Parlar work

Kerkdriel

Opinie o Parlar work

nikt

Upadek ze schodów ...dobry tekst .Co jeszcze ta cała Pani Grażyna wymyśli.

Wiarygodny

Potwierdzam te zle opinie na temat tej firmy. Ze wszystkim zawsze problem. Doprosic sie o cokolwiek graniczylo z cudem jezeli nie lizales i nie wchodziles gleboko w d**e przelozonym nie mowiac juz o szefostwie. Lecz najlepszy byl zawsze tekst " jak sie nie podoba to do Polski" .

Jazz

Pracowałam w tej firmie razem ze swoją dziewczyną (pierwsza sprawa, która od początku wzbudziła sensację, choć takich par podobno było tam sporo). Wytrzymałyśmy tam lekko ponad dwa miesiące. Atmosfera w domu tragiczna, szybciej człowiek dogadał się z obcokrajowcami niż Półkami, które z nami mieszkały. Stare wyjadaczki, fałszywe i dwulicowe! Dzięki nim cały zakład huczał na nasz temat. Pracy było bardzo dużo, doprosić się o wolne graniczyło z cudem. Ludzie nie mieli czasu na zrobienie zakupów czy prania. Atmosfera w pracy to dno i dziesięć metrów mułu. Była brygadzistka Gosia potrafiła 12 godzin pieprzyć o pieczarkach, naprawdę współczuję takim ludziom, że nie mają w życiu większych rozrywek, niż zbieranie grzybów. I takich gwiazd było tam wiele i pewnie nadal są. Jedna z nas uległa wypadkowi w pracy, po czym Pani Grażyna u lekarza powiedziała, że był to upadek ze schodów i poinformowała nas, że to nie jest chorobowe tylko dwa tygodnie bezpłatnego wolnego. Dopiero interwencja u Pani Haliny dała jakiś efekt. Nie polecam tej firmy nikomu! Zero szacunku do człowieka.

Zainteresowana

Witam zastanawiam sie czy skorzystac z oferty z tej firmy ..prosze napisac co sądzicie o pracy ale na nozykach ktos cos wie ??

Pieczareczka

Witam.ja pracuje i jestem zadowolona,i jakos mam dodatek za nocki i niedziele i swieta hmm dziwne bo z kim rozmawiam to ma te dodatki tylko ty ich nie masz ciekawe ...a chodzilas wogule do pracy czy myslalas ze za lerzenie placa hi hi!!ci co zle pisza o tej firmie to ludzie lenie nie chce im sie pracowac i mysla ze pieniadze za friko dostana wescie sie wkoncu do pracy a nie za wypisywanie glupot.co do atmosfery w pracy to wlasnie tacy jak wy ja psuja,ja polecam ta firme jestem zadowolona i pracuje juz dwa lata .

mistrzyni grzybobrania

wszystko to, co napisane powyżej - prawda. szczególnie te 12-gdzinne zmiany, czasami prawie 3 tygodnie bez przerwy nocki. człowiek nie jest w stanie funkcjonować, nie ma kiedy zrobić zakupów i ugotować czegokolwiek, a co dopiero myśleć o odpoczynku. do tego zarobki... niestety nie adekwatne do godzin pracy, a co najgorsze, za popołudnia, nocki i weekendy płacą tak samo, gdzie w innych biurach wszystko to płacone jest extra. pracodawca zapewne płaci i za to, ale pośrednik, czyli c&e dawniej parlar work, zapewne inaczej radzi sobie z tymi pieniędzmi... :) dodać do tego możemy również okrutny mobbing, nieprzyjemną atmosferę w pracy - liczą się tylko kilogramy, co jest chore, bo są i tacy, który pracując tym samym tempem mają po 40 kilo więcej na godzinę, niż norma (ciekawe... ;) ). no i "minusy", którymi straszą, a nie wytłumaczą ludziom co to są te "minusy". szkoda słów, kto widział to, ten wie. i nie polecam nikomu tego biura. broń boże od takiego syfu!

RUDA

pracowałam tam 4 lata ogólnie na wypłaty nie narzekalam dlatego bo miesiąc w miesiąc miałam godziny...dlaczego ? bo pracowałam codziennie po 12godz raz na jakis czas 8godz bo ludzi nie ma i trzeba zapier....!!!! po 12 godz z nocnej zmiany chodziłam na 2 zmianę,w domu czekałam ciągle na telefon z pracy bo brygadzista nie wie na która nasza zmiana pujdzie do pracy ( i oczywiście na zakupy biegiem,zrobić obiad biegiem,...) nie ma życia własnego i prywatnego...!!! telefon jest od brygadzisty za na już do pracy....teraz pracuje w nowej firmie i nie porównuje jej do pieczarek... weekendy wolne większa stawka i zycie normalne :)

malami

Miku to szczera prawda. Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby w ogóle zatrudnić się w tym biurze. Z tego co wiem ludzie uciekają stamtąd do innych biur. Człowiek nawet nie ma kiedy iść na zakupy bo ciągle jest w pracy. Pozdrawiam szanowną panią Grażynę i życzę jej żeby ktoś kiedyś potraktował ją tak jak ona traktuje ludzi, nie wiem czy Pani Halina o tym nie wie ale wątpię w to. Jak można zatrudniać taką osobę która nie ma do nikogo szacunku i traktuje ludzi gorzej niż psy! Wstyd naprawdę, szkoda że nie znalazł się jeszcze ktoś mądry kto zgłosi tam gdzie trzeba to co się tam dzieje. Ludzie po prostu się boją. A pani Grażynka na starość zostanie sama bo osoby takie jak ona zgorzkniałe, chamskie, wredne i noszące się zbyt wysoko z reguły zostają same. Pozdrawiam serdecznie,

miku

ja też tam pracowałam długo i jest o czym powiedziec... jest z dnia na dzień coraz gorzej a gorzej już być nie może kiedyś były 3 zmiany a teraz są 2 bo jest po 15 ludzi na zmianie a kiedyś było po 30 śmiech na sali :) sa inne firmy i lepsze co traktują normalnie ludzi a nie tak jak na pieczarkach być robotem i tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 3tyg bez wolne to jest jakiś żart.pl nie ma już o czym pisać o tej firmie bo spadła najniżej jak mogła a szefostwo życzę żeby tam ludzi nie było nigdy bo zresztą już nie ma

dużo pracy dużo euro

A mi się tam pracuje dobrze mam to co najważniejsze ,dużo pracy i pieniadze na czas nic wiecej mnie nie interesuje może dla tego jestem tu już bardzo długo pozdrawiam

Podwyszki to dla umysłowych a nie dla roboli takich jak my my mamy robić kg,kg,że wielkie przeciesz euro oni mają nas głęboko tam gdzies

kika

Pani Onona moze sama sprzedawala sie za piniadze albo chciala byc kims za nie ale jej sie to nie udalo i wypisuje glupoty praca jest praca a zycie prywatne jest zyciem prywatnym nie sztuka jes wypisywac glupoty i komus uprzykszac zycie!!!

W każdej plotce znajdzie się ziarno prawdy. W tej firmie nigdy nie jest dobrze. Pani H zawsze znajdzie jakieś ale. Przeważnie norma to 35 kg na godzinę, ale są i dni że masz 37kg a Pani H przyjeżdża i drze mordę że to za mało. Przeważnie na poprawę masz o 2 h bo jak się nie poprawisz to nara. Firma powinna zapewnić nam pracownikom odzież robaczą, buty i rękawiczki ale nie bo po co. trzeba samemu się o to martwić. Na hotelu warunki są straszne, ale jak ktoś chce się wyprowadzić na "swoje" to Pani G bardzo się burzy. Momentalnie tracisz prawo do jeżdżenia firmowymi busami. Pani G zawsze ma coś do powiedzenia i przy pierwszej lepszej okazji z przyjemnością zmiesza cię z błotem. Taka osoba wgl nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, traktuje nas jak psy albo jeszcze gorzej. Zapier...asz jak wół, żeby być traktowanym dobrze ale nawet to nie pomaga. I nie ważne czy jesteś chora, czy masz gorączkę i ledwo na nogach się trzymasz bo do pracy trzeba iść, a jak się sprzeciwisz to dostaniesz "karę" i przy okazji 12-stek będziesz musiał/a pracować dzień w dzień. KOMPLETNA PORAŻKA

....

Wy biedni Polacy, przyjechaliście tutaj pracować, niektórzy pracują tutaj latami i są zadowoleni, a Ci którym nie pasuje bądź nie pasowało już nie pracują bądź też niedługo przestaną, ale po co pisać tyle bredni, jedno na drugiego , zastanawiam się czy większość osób, która napisała tutaj tyle oszczerstw miała na tyle odwagi, żeby powiedzieć w twarz to samo danej osobie???? Jestem pewna , że nie , ale tak już jest za plecami gadamy, w twarz nie umiemy, a szkoda. Mam super propozycję zajmijcie się wszyscy PRACĄ , patrzcie w swoje 4 litery, resztą się nie interesujcie.

Kwik

Zacznę od Buuuhaha! Firma Tragedia,nie ma kilo to na Kantyne siedzieć za darmo,z starasz się to kilo nie ma bo kradną,źle się poczujesz to na Kantyne i do końca zmiany czekasz bo dla jednej osoby busa nie wyslą,nie wiesz kiedy do pracy bo nie wiadomo do mw godzinę przed,nie masz życia prywatnego bo na tel czekasz,wszyscy obgaduja wszystkich,ciuchy robocze od święta,rękawiczki obowiązkiem są pracowników i sami płacą za nie,ważne dla Haliny jest pobrać pieniądze za lóżko a nie za komfort. Dobry pomysł z Tą Młodą i Ładną na pewno Erman wiedział by więcej(rozmiar stanika itp.) niż Halina.hehe. FIRMA rodzinna z Tradycjami... Obiecują 3 zmiany,które są bardzo żadko... Motto Haliny to kilo ważniejsze od człowieka... Jedna Wielka Tragedia!

xxx

Ludzie wy tak gadacie na każdego, ale dlaczego siebie nie widzicie. Jedna gorsza od drugiej. Interesuje was wszystko i o wszystkich macie zawsze coś do powiedzenia. Sami prowokujecie afery i spięcia między ludźmi. Jak wam się ktoś nie spodoba to robicie tak żeby ta osoba jak najszybciej się zwolniła. A znęcanie się psychiczne jest karalne. Pani Halina powinna podstawić jakąś dziewczynę młodą i ładną i ona po paru dniach by jej wszystko powiedziała, jak ludzie traktują się nawzajem! Wtedy by może przejrzała na oczy. I to tyczy się do wszystkich trzech zmian!

onona

nie zgodzę się z panią @kika . niestety to co napisała pani zapamiętana lala jest prawdą. Pan niejaki Erman zaczyna traktować cię dobrze dopiero wtedy jak się z nim prześpisz...

Rozbawiona

Hi hi hi wam to nikt nie dogodzi:)wszystko tylko nie pracowac hi hi hi:)

zzzzzzz

z deszczu pod rynnę. chcieliście to macie. jeszcze gorzej niż było

xxx

Witam nareście spokój na maszynach jest dzięki PanuJ zrobił porządek z Panią brygadzistka aż miło zostać na tej zmianie niema darcia i wyklinania

TasTas

Pani E..troche szacunku dla ludzi. .zapomnial wol jak cieleciem byl ?

TasTas

No wlasnie co Wam da to pisanie. ..Nikt z tym nic nie zrobi. ..Bo kto zastapi pania E ? Pani H? Pani G czy pan J? Napewno nie! ! Bo na tym stanowisku potrzebna jest osoba ktora drze ryja. Zostan ...wlaze a bedzie Ci lzej :)

xxx

Dla Magdy masz racje a najgorsza do tego wszystkiego Pani E non stop wszystko interesuje niemożna nic powiedzieć bo zaraz koniec pracy.Po darmo nasze pisanie bo i tak nikt nic z tym nie zrobi po prostu Szefostwo się Ją boji

xxx

Witam wszystkich dobrych ludzi. Pracuje w tej firmie od ok 9 lat i nie nażekam jak w kazdej robocie sa plusy i minusy.Napewno da sie zarobic dobre pieniazki tylko trzeba chciec i miec troszke anbicji a ludzi miec głeboko i robic swoje.Ps pozdro dla Haliny,Jenara,Grażyny

Ja

NUMER SOFI ZAŁATWIAJĄ ZAKWARTEROWANIE TESZ JEST I DOBRE JA PRACUJE W TEJ FIRMIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA POLECAM SZEFOSTWO MIŁE

tazboku

No tak, prawda jest taka że brygadzistka nie pasuje wszystkim. A Ktoś napisał prawdę, no bo może tak nie jest? Jeśli ktoś chce być traktowany jak normalny człowiek i wymaga szacunku do swojej osoby to zaraz jest KRÓLOWĄ? Jak dla mnie bardzo dziwny tok myślenia. A może to brygadzistka niech znajdzie sobie inną prace. No bo przecież firm w Holandii mnóstwo... a ona tak narzeka na ludzi. Polak źle, Bułgar jeszcze gorzej, no cóż takiej nie dogodzisz. A to że traktuje ludzi jak psów to każdy wiedział i wie, ale odezwać się boi bo akurat ta Pani wie jak innym zrobić z życia piekło!!!

stokrotka

do Ktos,,,jezeli nie odpowiada Ci praca,brygadzistka to powiem Ci....zjezdzaj z tej firmy i szukaj sobie szczescia gdzie indziej....firm w Holandii mnostwo...moze beda Cie traktowac jak krolowa.....

ktos

dla mnie praca nie dobra. brygadzistka nie dobra. Bułgarów traktuje źle, jak psów krzyczy i ciagle wszystko zle. brygadzistki nie ma praca super

mała

Super firma szefostwo zajebiste morza polegać na nich pozdrawiam wszystkich pracowników!!!

zniechęcona

Rozważałam podjęcie pracy w tej firmie, Popytałam znajomych, poczytałam opinie i szczerze dziękuję bardzo. To biuro nie cieszy się najlepszą opinią. A ludzie skaczą sobie do gardeł jak nigdzie, bo tylko my Polacy tak potrafimy!!!

Mery

Lepiej niech każdy z was co piszecie na ten forum zrobi rachunek sumienia a potem piszcie o kimś jak jesteście czyści wasza najlepsza stroną to jest obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdemu w pracy ,domu na kantynie a nikt nie patrzy na siebie pozdrawiam Szefostwo Panią G widocznie jej zazdrościcie stanowiska!!!

kati

Jeśli ktoś ma problem z wypłatą to może to zgłosić do biura i na 100% zostanie wyjaśniona ta sprawa a nie bezpodstawnie oskarżać.Ja pracuje w tej firmie kilka lat i jestem zadowolona pracy jak i z wypłat. Owszem były dobre i złe dni jak wszędzie ale nikt na nikogo nie najeżdrzał ani nie wypisywał głupot. Chyba naprawdę macie za mało pracy i zajmujecie się obrabianiem d... na forum. A jak ktoś szuka dziury w całym to do wszystkiego się przyczepi. Najpierw uwzieliście się na brygadzistke że taka i owaka a czy wy jesteście lepsi? Napewno nie. Teraz na Panią G a kto bedzie następny? Może zaczniecie zaraz na forum opisywać każdego z pracy bo obgadywanie na domku to już za mało i wam nie starcza. A co do Pani G to można z nią konie kraść.pozdrawiam

stokrotka

Zgadzam sie z moimi przedmowcami co do wyplat to nie mam zadnych zastrzezen a pracuje w tej firmie wystarczajaco dlugo,co do szefostwa to pomagaja i zawsze sluza pomoca ,wiec nie wiem po co te dalsze wpisy szkalujace i krzywdzace.....Czyzby w taki sposob ktos leczyl swoje kompleksy i poczucie niskiej wartosci?Jest inna droga-polecam wizyte u psychologa i terapety...

Kasia

Te wasze bzdury już mnie przerastają weście się za robotę a nie za plotki i głupie pisanie Pani G jest super można wszystko załatwić z nią bardzo miała osoba nie wiecie kogo już się przyczepić i szukacie żeby tylko pisać.Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie przynajmniej nie oszukują na wypłatach w przeciewieństwe do innych firm w nl. pozdrawiam Szefostwo i Panią G

Ja tez jestem zadowolona z pracy i z wyplat i z tego co wiem kolezanki z ktorymi pracuje tez.

Cicha

Ludzie oszustami to jesteście wy wypisując takie kłamstwa na temat Pani G nie znacie babki a ubliżacie!!! To umiecie najbardziej robić na tej stronie pozdrawiam wszystkich oszustów!!!

Ja

Pracuje bardzo długo w tej firmie nigdy nie było problemów z wypłata jak komuś coś nie pasuje to droga otwarta!!!a co do Szefostwa zawsze są mili i uprzejmi a Panią G super kobitka nie oszukuje tak jak Wy z tymi wpisami widocznie za mało pracy macie pozdrawiam

Ludzie wescie sie do pracy a nie zajmujecie sie pierdolami ja pracuje w tej firmie juz bardzo dlugo i jestem bardzo zadowolona jak i z pracy tak i z wyplad i polecam.a tym co sie nie podoba to niech prace zmienia i innym nie truja zycia.co do pani "G"to super babka .pozdrawiam

kbligbj

Pani G nie dość że oszukuje ludzi to jeszcze traktuje jak śmieci. Serio masakra

joł

Ta firma oszukuje nie wypłaca dobrze wypłaty pani G okłamuje ludzi....

ktoś

Marlena ma rację. To co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Pani brygadzistka wielce poszkodowana, a tak naprawdę sama sobie to piwo naważyła. Wiec niech teraz nie robi z siebie ofiary losu tylko w końcu zacznie szanować ludzi!!!

Marlena

Niestety ktoś usunął mój komentarz. Widocznie prawda boli. Trudno. Mogę wywnioskować z tego że poniżanie i wyzywanie ludzi nie jest w żaden sposób przez szefostwo zwalczane. jedni kryją drugich. Tych którzy zamierzają podjąć pracę w tej firmie ostrzegam i zalecam uważne przeczytanie komentarzy wyżej!

stokrotka

A ja z innej strony....mysle ze jak przyslowiowy kij ..kazdy ma dwa konce....sa negatywne opinie ktore sa subiektywne osoby ktora je wypowiada,w wielu wypowiedziach brak rzeczywistego obiektywizmu.ale to zrozumiale...ludzka natura jest zlozona i w taki sposob odreagowywuja swoje niezadowolenie.....szukajac przyslowiowego kozla ofiarnego o ktorej zlozonosci pisal wybitny filozof i mysliciel Rene Rirard....ale pewnie w naszej firmie nikt o nim nie slyszal bo sa zajeci uprzykrzaniem zycia i szkalowaniem zycia innym.....Pozdrawiam i zycze wiecej zyczliwosci ludziom w firmie Parlar...

WERONIKA

wszyscy jesteście przesiąknięci tymi pieczarkami. Zastanawiam się kiedy ostatni raz przeczytaliście książkę, poszliście na spacer, ugotowaliście sobie obiad z przepisu od koleżanki z pracy? nie, bo nie ma normalnych rozmów ani w pracy ani poza nią. Pieczarki są w domu w pracy na papierosie przy wódce i oczywiście na obiad ! Gdziekolwiek nie pójdziesz słyszysz tylko przełączniki,godzinki,kilogramy, normy no i oczywiście jakbym zapomniała wspomnieć wiesz o wszystkim co dzieje się w cudzym życiu ! To jak dzisiaj wygląda "Kasia",ile dni "Jola" chodzi w tych samych spodniach, to jak "tomek" flirtuje z "Zosią" kto nie ma humoru kto ma nadmierny humor.No i obym zapomniała skan o który co niektórzy są w stanie sobie wydrapać oczy(hahahaha)Wszystko źle nigdy nic się nie podoba ! Sami sobie jesteście winni to wy ludzie to wy Polacy stworzyciele tą wieże Babel ! Nie mam do siebie żadnych zarzutów i czyste sumienie bo nie mam zahamowań przed powiedzeniem komuś prawdy. Bo jeśli jesteś lewusem do pracy to nikt Ciebie nie doceni bo te rzekomo dodawane kilogramy są sumiennie zebrane, tak samo pchacie się do pracy po jej zakończeniu bo stać w 15stu przy kiprowaniu to kazda niedołęga potrafi i właśnie większość takich tam pracuje, bo nie zdają sobie sprawy stojąc 8h przy becie jaka ciężka praca jest na wadze nie jedna mądrala po ściągnięciu kilku zielonych z taśmy już jest zdyszana a pomyślcie ile tych zielonych przez cała zmianę trzeba ściągnąć ile skrzynek naważyć i nałożyć na palety, które sięgają tak wysoko że nie każdy jest w stanie taką prace wykonać. Do tego dochodzi wiele innych obowiązków. Pracują co niektórzy po kilka lat w tej firmie i sa strasznie opieszali czekają tylko aby ulotnić się i zapalić szybko papierosa przed busem, a ludzie na wadze maja zrobić wszystko sami jeszcze najlepiej jak kręcą nosem jak trzeba na kogoś czekać. Każda jedna wypowiedź na tym portalu jest warta tyle co wysrałam i spuściłam , bo jeśli chcesz coś mówić bądź pisać mniej na tyle odwagi by ludzie poznali autora tej wypowiedzi. Dlatego tez nie będę ich komentować. Gdyby nie ludzie którzy są podli, zawistni,chciwi, obłudni itd... i mówię to praktycznie o wszystkich 3 zmianach to praca sama w sobie byłaby zajebista, bo jeśli zależy Tobie na pracy, na zarobieniu pieniędzy to mimo bólu pleców czy nóg zrobisz te wymaga normę. P.S. skoro macie uwagi co do pracy wagowych to następnym razem zgłoście się na ochotnika ciekawa jestem jak sobie wspaniale poradzicie z wymaganą do tej pracy zwinnością logiką siłą i cierpliwością, ponieważ po co niektórych skrzynkach które ludzie wysyłają ciężko trzymać nerwy na wodzy. A nowych pracowników zapraszam na przełączniki.

były

Nie polecam tego biura. Mam złe doświadczenia związane z tym biurem

Nikt warzny

Co sadzicie o nozykach

grupa

Pracownik masz rację. Niestety problem jest w tym że brygadzistka ma za duże układy i plecy u szefostwa. Pani G na pewno nie pozwoli pozbawić brygadzistki jej stanowiska. Wiesz ręka rękę myje. A taki brygadzista by się przydał. Sumienny, szczery, na którego wpływu nie mają osoby trzecie i z szacunkiem do drugiego człowieka. Był już taki brygadzista lecz niestety szefostwo nie potrafiło go docenić. Już gorszej brygadzistki niż obecna chyba nie będą w stanie znaleźć

może w końcu pora zmienić brygadzistkę na taką lub takiego który będzie szanować wszystkich ludzi , a nie tylko wybranych bo każdy ciężko pracuje żeby coś zarobić a nie że jeden ma lepiej a drugi musi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chore to jest. i to wydzieranie się na ludzi , nie można na spokojnie podejść i wytłumaczyć np albo porozmawiać z dana osobą w cztery oczy? każdy ma uczucia , nie że jeden będzie władać całym światem i poniżać innych...

hahahaha

Ja też pracowałam tam. Praca fajna czego powiedzieć nie można o niektórych ludziach. W szczególności o brygadzistce. Widzę znalazło się parę osób które w końcu napisały prawdę. Znalazło by się sporo osób które z chęcią podjęły by pracę w tej firmie ale kiedy tylko dowiedzą się co wyprawia brygadzistka, zmieniają zdanie. Pożal się boże brygadzistka, nie ma swojego zdania. Robi tak jak chcą ludzie z którymi mieszka. O córeczce wypowiadać się nie będę bo szkoda moich nerwów. Jak ktoś potrafi dobrze wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistce to żyje jak pan ma co chce. Nawet nie musi prosić się o wolne. Ty w ciągu tygodnia nie masz dnia wolnego a taka osoba na 2 dni wolnego. Absurdem dla mnie jest to że podczas pracy na wadze są 4 osoby a pracuje jedna bo brygadzistka z pupilkami siedzi na kantynie i pali papierosy zapijając kawą. Ależ jaka to ona jest zmęczona na koniec zmiany, ledwo nogi za sobą ciągnie. Biedactwo.

mama

@takatam jasne masz racje. Ale właśnie chodzi o to, że osoby zatrudniające się w tej firmie właśnie z takim zamiarem tam pracują. Ale co z tego jak starzy pracownicy robią wszystko żeby osobom nowo zatrudnionym zatruć życie w każdy możliwy sposób. Niestety są osoby słabe psychicznie które nie wytrzymują tego gnębienia i się zwalniają. I szkoda bo później jest płacz że mało ludzi na zmianach i pracuje się po 12h, 7 dni w tygodniu i nie masz prawa czuć zmęczenia

Zostaw opinię o Parlar work - Kerkdriel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parlar work