3 Dodaj opinię
3 59 155 5 1

Opinie o Mupol Polska sp. z o.o.

Aktualność
Operator maszyn CNC/Holandia ????????
Zakres obowiązków:
✔️obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
Siemens Sinumerik 840D

Wymagania:
✔️chec podjecia pracy na dlugi okres czasu
✔️doświadczenie zawodowe (min 3 lata)
✔️precyzja i systematyczność, zdolności manualne,

✔️znająca rysunek techniczny
✔️ doświadczenie w zawodzie
✔️obsługująca podstawowowe elektronarzędzia i narzędzia ślusarskie

Zapewniamy:
✔️wynagrodzenie 15-19 euro (w zaleznosci od doświadczenia i umiejetności)
✔️stabilne zatrudnienie

Paulina:
????paulina@mupol.com
????+31682521903
Igorro

polecam solidna firma , ludzie pracują tam od lat . Moje sugestie dla Mupol Polska sp. z o.o.: dbajcie o ludzi jak do tej pory a będzie super Lubię atmosferę w Mupol Polska sp. z o.o. za: super

Jest jak jest
@dżoanka

Może nie sam BSN czy dawniej Sofi ale za pomoc czyli transport i tłumaczenie. Na wstępie trzeba się umówić telefonicznie obowiązkowo po Niderlandzku. Potem na miejscu zazwyczaj wystarcza Angielski. Nie każdy ma transport żeby dojechać do urzędu. Ja kilka lat dałem znajomej 30 za pomoc i byłem zadowolony bo nie miałem pojęcia jak to zrobić a trzeba pamiętać że bez BSN pracodawca nie ma prawa wypłacić zarobionych pieniędzy pracownikowi ;) Tak że miło że Biuro pomaga a i cena standardowa ;)

bert

Firma jest ok, byłem , pracowałem, było normalnie, całkiem spoko w porównaniu z innymi agencjami. Lubię atmosferę w Mupol Polska sp. z o.o. za: oferty pracy duzy wybór

Tak5Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Wiecie czy w Mupol Polska sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

mizzle Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Był może ktoś przez mupol na stanowisku czyszczenie, malowanie renowacja statków? i może mi ktoś powiedzieć czy warto tam jechac?

Nowy wpis

Aktualność
Operator maszyn CNC/Holandia ????????
Zakres obowiązków:
✔️obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
Siemens Sinumerik 840D

Wymagania:
✔️chec podjecia pracy na dlugi okres czasu
✔️doświadczenie zawodowe (min 3 lata)
✔️precyzja i systematyczność, zdolności manualne,

✔️znająca rysunek techniczny
✔️ doświadczenie w zawodzie
✔️obsługująca podstawowowe elektronarzędzia i narzędzia ślusarskie

Zapewniamy:
✔️wynagrodzenie 15-19 euro (w zaleznosci od doświadczenia i umiejetności)
✔️stabilne zatrudnienie

Nazwa działu: Produkcja

PRACE ZIEMNE

Produkcja plastikow w Helmond
anonymous

Agencja Mupol. Przestrzegam Was przed tymi oszustami. Dopóki nie przyjedziecie na lokacje wszystko jest profesjonalnie i miło. Później mają Was głęboko ... gdzieś. Właśnie przyjechaliśmy z narzeczonym i mielibyśmy spać na kanapie bo nie było dla nas miejsca na domku, a na następny dzień przymusowo mieli przeprowadzić dziewczynę na lokacje w Belgii. Pomijam fakt, że mielibyśmy mieszkać w pokoju przechodnim do łazienki! Po kilku telefonach do koordynatora Jacka okazuje się, że mógłby nas przenieść na lokacje w Belgii gdzie warunki są gorzej niż uwłaczające, np łóżka w kuchni. Koordynator Jacek stwierdził, że to nie jego problem i że świat się nie zawali jak nie przyjmiemy tej pracy. Nie przyjęliśmy. I przestrzegamy przed takimi agencjami. Zwiodł nas fałszywy profesjonalizm tego bagna. Zostaliśmy bez pracy i bez dachu nad głową. Pracownicy mówią, że za 40 h pracy dostają 170e albo w ogóle nie dostają tygodniowek bo biuro ma taki bałagan. Solarisy nigdy się nie zgadzają. Uważajcie.

Tak6Nie3

Merta
@anonymous

A mozna wiedzieć z kąd jechaliście?i do jakuej pracy?

Iza
@anonymous

No i czy wrescie ktos sie weznie za te biura za jskie pieniadze ludzie robia wyzysk aby oni mieli dla siebie i za noclegi czy oni mysla ze wsxyscy z pilski co przyjezdza to pijaki patoluse ze wezma dach nad glowa zeby sie nielalo wyrko i troszke wody... i to ma wystarczyc i tak patole to i z 150euro sie cieszą i dlatego normalni ludzie natym traca a oni zyją i sie smieją....

@anonymous

Szanowni Państwo! Przykro nam, że Wasze doświadczenie z naszą firmą nie było do końca pozytywne. Faktycznie, popełniliśmy w tej sytuacji kilka błędów, za które najmocniej Państwa przepraszamy. Powinniśmy byli przygotować dla Państwa właściwą lokację od samego początku - niestety, w dynamicznie zmieniających się okolicznościach pracy z ludźmi zdarzają się nieprzewidziane problemy, które utrudniają właściwe świadczenie naszych usług. Jeszcze raz najmocniej przepraszamy! Kwestię wypłat pozwolę sobie przemilczeć, gdyż rozliczenia zależą od wielu czynników, w tym m.in. od frekwencji, i są sprawą prywatną poszczególnych pracowników. Jednocześnie dziękujemy, że doceniliście Państwo profesjonalizm naszej obsługi. Zapewniamy, że jest on naszym nadrzędnym celem na każdym etapie.

Tak3Nie3
Ładna
@Iza

Naucz się najpierw pisać, sama widziałam jaki z ciebie patus

@Iza

Szanowna Pani Izo! Różne przedsiębiorstwa mają różne modele biznesowe. Weryfikacja ich efektywności następuje zazwyczaj w drodze konkurencji na wolnym rynku. W Mupol wychodzimy z założenia, że każdy zasługuje na szansę na podjęcie pracy. Takie podejście pozwoliło wielu osobom nabrać poczucia znaczenia i nadać odpowiedni kierunek swojemu życiu. Niestety, jak słusznie Pani zauważyła, w niektórych przypadkach nasi pracownicy unikają podjęcia powierzonej im odpowiedzialności. Na zabezpieczeniu związanego z tym ryzyka tracą wszyscy. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się skupić na innych projektach. Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić współpracą z wieloma wymagającymi firmami w sektorze produkcyjnym i logistyce. Zapewniam, że poszły w górę nie tylko wymagania i standardy rekrutacji, ale również zarobki i jakość współpracy. Zapraszam do sprawdzenia naszych aktualnych ofert!

@anonymous

Czytam i czytam masakra... To były ok warunki zobaczyła byś warunki na jednej z lokacji melina i do tego zule mieszkający w lodówkach pleśń aż mdli mnie od wspominania, Solarisy zawsze są przejrzyste i od kat tutaj pracuje nikt nie miał problemu jakie 170!!! Za 40! Na wiekówce maja tutaj więcej kto ci takich głupot nagadal pewnie tacy co robić się nie chciało i 3 dni w pracy a reszta biba jaranko browarek itp to mieli 170 hahaha

Lolaarowiec
Nazwa działu: Produkcja

Witam jesli chodzi o firme Lolaar Helmond "produkcja" plastiku SZCZERZE ODRADZAM OSTRZEGAM I RADZE OMIJAC Z DALEKA SZEROKIM LUKIEM ... o to kilka powodow ; wszstko musisz robic sam , nie ma zmianowych nawet jesli sa to w niczym nie pomoga niczego nie wyjasnia jak latwiej pracowac bo sami ego nie umieja. Zeby isc na przerwe musisz zmieniac sie z osoba obok lub innej hali co jest chore bo przed przerwa pracuje za niego i jego maszyny jak i po przerwie . Zawsze jest niedobor osob bo ludzie uciekaja z tej chorej firmy ktora rzadzi oczywiscie chora rodzina wraz z pseudo Turkiem ktory niby jest superwajzoem :) za 5 zmian z weekendem oczywiscie dostajesz 400 euro o ile jestes na prywatnym jesli jestes na ich lokacji masz jakies ponad 3 stowy co oczywiscie wiaze sie z tym jak bardzo klamia wbiurze przy rozmowie o prace zapewniaja stawke 10.80 na godzine co w zakladzie okazuje se ze masz 10.08 taki maly bledzik , poniewaz polacy luz nie chca tam robic sciagaja patologie z rumunii :) juz nie mowiac o tym ze jest to praca tez dla kobiet gdzie normalnie faceci nie daja rady ... Kompletna bezorganizacja i zero szacunku do pracownika nie legealnie rowniez ludzie pracuja tam po 16 godzin co jest oczywiscie nie legalne w Holandii poniewaz pracodawca musi zapewnic cieply posilek i przerwe jak I co najmniej 125 procent za kazde nadgodziny co oczywiscie w tej firmie to fikcja tak samo jak to ze pracujesz 6 dni z rzedu na 3 zmiany ipo tym masz jeden dzien przerwy co mm zdaniem rowniez jest nielegalne bo w takim systemie pracy nalezy Ci sie 4 dni wolnego tak pracujaa ludzie na kontraktach:) LUDZIE KAZDY INNY ZAKLAD W TYM REGIONIE HOLANDII MA NORMANE ZMIANY PRZERWY I PLACONE ZA NADGODZINY WIEC FIRMA Z RACIOBORZA RZNIE NA HAJS LUDZI JAK TYLKO MOZE NIC DZIWNEGO 7 DNI W TYGODNIU PRZEZ CALY ROK MALO JEST TAKICH ZAKLADOW WIEC DLA TAKIEJ AGENCJII TO ZYLA ZLOTA I NIEN WAZNE JEST TO ZE PRZEZ NIE CALE DWA LATA PRZEWINELO SIE TAM JUZ 850 OSOB CO LATWO POLICZYC CODZIENNIE NOWA OSOBA LUB KILKA ... MOWCIE O TYM INNYM I WYSYLAJCIE TU KU PRZESTRODZE

Bogdan
@Lolaarowiec

Nie myślałeś o tym, żeby w trakcie zatrudnienia zmienić pracę na inną, którą oferuje firma Mupol Polska? W ogóle ciekawi mnie, czy istnieje taka możliwość. W Twoim przypadku warunki pracy nie podobały Ci się, dlatego zastanawia mnie, czy agencja pracy jest na tyle elastyczna, aby dopasować ofertę pracy do wymagań potencjalnego kandydata.

@Lolaarowiec

Hmm ???? ciekawe kim jesteś!? Bo po twojej dacie widac że niedawno zakończyłes swoją karierę tam. Po pierwsze zmianowi (usunięte przez administratora) wiesz każdy wszystko powoli i po kilka razy tlumaczy, na mojej zmianie ludzie naprawdę OK każdy ma swoje jazdy czasem, dwa jest Sławek do którego możesz iść z każdym problemem i nigdy nie odmówi ci pomocy mimo że głowę ma naprawdę pełna złoty człowiek ???????? trzy tak owszem jeżeli idziesz na pauze zmieniasz kogoś bo maszyny chodzą po 24h, cztery każda maszyna ma napisane w ilu % pracuje jeżeli masz 100% nie możesz odejść od maszyny xdd pięć nie 400 za 5 zmian bo za normalny tydzień czyli 2 fanki 2 popołudniowki i 2 nocki wychodzi 370 euro nikt ci nie każe robić dodatkowych zmian i są to tak zwane Dable. Tak jest tam Turek ma jebniecie w głowie ale gdyby nie on każdy robił by co chciał niekiedy jest lepiej niekiedy gorzej jak wszędzie, raz pot po (usunięte przez administratora) ci leci a raz zasypiasz z nudów taki system ????‍♀️ i każdy ci to powie kto robi więcej tam niż miesiąc, owszem selekcja ludzi jest duża sama mam 80.... Coś numer ale wszędzie rodaku jesteś tylko NUMERKIEM szczególnie w takich biurach, naucz się holenderskiego, wynajmij mieszkanie i idź tam zapytać prywatnie o prące zmienisz zdanie a pewnie popracowales 2 tygodnie i kur... Znawca i opinie wystawia!! Poza tym niektóre firmy nie płacą tych 150% 120% kituja, a tutaj masz wszystko czarno na białym!!! ????

@Bogdan

Tak źle tak nie dobrze ale nic w tym kierunku się nie robi! Po co najlepiej aż wszystko podadzą, w zamian też się coś oferuje za wymagania np języki obce, prawo jazdy, mobilność, doświadczenie, i chęci

dżoanka

firma Mupol nielegalnie potrąca 30E za tzw numer sofi.podpisujesz zgode na potrącenia nieswidoma tego ze w Holandii to darmowe

kamil
@dżoanka

dżoanka , każdy może sam wyrobić sobie ten numer podatkowy a jeżeli załatwia to firma to normalne, że bierze za to opłatę ,a gdzie coś jest za darmo? Tak jest w kazdej firmie pośrednictwa pracy i tyle.

Tak8Nie2
roki
@kamil

Za sofi firma nie pobiera jeszcze im państwo Holenderskie dopłaca za sofi

CAO
@kamil

Zgadza się, ale dostają oni od urzędu za to pieniądze za to ze Nam wyrobią ten dokument. Wszelkie wątpliwość możecie rozwiać za pomocą CAO....

Tak9Nie

Maciejko
@dżoanka

Nikt nie kaze ci prosic ich o pomoc na tej kartce ktora podpisales bylo wyraznie napisane ze to jest za pomoc w wyrobieniu nr sofi. Czy dojazd+pomoc przy okienku. Nikt nie kazal ci korzystac z tej uslugi. Ja to zalatwilem sobie sam Wystarcza podstawy angielskiego.

@dżoanka

Dżoanko, Dziękujemy Ci za Twoją opinię! Zabrałaś głos w bardzo ważnej sprawie, która zasługuje na wyjaśnienie. Wyrobienie numeru identyfikacji podatkowej BSN (dawny Sofi Nummer) jest w Holandii oczywiście DARMOWE. Można to zrobić w każdym urzędzie gminy. Informujemy o tym wszystkich, którzy przyjeżdżają po raz pierwszy do Holandii i cenimy te osoby, których operatywność i zdolności językowe pozwalają na załatwienie tej sprawy we własnym zakresie. Niektórzy nie mają jednak na to możliwości, czasu lub po prostu ochoty. Takim osobom wychodzimy naprzeciw i umożliwiamy im skorzystanie z naszej pomocy, którą wyceniamy na €30. Jest to usługa całkowicie dobrowolna, o czym informujemy w stosownym oświadczeniu, którego podpisanie jest wymagane do skorzystania z niej. Treść oświadczenia wkrótce znajdzie się na naszej stronie internetowej http://www.mupol.pl Zapraszam serdecznie!

Tak1Nie1
Jest jak jest

hej
@kamil

nie w kazdej firmie pobieraja kase za wyrobienie numeru so-fi...

Greg
@dżoanka

To załatw se sam, weź wolne w pracy, zadzwoń i się umów a potem pojedź i zobaczymy czy nie lepiej już zapłacić te 3dychy...przecież to jest jednak jakąś usługą.

Edyta
@Greg

Rzeczywiście, każda firma ma prawo do prowadzenia własnej polityki. Jeśli informują o tym osoby, które korzystają z jej usług wtedy problemu nie powinno być. Agencja pracy Mupol Polska oferuje osobom zainteresowanym pracę za granicą, oraz komfortowe zakwaterowanie. Jak moglibyście się do tego odnieść? Czy firma spełnia Wasze oczekiwania?

gwizdek
@roki

Skąd wy sie ludzie bierzecie? Używajcie mózgów, to nie boli. Panstwo mialoby placic za wyrobienie BSN? Brednie. Zalecam nauczyc sie chociaz podstaw jezyka, wyjezdzajac za granice do pracy.

Dagi
@gwizdek

Dokładnie najwięcej wypowiadają się ci którzy nie maja wogole pojęcia w danym temacie, a podstawy języka to aż wstyd jak tyle naszych rodaków nie umie się nawet przedstawić po Angielsku wysyłając CV w językach zaznaczają komunikatywny Angielski a przychodzi co do czego to trzeba iść z takim człowiekiem i tłumaczyć mu!!! Dziwicie się później że oszukiwanie jesteście Nie porostu czytać nie potraficie ktoś wam palenie głupotę kłuccie się o swoje i wy odrazu z morda a wystarczy zapytać telefonicznie "Czy mogę prosić o wyjaśnienie w tym i tym" Polacy sami zapoczątkowali (usunięte przez administratora) wszędzie tylko kur... Albo wykrzyczec okropny naród nie pomocny Wrecz przeciwnie znakomity w kopaniu dołków pod innymi...

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Mupol Polska sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Praca w Holandii - €11/h brutto

Reparacja i renowacja statków w porcie rzecznym.
Dostępna od zaraz!
Ciastka w Ochten

Hej pracuje ktoś w Helmond na plastikach? Jak wyglądają zarobki, zakwaterowanie i sama praca?. Warto jechać?

Tak8Nie1

Ciastka w Ochten

Hej pracuje ktoś obecnie na plastikach w Helmond?. Jak wyglądają zarobki, zakwaterowanie, i atmosfera w pracy. Warto jechać?

Tak4Nie

Justyna

Czy ktoś był może na kwiatach doniczkowych? Jaka atmosfera i jakie warunki

Agnieszka
@Justyna

Wątek dotyczący tego pracodawcy jest dosyć często uczęszczany przez innych użytkowników, a zatem na pewno niedługo któryś z nich Ci odpisze. Ale powinnaś wiedzieć, że Mupol Polska posiada certyfikat NBBU (Nederlandse Bond voor Bemiddeling van Uitzendondernemingen) oraz korzysta z CAO NBBU (zbiorowy układ pracy), co gwarantuje przestrzeganie norm dotyczących płatności, okresu próbnego, urlopów, a także zawarcia i zerwania umowy. Złożyłaś już może u nich swoje dokumenty, czy jeszcze czekasz z tą decyzją? Śmiało bierz dalej udział w dyskusji.

Igorro

bert

Tak5Nie2

@bert

Dzięki za pozytywną opinię. Cieszymy się, że Ci się podobało. Zapraszamy ponownie!

Umowa

I jeszcze podpytam, czy to ogłoszenie na produkcję żywności jest nada aktualne?

@Umowa

Tak. Kolejne przyjęcia ruszają od 15-go listopada. W sprawie szczegółów zachęcam do kontaktu z Panią Justyną pod numerem (+48) 662-761-784.

Umowa

Czy umowa o prace na warunkach niemieckich jest proponowana od samego początku?:)

@Umowa

Tak. Pierwszy kontrakt obowiązuje przez 9 miesięcy.

Radek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tak3Nie1

@Radek

Tak. Prowadzimy aktualnie nabór na różne stanowiska. Zapraszam serdecznie do zakładki "Oferty pracy" na portalu GoWork, lub pod jeden z odnośników: https://www.mupol.pl/oferty-pracy/https://www.facebook.com/MupolPolska/jobs/ Można się również skontaktować z nami telefonicznie (+48 662 761 451) lub mailowo mateusz@mupol.com

Zenek

Jak się współpracuje z firmą?Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

anonymous

muol to dobra firma jezdze od 2014 r i nie nazekam bylam na porzeczkach dwa razy na sadach i było ok wyplata na czas wakacyjne wypłacone iurlopowe tez ja polecam ta firme pozdrawiam HP

Tak3Nie1

Zorro

A mozesz powiedziec cos bardziej szczegolnego?np.ile za tydzien kasy?

Zyta

Czy ktos jedzie na kwiatki? Z.mupol? Jak tam z pracą z mieszkaniem? Ktoś coś wie dzięki za informacje.

Agnieszka

@123 wypowiedziałeś się w mocnych słowach. Czy masz jakieś uzasadnienie? Z czego wynika Twoja opinia? Bardzo proszę o przedstawienie swoich doświadczeń z MUPOL, tak aby pozostali użytkownicy mogli sobie wyrobić zdanie, ponieważ póki co ciężko coś wywnioskować z Twojej opinii. @Robert Ponicki również Ciebie proszę o opisanie sytuacji, z którą się spotkałeś w związku ze współpracą z MUPOL.

Tak1Nie

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w MUPOL i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Bartek
@Administrator

Mupol polska sie tym zajmuje lub bezposrednio w Zaltbommel

TakNie

(usunięte przez administratora) nie polecam. Najgorsza firma

Jola

Mam pytanie czy Państwo musieli wysylać na adres e-mail tej firmy kopie dowodu osobistego oraz kopie umowy bankowej ? Mnie proszą właśnie o taką kopię i wydaje mi się to nieco podejrzane dlatego wolę się upewnić że jest to konieczne.

Tak12Nie

WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND
@Jola

Pani Jolu takie są procedury,ja zawsze jadąc przez jakąkolwiek firmę muszę wysłać dokumenty do wglądu,firmy które są na rynku są firmami legalnymi przynajmniej ja z takimi jeżdżę,firmy te posiadają ochronę danych osobowych zatwierdzonych przez urząd.A dokumenty są do sporządzenia umowy,bo skąd mają widzieć jakie ma Pani dane bez dokumentów,na ładny głos w telefonie Pani nic nie załatwi...Pozdrawiam Serdecznie.....

roki
@Jola

nie powinni brać kopi wystarczy tylko numer bankowy i bic

@WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND

To jest ujawnianie swoich wrażliwych danych osobowych. Takie dane powinny być wymagane przy osobistym podpisywaniu umów. Wymaganie takich danych mailowo powinno być zabronione, ponieważ są one w bazie danych a w niektórych krajach łatwo takiej osobie podprowadzić tożsamość. W wielu z tych pośrednictw pracy zostali zrekrutowani osobnicy związanyi z przestępczością, którym takie dane wiele potrafią powiedzieć.

słońce
@WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND

Na ładny głos nic nie kupisz,pewnie ,ze dokumenty trzeba wysłać,,proste jak słońce

Tekstuś
@WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND

Dowód osobisty owszem ale umowy bankowej nigdy nie podawałem a co najwyżej numer konta bankowego i zaświadczenie z banku ze konto jest moje bez żadnej umowy

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?k

zdezorientowana

Pracowałam przez MUPOL z 4 dni i dwa tyg. przesiedzialam razem z narzeczonym;) ponadto jeździliśmy 112 km w jedną stronę. Wracajac z pracy czekał na nas korek: 2,5 h zazwyczaj staliśmy. Wyjezdzialismy po 5 rano, a w domu byliśmy po 20h. Jak przyjechaliśmy na zakwaterowanie nikt o nas nic nie wiedział;) Warunki mieszkaniowe straszne. Nie było w sumie nigdy miejsca w kuchni, nie było kiedy robić jedzenia, tlok i chamstwo nie tylko jeśli chodzi o koordynatorow. Koordynatora widziałam jednego i tylko raz. Był bardzo arogancki i dziwny jak rozmawiało się z nim przez tel. nie kuma że ludzie muszą się wyspać i zjeść... i wykąpać... umowę dostaliśmy po 2 tyg a za tydz nam powiedzieli że nie ma dla nas pracy zamiast nas uprzedzić wcześniej. Mam nadzieję, że ktoś weźmie się za te agencję ....

Tak11Nie

Zostaw opinię o Mupol Polska sp. z o.o. - Racibórz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie