Opinie o NAVO PGD w Nadarzyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NAVO PGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NAVO PGD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO PGD w Nadarzyn

Hubert

Jest to beznadziejna firma. Przyjmują 10 osób jednego dnia, ludzie mają płacone na akord, a system się wiesza na godzinę i nie można nic zrobić. Następnego dnia nie ma już 10ciu osób tylko 5. A po tygodniu przyjmują nowe 10 osób. A jeśli ktoś wytrzyma miesiąc albo dłużej to i tak nie zarobi więcej niż 1000pln. Jeśli ktoś pisze, że można zarobić 2000pln na kompletacji to albo jest znajomym kierownika, albo jest jednym z kierowników w NAVO. Nie da się przy 'normalnej' pracy zarobić dobrych pieniędzy.

wolny

Przemiał jest duży ale jak przychodzą ludzie ,którzy nie potrafią ułożyć porządnie zwykłej palety........ Wszyscy oczekują płacy powyżej 2000 ale takie zarobki można osiągnąć już w drugim miesiącu przy normalnej pracy. Część osób nie potrafi nawet odczytać nazwy produktu na skanerze. Nie muszą biegać aby zarobić te 2000. Wystarczy praca w każdym dniu roboczym i praca 8 godz. Są ludzie , którzy pracują na noc dojeżdżają o 22:00 a kończą pracę o 24 :00. Chyba to im wystarcza na pokrycie kosztów dojazdu;) [usunięte przez moderatora] W każdej firmie przy zwiększeniu obsady jest rotacja . Ciężko wyłuskać normalnych pracowników.

Zgadzam sie z przedmówcą, niby zarobki do 2000zl, ale człowiek by musiał biegac przez przynajmniej 14h dziennie, żeby takie pieniądze otrzymac. Ludzie tam zarabiają od 800- 1200max. Gdzie sa wlicznie jeszcze do tego zmiany nocne, gdzie ludzie potrafia przez caly miesiac przepracowac na zmianie nocnej a dostaja grosze.[usunięte przez moderatora]. Nie jest to w ogóle porządna firma, ludzie sobie przychodza do pracy kiedy chca, przykladowo, nie było pracownika przez 2 - 3tyg, po czym sobie po tym czasie przyszedl do pracy i normalnie sobie pracowal, to juz widac, jaka ta firma jest porządna :)) Wiec co tu mowic o zarobkach. Przemiał ludzi tam jest masakryczny, przyjda nowi ludzie do pracy, pracuja dopoki nie otrzymaja pierwszej wyplaty, potem odchodza :)) Takze rowniez odradzam pracy w tej firmie :)

nie polecam nikomu [usunięte przez moderatora].robisz normalnie a zarobisz 700-1200 zl miesiecznie (TAK TU NIE MA BLEDU ZA PELEN PRZEPRACOWANY MIESIAC) dodatkowo bedziesz [usunięte przez moderatora] na ilosc lini i kartonow...jest tam praca na akord i zeby zarobic powyzej 1000 zl to trzeba biegac z tym towarem, gdybym wiedzial ze tam tak jest nigdy bym tam nie poszedl oczywiscie jest zacheta ze "oo tam zarabiaja po ponad 2000 zl ci doswiadczeni" oczywiscie to Ci co maja kierownikow za kolegow i dostaja dobre zlecenia pozdrawiam i nikomu nie zycze tam pracowac...

Czy po rozmowie w NAVO PGD rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
aaa

Nie polecam pracowałem jeden dzień szkoda czasu i wysiłku

pracowalem w waszej firmie niespelna dwa dni bylem pilnowany na na karzdym kroku nie jestem zlodziejem ani bandziorem chociasz jestem z pruszkowa jestem katolikiem i wierze w bga i kocham go wic [usunięte przez moderatora] jest nie sluszne tomasz libera

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO PGD - Nadarzyn

NAVO PGD