Opinie o Miąso sp.j. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Miąso sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miąso sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miąso sp.j. w Świętochłowice

Byly Nowy wpis

Pracowałem tam ponad 20 lat temu i jak to czytam to nic się nie zmieniło wtedy też tak było pozdrawiam Bogdana i Rysia

Brym brym Nowy wpis

Potwierdzam że tam tak wyzywają że w życiu nie słyszałem nic gorszego od nikogo innego czegoś takiego szacunku brak szefy są najmądrzejsi dwa barany skończone ten młodszy tylko cwaniakuje i dolewa oliwy do ognia wiecznie dogaduje normalnie by dostał z liścia ale szkoda sobie brudzić rąk na takiego nigdy nikomu nie polecam czegoś takiego

Jakub Nowy wpis
@Brym brym

Firma ma podobno 35 lat doświadczenia, więc gdyby naprawdę tak ją ten pan prowadził, to by go już dawno na rynku nie było. Kto powie, jak naprawdę jest, jestem mechanikiem i stałej roboty szukam, a tą firmę mam pod ręką. Jakie zarobki są, ile płaci? Serio jest zlecenie, może tylko na początek, a później o pracę?

Iwona Nowy wpis

Ktoś tutaj napisał, że szefowie wyzywają pracowników od najgorszych. Serio tak jest? Może ktoś to potwierdzić że taka kiepska atmosfera panuje?

Aragon

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem ,szefowie wyzywają pracowników od najgorszych.(usunięte przez administratora)wypominaja że się pracownicy kąpią po pracy.Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Stefan
@Aragon

Czekaj, to lepiej żeby się nie kąpali? :D O co tu chodzi, co ja czytam? :P Atmosfera widzę 2/10, elegancko. Przetrwałeś w takich warunkach chociaż miesiąc?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Miąso sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Zdziwiony

Kaj je Boguś czyżby karma zebrała żniwo? Siofery ucikły Bojuś się schował ;) Bojuś nie chowaj się twoja firemka powoli kończy przygodę z rynkiem lata 80 i 90 już dawno minęły DT ............

Orzech

Powitać wszystkich. Czytajcie uważnie wszystkie opinie bo kłamstwa w nich nie ma. Podoba mi się ten co tak wypunktował brakuje kilkudziesięciu punktów ale jest ok. Godom wom nie ma sensu tam iść choćby na tydz. Słyszałem jak szef potrafi się wydzierać i to konkretnie a ten drugi ino dolewa oliwy do ognia zapomnijcie o normalnej pracy w tej firmie lepi zbierać puszki niż jeździć dla kogoś kto uważa że ten co robi żeby ten mógł jeść jest debilem a nie kierowca.

Chopek

Witam wszystkich pracowałem tam jakiś czas żeby to wszystko co się tam dzieje opisać brakuje już w słowniku wyrazów które określiłyby dokładnie jakie ludzie tam rządzą. Ale po kolei 1.wyzwiska np. (usunięte przez administratora) szmaciarz, ch.., (usunięte przez administratora) to norma brak szacunku dla kierowcy który pracuje żeby boss miał co jeść 2.nigdy nie wiesz ile zarobisz rzekomo jest od zarobku jaki wyrobisz szkoda tylko że na zleceniach zawsze jest zasłonięta kwota żebyś się nie doliczył czasem, chyba że są to słabsze zlecenia to kwotę widac 3.gdyby nie dyspozytor Pan Łukasz to nikt by tego nie ogarnął a słyszałem że też mu się obrywa 4.auta padaki totalne naprawiane tylko wtedy jak się uwidzi szefowi 5.jak robisz od rano do popołudnia to jeszcze pretensje czemu tak wcześnie bo inni jeszcze jeżdżą albo zrób coś przy aucie bo mało siecnarobiles 6.mozna by opisywać i opisywać ale jedno najważniejsze Za te wszystkie wyzwiska i (usunięte przez administratora) KARMA WRACA!!!!! jeszcze jedno jeśli myślisz że gdzie indziej masz źle to idź tam zobaczysz jak bardzo się myliłeś

Heya

Witam ciekaw jestem czemu po tych wszystkich wpisach jeszcze nikt z firmy którzy to czytają i mają władze nie zareagował że coś jest nie tak że te opinie są nieprawdziwe. Jest to tylko potwierdzenie czy szukają dobrych argumentów jak się wybronić

Pan

Szef tej firmy powinien na bramie mieć napis praca czyni wolnym bo zachowuje się bardzo podobnie do ludzi którzy kiedyś pracowali w obozie ciągłe wyzwiska od hu ku nieroba itp w obecnej chwili już kilku kierowców uciekło bo mieli dość i powoli Karma zbiera żniwo mam nadzieję że nikt tam nie przyjdzie nowy bo psi piniondz płacą a warunki fatalne auta szrot robota (usunięte przez administratora) i do tego oprawca nad głową wszystkim radzę omijać z daleka. A jak byście chcieli ryzykować to pamiętać że jak odejdziecie to wypłatę pomniejszy do tego co na papierze

Magda

A macie monitoring w firmie?

Kiero

Super firma wspaniały szef jeśli oczywiście ktoś jest niewolnikiem ze średniowiecza i uwielbia być (usunięte przez administratora) na każdym kroku bo wielki boss tej firmy potrafi tylko drzeć jape na wszystko i wszystkich nawet swoją córkę i żone.Gość jest poprostu niereformowalny.Flota a raczej furmanki z poprzedniej epoki ledwo toczą się po drodze strach to spotkać gdzieś na mieście żeby się nie rozleciało. Kierowca w tej firmie musi być mechanikiem i nie ma że nie wiesz jak powiesz Panu B że nie zostaniesz po pracy łatać gruza na trytytki to się dowiesz o sobie samych wspaniałych żeczy a Pan B użyje argumentów na H,K,P i wielu innych dzięki którym odrazu poczujesz się lepiej i jak masz choć troszkę rozumu to odrazu się oddalisz z tej firmy najlepiej jak najdalej.Czas w tym miejscu dawno się zatrzymał mimo że to podobno firma transportowa. RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM CHYBA ŻE KTOŚ LUBI BYĆ CODZIENNIE OPIER I JEST MEGA RYZYKANTEM ŻEBY SIADAĆ W TEN ZŁOM TO OCZYWIŚCIE POLECAM :) PANIE B RADZE ZAMKNĄĆ PSEUDO-TRANSPORT A OTWORZYĆ SKUP ZŁOMU I ODSTAWIĆ ODRAZU TĄ FLOTE DO PRZETOPIENIA W HUCIE POZDRAWIAM

Jurek

Nie polecam, fatalne warunki ze względu na zachowanie szefa

John

Chciałem dodać że zrobie wszystko żeby Panem Bogdanem zainteresował sie PIP, ITD, POLICJA. Skończyło sie rumakowanie

John

Odradzam wszystkim pracę w firmie MIĄSO ze względu na sposób w jaki Szefowie traktują ludzi. Chamstwo wyzwiska i przekleństwa to norma. Sprzęt porażka, ponieważ wiedza techniczna właściciela została na poziomie technologii lat 90. Myśli ze umi i wie tak na prawde oprócz najprostszej mechaniki nie umi nic. Jeśli chodzi o robotę to bardzo dobrze poukładana i dograna ale to za sprawą dyspozytora Łukasza. Atmosfera w firmie tragiczna pomimo starań Żony i Córki Pana Bogdana które nie jednokrotnie próbują łagodzić spory z Szefem.

Powiem krótko Pan Łukasz dyspozytor miły człowiek ale własciciel bez kultury , cham i prostak .. nie dość że jezdzisz trupami ale to naprawde trupami wszystko na pasach i trytytkach i od razu na rozmowie cie uczy jak naprawiać co jest do czego i masz zostać mechanikiem , dodam że ubliża wszystkim do okoła nawet kobieta tam pracowała która płakała w kabinie bo człowiek nie ma szacunku do drugiej osoby która mu na chleb zapierdzielała ... Na placu złomowisko .. chwiali sie sprzetem który nie jezdzi i stoi w koncie ... rotacja kierowców do miesiaca max poniewaz nikt nie pozwoli sie traktowac jak śmiecia ... wiec możecie sobie wyobrazić jak jest miło od samego rana leca (usunięte przez administratora)

Naprawdę jest dużo wyzwisk i problemów ?

Agnieszka

@buli dlaczego ?

Buli

Szacunku do ludzi brak :-( Krzyk wyzwiska to norma.

Dawid

Ja polecam każdemu, kto chce liznąć prawdziwej szoferki i nauczyć się zawodu kierowcy. Pan Bogdan nawet z piekarza zrobi kierowcę o minimalnym pojęciu na temat aut ciężarowych. Idealna firma dla kierowców bez doświadczenia, jeśli wytrzymasz rok to wychodzisz z bagażem, który daje Ci gwarancję zatrudnienia w każdej firmie zajmującej się transportem kruszywa w okolicy. Pan Bogdan jest szanowanym człowiekiem w branży i kierowcy wychodzący ze stajni Pana Bogdana mają wartość w oczach innych właścicieli firm transportowych. Sprawdzone.

Firma okropna nikt tam nie chce pracować auta same trupy letwo stoją to jest firma dobra do przezimowania i nic po za tym właściciel myśli że coś umi a nic nie potrafi ino mu się wydaje że ma rację

Zostaw merytoryczną opinię o Miąso sp.j. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Miąso sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Miąso sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miąso sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miąso sp.j.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Śląska 103
    41-603 Świętochłowice