzi z kolega ustawiaczem na kawie .A pan myśli że bez niego to produkcja padnie , Ze pan na to pozwala .:)

do Kierownika

Ten pana mistrz to tylko pana problem ani nie pomaga a tylko problem robi ,A ci pracownicy co starają się to są gnębieni przez niego dla tego że są lepsi a on jak widzi konkurencje to się boi . Jakoś na tokarkach nie ma problemu i takiej rotacji dlaczego ?

JANOR

Do pana G ( mistrz ) moralnie to ty upadasz ,Kluczyki w ruch i 8 h zleci że tego kierownik nie widzi .

o

Za przejazdem kolejowym i autobusowym jeśli jedziesz od ronda pierwszy wjazd w lewo lub jechać w stronę biedronki na skrzyżowaniu w prawo i będzie wjazd w lewo .A tak po drugie jak masz prace do daj sobie spokój z ta firmą pozdrawiam

jacynty

Witam wszystkich .Napiszcie wiecej informacji o tej firmie ,A gdzie dokladnie sie znajduje na Starolece

ppp

Potwierdzam ta firma to dolina .

Kalispera

[usunięte przez moderatora] CHCESZ ODWIEDZAĆ PSYCHIATRĘ TO SIĘ ZATRUDNIJ W THERMOTRONIC.

e

WITAM (BLADY ) Powiem tak jeśli masz prace to nie zmieniaj jej , stawka jest miesięczna a nadgodziny są płacone normalnie tak jak jest ustawowo pod tym względem to jest ok . A jeśli chodzi o prace w tym zakładzie to totalna lipa . POZDRAWIAM

blady

a jak wyglada sprawa zarobkow ? chodzi mi o pracownika frezarki (5osi) z kilkuletnim doswiadczeniem - jest stała pensja czy godzinówka ? czy nadgodziny płatne extra czy jakieś kombinacje ? z gory dzięki

e

Potwierdzam słowa Małego Tak właśnie tam jest szukają pracowników cały czas rotacja na max,a i sami ludzie się zwalniają ,kierownik jak kierownik , majster na frezarkach to jest Pajac pozdrawiam

www

Co jakiś czas są ogłoszenia to dziwne , na frezarkach jest taki pan co ma HONDA ACCORD Myśli że wie wszystko ciekawe czy jest świadom swojej głupoty którą przedstawia . pozdrawiam łysego

xxx

Ta firma to dno .Kierownik w miarę i ŁYSY Mistrz dno ten to myśli że wszystko wie PROSTAK z wioski pozdrawiam G .

Zostaw merytoryczną opinię o THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THERMOTRONIC SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Piątkowska 186
    61-693 Poznań