EWMAR

Kołobrzeg

Opinie o EWMAR

Monia02

Strzezcie sie tej firmy z daleka ja tam pracowałam w Kombatancie [usunięte przez moderatora]o to kierownictwo jezdziło po nas[usunięte przez moderatora] Zgłoscie to do Państwowej Inspekcji Pracy anonimowo bo tak można i przeprowadza tam porzadno kontrol. Z wypłato tez były problemy! Nie dajcie sie walczcie o swoje

Monia02

[usunięte przez moderatora] pracowałam w osrodku Kombatant.Strzezcie sie tego [usunięte przez moderatora] kierownictwo jezdz po pracownikach brak słów.Dorabiaja sie [usunięte przez moderatora] na was. Zgłoście to do Państwowej Inspekcji Pracy anonimowo bo tak mozna to jest dla was ostatnia deska ratunku.

Zostaw opinię o EWMAR - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWMAR