Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

knauf2

Kazik, załóż swoją firmę i pokaż jak się zarządza a nie u kogoś wyrobnikiem jesteś.

knauf

to źle, że jak nie ma co robić to każą malować albo zamiatać? Myślę, że chyba dobrze, że nie wywalają.

Kazik

W ostatnim miesiącu zrezygnowało 12 osób, ogłoszenia o pracę wiszą na necie ale jakoś nikt się nie zgłasza. I nic dziwnego, umowa próbna 9zł/h, umowa na czas oznaczony 10 zł/h, popracujesz 10 lat to może i czegokolwiek się dorobisz ale na dobry zarobek po 2-3 latach nie licz. Oprócz słabych pensji atmosfera jak w (usunięte przez administratora) Poza tym niczego nowego cię nie nauczą bo po co, jak nie masz co robić to zamiataj albo maluj ogrodzenia. Ogólnie widać że firma nie ma na siebie pomysłu i jest źle zarządzana. Ani kasy ani dobrego doświadczenia się tam nie zdobędzie.

Alon

Firma nie zaciekawa, jak to mowia Izotechnik to "szkola zycia" haha, a raczej kołkoz, jesli robisz 8 godzin to 8 godzin masz pracowac, wychodzisz na sniadanie 9:58, juz opierdziel od kierownika, wychodzisz ze sniadania 10:17 opierdziel od kierownika (sniadanie 15min). Wszyscy koncza dzisiaj o 14, wchodzisz na szatnie 13:58 nikogo nie ma bo byl by opierdziel. 3 osoby pala i przy tym rozmawiaja (normalka) opierdziel za urzadzenie rozmow. Nic dziwnego ze czesto bywa tam karetka, w jednym dniu 2 stany przed zawalowe, zaslabniecia itp. Brygadzisci raczej w miare, czego nie mozna powiedziec o kierowniku, nie ma tu dobre opini o nim wiec cos to musisz znaczyc. Przepuklina tez normalka w tej firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Kolo

Musiałem to napisać bo zle się dzieje w Izo Człowiek SPADA Z WYSOKOŚCI MA POZIOM PRACY 0 o czym dokładnie wiedział budyń Lekarze powiedzieli że główną przyczyną Był upadek z wysokości Teraz jest po 2 operacjach kręgosłupa z rentą i bólem na lekach przeciwbólowych i czeka go 3 operacja.I jescze jedno budyń prowadził przeciwko niemu MOBING długo by wymieniać jego znęcanie się nad pracownikami i jego Hamstwo,,nikt mu nic nie powie bo się boją bo chcą pracować Mi się poszczęściło że na ten r.j nie muszę patrzeć. Po wypadku Budyń powiedział do niego zgłosisz wypadek to cię zwolnię wiadomo poziom zero spada z wysokości > dla mnie to jest psychol podam jeden przykład co słyszałem od ludzi na fairant mówi cyt Dzień nieudany bo dzisiaj nikogo nie zwolniłem. Nie będę wiecej pisał o nim bo szkoda mego czasu na takiego Fr...ra. Ma więcej szczęścia niż rozumu .Rencista powiedział że nikomu nie będzie krzywdy robił żadnych spraw zakładał że tylko chce być zdrowy. Budyń Kolegów ma pseudo w pracy i nikt o nim nie powie dobrego słowa SZKODA BURAKA.

Igo

Izotechnik to niewola Kierownik (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) siedzi w pokoju i obserwuje wszystkich na monitorze, pracować trzeba ale w tej firmie staniesz bez ruchu na 1 min. a będziesz miał odpisaną 1 godz.

fran
@Igo

a po co stawać na minutę bez ruchu? Jak już stawać to na godzinę.

wąski

Kolego są firmy gdzie możesz przeleżeć spokojnie i 10 godzin i nikt nic złego Ci nie powie ale nie po to chodzi się do pracy żeby leżeć czy spać ale w Izo masz 8 bądź 10 godzin na plecach kierownika może nie dosłowni ale siedzi i cały czas wszystkich obserwuje.A Prawda jest taka że jest tępy jak siekiera po sezonie i nic innego nie potrafi a Rola go trzyma na tym stanowisku bo prowadzi selekcję i zaostrzoną dyscyplinę nawet powiem więcej pedalską i z tąd macie te wszystkie opinie izotechnik płock

kalwas

Dajcie mi namiar na jakąś firmę, w której można spokojnie przeleżeć gdzieś w kącie 8 godzin ?

Odp dla olaf

Człowieku jesteś nie spełna rozumu??????Czy tylko udajesz?????szkoda w ogóle pisać

olaf

a od czego są związki zawodowe?

Odp.dla Bruno

Bruno w Izotechniku nie jest ciężko to jest kataklizm jakaś wielka pomyłka nie porozumienie to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie Kierownik chodzi zapałany swoją dumą jak jakiś wielki bamber starzy pracownicy jak go widzą to się chowali po kontach bo nie wiadomo co mu odwali Marycha chodzi z rękoma w kieszeni i zgrywa cwaniaka,Babka ryczy jak jakaś zachrypnięta koza normalnie cyrk tylko patrzeć i przecierać oczy z wrażenia co się tam wyprawia pracowałem tam trzy tygodnie od (usunięte przez administratora) i o trzy za długo za nic bym tam nie wrócił..... Mało tego teraz jeszcze te kamery powinni zamknąć ten zakład cyrkowy.....

bruno

każdy tylko narzeka, jak to źle i jak top niedobrze. Najlepiej siedzieć przed telewizorem i stukać w jajko. Tylko za to nikt nie płaci niestety. Pracowałem w agencji pracy ale przeszedłem do Izotechnika, jest ciężko, to prawda, ale za nic nie wróciłbym do agencji. Tyle w temacie.

Lukas

IZOTECHNIK każdy który chce tam pracować gratuluję wyboru byłem tydzień i o tydzień za długo ludzie są niektórzy normalni ale to tylko wyjątki jest ich tam nieliczne garstka jeśli chodzi o majstrow bądź brygadzistow są to dziwne przypadki kretynow nie potrafiących napisać nawet jednego prostego słowa bądź dra ryj i swoim zachowaniem robią istna wioche szczególnie jeden zapadł mi pamięci czarnina czy jakoś tak udaje niewiadomo kogo jaki to z niego fachowiec a nadaje się do cepa. Ludzi traktują jak śmieci w dosłownym słowa znaczeniu giną ci godziny. Nie polecam nikomu tego obozu pracy w łagrach będzie lepiej

gosc 45

IZOTECHNIK TO TRAGEDIA !!! TRAKTUJA LUDZI JAK SMIECIA, UCIEKAJCIE STAMTĄD !!!

gość

Właśnie, jeżeli ktoś dba. Jeżeli jesteś zdesperowany to wal do Izo śmiało. Powodzenia :D

gnom

hahaha, oko wielkiego brata będzie wszystko widziało

Obserwator poczucie humoru to ty masz dobre, nie ma co :))

Obserwator

Człowieku oszalałeś z izotechnika chcesz uciekać???Opamiętaj się kierownik który tam rządzi jest ok takiego drugiego ze świeczką szukać a nie jakiś cham wszystko na spokojnie sam ile razy przechodząc mówił żeby pracować powoli ale dokładnie nie na ilość ale na jakość bo firma musi się wybić na rynku sam dopisał mi dwie godziny za sumienną i dokładną prace a ze kamery montują to nie oznacza nic złego to dla bezpieczeństwa pracowników że jak by któryś zasłabł w nie widocznym miejscu to już kierownik u góry widzi i biegnie z ratunkiem z resztą nie ma o czym mówić ani pisać firma posiada najnowszy certyfikat ISO Szcerym sercem polecam Izotechnik Płock

pracownik izo

Witam. Ja pracuje w Izo, jest masakra, zakładają wszędzie kamery, że nawet ni będzie można piardnąć w spokoju. Kierownik to jak wyżej piszą, CHAM i nic więcej. Ogólnie TERROR. Trzeba będzie zmiatać stąd jak tylko nadarzy się okazja. Nie polecam!

pracownik roku

No Ernest!!!Odważna decyzja z Twojej strony Rok się zaczął a Ty już się pakujesz do Izotechnika??? Idź i zobacz po prostu przeżyj to sam jak tam będziesz to ucałuj ode mnie Kierownika i pozdrów brygadzistów:)

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 42 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 247 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock