Opinie o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy w Nowa Wieś Wielka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy w Nowa Wieś Wielka

anonim Nowy wpis
Inne

(usunięte przez administratora)

Radosław Zaremba Nowy wpis
Inne

Jako osoba o której mowa we wpisie xyzzyx – powiem jedno – TO NIE PRAWDA! Kancelaria i Mecenas Obara w żadnym wypadku nie pobrały ode mnie takich kwot, a o wiele, wiele mniejsze, według stawek minimalnych Ministra Sprawiedliwości. Wynagrodzenia 92 tys zł jest wyssane z palca. Z Mecenasem Obarą współpracuję od momentu sprawy z ciągnikiem i jestem z tej współpracy zadowolony. Kancelaria prowadzi dla mnie sprawę karną asesora oraz dodatkowo cywilną o odszkodowanie i wszystko idzie w dobrym kierunku. Oczekujemy na wyrok. Gdyby nie pomoc Kancelarii Mecenasa Obary zostawiony bym został sam sobie, bez widoków na sprawiedliwość

Julia Nowy wpis
Kandydat

Praca w kancelarii u Mecenasa Obary jest niezwykle wartościowym przeżyciem. Można się bardzo dużo nauczyć, dodatkowo atmosfera pracy jest naprawdę dobra. Co równie istotne, wynagrodzenie zawsze wypłacane jest terminowo i bez żadnych komplikacji. Praca tutaj jest godna polecenia!

Wiktor Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Dla wszystkich co twierdzą, że kancelaria nie ma dobrych prawników to co powiecie na to, że Mecenas przez 7 lat ZA DARMO bronił mnie przed komornikiem, który chciał mi zabrać dorobek życia? Komornik ten trafił do więzienia. Kto nie wierzy niech poczyta w internecie o komorniku z Działdowa (usunięte przez administratora)

anonim

(usunięte przez administratora)

Artur

Potwierdzam

Pracownik
Pracownik

Państwo zapewne mają na myśli artykuł ukazany na stronie Poltyka.pl w 2016 roku. Pragnę wskazać, że ten artykuł w pozytywny sposób przedstawia sylwetkę mec. Obary, opisuje sprawy, które wydawały się przegrane, a z których Pan Mecenas potrafił znaleźć wyjście i doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. Takich spraw było mnóstwo i nie sposób ich wszystkich wymienić, poza tym grono z nich prowadzonych było pro bono.(usunięte przez administratora)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(178 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(834 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
RENATA.BUBKA
Inne

Pragnę wyrazić podziękowania za rzetelne i bezinteresowne wsparcie Kancelarii Mc Lecha Obara. Pomoc prawną jaką otrzymaliśmy dzięki Państwu sprawiła że po latach walki w Sądach .... możemy wreszcie żyć i spać spokojnie we własnym domu. Z poważaniem i pozdrowieniami Renata Bubka wraz z dziećmi DZIĘKUJEMY

Bożena Łopacka
Inne
 Pytanie

Czytam niektóre wpisy i nie wierzę.. Mc. Obara reprezentował mnie i wiele innych osób pro bono, mało tego, gdy ostatni proces przegraliśmy, zapłacił za nas koszy sądowe.. O co zatem chodzi..?????

Jakub
Pracownik

Kancelaria jest dobrze zorganizowana, sama praca tu jest wymagająca, ale jednocześnie można wiele się nauczyć. Poza tym to co najważniejsze w pracy - panuje dobra atmosfera i wzajemny szacunek pracowników.

Agnieszka
Inne
@Jakub

Wiadomo - w każdym tego typu miejscu praca stanowi niemałe wyzwanie. Ale to fantastycznie, że w tej Kancelarii Radców Prawnych I Adwokatów istnieje możliwość rozwoju, nauki. A nie orientujesz się przypadkiem, czy w tym momencie można się tam ubiegać o staż? Będę wdzięczna za informację.

Aleksander
Pracownik
@Agnieszka

Oczywiście. Kancelaria umożliwia rozwój młodym ludziom i jest otwarta na stażystów i praktykantów, również studentów.

Tamara
Inne

Może ktoś z pracowników kancelarii podzieli się z nami opinią o pracy?

Andrzej
Inne

@xxxxanon To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci kancelarii akurat to forum wybrali?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy - Nowa Wieś Wielka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jowisza 19
  14-200 Nowa Wieś Wielka
 • NIP: 7390501787 REGON: 510505610
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy
Przejdź do nowych opinii