Opinie o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy w Nowa Wieś Wielka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy w Nowa Wieś Wielka

baner wywiady
basza

Naciąga Sobie klientów pokazując się w TV,potem wszyscy biegną do p.Mecenasa na pierwszą wizytę,ach wszystko mogę,pomogę,a tu WIELKA FIGA,kacelaria nie ma dobrych prawników,posługuje się prawnikami z innych Kancelarii,nie można potem z Nikim porozmawiać,a tym bardziej z Mec. Obarą,wystawiają tylko faktury za fakturą,za póżno przeczytaliśmy artykuł z POLITYKI,który bardzo dokładnie opisuje sylwetkę Mec. Obary-polecamy zanim wynajmecie Kancelarię Obary-PRZECZYTAJ!!!!

4
Basta
Były pracownik
@basza

Kancelaria Obara to istna farsa:( Prawnicy średni, z niewielkim doświadczeniem, nie słuchają klientów, nic nie doradzą.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
 Pytanie

Wiecie może, czy w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy szukają chętnych na staż?

Maja Nowy wpis

Widzę tutaj opinie w większości klientów, a jest ktoś na forum z pracowników? Jestem ostatni rok na aplikacji radcowskiej, myślałam aby do nich się zatrudnić, bo akurat pochodzę z Nowej Wsi, więc miałabym blisko....czy ktoś wie gdzie znajdę u nich oferty pracy? Niestety na stronie nie mają żadnego info, czy kogoś poszukują...

basza

Naciąga Sobie klientów pokazując się w TV,potem wszyscy biegną do p.Mecenasa na pierwszą wizytę,ach wszystko mogę,pomogę,a tu WIELKA FIGA,kacelaria nie ma dobrych prawników,posługuje się prawnikami z innych Kancelarii,nie można potem z Nikim porozmawiać,a tym bardziej z Mec. Obarą,wystawiają tylko faktury za fakturą,za póżno przeczytaliśmy artykuł z POLITYKI,który bardzo dokładnie opisuje sylwetkę Mec. Obary-polecamy zanim wynajmecie Kancelarię Obary-PRZECZYTAJ!!!!

4
Artur
@basza

Potwierdzam

Anna
Inne
@basza

prosze o informacje, ktory to byl numer Polityki w 2018 ktory przedstawiam artykol Lechu Obarze. Jestem takze jedna z pokrzywconych przez dzialania i brudne taktyki Lechy Obary.

Pracownik
Pracownik
@Anna

Państwo zapewne mają na myśli artykuł ukazany na stronie Poltyka.pl w 2016 roku. Pragnę wskazać, że ten artykuł w pozytywny sposób przedstawia sylwetkę mec. Obary, opisuje sprawy, które wydawały się przegrane, a z których Pan Mecenas potrafił znaleźć wyjście i doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. Takich spraw było mnóstwo i nie sposób ich wszystkich wymienić, poza tym grono z nich prowadzonych było pro bono.(usunięte przez administratora)

Basta Nowy wpis
Były pracownik
@basza

Kancelaria Obara to istna farsa:( Prawnicy średni, z niewielkim doświadczeniem, nie słuchają klientów, nic nie doradzą.

Piotr Nowy wpis

Jak długo trzeba się ubiegać o staż w tej kancelarii? Opinie widzę są zarówno dobre, jak i mniej ale mnie to nie zniechęca. Doświadczenie chyba ten prawnik ma spore na rynku? Pytanie, czy w ogóle jest taka opcja? Był ktoś?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Radosław Zaremba
Inne

Jako osoba o której mowa we wpisie xyzzyx – powiem jedno – TO NIE PRAWDA! Kancelaria i Mecenas Obara w żadnym wypadku nie pobrały ode mnie takich kwot, a o wiele, wiele mniejsze, według stawek minimalnych Ministra Sprawiedliwości. Wynagrodzenia 92 tys zł jest wyssane z palca. Z Mecenasem Obarą współpracuję od momentu sprawy z ciągnikiem i jestem z tej współpracy zadowolony. Kancelaria prowadzi dla mnie sprawę karną asesora oraz dodatkowo cywilną o odszkodowanie i wszystko idzie w dobrym kierunku. Oczekujemy na wyrok. Gdyby nie pomoc Kancelarii Mecenasa Obary zostawiony bym został sam sobie, bez widoków na sprawiedliwość

Julia
Kandydat

Praca w kancelarii u Mecenasa Obary jest niezwykle wartościowym przeżyciem. Można się bardzo dużo nauczyć, dodatkowo atmosfera pracy jest naprawdę dobra. Co równie istotne, wynagrodzenie zawsze wypłacane jest terminowo i bez żadnych komplikacji. Praca tutaj jest godna polecenia!

Wiktor
Inne
 Pytanie

Dla wszystkich co twierdzą, że kancelaria nie ma dobrych prawników to co powiecie na to, że Mecenas przez 7 lat ZA DARMO bronił mnie przed komornikiem, który chciał mi zabrać dorobek życia? Komornik ten trafił do więzienia. Kto nie wierzy niech poczyta w internecie o komorniku z Działdowa (usunięte przez administratora)

RENATA.BUBKA
Inne

Pragnę wyrazić podziękowania za rzetelne i bezinteresowne wsparcie Kancelarii Mc Lecha Obara. Pomoc prawną jaką otrzymaliśmy dzięki Państwu sprawiła że po latach walki w Sądach .... możemy wreszcie żyć i spać spokojnie we własnym domu. Z poważaniem i pozdrowieniami Renata Bubka wraz z dziećmi DZIĘKUJEMY

Bożena Łopacka
Inne
 Pytanie

Czytam niektóre wpisy i nie wierzę.. Mc. Obara reprezentował mnie i wiele innych osób pro bono, mało tego, gdy ostatni proces przegraliśmy, zapłacił za nas koszy sądowe.. O co zatem chodzi..?????

Robi
@Bożena Łopacka

Dobrodziej ,może doznał olśnienia w świadomości swojego wieku i wyrzadzonych krzywd osobom pokrzywdzonym,skoro tak to mam nadzieję że zwróci i mnie sporą sumę, aby opłacić musiałem wziąść pożyczkę .

Jakub
Pracownik

Kancelaria jest dobrze zorganizowana, sama praca tu jest wymagająca, ale jednocześnie można wiele się nauczyć. Poza tym to co najważniejsze w pracy - panuje dobra atmosfera i wzajemny szacunek pracowników.

Agnieszka
@Jakub

Wiadomo - w każdym tego typu miejscu praca stanowi niemałe wyzwanie. Ale to fantastycznie, że w tej Kancelarii Radców Prawnych I Adwokatów istnieje możliwość rozwoju, nauki. A nie orientujesz się przypadkiem, czy w tym momencie można się tam ubiegać o staż? Będę wdzięczna za informację.

Robi
@Jakub

Tak temat dobry szczególnie dla stażystów w zakresie wystawiania faktur za konsultacje ,a nie dla Pokrzywdzonych .

1
Aleksander
Pracownik
@Agnieszka

Oczywiście. Kancelaria umożliwia rozwój młodym ludziom i jest otwarta na stażystów i praktykantów, również studentów.

Tamara

Może ktoś z pracowników kancelarii podzieli się z nami opinią o pracy?

Krzysztof Krawiec
Kandydat

Powiedział mu prawdę prosto w twarz na korytarzu w sądzie - haha popytajcie w gronie adwokatów, do dziś leją się z tego ukraińca

Andrzej

@xxxxanon To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci kancelarii akurat to forum wybrali?

opinia

Potwierdzam - pomoc kancelarii sprowadza się do jednego słowa FAKTURA. Przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy radzę pisemne ustalenie, kto będzie prowadził sprawę bo za horrendalne honorarium można dostać nabzdyczoną panienkę z zerowym doświadczeniem . Radze też ustalić szczegółowe zasady wynagradzania, bo można się nieźle zdziwić. I nie dajcie się nabrać na gierki w stylu: "po analizie doszliśmy do wniosku , że nie bierzemy" - (usunięte przez administratora) prawda, żadna "analiza" nie zniechęci ich do wystawienia fakturki albo bezczelny numer pt. gramy na zwłokę, a kilka dni przed upływem terminu stawiamy zaporowe warunki finansowe.

1
Robi

Zgadzam się z opinią jak wyżej , to jest Organizacja krzywdzenia osób już pokrzywdzonych.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy - Nowa Wieś Wielka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jowisza 19
  14-200 Nowa Wieś Wielka
 • NIP: 7390501787 REGON: 510505610
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy
Przejdź do nowych opinii