Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

misia

Witam chodzą plotki, że w Coroplascie podnieśli ostatnio wynagrodzenie, czy to prawda? Pytam bo akurat szukam pracy a lepsza chyba taka niż żadna, proszę o info ile teraz można dostać na rękę?

KK
@misia

3000 tys. na rękę.Miła atmosfera,kompetentni przełożeni.Polecam!

misia
@KK

A tak serio??? Ale doceniam poczucie humoru :)))

UROKLIWY
@KK

ALE FANTAZJA PONIOSŁA :) KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO:) ATMOSFERA JAK MAFII, ZAROBKI JAK W WIEZIENIU . ZASTANOW SIE ZANIM TAM POJDZIESZ 100000000 RAZY. POWODZENIA I OPIEKI MICHALA ARCHANIOLA ZYCZE.

Pan Fortepian

Witam. W Strzelcach Op. budują halę produkcyjno magazynową. Wg mnie to tylko kwestia czasu jak produkcja z Dylak i Krapkowic będzie przeniesiona do Strzelec a tam już teraz więksxość to pracownicy z Ukrainy. Ani ta praca pewna na lata ani kasa godna... Odradzam.

Anka
@Pan Fortepian

Czytałam artykuł ma temat rozpoczęcia budowy nowej hali w Strzelcach i pod artykułem w komentarzach ktoś napisał, że Coroplast do końca roku chce otworzyć zakład w Mołdawii oraz zamknąć Dylaki i Krapkowice, ciekawe czy to prawda? Słyszał może ktoś coś?

martema
@Anka

Na banka zamkna juz widac na hali jaki jest podzial pracy czas zbierac sie stamtad lepiej juz bylo

martema

Jak dobrze sie uwiniesz to na dobre patyczki do uszow wystarczy.Daj sobie spokoj

@martema

Dzięki za info, udało mi się znaleźć pracę gdzie indziej, pozdrawiam

Witam! Od jakiegoś czasu poszukuję pracy,dzisiaj w Tygodniku Krapkowickim widziałam, że Coroplast poszukuje monterów wiązek, proszę o informację czy ta oferta jest na dłużej bo słyszałam opinie, że po okresie próbnym najczęściej umowy nie są przedłużane. I ile tak mniej, więcej można na takim stanowisku zarobić?

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
byku

Dosc! Nie bede wiecej wachac nieprzyjemnych zapachow! Zwalniam sie bardzo prosze wszystkie dziewczyny myjcie sie i nie bojcie mydla! Woda nie ogien nie zabija! Ile mozna czuc smierdzace podpaski i dupska innych! Odchodze!

ciekawa
@byku

Na jakim wydziale jest tak śmierdząco??

@ciekawa

Pewnie chodzi o MQB i słynną "pachnącą inaczej" Mariolę F. ;)))

sabi

Wszyscy ludzie sa tam falszywi każdy na każdego gada chłopaki śląskie pasztety a baby puszczają baki i zatruwają powietrze cóż trzeba to wytrzymać

byla pracownica

Zwolniłam się z corodramatu rok temu i pracuję w innym zakładzie, w którym też pojawia się coraz więcej pracowników z Ukrainy, jestem ciekawa czy u was też traktowani są jak " święte krowy", którym nawet uwagi nie wolno zwrócić bo od razu lecą do szefa na skargę. Ja osobiście absolutnie nie mam żadnych uprzedzeń co do ich narodowości, ale nie rozumiem tej chorej sytuacji. A już najlepsze jest jak któryś/aś zrobi coś nie tak i bezczelnie kłamie prosto w oczy "BO JA NIE ZROZUMIAŁ/ŁA" a chwile wcześniej doskonale porozumiewali się na przerwie po polsku.

Szukajcie a znajdziecie ;)

Nie zatrudniajcie się tam! Wyzysk i mobbing! Kobiety są stawiane na najcięższych stanowiskach , a postawni mężczyźni z Ukrainy na najłatwiejszych stanowiskach tylko dlatego, że łatwego szybciej się nauczą i nie trzeba koło nich chodzić i kontrolować, bo przecież jakość i brygadziści nie będą tracić swojego cennego czasu!

Nn

Praca moze byc ale duzo kapusi w coroplast syrzelce opolskie

COROPLAST

Toksyczna firma.

Magazyn

Tam

Doroboty żółte a nie tylko kawka i papieros :)

Bożenka

To prawda, że zamykają AUDI? A co będzie z pracownikami? Pewnie znowu roześlą nas po innych wydziałach.

@Bożenka

Wydziału Audi praktycznie już nie ma ,zostały tylko 2 brygadzistki pani od jakości i kilka pracownic chronionych ;)

szukam pracy

Jak obecnie wyglądają stawki w biurach w Coroplascie? Czy biurowi też są tak wyzyskiwani jak produkcja?

jolkipolkimanlubwoman
@szukam pracy

jeszcze bardziej aż cud że nikt w tej firmie jeszcze nie strajkuje STRAJK STRAJK STRAJK

Była pracownica

Ludzie!!! Jak można być zadowolonym z takiej pracy? W takiej toksycznej atmosferze? I za takie grosze? Jak dostawałam wypłatę (czytaj jałmużnę) to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać - i to na dodatek była wypłata powiększona o słynne SETKI (czytaj dalsza harówa w weekendy). Dodam jeszcze do tego, że jako testerka zawsze byłam winna ja i tylko ja, nieważne, że wcześniej bubla wylano na maszynie (przy takich" inteligentnych" jakościówkach jakie tam są to nie ma się co dziwić), dalej bubla nie zauważyło przygotowanie, a później zakładająca wiązkę na tablicę kolejna "genialna". O opierdalających się wiecznie brygadzistkach już nie wspomnę. Wytrzymałam 2 lata i z radością wręczyłam wypowiedzenie, teraz zarabiam normalne pieniądze i pracuję z normalnymi ludzmi a nie z obrabiającymi (usunięte przez administratora) na każdym kroku, wyrywającymi sobie każdą wiązkę "BO NORMY NIE BAJE " kretynkami. WYSTARCZY POSZUKAĆ LEPSZEJ PRACY-POLECAM!!! Nie dajcie się dalej wykorzystywać.

Sporo ludzi jest zadowolonych z pracy :)A że atmosfera podsycana jest przez brygadzistów, kontrolę jakości to święta prawda.

Taka jedna pracownica Coro.

Jaka jest ta firma? :) Wystarczy spojrzeć na komentarze tutaj, ludzi tam pracujących ;) [sarkazm] Coroplast w Krapkowicach ---> NIE POLECAM komuś kto ma możliwości podjęcia pracy z godnym zarobkiem stosownym do warunków pracy. Praca jako MONTER WIĄZEK czy OPERATOR MASZYN bo o takim stanowisku mogę się wypowiedzieć na podstawie swojego doświadczenia to praca całkiem fajna, choć ciężka. Jej MINUSEM sporym to fakt, że to praca na 3 zmiany i niezły zapiernicz za który ten biedny ''robol'' dostaje NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ przy tym jeszcze z nałożoną NORMĄ, którą musi wyrabiać na swej zmianie. Wyzysk jak jasna cholera. Idąc dalej - w zakładzie pracy panuje toksyczna atmosfera - że tak to nazwę - JEDEN JEST GOTOWY ''POŻREĆ'' DRUGIEGO NA ŻYWCA dla kawałka materiału do pracy (przed obawą o brak normy, kiedy w zakładzie brakuje materiału do pracy). Atmosfera podsycana jest przez brygadzistów, kontrolę jakości, majstrów i samego kierownika (którego z resztą i WRESZCIE już zwolniono za mobing). To takie koło wzajemnego nacisku i poganiania, jak krowy na pastwisku. Na dokładkę i wisienkę na torcie dodam, że w czasie Audytu panuje atmosfera jeszcze dziwniejsza. Zamiast zapieprzać jak co dzień z normalną produkcją - robią z nas jakieś niedojdy - każą spowolnić tempo nagle do minimum, heh.. aby wyglądało niby na to że robimy dany materiał bardzo precyzyjnie a przy tym audytorzy mają się łudzić, że niby jeszcze MAGICZNIE WYRABIAMY NORMY heheh, śmiechu warte. Norma z Jakością jakiej od nas żąda zakład - NIGDY NIE IDZIE W PARZE, bo to nie wykonalne. Co dowodzą z resztą liczne reklamacje.

@Taka jedna pracownica Coro.

To dobrze, ze Pani wspomniała o tzw. audycie. Odsyłam z szacunkiem do mojego tekstu z 11.08.2016. Audyt – niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Proszę przeczytać mój tekst z 15.07.2015. Pan majster: 1.rzemieślnik prowadzący warsztat, szkolący uczniów w swoim rzemiośle 2. w fabryce lub na budowie: osoba nadzorująca pracę podległych sobie robotników» 3. dobry fachowiec) żyje w poczyciu bezkarności ponieważ nie wie jaki jest czas przedawnienia wg KC. Pozdrawiam.

Gogo

Pracuje ktoś na magazynie?

Pasion

Witam wszystkich pracowałem w agencji Paretti w coroplascie teraz mam firmę ale tu w Strzelcach brak klientów nawet na chleb nie zarobisz to te miasto to jest aczkolwiek ten kraj Wielki grobowiec i nic więcej nie cóż chyba będę zawieszal firmę .pozdrowienia lukasz Wachholz Strzelce opolskie moja strona www. Pasionex-Lukasz.mamfirme.pl

Lol

A ile mozna zarobic pracujac w tygodniu i w soboty na produkcji? Moze ktos dac info?

KREATOR

''WIELKIE NIC ''TO MAŁO POWIEDZIANE

jolkipolkimanlubwoman
@Lol

TYLE ZEBY NIE ZDECHNAC ALE PRZYJSC JUTRO PO KOLEJNA JALMUZNE

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.