Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Obi one

proste? proste.

tata pawełka

dorób sie i ty, bedziesz z miejsca starobogacki, słoma ci przestanie wystawac, moze nawet przeklinac w co drugim zdaniu przestaniesz z wrazenia, bedziesz placil ludziom po 6tysi na reke. nie czekaj, nie placz, zaloz se firme i sie dorob

Myśliwy

Boicie się o swoje stołki? Skoro jest aż tak tragicznie to się zwolnijcie. Nikt pewnie płakał za wami nie będzie ;) A z tego co wiem, to kto już zostanie przyjęty to raczej nie odchodzi ;)

@Myśliwy

Ciekawe rzeczy opowiadasz. Ekipa ludzi która ten cały bajzel zaczęła tworzyć jest jak skała, ale w czasie mojej "kariery" odchodziło mnóstwo osób ze wszystkich działów, łącznie ze stanowiskami kier.- np. logistyka. Firmę widocznie stać na to żeby pracownika wykształcić i puścić w rynek.

Optronik

Czy ktoś z ostatnich osób które były rekrutowane został przyjęty ?

marusia
@Optronik

nikogo nie przyjeli, wzieli pieniadze i tyle ich bylo widac

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Koroner

Do Krwawy Waldemar. To, że zatrudniają z wyższym wykształceniem na stanowiska przeznaczone dla osób z wykształceniem zawodowym, świadczy tylko o patologii naszego systemu edukacji, niekoniecznie Elmatu. Ci mogą sobie pozwolić na takich "wykształciuchów", bo jest wśród nich ogromne bezrobocie. Jak można kogoś zmusić do pracy szantażem? Czy groźbami? Osobiście się z tym nie spotkałem, a pracuję już długo. Mam im wiele do zarzucenia, ale akurat nie to... To jakiś absurd i nic takiego nie ma miejsca. No chyba, że mówią: zwolnij się, to nie będziesz miał za co żyć :D

Koroner

Dużo ludzi pisze tu bzdury. Kilka faktów: 1. Trzeba pracować, pilnują, wymagają, Czasami poganiają. Normalne. 2. Cała większość załogi to po prostu fajni ludzie. 3. Płacą marnie (1800zl + premie czasami), dla roboli. Na stołkach ok 3000zl 4. Na produkcji są tylko i wyłącznie ludzie po studiach, a wystarczyliby po zawodówce. (Oczywiście Ci na stołkach niekoniecznie mają mgr przed nazwiskiem), ale firma prywatna, wiec wolno im robić takie rzeczy. 5. z Hi-techem nie ma to nic wspólnego, bo zatapianie kabli nie jest niczym takim. 6. Nikt nie wie za co są premie. 7. Praca jest 1, 2 lub 3 zmianowa, zależy gdzie pracujesz i na jakim stanowisku. 8. Chcesz się rozwijać? Ta praca nie jest dla Ciebie. 9. Szukasz spokojnej pracy z marną płacą, lecz stabilną? ta praca jest dla Ciebie.

krwawy waldemar
@Koroner

wiec powinni zwolnic z produkcji tych z wyzszym wyksztalceniem i szukac w zamian ludzi po zawodowce? wiekszosc z tych na produkcji jest zmuszona do pracy szantazem i grozbami, z tego co slyszalem

Oczekujący
@krwawy waldemar

Byłem na rozmowie kilka dni temu i czekam na odpowiedz. Wie ktoś może ile osób chcą obecnie zatrudnić? Czy do wszystkich oddzwaniali z wynikami rekrutacji?

Andersen
@Oczekujący

tak mówią siedź i pracuj, nie składaj wypowiedzenia bo zainstalujemy Ci światłowód w zadku :)

Kazik

Czytając te opinie, cieszę się, że nie odpowiedzieli na moje CV :D:D:D

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie w Rogoźnicy. Rozmowa bardzo fajna, przyjemna i krótka. Pytali o prace poprzednia oraz czy jestem dyspozycyjna i mogę podjąć prace od zaraz. Od rozmowy mineło 4 dni i nie dostałam żadnej odpowiedzi telefonicznej, czy rekrutacja została zakończona? Czy dostanę jakąś odpowiedź telefoniczną?

byłemtam

Witam. Byłem w tamtym roku na rozmowie na stanowisko automatyka. Rozmowę prowadził sam prezes który stwierdził że nie będzie utrzymywał kogoś na etacie elektryk/automatyk bo się nie opłaca i niema takiej potrzeby. Powiedział że mogę być na łączonym stanowisku operator + w razie potrzeby automatyk. Na temat wynagrodzenia to jest 1,5 netto przez trzy miesiące okresu próbnego. O wynagrodzenie późniejsze nie pytałem. Pan prezes mówił że tak naprawdę to my powinniśmy płacić mu za szkolenie ; Pytania przede wszystkim o firmie i produktach oraz doświadczenie.

Do Romka : Żarem to chyba ty ziejesz. A 2k to chyba brutto ale to i tak nawet nie.Najniższy szczebel to szaraki na produkcji.A te szaraki jeśli (usunięte przez administratora) to i może dostaną z 1300zł.

Romek

A za przeproszeniem ziejecie żarem. Gdzie nie pracowałem, zawsze na forach 95% komentarzy typu: (usunięte przez administratora) itd. Pracować trzeba jak wszędzie. Znajomy mówił, że 2k sie zarabia w Elmacie na najniższych szczeblach. to chyba nie jest zle...popracowalibyscie za 1200zl (zapewne wcale nie lżej) to byscie przestali marudzic :) Mam nadzieję, że mnie mimo wszystkio zaproszą chociaż na rozmowę :)

Romek

A OBECNIE Zatrudniają? Bo szukam aktualnie pracy i wysłałem do nich kilka dni temu cv i na razie bez odzewu.

@Romek

Powodzenia

Pawełek

Szaraki robią po 10h a dział marketingowy bawi się. Tylko pogratulować.

zielona wyspa
@Pawełek

jak ludzie maja rodziny,dzieci na utrzymaniu to co sie maja odzywać...jedno słowo i wypad..tak jest w całej polsce podorabiała sie hołotya nowobogaccy co im słoma z butów wystaje...szkoda komentować i sie (usunięte przez administratora)biore przykład wielu i (usunięte przez administratora) stąd,żył wiecznie złudzeniami i nadzieją żę bedzie lepiej nie bede...nara (usunięte przez administratora) z wiejskiej !!!! pakujcie dalej w swoją (usunięte przez administratora) kase i swoje rodziny a za pare lat bedziecie bambusów ściągać żeby niż demograficzny wyrównać ...brzydze sie wami świnie zakłamane (usunięte przez administratora)

www

zadowolony pewnie na wysokim stołku siedzi!!!!

zadowolony

Witam Do tych wszystkich niezadowolonych, jezeli Wam jest tak źle to dlaczego tam nadal pracujecie? Każdy mądry jak może pisać anonimowo ale jak już przyjdzie coś w rzeczywistości powiedzieć to głowa w dół i cicho siedzi.

kaka
@zadowolony

To dlaczego Ty się nie podpisałeś mądralo

NIE zadowolona
@zadowolony

Do Zadowolony: Większość narzeka tylko po kątach, bo boi (usunięte przez administratora) tak naprawdę.A jeśli już ktoś się odważy sprzeciwić lub nie daj Boże powiedzieć głośno prawdę to końcem miesiąca jest już na bezrobociu.A powód zwolnienia wyssany jest z palca.Cała ta firma,grupa tumanów zarządzających to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wesołych Świąt tania siło robocza!!!

robić robić

10h przejściowo hehe i co z tego robić trzeba, a co do nowych ludzi to zatrudnią, ale później wypłata kiepska bo trzeba będzie nowym zapłacić i tak w koło, 10h 10h 10h ..., a kto będzie miał udane święta no kto.......ZARZĄD !!! A szarak nawet nie usłyszy Wesołych Świąt. Taka prawda.

antonio

To dlaczego nie zgłosiłeś?

mon

ta firma nadaje sie tylko zgłosić do inspekcj pracy zatrudniaja od ręki ale 3 dni próbne za darmo a to jest niezgodne z prawem

mufasaaa

Teraz trzeba pracować po 10h od 4 do 14 od 14 do 24... Porażka nowy dyrektor wprowadza bardzo złe zmiany dla firmy, urwał się z choinki a rządzi jak by pracował latami. Nie polecam tej firmy sam myślę nad zwolnieniem. Ps. Firmę można z wielu punktów zgłosić do inspekcji pracy. Pozdrawiam

Fiona
@mufasaaa

nie ma co biadolić, 10h czas pracy jest przejściowo, kumulacja zamówień z tego co słyszałam, przyjmują nowe osoby i będzie git

MrocznyKopulator

Czytając komentarza pod moim wpisem zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie. Cóż, powiem więcej. Mam nieodparte wrażenie, że osoby (bądź osoba) piszące je są spoza ELMAT'u. Dodam jeszcze, że każda poważniejsza praca produkcyjna przy włóknach światłowodowych jest procesem HIGH-TECH. Nawet klejenie prostych czujników światłowodowych. Ale z kim ja rozmawiam... ;) Pozdrawiam pieniaczy

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)