Apteka Uroda w Bonarce

Kraków

Opinie o Apteka Uroda w Bonarce

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Mgr Borozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @free. Mogłabyś powiedzieć jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Rozumiem, że polecasz pracę w Aptece Uroda w Bonarce. Chętnie dowiemy się dlaczego. Jakie są plusy tej pracy? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem do firmy swojego CV?

qwq

nie polecam, beznadziejna obługa!!! juz wiecej tam nie zrobie zakupow!!!!

Mgr Bo

DO FREE: Witaj kochana. Dawno Cię nie było. Pewnie dlatego, że sądziłaś, że na Twoje kombinacje i naciągane historie, zarówno wyższe kierownictwo, jak i zespół apteki nadal będą się nabierać:) Nic bardziej mylnego. To żałosne, gdy ktoś, kto nie jest stworzony do ciężkiej pracy narzeka na tempo i obowiązujące zasady. Pamiętaj: już po roku "pracy" można udać się na bezrobocie i cieszyć bezcennym zasiłkiem:) Czasy pani mgr farm w białym fartuszku za szybą dawno minęły. Cieszę się, że w zespole nie ma już osób, za które trzeba pracować. Jesteśmy młode, każda ma swój charakter, swoją historię, ale najważniejsze - każda z nas wie, że praca w galerii różni się od pracy w standardowej aptece. Mamy przerwę obiadową, na posiłek wystarcza. W takim tempie człowiek nie wie kiedy mija zmiana, a kolejny dzień jest free. Upssss niektórzy cały czas są free bo nikt nie chce ich zatrudnić:) Jeśli ktoś jest pracowity i uczciwy to przyjazne miejsce do pracy.

free

Właściciele są w porządku, bo ich wcale w firmie nie ma- czasem nalot szefa przy weekendzie. Zespół - trochę fałszywych ludzi się znajdzie. Najgorsza strona to sztucznie tworzone problemy przez wyższe kierownictwo i dział handlowy, który na wszystko ma wytłumaczenie , a leki najdroższe w Krakowie. Nie polecam pracy- bo są miejsca, gdzie zarobić można więcej przy mniejszej ilości obowiązków- tam nawet spokojnie posilić się nie można. W aptece wiszą kartki co mozna co nie- papieru toaletowego raczej używać z umiarem. Nacisku na obroty jak w dużych sieciach nie ma- a z wynikami prawie każdy kombinuje- i najwięksi oszuści są wysławiani pod niebiosa. Empatia, zrozumienie i czynnik ludzki nie istnieje. Cieszę się że mnie tam nie ma. Szkoda zdrowia i nerwów na dłuższą pracę tam.

gołąbn
użytkownik zarejestrowany

Nie znam dobrze tej apteki, ale sądzę, że jak każda, mają dobre warunki zatrudnienia. Ciekawe thylko czy farmaceuta facet nie jest dla nich większym problemem do zatrudnienia :) najczęściej widuje się kobiety

inny_technik

Podejrzewam, że chodzi tutaj raczej o 'śniętą' panią magister, która w ostatnich tygodniach naprawdę często się spóźniała, denerwując resztę personelu, którzy muszą za nią pracować. Pani kierownik zawsze jest o czasie, a nawet często przed i chyba nigdy nie dała negatywnego przykładu pracownikom.

technik

Każdy może mieć lepszy i gorszy dzień to prawda, ale wieczne spóźnianie się i bycie nie fair wobec innych współpracowników - to już inna bajka. Uważam, że tutaj zyski dla właścicieli i wyższego kierownictwa nie mają związku. Te same zasady obowiązują nas wszystkich. Nie zamierzam pracować dłużej czy więcej za kogoś z powodu ciągle powtarzających się "gorszych dni".

mgr

Nie polecam pracy w wielu krakowskich aptekach. W tej pracuje się naprawdę ok. Polecam trafienie do miejsc, gdzie traktuje się człowieka jak numerek w kamsofcie. Od razu człowiek nabiera dystansu i widzi, że tam gdzie aktualnie pracuje nie jest w rzeczywistości tak źle.

dziewczę
@mgr 27.07.2015, 10:42

Źle nie jest, ale tylko dzięki ludzkiej pani kierownik. Właściciele i wyższe kierownictwo to niestety zupełnie inna bajka, dla nich liczy się głównie zysk, a nie problemy personelu... A każdy może mieć lepsze i gorsze dni.

opinia

Nie polecam pracy w tej sieci aptek.

piekniusia

Pracowałam kilka miesięcy w tej aptece, ale trudno mi ja jednoznacznie polecić. Z jednej strony rzeczywiście atmosfera jest bardzo dobra, pani kierownik w porządku, nawet bardzo w porządku, ale z drugiej właściciele nie chcą, albo nie potrafią zrozumieć, że przy tak wysokich obrotach, którymi zapewne nie pogardziłaby niejedna 'Słoneczna' albo 'Ziko', powinni więcej pracownikom płacić. A praca jest ciężka, 11-12h w ciągu dnia i tak 2-3 dni pod rząd naprawdę nie jest łatwo wytrzymać. Ja, gdyby nie pani kierownik, zrezygnowałabym już po miesiącu, a i tak wytrzymałam prawie pół roku. Myślę, że dopóki właściciele nie zrozumieją, że ludzi należy właściwie nagradzać za tak ciężką pracę (zwłaszcza że mają spore zyski), to nadal będzie tam panowała tak ogromna rotacja, jak do tej pory.

@piekniusia 25.05.2015, 12:16

W aptece jest zimno. Ja zmarzłam tam już kilka razy stojąc w kolejce!!!

klient

Nie polecam !!! Ceny z kosmosu. Na siłę wpychają droższe produkty.

klient

Również robię w tej aptece często zakupy, raczej z konieczności bo mam blisko. Ale zauważyłam, że odkąd jest nowa pani kierownik jakość całej obsługi znacznie się poprawiła. Bardzo kompetentna osoba. Też mnie zastanawiało dlaczego czasami personel jest taki półprzytomny, ale gdy miałam okazje stać przed świętami piętnaście minut w kolejce to też mi się zrobiło słabo. Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę - moim zdaniem mają tam za gorąco i duszno. Ledwie wytrzymałam. Szczerze współczułam pani, która stała przede mną w puchowej kurtce...

klient

Ja natomiast często tam robię zakupy i potwierdzam, że najbardziej kompetentna i rzeczowa jest tam pani kierownik, inne pracownice wyglądają nieco na śnięte, zwłaszcza taka wysoka blondynka, która chyba żyje w swoim świecie... Ale pewnie wynika to z przemęczenia, bo nie sądzę, żeby każdego dnia była na haju.

aska

A ja złego słowa o pracy tam nie mogę powiedzieć, kierowniczka bardzo fajna i ma dobre podejście do pracowników, a przy tym naprawdę sporą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Niestety dyżury po 11h dziennie są nieco męczące, więc nie jest to praca dla każdego. Poza tym właściciele niestety oszczędzają na wszystkim mimo sporych obrotów i pewnie zysków również. :( Ale wiem jedno - lepszego kierownika do tej pory nie miałam, a atmosfera w pracy też się liczy, więc pod tym kątem mogę polecić.

Tomasz

Odezwij się proszę bo spać nie mogę... Myślę o Tobie każdego dnia i przestać nie potrafię. Mam Ci tyle rzeczy do powiedzenia. Pozwól mi tylko proszę.

Bo świeci tam Słońce

Tomasz

A ja gdybym mógł to zagladalbym tam nawet kilka razy dziennie. .. Zgadniesz dlaczego?

Fakt - o tym się mówi

Sądząc po wpisie "sama prawda - 2015-03-21 15:45:26" Pani wiosna nie zadowoliła wszystkich malkontentów:) Znajdź pracę i przestań żyć nieaktualną już przeszłością! I dla Ciebie zaświeci wiosenne słońce:):) - tylko trochę się postaraj.

@Fakt - o tym się mówi 23.03.2015, 10:56

A gdzie ten wpis od "pseudo prawdy i samej prawdy"? Ach tak...skasowany przez pracodawcę :) W tej firmie niestety "jak szybko się zatrudnisz, tak szybko się też zwolnisz".

ziarno tygodnik katolicki

Lubię swoją pracę, lubię swój zespół - motto dla mojej apteki! Oj widać, że bez względu na treść, posty z "pseudo prawdą" mają 1 ubogiego duchowo autora:)i wiem już kto to jest... Nie dość, że nie ma własnego życia, więc pluje jadem, to jeszcze z uporem maniaka ŻEBRA o uwagę anonimowego audytorium!!!:) hahaha:) Żal, oj żal. Dla lepszego samopoczucia polecam sympatię.pl/randkę.pl lub mocniejsze treści:) a nie kurczowe trzymanie się subiektywnej wizji koszmaru zawodowego! Swoją drogą - współczuję biedny człowieku, gdziekolwiek nie trafisz będziesz pokrzywdzony:) Załóż warzywniaka i ulżyj menadżerskim aspiracjom. A może powiesz cyt."rzeczowo" kim jesteś i spotkamy się na kawie?:) Nieeeeee, tchórze siedzą w domowym zaciszu i uprzykrzają innym życie. Pozdrawiam spełnionych:)

asla

Ja pracuję, przyszłam z innej apteki gdzie mi nie płacili i tu jest ok. Pieniądze mam zawsze w terminie. Dużo pracy, ale człowiek nie ma czasu patrzeć na zegarek za ile do domu. Atmosfera też ok, jak jestem zmęczona biorę krótki urlop. Dobra opinia - łał, napisał właściciel?:) Raczej nie, choć fajnie było by mieć aptekę. Sądzę, że te negatywy pisze jeden zakompleksiony pracownik bez ambicji, którego nie chcą nigdzie indziej, więc hejtuje (anonimowo!). Żółć i nienawiść bo ktoś ma biznes i daje pracę. Żałosne... Ja bym się wstydziła. Obycie i kulturę się z domu wynosi.

tech

Pracę tam można jednym stwierdzeniem określić: wyzysk pracowniczy w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyliczanie każdej sekundy nieobecności na froncie. Najważniejsza wysokość koszyka (najlepsi w aptece robią ściemę i tym sposobem osiągają wynik). Podejście do pracownika okropne. Pracować tam to tylko na chwilę i uciekać.

tech2
@tech 04.03.2015, 22:26

Zasady to nie wyzysk, raczej organizacja pracy w grupie. Szczerze, mam ochotę iść do kierowniczki jak widzę, że z premedytacją przedłużasz przerwę o te "sekundy"!. Koszyk, target - tylko nieroby nie chcą o nich słyszeć, bo się ich zwyczajnie boją. Sumienność popłaca - dostałam premię, w lutym podwyżkę. Zawsze można iść na bezrobocie i siedzieć przed telewizorem. Jestem tu 2 rok i nigdzie się nie wybieram. Było by miło mieć uczciwych kolegów i koleżanki, którzy zamiast narzekać zaczną myśleć co zrobić żeby było miło w pracy. Pozdrawiam wszystkich uczciwych z zespołu.

witam! pracuje od roku w aptece, zastanawiam się skąd tyle negatywnych opinii? atmosfera w pracy przyjazna, zespół współpracuje ze sobą, kierownicy apteki w Bonarce jak i Bronowicach bardzo pomocni, nie tylko dla nas, a także dla pacjenta, ceny teraz mamy bardzo konkurencyjne. Przyjdź i sprawdź!

A mnie się bardzo dobrze pracuje w tej firmie. Pracować trzeba wszędzie, a wymagania to normalna sprawa, po to człowiek przychodzi do pracy. Kierownik akurat jest super i pensja taka jak w innych aptekach. Ja osobiście polecam.

gocha

CZy ktoś potrafi mi powiedzieć jak wygląda logo tej apteki?

serenada

ekspedientki to jak najbardziej właściwe określenie dla obsługi tej apteki.

alabama

Witam. W aptece kupowalam kilka razy, za kazdym razem bylam dosc dobrze obsluzona i nie spotkalam sie z nieuprzejmym zachowaniem personelu. Faktycznie zdarzylo mi sie tam kupic lek o wyzszej cenie niz spotkalam gdzie indziej, ale z kolei innym razem trafilam na dobra cene. Natomiast co do Pani, ktora narzekala, ze kupila inny lek niz chciala - trzeba bylo sprawdzic na miejscu, zawsze mozna przeczytac ulotke aby sie upewnic. Na koniec zaznacze jeszcze, ze nie jestem pracownikiem tej apteki. To, ze ktos napisze cos dobrego nie musi byc od razu pRacownikiem. Czy naprawde dziwne jest ze ktos moze miec dobre doswiadczenie?

wymagający klient

Chciałabym aby w innych aptekach tak dbano o klienta. Nie dość, że ilość leków nieograniczona, to jeszcze polecają to, co faktycznie się sprawdza, a nie to, co jest drogie a mało skuteczne. Niech się inne apteki uczą.

gruba
@wymagający klient 25.08.2014, 10:44

Z pewnością ktoś z personelu to napisał....Brednie

zadowolona klientka

aspiryna kosztuje niecałe 7 zł w tej aptece, można podejść i sprawdzić :) Obsługa jest bardzo miła, opisywanej kierowniczki już nie ma od dawna jest za to sympatyczny i kompetentny personel, sporo ciekawych ofert cenowych i świetnie zaopatrzona apteka, kupuje w niej od dawna, a w aptece wiecznie jest pełno klientów,zresztą kto jest w Bonarce może tam zawsze zajrzeć i samemu się przekonać jak jest naprawdę :)

Beata

Właśnie dzisiaj była w tej aptece. Fajnie nawet wygląda i tylko tyle pozytywnych opinii. Obsługa tragiczna, ceny kosmiczne!!! chyba nie ma drożej w Krakowie. Jak o coś poprosisz i robią wielką łaskę że odpowiadają. Kierowniczka to już szczyt chamstwa i ignorancji - jak ktoś taki może pracować z ludźmi?? NA PEWNO JUŻ TAM NIE ZROBIĘ ZAKUPÓW i ODRADZĘ KAŻDEMU Z MOICH ZNAJOMYCH!!!!

krakowianin

Wyjątkowa niemiłą obsługa w aptece w Bonarce. (usunięte przez administratora). Normalnie nic więcej nie kupie tam. Drogo i niemiło to już za dużo. Jak można tak pochodzić do klienta? Tej kierowniczce powinni wydać kosmetyki na receptę, chociaż jej nic nie pomoże. ODRADZAM KAŻDEMU KTO CHCE TAM COŚ KUPOWAĆ!!!!

bartosz

Powiem tyle,że jest to apteka w której nie obowiązuje prawo pracy!

kaska6817

Zgadzam sie z przedmowczyniami, obsluga w tej aptece jest fatalna arogacka, beszczelna, zwaram tu szczegolna uwage na starsza kobiete krotkie wlosy wzrost ok 160 cm

stonka 2

Marze o tym aby zamknęli.Tam powinien powstać fajny sklepik np. z ciuszkami albo z kosmetykami takimi jak w tk max.

mona

Nie zgadzam się z opinia dotyczącej obsługi!!Te komentarze nie należą tutaj!Tu ocenia się pracodawcę a nie obsługę!!!

mmm

zgadzam sie z przedmowca, obsluga fatalna!!!!!!!!!nic tam juz nigdy nie kupie, nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!nieuprzejme, aroganckie, niegrzeczne i okropne baby!!!!!!!!dramat!!!!!odradzam wszystkim!!!!!!!!!!

kupujący

Obsługa jest szalenie nieuprzejma, wręcz c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ska.Na porządku dziennym jest tam ignorowanie próśb klienta (znowu mi kobieta sprzedała nie to o co była proszona), w dodatku jak dadzą paragon należy to uznać za ogromny sukces-wychodzą z założenia,że człowiek musi zapłacić ile mu każą i wcale nie musi wiedzieć co ile go kosztuje.

gerda

Tam są dwie zasuszone,które rządzą:)

bolek

ej, czy kierownikiem jest ta stara zasuszona sliwka? bo to jedyna wstretna postac w tej aptece - polozy kazdy biznes:)))

aga

Okropni właściciele i kierownik apteki.Brrrr. Takich ludzi trzeba unikać.

x

Jest to prawda i bez litości zwalniają pracowników wdług kaprysów

zuzia

Niemiła obsługa.Nic tam nie kupię.

anonimowa

A kto jest wlascicielem apteki i kim jest pani (usunięte przez administratora)?

wera

Okropna praca,okropna płaca.Nieprzyjemnie.Zwolnić pracownika to dla właściciela jak splunąć.Zapewniać, że przedłuży umowę do ostatniej minuty pracy, a potem w ostatniej chwili dać kopa i na bruk. Ostrzegam bo to prawda.

Zostaw opinię o Apteka Uroda w Bonarce - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Uroda w Bonarce