MTS VAN SCHAIJK

Kerkdriel

MTS VAN SCHAIJK

Opinie o MTS VAN SCHAIJK

Adam

Dodane przez was wcześniej komentarze odradzają pracę w firmie MTS VAN SCHAIJK, ale może od tego czasu coś się zmieniło? Jaka jest obecnie atmosfera? Co możecie napisać o zarobkach? Powiedzcie bardziej szczegółowo, jakie są plusy i minusy pracy dla tego pracodawcy.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie MTS VAN SCHAIJK?

oszukana

potwierdzam w całej rozciągłości obydwie opinie o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u Van Schaijków, Największemu wrogowi odradzam zatrudnienie w tej firmie,A Zadowolonej życzę smacznego tortu za składki na byle otwarcie parasola po 5 euro /tortu 1 kg, na 20 osób/

Zadowolona

Super firma. Co sobotę jest tort z truskawkami. Polecam.

truskaweczka

Odradzam nawet największemu wrogowi zbiór truskawek w szklarniach Van Schaijk w miejscowości Kerkdriel. ( usunięte przez administratora ) jest po prostu nie do zniesienia. Ubliża i znęca się psychicznie nad osobami które nie radzą sobie przy zbiorze truskawek zwłaszcza czepia się niskich osób. Warunki mieszkalne koszmarne. Pokoje mieszczą się na terenie hali gdzie odbywa się załadunek pełnych skrzynek oraz odbiór pustych.Pokoje 2,5x4 metry mają tylko drzwi i małe okienko nad nimi.Na dodatek na 25 kobiet tam mieszkających jest tylko 1 prysznic i 1 wc co jest masakra jeśli chodzi o kąpiel po pracy.Na swoja kolej trzeba czekać nieraz po 4-5 godzin. Dodatkowo umieszczają osoby żeby nocowały w kampingu który też jest w tej hali.Praca na czarno.Za pokój płaci się 25E na tydzień do tego 16,50E ubezpieczenie. Co gorsza pobierają tzw "kaucję" na wypadek jakby ktoś chciał uciec w wysokości 200E (niby mieli oddawać po zakończonym sezonie) której potem nie zwracają.Młody właściciel D Van Schaijk to dupek. Upatruje sobie jedną z pracownic szklarni ( wysokie i szczupłe) i próbuje się do nich dobierać.Praca może nie jest ciężka fizycznie ale psychicznie jest nie do wytrzymania. Na dodatek kobiety które są tam już 4 czy 5 sezon uważają się za święte i nietykalne. Rajek z truskawkami nie czyszczą z rang, nie wyciągają kwiatów i zgniłych truskawek z doniczek.Gdy się trafi na taką rajkę to tylko płacz i nic więcej no bo obrywa się nowym pracownikom ze tego nie robią. Adres szklarni to Grote Inghweg 8A. Gorąco i z całego serca odradzam tam pracę. Wiem bo byłam.

maciorek

Chciałabym napisać na forum aby wszystkie panie ,które szukają pracy w szklarni przy truskawkach załatwianą przez ( usunięte przez administratora )w miasteczku Kerkdriel zastanowiły się tysiąc razy nad wyjazdem do Van Schaijka( usunięte przez administratora )Ja tam pracowałam jeden sezon i to co zobaczyłam przechodziło ludzkie pojęcie.Traktowanie kobiet jak krowy to nie praca ( usunięte przez administratora ).Nie robią żadnych umów,płacą sześć euro na godzine a trzeba zasuwać jak na akord i pobierają dwieście euro kaucji jakby ktoś chciał zjechać to dwieście euro przepada.Słynny( usunięte przez administratora ).Nie mówiąc o młodym właścicielu to wariat.a Polki traktuje jak bydło.Takrze piszę o tej pracy jako o przestrodze UWAŻAJCIE.

Zostaw opinię o MTS VAN SCHAIJK - Kerkdriel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTS VAN SCHAIJK