Opinie o Hoffman A.D. Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hoffman A.D. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hoffman A.D. Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoffman A.D. Sp. z o.o. w Wrocław

No dobrze, firma sama deklaruje, że stale szuka instalatorów, ale może warto napisać, ile miesięcznie oferuje PLN podstawy i ewentualnych premii? Wisi stare ogłoszenie, w którym nie ma treści żadnej. Więcej już wiadomo o pracy serwisantów czy projektantów, ale mnie interesuje akurat montaż. Tylko nie wiem, czy się opłaca tu przechodzić?

Mam pytanie bo nie mogę znaleźć info, widzę ze szukają serwisanta systemów alarmowych i praca jest na terenie dalej polski ale jak z samochodem służbowym bo nie ujęli tego ?

wąski Nowy wpis

Praca jak praca, jest co robić czasem nie, wynagrodzenie raczej nieadekwatne do panujących kwot w branży. Kierownik projektu tworzy miłą atmosferę, zarząd jak to zarząd herbata lipton jest dla zarządu, ale jak trzeba pomóc nawet w życiu prywatnym to potrafią wyciągnąć rękę. Jak ktoś, chce i wykazuje ambicje to jest to na pewno miejsce, w którym można sie wiele nauczyć.

Aleksander

Na stronie firmy jest informacja że szukają projektanta instalacji niskoprądowych i elektrycznych. To nadal aktualne? Wśród wymagań dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie. W jakich godzinach? Więcej niż osiem? A w soboty też jest praca? Jak tak, to jak długo?

HOFFMAN A.D. Nowy wpis
@Aleksander

Jeśli jest pan zainteresowany, zachęcam do złożenia swojego CV na adres praca@hoffman.wroc.pl. Więcej szczegółów podamy po zapoznaniu się z pana doświadczeniem zawodowym. Na ten moment więcej informacji nie udzielimy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hoffman A.D. Sp. z o.o. na stanowisko Agent Literacki - Współpraca? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dominika

Szukam info o pracy jako Serwisant Systemów Alarmowych. W sieci znalazłam ich ogłoszenie i pytam w kontekście brata. Interesuje mnie jaka jest pensja na początek dla osoby bez doświadczenia w tym zawodzie? I czy taki świeżak dostaje też jakieś benefity, dodatki finansowe?

@Dominika

Wszelkie informacje są udzielane na rozmowie rekrutacyjnej. Proszę przesłać na praca@hoffman.wroc.pl swoje CV. Po analizie dokumentu umówimy się na spotkanie.

Interesuje mnie praca jako Osoba Sprzątająca w firmie Hoffman A.D. Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

HOFFMAN A.D.

Nie szukamy osób do sprzątania. Poszukujemy osoby do pracy jako instalatorów instalacji niskoporądowych.

@HOFFMAN A.D.

trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie na to stanowisko ?

@Joanna

Doświadczenie mile widziane. Najlepiej mieć podstawy elektroniki i elektryki. Łatwiej wówczas nauczyć się reszty.

@HOFFMAN A.D.

mile widziane czyli są gwarantowane szkolenia? Można poznać ich szczegóły? Jak są zorganizowane?

@Ewa

Wszelkie informacje są udzielane i omawiane na rozmowie rekrutacyjnej.

HOFFMAN A.D.

Nie potrzebujemy osoby na tym stanowisku.

Hoffman A.D. Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Bydgoszczak.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Instalator.

HOFFMAN A.D.

Nie ogłaszaliśmy żadnej rekrutacji na Bydgoszczak.pl Jesteśmy firmą działającą z Wrocławia. Nie szukamy Instalatorów w innych miastach. Samodzielnych techników z doświadczeniem w branży systemów alarmowych, CCTV, SAP itp. chętnie zatrudnimy z innych miast.

Elżbieta
@HOFFMAN A.D.

zapytam u źródła skoro tutaj sami piszecie, jak duże wymagania w kwestii tego doswiadczenia najlepiej sa widziane na stanowisku tego technika systemów alarmowych ? gdzie mozna w razie czego wysłać swoje cv?

@Elżbieta

Proszę skorzystać z: (usunięte przez administratora) Proszę tam złożyć swoje CV. Można również przez komunikator OLX napisać do nas. Odwowiadam średnio na drugi dzień.

Zuzanna
@HOFFMAN A.D.

Nadal prowadzicie rekrutację? Sama złożyłabym cv :)

@Zuzanna

Stale rekrutujemy na stanowiska instalatorskie i techników-inżynierów instalacji niskoprądowych. Pojawia się czasami opcja na stanowisko pomocy dla projektranta, jest to praca dla osób ze znajomością programu AutoCad. Ewentualne CV proszę wysyłać na sekretariat@hoffman.wroc.pl lub praca@hoffman.wroc.pl.

@HOFFMAN A.D.

Duże trzeba mieć doświadczenie z programem AutoCad ?

@Joanna

Podstawy wystarczą i chęci do nauki. Stanowisko przede wszystkim dla studentów jako praktyka.

@HOFFMAN A.D.

O, i praktykanci mają płacone? Czy odbywają praktykę za darmo?

@Joanna

Wynagrodzenie jest płacone zgodnie z ustaloną wcześniej umową. Jednocześnie można nabywać praktyki.

Czy zdarzają się nadgodziny w Hoffman A.D. Sp. z o.o.?

Tak.

@HOFFMAN A.D.

Ile są płatne jeśli występują? Chyba, że jest jedynie opcja odbioru?

@Ewa

Wyliczane są zgodnie obowiązującymi zasadami wynagradzania i Kodeksem Pracy. Jest również możliwość odbioru jako dnia wolnego ale tylko i wyłącznie po uprzednim ustaleniu takiej formy z przełożonym.

@HOFFMAN A.D.

Dziękuję za odpowiedź. A czy istnieje tu coś takiego jak premia frekwencyjna? Bo zastanawiam się czy ewentualnie te nadgodziny mogłyby redukować dzięki temu pewne nieobecności.

@Ewa

Szczegóły związane z systemem wynagradzania są omawiane indywidualnie z pracownikiem. Przepraszamy, ale na tym etapie takie informacje traktujemy jako tajemnicę przedsiębiorstwa. Zachęcamy do złożenia CV i wówczas na indywidalnej rozmowie udzielimy informacji.

Ile jest zmian w Hoffman A.D. Sp. z o.o.?

HOFFMA A.D.

Zmiana jest jedna. Pracuje się czasami po południu lub w nocy ale to jest uzależnione od klienta. Klient decyduje czasami że prace można prowadzić w godzinach popołudniowych lub nocnych. Wówczas musimy uwzględnić to w naszym systemie pracy.

Firma z kilkunastoletnim stażem, dobre opinie o firmie ale również jako o pracodawcy, polecam.

Czy w Hoffman A.D. Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

HOFFMAN

Wszystko jest ustalane indywidualnie z kandydatem podczas rozmowy klwalifikacyjnej, stosujemy wszytkie dopuszczone prawem formy zatrudnienia.

Waldemar

A czy w tym momencie to firma w ogóle prowadzi rekrutacje?

@Waldemar

Osoby z doświadczeniem technicznym w branży zawsze są mile widziane. Zachęcamy do złożenia CV+listu motywacyjnego z uwzględnieniem swoich umiejętności i doświadczenia w branży.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hoffman A.D. Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

HOFFMAN

1. Złożenie aplikacji (CV+list motywacyjny) na adres sekretariat@hoffman.wroc.pl 2. Rozmowa wstepna 3. Decyzja o zatrudnieniu 4. Rozmowa szczegółowa (ustalenie warunków umowy)

Wiecie czy w Hoffman A.D. Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Hoffman A.D.

Proszę złożyć CV na adres::(usunięte przez administratora) Zależeć będzie od stanowiska na jakie chce się aplikować. Zadzwonimy i ustalimy termin spotkania.

Mietusek

Ja myślę, że jak ktoś chce pracować i stara się to w każdej firmie będzie zadowolony!

HOFFMAN

@Lech chyba pomylił Pan pracodawców. Wszystko co Pan napisał nie jest w naszym przypadku prawdą. Od 28-lat różne rzeczy się zdarzały ale nic z trgo co Pan opisał. Proszę o porawną weryfikację pracodawcy.

Lech

W ubiegłym roku złoży prośbę o pracę w firmie poszłem na rozmowę o pracę dokładnej daty nie pamiętam ale było tak chyba w październiku świadek że tam byłem dawny kolega z pracy (usunięte przez administratora)mam 59 lat jeżeli otrzymałem wezwanie to (usunięte przez administratora)chyba przecztała moje podanie i wiedziała ile mam lat poszłem w sobotę na próbę podpisałem umowę zlecenie na 5 godzin pracy które przepracowałem wynagrodzenia za te 5 godzin (usunięte przez administratora) miałem dostać 100 zł moja próba według relacji tego co mnie uczył wypadła pozytywnie nazwiska nie pamiętam ale go rozpoznam opinia (usunięte przez administratora) była też pozytywna poszłem w poniedziałek miałem nadzieję że podpisze umowę ale dano mi do zrozumienia że jestem za stary stary pytam po co robiono mi nadzieję (usunięte przez administratora)chyba umie czytać i wiedziała ile mam lat.Potem przyjął się do pracy mój syn na kontrolela jakości umowy mu nie przedłużono powód brak zamówień w okresie próbnym nie miał żadnych uwag zwolnił się zpoprzedniego zakładu pracy teraz jest 3 ,miesiące bez zasiłku dlatego apeluje do tych wszystkich co mają prace niech się mocno zastanowią zanim pójdą do tego zakładu Mam nadzieję że moje zarobione 100'zł chociaż symbolicczne to otrzymam APELUJE MACIE PRACĘ NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE mam jeszcze dużo do powiedzenia ale pytania telefon jest chętnie odpowiem

Gutek

Może jest jakiś powód, że (usunięte przez administratora)i to niekoniecznie z winy firmy?

Jak wyglądają dziś zarobki w HOFFMAN A.D. SP. Z O.O.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Patrycja

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pieniądzy.

Ryszard

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie na forum? Jak się tu pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoffman A.D. Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoffman A.D. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoffman A.D. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hoffman A.D. Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 98 ocen.

Hoffman A.D. Sp. z o.o.