Opinie o Wwsteel Cezary Śmietanowski w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wwsteel Cezary Śmietanowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wwsteel Cezary Śmietanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wwsteel Cezary Śmietanowski w Płock

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wwsteel Cezary Śmietanowski?

Małgorzata Nowy wpis

I jak z wypłatami, odzyskaliście je wtedy? Zastanawiałam się tak na swój użytek, czy może w tym roku będzie sklep szukał znów kogoś do obsługi, wysyłek itp. Szukali rok temu.

Nils Nowy wpis
@Małgorzata

Z jakimi wypłatami. Czy tam są problemy z wypłatami. Co może pani powiedzieć o parze właścicieli?

Bylypracownik33 Nowy wpis

No i mamy 2 październik a my nadal nie dostaliśmy wypłaty za sierpień :) nie odbierają telefonów na listy nie odpowiadają. Sprawa idzie do sądu :) i to są ci pracodawcy których warto chwalić? Nie sadze. Pani W i pan Cz niech skończą pisać sami sobie pozytywne opinie i lajkować swoich opinii bo sie pogrążają :) chcecie mieć dobra opinie to zacznijcie szanować pracowników i wypłacać im wynagrodzenia ???? mysleliscie że macie debili przed soba? do zobaczenia w sądzie

Bylypracownik1

Śmiało nie polecam oszustów,nawet nie mają odwagi oddzwonić i odpisać oraz unikają spotkania.kasa nadal nie uregulowana.amatorka ostra

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wwsteel Cezary Śmietanowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bylyypracownik1

Wstawiam ponownie opinie na wasz temat tego całego ww steel oraz W C i będę wystawiał codziennie dopóki niesłowni ludzie nie zapłacicie kasy za przepracowane dni,bo do tej pory nie okresliliscie się kiedy to będzie A więc dla mnie jesteście ciągle kretaczami i mega amatorami skoro nie potraficie przekazać pracownikowi wynagrodzenia oraz terminu.wiec jeszcze raz nie polecam tej pary pseudo biznesmenow.ps nie piszcie sobie pozytywnych opinii sami bo wy nigdy byście sami ludziom nic nie dali A tym bardziej poczestunku na koniec pracy bo na wszystkim oszczedzaliscie ubrania i kaski daliście pracownikom z odzysku hahaha masakra totalny szprot,A ten hotel to jedna wielka speluna i tyle w temacie. Ps ciekawe ile ludzi zaangazowaliscie żeby lajkowac swoje podrobione komentarze haha

@Bylyypracownik1

Gdańsk restauracja Czardasz, smaczne potrawy a w szczególności golonka ????, i wszystko na koszt firmy ????

BylyPracownik
@Mariusz

Jak ktoś jeszcze się zastanawia to jaki normalny pracownik siedziałby na opiniach jakieś firmy po nocach i tak zaciekle jej bronil? Przestańcie się pijacy ośmieszać tylko odbierzcie telefon i wyplaccie pieniędze :) a jak już piszecie komentarze czy opinie to napiszcie że to wy się sami bronicie a nie podajecie się za różne osoby bo aż to jest żałosne tacy starzy a tacy głupi

Mariusz

Z szacunkiem do was chłopaki, nie podniecam się kolacją w restauracji ,jednak w tych czasach takie podziękowania za dobrą robotę to rzadkość liczy się dobry gest. Podobnie jak wypłata, odpracowalem każdy dzień do końca umowy i szczerze powiem że jestem mile zaskoczony wypłatą. Co do ubrań roboczych to też nic złego nie dodam,dobrze wiecie w jakich warunkach pracowałem na górze... Ważne że dostałem czyste ubrania a buty nowe. Ukraińcy ... Niestety co do ich obycia wśród ludzi i kultury osobistej można mieć wiele zastrzeżeń, z drugiej strony to też ludzie którzy przyjechali zarobić na życie ... Sama stocznia zatrudnia dużo Ukraińców i pewnie stąd się tam znaleźli,a że zawsze znajdzie się paru ludzi w grupie odchylonych od normy to trudno, nie każdemu psu Burek... Piszę po nocy bo za dnia nie mam czasu

devil

Dołączając się do walki z hejtem leniwych pracowników chcę napisać swoją opinię. okresowo pracuję w tej firmie już od kilku lat. zawsze można liczyć na dobrą kwaterę czystą i zadbaną. dodatkowo zapewnione wyżywienie takie że ci panowie od hejtu to pewnie w życiu nie jedli. Widzę że niektórym się w łbach po poprzewracało i myśleli że przyjechali na wakacje do Gdańska z opłaconym nocowaniem i wyżywieniem. A pracować trzeba wcale ponad siły. użycie rąk przy minimalnej pracy mózgu nie stanowi żadnego problemu. Hejciarze widziałem was w pracy i szkoda gadać o was i o tym co piszecie. A co z tym alkoholem piszecie to nie wiem czy o sobie piszecie czy macie problem z codziennym sprawdzaniem alkomatem. i mam taką propozycję jest robota w płockim zoo jedyna praca to schylić się do miski na ziemni z żarciem - dla was polecam

Prawdziwy Józef

Jest to fałszywa opinia i podszywanie się pod moją osobę proszę o natychmiastowe usunięcie inaczej zgłaszam to do portalu. Moja opinia o tej firmie jest jak najlepsza a o tych dwóch leniwych pracownikach jak najgorsza. Wypisujecie same bzdury aż cisną się na usta słowa których nie mogę napisać. Gdyby to ode mnie zależało to bym wam nic nie zapłacił.

Mariusz

Witam , Wwsteel to firma godna polecenia , praca w luźnej atmosferze oraz zarobki adekwatne co do wykonywanej pracy a do tego premie.. Państwo C (usunięte przez administratora) i W (usunięte przez administratora) dokładają wszelkich starań by zapewnić odpowiednie warunki pracy jak i mieszkaniowe. Podczas pobytu w ostatniej delegacji warunki hotelowe spełniały odpowiedni standard ,nie odczuwałem dyskomfortu z powodu obecności obcokrajowców na hotelu.. Dodam że szefowie Wwsteel to mili uczciwi i bardzo sympatyczni ludzie, miałem okazję przekonać się o tym gdy na zakończenie roboty zabrali cała brygadę pracownikow do znanej restauracji ,myślę że każdy spędził miło czas przy naprawde syto zastawionym stole.. czekam na kolejną delegację ... Polecam Wwsteel

bylypracownik

(usunięte przez administratora) Warunki na hotelu tragiczne z pijanymi i naćpanymi Ukraińcami. Oszczędzają na wszystkim. Po wykonanej pracy zero kontaktu ani z pani W. ani z panem C. Blokują numery i chowają się po różnych melinach. Ogólnie osoby uzaleznione od alkoholu. Tatuś pani W. siedzi i nic nie robi na robocie i jedynie zajmuje się kablowaniem do coreczki, a po fakcie okazuje się że miał pracować równo z nami. Ogólnie nie polecam. Powiązani z różnymi firmami krzak.

@bylypracownik

Dobrze napisane pseudo biznesmeni, wystarczy troszkę poszukać w internecie, a można na ich temat wyczytać ciekawe niuanse. Ci ludzie powinni mieć dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek działalności bo nastawieni są na szybki rabunek.

Czarek
@bylypracownik

byłypracownik oraz Nick z wpisami z dnia 21.08. to oczywiście duet Sz.O. oraz M.S. . Panowie - nikt nie jest całkowicie anonimowy w internecie. Brak odwagi w podpisaniu się pod kłamstwami, które zamieszczacie wcale mnie nie dziwi. Proszę jednak pamiętać, że kwestia szkalowania i fałszywych informacji nawet na takim portalu nie pozostaje bez odzewu. W kwestii wyjaśnienia : duet faktycznie byłych pracowników Sz.O. i M.S to niestety typowy przykład pieniaczy i lenistwa w pracy. Panowie już pierwszego dnia spóźnieni blisko godzinę do pracy. Paradujący w klapkach po obiekcie o ścisłym nadzorze BHP. Po przepracowaniu kilku dni wg ustaleń porzucili pracę w połowie zmiany. Po godzinie już oczekiwali rozliczenia za swoją jak się okazało pseudo-pracę. Blokada telefonów - oczywiście potwierdzam . Nie da się tłumaczyć kilkadziesiąt razy , że rozliczenie następuje zgodnie z ustalonym harmonogramem płac. Telefony od rana do późnej nocy. Całkowity brak kultury. Co do fatalnych warunków - proszę samemu ocenić : zakwaterowanie w centrum miasta , hotel naprawdę czysty, z pełnym zapleczem sanitarno -socjalnym, sprzątany kilka razy dziennie, 300 m od budowy. Do tego na koszt firmy wyżywienie przywożone przez catering do hotelu i na budowę . Czego jeszcze oczekuje Pan nick czy były pracownik. Proszę jednocześnie każdą osobę , która wstawia treści typu "uzależnieni od alkoholu" ciekawe czy wytrzeźwieli" o usunięcie tych zapisów .

@Czarek

Już nie tłumacz się nie wypisuj głupot bo bajkopisarz dobry jesteś, sprawa już trafiła w odpowiednie miejsce. Jeśli kto chcę więcej informacji o tej w cudzyslowiu firmie zapraszam na priv. Powiem tak takiego czegoś jak ta firma, praca, LUDZIE to w dobrym amerykańskim filmie nie zobaczycie. Kto komu w klapkach w lato do pracy zabroni chodzić, to już jest HIT przez duże H, chyba po % to było pisane. Jeszcze raz przestrzegam zanim zaczniecie pracę podpytajcie o tych ludzi to moja dobra rada.

Bylypracownik
@Czarek

Nie są to falszywe oskarżenia. Na każde oskarżenie mamy dowody. Nie widzę potrzeby podpisywania się imieniem i nazwiskiem ponieważ to winny się tlumaczy tak jak Pan a nie ja. Umowy Państwo nie chcieliście dać kombinowaliscie nawet z oszukiwaniem Pism do Sądu, więc o jakim harmonogramie plac pan pisze? Była umowa że rozliczacie się po powrocie do domu a tu brak nagle kontaktu. Pańska żona odebrala raz telefon i ledwo sie potrafiła wysłowić więc chyba jednak lubią Państwo popić i nie dotrzymać obietnicy. (usunięte przez administratora)Następna kwestia naszej pracy uważa Pan, że przerzucanie 8 ton dziennie na dwie osoby to jest lenistwo? Może należałoby żeby Pan zakasal rękawki i wziął się do uczciwej pracy. Myślę że gdyby Pan razem z nami popracował to także po paru dniach pracy w takich warunkach zawinąłby się Pan do domu. A co do klapek,bo bardzo mnie to rozbawiło jakoś codziennie przyjeżdżała Pańska żona i nie miała nic przeciwko że idziemy tak na szatnie, chodziliśmy ciągiem komunikacyjnym z bramy na szatnie, gdzie nie trzeba chodzic w ubraniach roboczych bo na robocie nikt w klapkach nie chodzil. A co do telefonów oczywiście ze dzwonilismy bo nie pracowaliśmy w tym Auschwitz za darmo i oczekujemy wypłaty za naszą ciężka prace. Nie odbieracie Państwo telefonów, nie odpisujecie emaile, nie odbieracie poczty więc pisze tutaj czekamy na nasze pieniądze w wysokości po 2000 zł dla każdego z nas. Dwa tygodnie zajęło Państwo wytrzeźwienie po Gdańsku i wydukanie tu tych paru slow? Widocznie nie tylko ja tak myśle po reakcji na moja opinie. Pseudo firma i pseudo biznesmeni.

Witam.Odnosnie zakwaterowania Panowie nie macie racji ponieważ jest to hotel pracowniczy, jeśli ktoś przyjeżdża do pracy to pracuję a nie wymyśla historie o warunkach. To nie jest fabryka czekolady a tu trzeba pracować. Odnośnie wynagrodzenia jestem jak najbardziej zadowolony nie mogę narzekać wszystko jest ok tak jak było umówione. Jeśli zajdzie taka potrzeba powrócę do firmy aby kontynuować dalszą współpracę.Firma godna polecenia. Pozdrawiam

Zbychyu

Ciekawe czy już wytrzeźwieli po powrocie z Gdańska?

Zostaw merytoryczną opinię o Wwsteel Cezary Śmietanowski - Płock

• Jak się pracuje w Wwsteel Cezary Śmietanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Wwsteel Cezary Śmietanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wwsteel Cezary Śmietanowski?

Wwsteel Cezary Śmietanowski
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Piasta Kołodzieja 3 lok. 38
    09-400 Płock