Opinie o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

Jak tak czytam wpisy ‚Izy’, to mam wrażenie ze jest to któraś z pracownic HR w Kancelarii :) pytania wydaja sie być napisane bardzo przemyślane i raczej nie pisała ich jakaś małolata szukajaca pracy. sa tak sformułowane, ze sugerują bardzo dużo rzeczy na które osoba zastanawiająca sie nad rekrutowaniem może sie nabrać. Pracuję tu już jakiś czas i gdyby nie moja sytuacja to dawno by mnie nie było! Zarabia sie psie pieniądze! Prośba o podwyżkę zawsze wychodzi od pracownika bo kierownictwo i dyrekcja nie widzi potrzeby podnoszenia wynagrodzenia. Oczywiście każda taka prośba musi zostać przedyskutowana wyżej. ZAWSZE znajdą cos, przez co nie dadzą podwyżki od razu. Albo mięs dadzą jej wcale. Choćbyś zapierda**ł jak wół, to i tak nigdy nie zasługujesz na większa kasę. Oczywiście o podwyżce za staż tez możesz zapomnieć. Nie ma tez czegoś takiego jak w innych formach, czyli np premie uznaniowe co miesiąc czy co kwartał. Najlepiej żebyś pracował za darmo. Dyrekcja dba tylko o własne tyłki. Za nic maja szeregowego pracownika. Jesteś tylko kolajna osóbka która sie pojawiła. Zwolnisz sie? No i co z tego? Znajda kolejnego jelenia. I tak w kółko. Mimo ogromnej rotacji nikt sobie z tego nic nie robi. Nic sie nie zmienia. Wiedza, że zawsze znajdzie sie ktoś to będziesz rekrutowal i kto przyjdzie za najniższa krajowa.

Iza

@Ja, czy posiadasz wiedzę, aby zatrudnieni pracownicy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska zgłaszali szefostwu firmy informację o tym, że zarobki na ich stanowisku są według nich za niskie? Były osoby, które ubiegały się o podwyżki? Może było zorganizowane jakieś wewnętrzne zebranie w tej sprawie? Jeżeli coś wiesz na ten temat to chciałabym, abyś podzielił się z nami wiedzą na ten temat.

ni
@Iza

Czy ktoś może usunąć tego robota?

Iza

@JA, wiesz może, dlaczego tak często pojawiają się te same ogłoszenia o pracę w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska? Czy jest to spowodowane tak dużym naborem nowych pracowników do pracy w tej firmie, czy może osoby, które decydują się na zatrudnienie odchodzą po krótkim czasie? Jeżeli wiesz coś na ten temat to opisz, jak to wygląda.

@Iza

Pracownicy odchodzą ze względu na niskie stawki i brak perspektyw.

JA

Non stop rekrutacje. Czy poważny pracodawca wrzuca co jakiś czas te same ogłoszenia ....

Referent

Rozmowa jak i cała rekrutacja bardzo profesjonalna. Trwała około 40 minut ale była przyjemna, jedna z lepszych na jakich byłam. Następnie kilkudniowe szkolenie, na którym uczysz się jak korzystać z programu do ewidencji. Po szkoleniu test, który nie należy do trudnych - są pytania dotyczące typowej wiedzy w zakresie windykacji, działalności firmy (na te dwa były przygotowywane materiały z których wystarczy się nauczyć) oraz programu. Jeśli uważasz na szkoleniu bez przeszkód zdasz.

Pytania standardowe jak na każdej rozmowie, dlaczego właśnie ta firma, czego się spodziewasz/oczekujesz, co wniesiesz do firmy, czasami można też wybrać dział.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Iza

@nn, możesz odpowiedzieć mi na pytanie, czy pracodawca Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska, często stawia przed swoimi zatrudnionymi pracownikami, zadania w których mogą wykazać się swoją dotychczas zdobytą wiedzą prawniczą? Można stwierdzić, że praca w tej kancelarii, jest swego rodzaju pracą odpowiedzialną? Czy raczej pracodawca stara się dawać, pracownikom zadania teoretycznie łatwiejsze? Opisz, proszę, jak to wygląda.

Iza

@nn, a jak ocenisz pracę w tej kancelarii pod kątem rozwoju zawodowego? Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska daje możliwości, poszerzania wiedzy prawniczej pod względem teoretycznym oraz praktycznym? Są możliwości, pozostania w tej firmie na dłużej, niż tylko przez okres studiów? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

nn
@Iza

Oczywiście, że można zostać na dłużej, wiele osób przechodzi do innych działów, z czasem możliwe awanse. Ale zdarzają sie tu ludzie, którzy narzekają na wszystko...

Iza

@anonymous, możesz przybliżyć co chciałeś przekazać w swoim komentarzu? Kto według Ciebie jest "wrogo nastawiony"? Twoja opinia jest na temat Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska? Czy pracodawca zatrudnia studentów zaocznych, którzy dopiero rozpoczynają swoją naukę w kierunku prawa? Takie młode osoby mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej kancelarii?

nn
@Iza

@iza W kancelarii pracują studenci zaoczni. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, wiadomo, że nie zawsze się wszystkim podoba i zależy od działu, ale według mnie dobrze się pracuje w kancelarii, atmosfera jest dobra, ludzie przyjaźnie nastawieni, pomocni

Rzetelnym Okiem Izabeli

1. Dlaczego nie decydować się na pracę w Sekcji Archiwizacji/Korespondencji w HTP? - Praca w Sekcji Archiwizacji bardziej przypomina orkę na linii produkcyjnej w Holandii, niż pracę w Kancelarii. Do głównych obowiązków należy wkładanie pism do segregatorów, a nie są to małe ilości w ciągu dnia (od 350 wzwyż). Niezrozumiałe jest dla mnie nazwanie stanowiska "aministracyjno-biurowym", skoro większą część dnia spędza się na stojąco wyszukując dokumenty, bądź wkładając pisma do segregatorów. Opcja godna polecenia dla pasjonatów pracy fizycznej, do tego monotonnej. - Nieustanna inwigilacja wykonywanych czynności - w specjalnym programie codziennie wpisuje się ile pism zostało przez nas włożonych, program liczy czas, wyciąga średnią i uplasowuje nas na którymś miejscu w rankingu przegrywów miesiąca. Zmartwię Was, jeśli dodam, że za najszybsze wkładanie pism nie dostaje się ozdobnej szarfy i kryształowego pucharu? - Z czasem, a mówię tutaj o okresie dużo dłuższym, niż startowe 3 miesiące u boku "opiekunów adaptacyjnych" rozdawane są, choć niechętnie, nowe obowiązki. Nie idzie to jednak w parze z dodatkową gratyfikacją. Słowo "podwyżka" w HTP nie pada nigdy. Polityka firmy powinna zawierać się w zdaniu "Rób dużo, a nawet więcej - zarabiaj tyle samo". - Nic nie wnoszące zmiany na zasadzie: "Nie wiemy jak pokazać innym działom, że w archiwum również można wprowadzić rewolucyjne usprawnienia, więc wprowadzimy dyżury czystości". Jakby alfabetyczne układanie pism albo wkładanie ich do segregatorów było za mało uwłaczające, to podczas dyżuru sprząta się po innych brudne kubki i talerze. 2. Dlaczego zdecydować się na pracę w Sekcji Archiwizacji/Korespondencji? - Świetny start w macierzyństwo, z którego chętnie korzysta coraz więcej nowych, jak i starych pracownic SA i SK. Można odnieść wrażenie, że największe żniwo program 500+ zbiera właśnie w HTP. Bardzo regularnie do wiadomości ogółu dochodzi, że ta albo ta jest w ciąży. Zdarza się nawet, że w ciąży są obie pracownice jednocześnie. Jeśli marzysz, żeby w końcu się wyspać (pod warunkiem, że partner zarabia jakieś 5 razy tyle, ile zaproponują Ci tutaj), to śmiało się zatrudniaj i próbujcie z partnerem swoich sił :) - Tani Multisport - pewnie dlatego, żeby choć na chwilę nie wracać myślami do miejsca, w którym się pracuje. - W miarę elastyczne godziny pracy - świat się nie zawali, jak 400 pism włożysz godzinę później. Pozdrawiam i nie polecam Izabela

n
@Rzetelnym Okiem Izabeli

Bez przesady, nikt nikomu nie każe tam pracować, jak się nie podoba to można iść gdzie indziej, ale najlepiej to się poużalać jaką to ma się złą prace, a tak naprawdę nie może znaleźć się innej, a chciało by sie pracować nie wiadomo na jakim stanowisku... Niektórym taka praca odpowiada. Dość dobrze traktują pracowników, wszystko jest jasne i uporządkowane. Do tego nigdy nie widziałam tak dobrze wyposażonej kuchni;) Pracowałam już w kilku innych miejscach i wszędzie było gorzej. Jedyny minus to dość niskie zarobki... ale chociaż nie zatrudniają na zlecenie.

n-a
@n

Akurat Rzetelnym Okiem Izabeli, wie co pisze. Ten komentarz w pełni oddaje obraz obraz pracy w kancelarii. Zresztą do tego miedzy innymi służy ta strona, aby się zwyczajnie wyżalić. Ambitne osoby odchodzą z kancelarii naprawdę po krótkim czasie, bo widzą, że nie zdobędą dużego doświadczeniach, nie mówiąc już o szansach na rozwój i podwyżkę. Zresztą... Najdłużej pracują tam osoby, które kończą studia wyższe prywatnych uczelni aby tam się juz zestarzeć albo utrzymać stanowisko kierownicze. Jak to powiedziała jedna z Pań z HR "w większych patologiach pracowałam"

beta
@Rzetelnym Okiem Izabeli

Dziękuje Wam za te opinie ! a ja już chciałam aplikować ! Zaraz wrzucę tę kancelarię do firm niechcianych .

Nieuczciwą, wrogo nastawiona.

Iza

@pracuś, jesteś pracownikiem Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska? Możesz napisać coś na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca? @anonymous, pomyłki zdarzają się każdemu :) Czy sprawa finalnie została wyjaśniona? Ogólnie jak pracuje wam się w kancelarii? Czy obecnie jest jakiś nabór, dla pracowników albo aplikantów?

mam takie głupie pytanie, co oznacza skrót HTP ?

pracuś
@:)

HALINA TERESA PUNIEWSKA

Olga

Słyszałam sporo dobrego o kancelarii. Czy potrzebują jeszcze pracowników?

hela

Czy, ktoś wie, gdzie można znaleźć oferty pracy z tej kancelarii lub chociaż mail do kancelarii? Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś kontaktu do kancelarii. Wiem, że opinie nie są zbyt dobre, ale chciałbym spróbować wysłać tam CV.

nikiniki
@hela

Cześć, swoje CV możesz wysłać na rekrutacja@kancelariahtp.com Nie słuchaj opinii innych, że atmosfera zła, albo zbyt duże wymagania. Pracowałam w wielu firmach i jeszcze nigdy nie spotkałam tak rewelacyjnej atmosfery w pracy jak w kancelarii. Ludzie są tam naprawdę super.

Śmiechnasali

W życiu nie widziałam gorszej atmosfery w pracy i bardziej fałszywych osób. Wchodzisz do swojego działu, może co druga osoba odpowie Ci cześć, wychodzisz to samo. Panie na stanowiskach starszych specjalistów zachowują się jakby to co robią miało znaczenie conajmniej dla NASA. Pracownikom brakuje tylko numerków na nadgarstkach. A co do płacy? Nie skomentuje. Polskie korpo, czyli zarobki mniejsze, wymagania większe.

Audit

Niech za 'powage' świadczy jedno: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Audyt Z uporem leśnych dziadków wmawiane jest audit audit. Nawet jeżeli niepoprawnie, nie szkodzi ponieważ jest bardziej cool...

Iza

@Tajemniczy rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska. Natomiast pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na tym forum. Radze zapoznać się z regulaminem, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

Były Michal

Nie aplikujcie tutaj. Powszechna roszczeniowość, ciągła kontrola, patrzenie na "ręce" i marna szansa rozwoju. Jeżeli chcesz poczuć jak to jest pracować w polskim-korpo to zapraszam, jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, to nie tutaj. Jeżeli nie potrafisz wyrobić normy, nie nadajesz się. Nie ważne czy robisz coś dobrze, czy dokładnie, najważniejsza jest norma.

Iza

@Miodek radziczy pracujesz może obecnie w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska? Czy podzieliłbyś się z nami sowimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Obecnie firma poszukuje SPECJALISTY DS. NADZORU NAD POSTĘPOWANIEM EGZEKUCYJNYM. Z oferty pracy wynika, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku bez nadgodzin. Może ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

Miodek radzi

Drodzy Państwo, pisząc lub o zgrozo wymawiając słowo AUDIT nie powoduje to nad wyrazu, tym bardziej nie podkreśli to ważności tej czynności. Wręcz przeciwnie, powoduje to głupie uśmiechy, a z czasem doprowadza do irytacji i dezaprobaty załogi muszących to słuchać i czytać. Są zasady savoir vivre językowego dla poszanowania ewentualnych odbiorców. Już w sprawie audytu i auditu Rada Języka Polskiego wypowiadała się niejednokrotnie – zawsze staliśmy na stanowisku, że jedyną poprawną formą jest audyt, ponieważ obcojęzyczne połączenie di w wielu wyrazach zapożyczonych została spolszczona (por. dyrektor, modystka, paradygmat), więc nie wiadomo dlaczego audyt miałby być wyjątkiem. Uzależnianie jego pisowni od znaczenia ma taki sens, jak decyzja, aby np. dyrektora szkoły nazywać dyrektorem, a dyrektora fabryki – direktorem. Wszystkie słowniki języka polskiego podają za prawidłowe wyrażenie "Audyt". Dobrze wiadomo wszystkim audytorom, że ów niefortuny "twór" powstał przez błędne tłumaczenie dyrektywy. Proponuję zapoznać się z powyższymy zasadami i wziąć je sobie do serca, ponieważ słuchanie o "audicie" kłuje w uszy wykształconych pracowników.

Darek

Pracowałem... I szczerze mówiąc to nie polecam. Atmosfera fatalna, zarobki bez szału a idąc do pracy myślisz tylko że znów cholernie muszę tam iść i pracować. Nie ma szans na podwyżkę a tym bardziej na premie, ciężka atmosfera, nie można nawet słowa zamienić bo zaraz są osoby co Kapuja kierownikowi. Naprawdę nie polecam. Duża a wręcz ogromną rotacja pracowników. Zastanówcie się nad tym szczerze.....

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska
2.5/5 Na podstawie 245 ocen.
  • Kwidzyńska 2
    51-416 Wrocław