Opinie o Mupol Personeelsdiensten B.V. w Zaltbommel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mupol Personeelsdiensten B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mupol Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mupol Personeelsdiensten B.V. w Zaltbommel

dżoanka

firma Mupol nielegalnie potrąca 30E za tzw numer sofi.podpisujesz zgode na potrącenia nieswidoma tego ze w Holandii to darmowe

kamil
@dżoanka

dżoanka , każdy może sam wyrobić sobie ten numer podatkowy a jeżeli załatwia to firma to normalne, że bierze za to opłatę ,a gdzie coś jest za darmo? Tak jest w kazdej firmie pośrednictwa pracy i tyle.

roki
@kamil

Za sofi firma nie pobiera jeszcze im państwo Holenderskie dopłaca za sofi

CAO
@kamil

Zgadza się, ale dostają oni od urzędu za to pieniądze za to ze Nam wyrobią ten dokument. Wszelkie wątpliwość możecie rozwiać za pomocą CAO....

Maciejko
@dżoanka

Nikt nie kaze ci prosic ich o pomoc na tej kartce ktora podpisales bylo wyraznie napisane ze to jest za pomoc w wyrobieniu nr sofi. Czy dojazd+pomoc przy okienku. Nikt nie kazal ci korzystac z tej uslugi. Ja to zalatwilem sobie sam Wystarcza podstawy angielskiego.

@dżoanka

Dżoanko, Dziękujemy Ci za Twoją opinię! Zabrałaś głos w bardzo ważnej sprawie, która zasługuje na wyjaśnienie. Wyrobienie numeru identyfikacji podatkowej BSN (dawny Sofi Nummer) jest w Holandii oczywiście DARMOWE. Można to zrobić w każdym urzędzie gminy. Informujemy o tym wszystkich, którzy przyjeżdżają po raz pierwszy do Holandii i cenimy te osoby, których operatywność i zdolności językowe pozwalają na załatwienie tej sprawy we własnym zakresie. Niektórzy nie mają jednak na to możliwości, czasu lub po prostu ochoty. Takim osobom wychodzimy naprzeciw i umożliwiamy im skorzystanie z naszej pomocy, którą wyceniamy na €30. Jest to usługa całkowicie dobrowolna, o czym informujemy w stosownym oświadczeniu, którego podpisanie jest wymagane do skorzystania z niej. Treść oświadczenia wkrótce znajdzie się na naszej stronie internetowej www.mupol.pl Zapraszam serdecznie!

Jest jak jest
@dżoanka

Może nie sam BSN czy dawniej Sofi ale za pomoc czyli transport i tłumaczenie. Na wstępie trzeba się umówić telefonicznie obowiązkowo po Niderlandzku. Potem na miejscu zazwyczaj wystarcza Angielski. Nie każdy ma transport żeby dojechać do urzędu. Ja kilka lat dałem znajomej 30 za pomoc i byłem zadowolony bo nie miałem pojęcia jak to zrobić a trzeba pamiętać że bez BSN pracodawca nie ma prawa wypłacić zarobionych pieniędzy pracownikowi ;) Tak że miło że Biuro pomaga a i cena standardowa ;)

hej
@kamil

nie w kazdej firmie pobieraja kase za wyrobienie numeru so-fi...

Greg
@dżoanka

To załatw se sam, weź wolne w pracy, zadzwoń i się umów a potem pojedź i zobaczymy czy nie lepiej już zapłacić te 3dychy...przecież to jest jednak jakąś usługą.

Edyta
@Greg

Rzeczywiście, każda firma ma prawo do prowadzenia własnej polityki. Jeśli informują o tym osoby, które korzystają z jej usług wtedy problemu nie powinno być. Agencja pracy Mupol Polska oferuje osobom zainteresowanym pracę za granicą, oraz komfortowe zakwaterowanie. Jak moglibyście się do tego odnieść? Czy firma spełnia Wasze oczekiwania?

gwizdek
@roki

Skąd wy sie ludzie bierzecie? Używajcie mózgów, to nie boli. Panstwo mialoby placic za wyrobienie BSN? Brednie. Zalecam nauczyc sie chociaz podstaw jezyka, wyjezdzajac za granice do pracy.

Dagi
@gwizdek

Dokładnie najwięcej wypowiadają się ci którzy nie maja wogole pojęcia w danym temacie, a podstawy języka to aż wstyd jak tyle naszych rodaków nie umie się nawet przedstawić po Angielsku wysyłając CV w językach zaznaczają komunikatywny Angielski a przychodzi co do czego to trzeba iść z takim człowiekiem i tłumaczyć mu!!! Dziwicie się później że oszukiwanie jesteście Nie porostu czytać nie potraficie ktoś wam palenie głupotę kłuccie się o swoje i wy odrazu z morda a wystarczy zapytać telefonicznie "Czy mogę prosić o wyjaśnienie w tym i tym" Polacy sami zapoczątkowali (usunięte przez administratora) wszędzie tylko kur... Albo wykrzyczec okropny naród nie pomocny Wrecz przeciwnie znakomity w kopaniu dołków pod innymi...

Ciastka w Ochten

Hej pracuje ktoś w Helmond na plastikach? Jak wyglądają zarobki, zakwaterowanie i sama praca?. Warto jechać?

Ciastka w Ochten

Hej pracuje ktoś obecnie na plastikach w Helmond?. Jak wyglądają zarobki, zakwaterowanie, i atmosfera w pracy. Warto jechać?

Justyna

Czy ktoś był może na kwiatach doniczkowych? Jaka atmosfera i jakie warunki

Agnieszka
@Justyna

Wątek dotyczący tego pracodawcy jest dosyć często uczęszczany przez innych użytkowników, a zatem na pewno niedługo któryś z nich Ci odpisze. Ale powinnaś wiedzieć, że Mupol Polska posiada certyfikat NBBU (Nederlandse Bond voor Bemiddeling van Uitzendondernemingen) oraz korzysta z CAO NBBU (zbiorowy układ pracy), co gwarantuje przestrzeganie norm dotyczących płatności, okresu próbnego, urlopów, a także zawarcia i zerwania umowy. Złożyłaś już może u nich swoje dokumenty, czy jeszcze czekasz z tą decyzją? Śmiało bierz dalej udział w dyskusji.

Firma Mupol Personeelsdiensten B.V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Igorro

polecam solidna firma , ludzie pracują tam od lat . Moje sugestie dla Mupol Polska sp. z o.o.: dbajcie o ludzi jak do tej pory a będzie super Lubię atmosferę w Mupol Polska sp. z o.o. za: super

bert

Firma jest ok, byłem , pracowałem, było normalnie, całkiem spoko w porównaniu z innymi agencjami. Lubię atmosferę w Mupol Polska sp. z o.o. za: oferty pracy duzy wybór

@bert

Dzięki za pozytywną opinię. Cieszymy się, że Ci się podobało. Zapraszamy ponownie!

Umowa

I jeszcze podpytam, czy to ogłoszenie na produkcję żywności jest nada aktualne?

@Umowa

Tak. Kolejne przyjęcia ruszają od 15-go listopada. W sprawie szczegółów zachęcam do kontaktu z Panią Justyną pod numerem (+48) 662-761-784.

Umowa

Czy umowa o prace na warunkach niemieckich jest proponowana od samego początku?:)

@Umowa

Tak. Pierwszy kontrakt obowiązuje przez 9 miesięcy.

Radek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Radek

Tak. Prowadzimy aktualnie nabór na różne stanowiska. Zapraszam serdecznie do zakładki "Oferty pracy" na portalu GoWork, lub pod jeden z odnośników: https://www.mupol.pl/oferty-pracy/ https://www.facebook.com/MupolPolska/jobs/ Można się również skontaktować z nami telefonicznie (+48 662 761 451) lub mailowo mateusz@mupol.com

Zenek

Jak się współpracuje z firmą?Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

muol to dobra firma jezdze od 2014 r i nie nazekam bylam na porzeczkach dwa razy na sadach i było ok wyplata na czas wakacyjne wypłacone iurlopowe tez ja polecam ta firme pozdrawiam HP

Zorro

A mozesz powiedziec cos bardziej szczegolnego?np.ile za tydzien kasy?

Zyta

Czy ktos jedzie na kwiatki? Z.mupol? Jak tam z pracą z mieszkaniem? Ktoś coś wie dzięki za informacje.

Agnieszka

@123 wypowiedziałeś się w mocnych słowach. Czy masz jakieś uzasadnienie? Z czego wynika Twoja opinia? Bardzo proszę o przedstawienie swoich doświadczeń z MUPOL, tak aby pozostali użytkownicy mogli sobie wyrobić zdanie, ponieważ póki co ciężko coś wywnioskować z Twojej opinii. @Robert Ponicki również Ciebie proszę o opisanie sytuacji, z którą się spotkałeś w związku ze współpracą z MUPOL.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w MUPOL i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Bartek

Mupol polska sie tym zajmuje lub bezposrednio w Zaltbommel

(usunięte przez administratora) nie polecam. Najgorsza firma

Jola

Mam pytanie czy Państwo musieli wysylać na adres e-mail tej firmy kopie dowodu osobistego oraz kopie umowy bankowej ? Mnie proszą właśnie o taką kopię i wydaje mi się to nieco podejrzane dlatego wolę się upewnić że jest to konieczne.

WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND
@Jola

Pani Jolu takie są procedury,ja zawsze jadąc przez jakąkolwiek firmę muszę wysłać dokumenty do wglądu,firmy które są na rynku są firmami legalnymi przynajmniej ja z takimi jeżdżę,firmy te posiadają ochronę danych osobowych zatwierdzonych przez urząd.A dokumenty są do sporządzenia umowy,bo skąd mają widzieć jakie ma Pani dane bez dokumentów,na ładny głos w telefonie Pani nic nie załatwi...Pozdrawiam Serdecznie.....

roki
@Jola

nie powinni brać kopi wystarczy tylko numer bankowy i bic

@WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND

To jest ujawnianie swoich wrażliwych danych osobowych. Takie dane powinny być wymagane przy osobistym podpisywaniu umów. Wymaganie takich danych mailowo powinno być zabronione, ponieważ są one w bazie danych a w niektórych krajach łatwo takiej osobie podprowadzić tożsamość. W wielu z tych pośrednictw pracy zostali zrekrutowani osobnicy związanyi z przestępczością, którym takie dane wiele potrafią powiedzieć.

słońce
@WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND

Na ładny głos nic nie kupisz,pewnie ,ze dokumenty trzeba wysłać,,proste jak słońce

Tekstuś
@WIELOLETNI PRACOWNIK HOLAND

Dowód osobisty owszem ale umowy bankowej nigdy nie podawałem a co najwyżej numer konta bankowego i zaświadczenie z banku ze konto jest moje bez żadnej umowy

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?k

zdezorientowana

Pracowałam przez MUPOL z 4 dni i dwa tyg. przesiedzialam razem z narzeczonym;) ponadto jeździliśmy 112 km w jedną stronę. Wracajac z pracy czekał na nas korek: 2,5 h zazwyczaj staliśmy. Wyjezdzialismy po 5 rano, a w domu byliśmy po 20h. Jak przyjechaliśmy na zakwaterowanie nikt o nas nic nie wiedział;) Warunki mieszkaniowe straszne. Nie było w sumie nigdy miejsca w kuchni, nie było kiedy robić jedzenia, tlok i chamstwo nie tylko jeśli chodzi o koordynatorow. Koordynatora widziałam jednego i tylko raz. Był bardzo arogancki i dziwny jak rozmawiało się z nim przez tel. nie kuma że ludzie muszą się wyspać i zjeść... i wykąpać... umowę dostaliśmy po 2 tyg a za tydz nam powiedzieli że nie ma dla nas pracy zamiast nas uprzedzić wcześniej. Mam nadzieję, że ktoś weźmie się za te agencję ....

Merymery

Ludzie nie jedźcie pracować przez mupol jeśli podadzą wam ten adres, pod którym macie się zjawić Vlietweg 20a 2671 NC Naaldwijk Mieszkanie z cpunem i konfidentem Mariuszem P! Największy kapus w Nl! Gość pieprzacy w swoim transie alkoholowo-narkotykowym o jakichś zasadach i wartościach hahahaha. Syfiarz jakich mało! Falszywka!! Pamiętaj Karma wraca konfituro;)

Zostaw merytoryczną opinię o Mupol Personeelsdiensten B.V. - Zaltbommel

• Jak się pracuje w Mupol Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Mupol Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mupol Personeelsdiensten B.V.?

Mupol Personeelsdiensten B.V.