Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

MIKE

FRĄTCZAK TY NIEDOJEBIE GOŃ SIĘ WSADŹ TĘ SWOJĄ PRZEROBIONĄ BAZĘ W DUPĘ!!!!!!!!!!!!!CO DYREKTORA GENERALNEGO ZGRYWAŁEŚ I DALEJ CHCESZ NIM BYĆ?TO CI SIĘ NIE UJDA TY OFERMO CO NIEDOJEBÓW SZUKASZ TAKICH JAK TY

@MIKE

Już drugi raz nie ustawi się tak jak był ustawiony w KCH. Jemu też bajka się skończyła więc próbuje się jakoś odkuć szukając frajerów. Wazelina pasożytowanie na innych i wskakiwanie na czyjeś plecy żeby sobie butów w kałuży nie pobrudzić to jego specjalność. Pomylił fach. Na wiejskiej karierę by zrobił na fałszu, włażeniu na sucho w du.. komu trzeba i cwaniakowaniu he. Krzysiu czas się wziąć za prawdziwa pracę.

DANUTA

SŁUCHAJCIE KREDYTY-CHWILÓWKI DZWONIĄ DO LUDZI I OFERUJĄ POŻYCZKI PRZEZ TELEFON A UMOWY DO PODPISU PRZYJEŻDŻA KURIER WIEM TO Z PEWNEGO ŹRÓDŁA DZWONILI DO MNIE DZISIAJ CZY NIE JESTEM ZAINTERESOWANA POŻYCZKĄ

MIKE

FRĄTCZAK POZBIERAŁEŚ MEBLE Z CHWILÓWEK I TERAZ PROMOCJE ZROBIŁEŚ EHEHEH

ANKA

Krzysiu,tą swoją propozycję którą umiesciłeś na FB możesz ją wystosować sobie dla dzieci z poprawczaka Ta Twoja baza... jest już dawno przerobiona przez inne firmy pozabankowe :) nic warta jest,nic z tymi klientami nie zrobicie sprawdzany jest infomonitor krd eriff odpadają po samym peselu :) a zus i czynsz też zapłacisz Krzysiu??????Frajerów szukasz,sam sobie otwórz placówkę,wolisz mieć pensje co miesiąc i nie martwić się o zus i us,cwaniaczku

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Wojtas

Orientuje się ktoś kiedy zostaną wysłane świadectwa pracy dla tych którym skończył sie juz okres wypowiedzenia ?

@Wojtas

Dostałam, a jak reszta?

Wojtas

No ja jeszcze nie dostałem

Mirek P.

Pytanie do byłych już pracowników K-CH, robicie coś z tym tematem we własnym zakresie czy czekacie na efekt pracy komisarza sądowego/syndyka? Dzwoniłem do K-CH to powiedziano mi, że w firmie nadal przebywa komisarz sądowy, który w firmie miał być tylko kilka dni...Przy takim tempie to możemy zapomnieć o wypłacie środków przez Fundusz Świadczeń Gwarantowanych w przeciągu dwóch miesięcy, tak jak mówił wielmożny prezes...

Ala
@Mirek P.

Zarządca komisaryczny w pierwszej kolejności zaspokoić musi instytucje ZUS US ewentualnych wierzycieli a dopiero potem pracowników.Kolego nie będziemy czekać dwa miesiące tylko znacznie dłużej.

Anita

Czy ktoś z Was pracuje może w kredyt ok? Mam ofertę pracy i nie wiem czy iść na rozmowę

pier

nie idz po co lepiej siedz na 500+,

Zosia
@Anita

Idz:) ja pracowalam odeszlam sama bo cos lepszego sie trafilo. Ale firma i praca ok.

Anita
@pier

Chodziło mi o firmę, bo chcę iść do pracy a nie siedzieć w domu. Źle mnie zrozumiano

Zosia

Idz na rozmowe. Firma ok :(

Kapitan B

Firma do tej pory nie wypłaciła pensji od stycznia...

HR

Praca dla Doradców Klienta w Bocian Pożyczki - teren całej polski osoby zainteresowane mogą przesyłać cv na adres mailowy: praca-pozyczki@wp.pl

Nicki
@HR

Skorzystał ktoś może? Wiecie jakie warunki?

@HR

Piszcie konkretnie jaka podstawa i ile można premii wyciągnąć bo jak do tej pory to zapraszacie na tą rozmowę kwalifikacyjną i wychodzi na to że szkoda drogi do was i czasu. Co was się o zarobki nie zapytać to ściemniacie o tzw większej kasie tylko konkretów brak.KONKRET JAKA PODSTAWA PANIE (usunięte przez administratora)?

sdfghjk

(usunięte przez administratora) ci się strony to nie portal reklamowy więc (usunięte przez administratora) tym chłamem na rynek i pod kościół.

Ona

Witam pomimo tego że pracuję na centrali do tej pory ja również nie dostałam wypłaty, banda złodziei nic więcej chyba pani Ani zabrakło na paliwo o tego zdezelowanego porszaka, szkoda słów.

Qwerty
@Ona

Ale skoro pracujesz na centrali do tej pory to jesteś aktywnyn pracownikiem i powinnaś dostać pełną pensje. Coś to nie gra…

@Ona

Też mi to nie pasuje

Klaudia

Dzwoniłam do fundusz świadczeń gwarantowanych i Pani od razu spytala się czy dzwonię z chwilowek...i zaczęła się uśmiechać, że firma nie złożyła wniosku bo żeby złożyć musi mieć na papierze wyrok sądowy o upadłości, musi być podstawa do wypłat. My możemy dopiero złożyć sami wniosek do sądu, że nie otrzymaliśmy wynagrodzenia bo to nie jest zgodne z prawem. Pip gdy jest wniosek o upadłości nic nie zrobi. Więc moi drodzy czeka nas parę miesięcy bez kasy...dziękujemy drogi Zarządzie bo w końcu ludzie są najważniejsi a raczej ich wyzysk! Pani z funduszu powiedziała, że jak firma złoży wniosek to mają 2 miechy na rozpatrzenie ale umówmy się upadłości nie ogłasza się z dnia na dzień. Dodała również, że niektórzy czekają po rok czasu na kasę od firmy. Przestanmy się łudzić ludzie.

@Klaudia

Ktoś ruszył w temacie na własną rękę?

Troche z innej beczki. Mam bardzo dobre ubezpieczenie na życie i zdrowie dla osób, które zostały zwolnione - zdecydowanie lepsze jak kontynuacja zaprezentowana z obecnego ubezpieczenia. Kilkanaście osób z Kredytów Chwilówek już skorzystało, wiec może i wam sie przyda. Napisz na maila piotr.chmielniak@dsa.pl, piotr.chmielniak[at]dsa.pl.

Alex23

Witam państwo. Zapraszam na stronę oficjalną projektu [URL=https://kredytoff.pl/]https://kredytoff.pl/[/URL]

A co z biurem windykacji w skawinie ? Ich tez zlikwidowali? Wiadomo cos ?

Tom

To potwierdzone info czy sarkazm?

Pysiaczekcebulaczek

I żaden pracownik, poza kiero, nie jest o tym poinformowany.

hahaha
@Pysiaczekcebulaczek

a co z Panią Agnieszką ?

Grażyna
@hahaha

Na Panią Agnieszkę przyszła kolej, mam nadzieję, że jej następca nie będzie stosował mobbingu, tak jak ona wiele lat...

Ona
@hahaha

W dniu dzisiejszym złożyła wypowiedzenie.

...

Złożyła wypowiedzenie...

ABC
@Grażyna

Większych bzdur nie słyszałam nigdy.......

hahaha
@Grażyna

jeszcze powinna przyjść kolej na panią kierownik z sekretariatu ona chyba przebija Panią Agnieszkę,jesteśmy tak zastraszone źe boimy się głośniej oddychać bez pozwolenia pani S

ABC
@Grażyna

Mobbing? Idź się lecz.......

Dora
@...

Wielka szkoda ... Bardzo miła osoba

Wyrocznia
@Grażyna

Teraz to mieliście, jak u Pana Boga za piecem a narzekacie...porozmawiamy za parę miesięcy, jeśli jeszcze będzie z kim...

ELA
@Dora

CIEBIE CHYBA POGIĘŁO...KTO JEST MIŁĄ OSOBĄ???????????JAK BYŚ ZA NIC ROBIENIE BRAŁA PO 15 TYSI TEŻ CZASAMI BYŁABYŚ MILUTKA...

Pewex
@Wyrocznia

Najwyższy czas... ta osoba już dawno powinna zostać zwolniona miedzy innymi właśnie za traktowanie pracowników ...

Zadowolona
@Dora

Potwierdzam, najlepsza szefowa jaką do tej pory miałam ! Nie można nic Pani Agnieszce zarzucić. Wielka szkoda, że odchodzi....

@Pewex

A ja słyszałem, że została zwolniona, bo myślała tylko o pracownikach a nie o firmie?!?

Luluś
@Zadowolona

Mam takie samo zdanie o Pani (usunięte przez administratora). Super kobieta, super przełożona, bardzo dobry człowiek. Szkoda że inni jej nie docenili.

Mirek P

Witam, Jak wyglada praca na stanowisku doradcy klienta? Z tego co wiem w przypadku gdy na placówce pracują dwie osoby do dyspozycji jest jeden samochód. Jeden pracuje w placówce a drugi jezdzi w terenie? Czy to prawda że w terenie udzielasz pożyczek, zbiera sie pieniadze i windykuje? Praca godna uwagi? Pytanie głównie kieruje do osob ktore pracuja/pracowaly na tym stanowisku.

Porsche
@Mirek P

Taaa porsche do dyspozycji… hahah

stata

No i padła firma...Cóż ten kto myślał ,że będzie tu pracował forever i zbijał bejcel ten frajer:)Nie żal mi kolesi z windy, ani z działu sprzedaży Każdy wiedział , że to wał dla klientów,no ale kasa nie śmierdzi.No to teraz szukajcie roboty:)

@stata

A mi żal Ciebie!!!! My sobie robotę znajdziemy a Ty zostaniesz idiotą do końca życia. Bo tylko idiota cieszy się z czyjego nieszczęścia...bez odbioru pajacu

@stata

a kto cie tu w ogóle pyta o zdanie ośla łąko forum dla byłych pracowników KCH nie dla takich(usunięte przez administratora) jak ty (usunięte przez administratora) robotę większość już ma i nie lata po chwilówki jak ty a potem najeżdża na windę która go dojeżdżała jak łysą szkapę bo nie chciał kasy oddać. Ty panu windykatorowi możesz co najwyżej buty wypucować lapsie zdechły :-)

@stata

stata koło du...y mi lata :-) bujaj się wieśniaku na kozy pasać he

nick cage
@stata

Robota jest mogę i tobie załatwić ale dla ciebie specjalna fucha na budowie papierkowa będziesz trzepać worki po cemencie (usunięte przez administratora)

KASIA

W CHWILÓWKACH ZROBILI KARIERĘ NIE PRZEZ KOMPETENCJE TYLKO PRZEZ WCHODZENIE LIZANIE DUPY.DUPOWŁAZY! I DALEJ CHCĄ TAK DZIAŁAĆ KLIKA NASTĘPNYCH LAT KRWIOPIJCY

Byly doradca chw

Hej w Katowicach i okolicach potrzebni Doradcy do Providenta. Da sie zarobic :) 666060280

xxx
@Byly doradca chw

haha jak żeś doradzał chwilówce że w hu... nas zrobiła ???

winkasdfg
@Byly doradca chw

goń się z tej strony niech provident ogłasza się na swoim ternie co nie stać go ?

wypad z forum.

czasoumilacz dłuzników

No i polecieli w kulki 9 dzwoniłem do kadr dla pracowników jak to określiła kadrowa nieczynnych czyli dla windy 1000 zł zaliczki i potem już nic przez 2 miesiące bo został złożony wniosek o upadłość tyle że to wynagrodzenie za styczeń a wniosek jest z lutego więc coś nie tak. Pewnie z 2 miechów zrobi się tere fere do świętej nigdy. Wyprowadzili kasę z firmy na swoje inne firemki a teraz biednych grają!!!!!! Oj będzie się działo coś czuje że w połączeniu z PZ to będzie gruba afera. Reklama i tak najkorzystniej z tego wyszła.

czasoumilaz dłuzników
@czasoumilacz dłuzników

pomyłka 8 oczywiście dzwoniłem nie 9

leon
@czasoumilacz dłuzników

nie rozumiem w czym reklama najkorzystniej wyszła

czasoumilaz dłuzników
@leon

a no z tym że reklamę zwalniali chyba jeszcze w listopadzie jak dobrze pamiętam i zapłacili im całe odprawy z góry po 12-16 tysi. nie chciał byś tak? Bo ja tak.

Reklama
@czasoumilaz dłuzników

Bzdura, jestem na wypowiedzeniu od grudnia również, nikt nie dostał odprawy, a teraz marne nie całe 1000zł. Ploty o świetnych odprawach to kłamstwo!

@czasoumilaz dłuzników

Jakos ja nic nie dostałem wkurza mnie jak ktoś chlapie coś o czym nic nie wie

czasoumilacz dłuzników
@Leon

bo możenie jesteś pracownikiem firmy tylko szkodnikiem z konkurencji nie denerwuj się weź leki na uspokojenie

@Reklama

Żadne kłamstwo !!!!!!!!!!!!!! zapytaj kolegów z Pabianic!!!!!!!!!!! Nie moja wina że reklama ciągle jest niedoiformowana !!!!!!!!!! a potem psy wiesza na moich postach

@Leon

Dlaczego wy jesteście tak tendencyjni. To że ty nie dostałeś to nie znaczy że ja pisze nieprawdę !!!!!!! Ja napisałem że reklama dostała a nie że ty dostałeś. Jak nie dostałeś to zakładaj sprawę w sądzie nie równe traktowanie pracowników a nie tu mi rzygasz że cie okłamuje !!!!!!!!!!!!!!!!!

@Leon

leonku a raczej jelonku zadzwoń sobie do kadr i wprost zapytaj czy reklama dostała takie wysokie odprawy i zapytaj się ich dlaczego ty takiej nie dostałeś a dopiero się tu udzielaj.

@abc

Abc o jestes na etapie Ala ma kota .Juź niedaleko do końca alfabetu. A co źal ci (usunięte przez administratora) ściska co reklama dostała to im się naleźało jak teraz i nam śię naleźy . A wy pierniczycie bo dostała i jakieś źale do reklamy macie.Było się przenieść jak wam tak teraz źle. Ja teź nie dostałem ale nie winie innych tylko zarząd.A wy ciągle źale do innych a to źe sprzedaź-reklama nic nie robiła .A wy jacy święci z windy (abc,czasoumilacz dłuźników)teź o waszej pracy bym mógł tu opisać jak pracowaliście niby. A pieprzycie o innych.abc czy jak ci ala ma kota.

@Leon

Jelonku jestem na etapie prowadzenia imbecyla za rękę czyli ciebie :-) mnie nic nie ściska więc nie pierd... że nic nie dostaliście trąbo wiejska nam zawsze tu było dobrze ulotkarzu nikt się nie skarżył na swoja prace prócz was.Siebie wiń że nie dostałeś bo pewnie bąki zbijałeś gdzie i jak się da leserze śmierdzący a pisz przecież nikt ci nie broni forum dla byłych pracowników czereśniaku

@abc

,,abcadło z pieca spadło,,Słoma Ci z butów wystaje chłopie.Bo co Ja do Ciebie pisze to Ty i tak nie rozumiesz i nie zrozumiesz..A rzucaniem tutaj miesem to świadczy tylko o Tobie.Jak czytam Twoje tutaj wypowiedzi to zachowuje sie tak typowy PROSTAK..Wiec Ja bede mądrzejszy i z Tobą w dyskusje wchodzic nie bede.I Nie spinaj sie tak bo jajko zniesiesz...Kasy nie dostałes bo nie zasłużyłeś...Bo kto zapłaci obibokwi.Nikt.Zostało Ci tylko rzucanie miesem albo dalej uczeniem sie alfabetu.Myśle ze w końu skończysz na ostatniej literce a nie tylko na pierszych trzech,,abc,,Powodzenia!

@Leon

Nie zachowuj się jak dzieciak z przedszkola ja wiem że masz zapędy karalne ale tonie to forum. Ty za to jesteś pełna kultura z obory hahaha. Jak byś nie był prostak to byś nie pracował w reklamie bez urazy dla reszty ale taka prawda.Ależ wchodź zapraszam cie do dalszej konwersacji mądralo. Ty prymitywie nie będziesz oceniał kto zasłużył.Nie jesteś pracodawcą a zwykłym szczurem co sam oskarża innych że się obija a sam to robił na bezczela. Ty lepiej nie myśl bo to nie twoja najmocniejsza strona. :-) Inaczej byś ie pracował w reklamie prostaku uliczny.:-)

@abc

Widzisz trzeba umieć w życiu się ustawić.Tak jak piszesz udawałem że coś robiłem,obijałem sie i kase i premie dostawałem.A Ty zajeb....wales jak wół i wraz (usunięte przez administratora) miałeś i masz.Wiec kto jest tu górą.Jaaa!

@Leon

Tak się mendo ustawiłeś w tej firmie że pewnie wodę z kałuży pijesz. Jelonku taki z ciebie dyrektor co zarządzał maluchem z reklamy hahaha A może jesteś szefem lasu a klępę ci żubr podbiera :-) gamoniu niemyty. :-) Tak czy inaczej na pewno karierę zrobiłeś :-)

@Leon

Bezmózgu jak chciałeś się (usunięte przez administratora) to było ustawić się w rzędzie z krowami w oborze cały dzień by ci zleciał na żarciu i sraniu pod siebie tylko krowa to chociaż mleko daje a ty to totalny darmozjad.

@abc

haha dobrze to ująłeś :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.