Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

.v

Jak ktoś chce jeszcze pożyć to nie polecam gądek. Ostatnio to pewien ukrainiec prawie zawalił wszystkie regały na hali i nadal tam pracuje

Kaczmarek89
@.v

Na jakiej hali to było?

Stary
@Kaczmarek89

Na hali X

anty korporacja

podobno kasa sie polepszyła? to prawda?

@anty korporacja

prawda:)

sdff
@anty korporacja

ale premia się pomniejszyła więc jest mniej niż było !!!

Kuba

Jak dobrze się pracuje to kierownik z całą pewnością doceni, Niektórym wydaje się, że są dobrymi pracownikami i oczekują premii!!

gjj
@Kuba

jak ktoś dobrze pracuje to premii i tak nie dostanie bo inny nasroczy więc premia zabrana wszystkim.

malinkaMK

Jakie zarobki na stanowisku młodszy specjalista ds. transportu?

ALEX
@malinkaMK

Nie polecam pracy w RABEN (DZIAŁ TRANSPORTU). Podstawowym błędem, który występuje przy wdrożeniu nowego pracownika jest brak szkolenia. Każda z osób (kolegów) ma swoje zadania i nie ma czasu aby spokojnie wytłumaczyć podstawowe zasady (co można, jak można wykonać poprawnie powierzone zadanie). Nowy pracownik nie wie czy dobrze wykonuje swoje zadanie. Nikt nic nie mówi, a po pewnym czasie bez podania przyczyny rozstają się z tobą. Bardzo dziwna atmosfera. Brak wdrożenia dla nowych pracowników. Nie polecam.

@malinkaMK

Witam Kolego. Szczerze to nie polecam ci pracy w tej organizacji. Zarobki jak sobie wynegocjujesz to może będziesz zadowolony. Tylko uwaga wszystko staraj się mieć potwierdzone na @. Podczas rozmowy możesz zostać oszukany i przy kolejnej rozmowie po okresie próbnym możesz się mocno rozczarować i usłyszeć słowa „ja takich ustaleń nie pamiętam”. Podejmując pracę w tym molochu pozostaniesz sam. Nie będziesz miał wsparcia innych. Brak odpowiedniego szkolenia. Atmosfera fatalna. Po pewnym czasie poczujesz się jak małpa w zoo. Szczególnie to zauważysz jak pani herbatka włoży banany do „magicznego koszyczka”. Osobiście odradzam podjęcie wyzwania. Szkoda czasu dla tak mało atrakcyjnego pracodawcy.

fhh
@.

każdego tak kłamią.

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

Joker

Mam do was pytanie czy warto iść do rabena?Jutro mam rozmowę jako operator wózka,jaką jest atmosfera,jak jest z kasą ile sie dostaję i czy naprawdę jest tak tragicznie?

Bartek
@Joker

Chłopie nie polecam. Firma bardzo dziwna no i ludzie fatalni. Uważaj na rekrutacji bo możesz być okłamany. Co innego mówią na rozmowie a co innego w rzeczywistości. Przeczytaj sobie niżej informacje.

Jacek z h 10
@Joker

Atmosfera jak za komuny a teraz jeszcze oszukali pracowników (obiecywali podwyżki i na obiecankach się jak zwykle skończyło bo podwyżek nie bedzie) lepiej już szukaj gdzie indziej

SzescNaDziweiec
@Joker

Powiem Ci tak, pracownicy każdy miły jak z tobą w twarz rozmawia a gdy się odwrocisz jesteś dosłownie zjedzony. Sa równi i najrówniejsi ale do tych najrówniejszych zwykły śmiertelnik nie ma wstępu. Firma ogólnie nastawiona na wyzysk, jak to w tego typu molochach.

fffffff
@Joker

na rozmowie obiecują to i owo, a jak cię już złapią to z tego i owego figa tylko.

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w Rabenie jako operator wózka widłowego? Jakie zarobki?

@Nowy

Stawka początkowa to 3000 zł brutto, do tego premia, dodatki za pracę w nocy, itp. Stawka zależy też od doświadczenia. Najlepiej przesłać CV i umówić się na rozmowę o szczegółach:)

,.,.
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

lepiej sobie obejrzyjcie na kamerach jak tzw. "grupa wsparcia" "pracuje" . od hali 6 do hali 10. na 8b (docent) z konsa co 30 min na papieroska oczywiście przez halę 6 zeby nikt nie widział. a inni niech orają

Janurzyna
@,.,.

Grupa wsparcia powinna się nazywać "dajcie im spokój, przecież i tak nic nie potrafią". Inni zapiapszaja a oni święte krowy.

@,.,.

Widzę że nie orasz skoro masz czas obserwować innych. Pamiętaj że norma Ci spada

@anonymous

wytrzyj się

fffffff
@Nowy

nędzne, po podwyżce jest mniej kasy bo zabierają premię za cudze błędy. ktos nasroczy a kasy nie dostanie nikt.

W jakich godzinach pracuje dyzpozytor transportu krajowego ? Bo jest tylko informacja i pracy zmianowej.

Piotr P

Żenująca firma nie potrafiąca dostarczyć paczki. Konsultanci nagminie kłamią przez infolinię (wtedy kiedy raczą odebrać telefon). Nie polecam. Lepiej wysłać konno.

Rekrut

Mam pytanie. Czy w tej firmie "Raben" pracują tez kobiety? Czytałam w Internecie ze poszukują pracownika magazynowego w Gliwicach. A może pracują na innych stanowiskach pracy? Chciałabym się dowiedzieć jak tam się pracuje, jakie są warunki pracy.

Nowa
@Rekrut

Pracuje od niedawna... Nie mam do kogo się odezwać bo dookoła sama Ukraina, praca ciężka bo oni zajmują lepsze stanowiska... Pracuje bo muszę, ale szukam czegoś innego. Ogólnie nie polecam

wkurwiony

Jeśli chodzi o Klienta Raben (nieraz korzystam z wysyłek za zagranicę) to naliczanie faktur jest fatalnie. Myślę że w tej kwestii można się i posądzić. I nie wiem czy tak się nie stanie. Pobierają kursy z kosmosu nie wiem kim ustalone, dosyć że tabela kursów nie z tabeli A, czyli droższa to dzień naliczania w ogóle z kosmosu czyli dzień najwyższego kursu. Niema że jak inni - kurs dnia odbioru towaru, lub dzień dostarczenie tylko dzień najwyższego kursu walutowego i w ogóle nie związany z dostawą. Słowa (usunięte przez administratora) mało powiedziane. Myślę że się doigrają. Żenada nie polecam!!!!!!

Elzbieta

Emilia

Drodzy użytkownicy tego forum. Zwracam się do Was z prośbą o to, aby dodawane przez was opinie były bardziej powściągliwe. Starajcie się nie obrażać nawzajem gdyż mimo wszystko wypowiadacie się na forum publicznym, gdzie obowiązują podstawowe zasady kultury.

Darekzmarek

Czesc:) chciałbym sie dowiedzieć czy praca w raben w pikutkowie jest na 3 zmiany czy Na jedna i jak ktoś wie ile zarabia operator wózka widłowego to byłbym wdzięczny dziekuje ;)

Nowy 1

Co powiecie o Panu Konarkowski?

fuck raben

zacofane kierownictwo i baba co wymyśla 4 brygadówkę. kto do was przyjdzie?

Jarosław
@fuck raben

Kierownictwo nie jest zacofane, oni są wyszkoleni do dymania roboli. Wyrosli w tym systemie i to dzięki niemu bezmozgi i lesery mogli przez kablowanie wspiąć się szczebel wyżej niż zwykły robol a później brylować w swoich rodzinach, wsiach itp. tym że są "Panem kierownikiem" w Rabenie. Przykład? Bąbel, Wara, Hiszpan itp. Tam już się nic nie zmieni jeśli oni będą tak jak do tej pory robili swoje kółka wsparcia i wyrzucali tych którzy im nie pasują a chcą awansować. Tyle w tym temacie.

Młody 25

Koledzy jak wygląda praca kierowcy na międzynarodowce w pojedynczej obsadzie? Dobre warunki jak zjazdy?

Kucharz

A jak tam Pawoł zwany Szramą? Nadal mięso do siatek pakuję żeby mieć na niedzielny obiad? A piwko nadal w plastikowe butelki przelewa? Nadal mieli jęzorem jak patrzy się w monitor jakby szyfrowal tajne pliki?

Kucharz

??

czy można sie dostać do pracy na magazynie bez doświadczenia? Czy tylko jak zna się kogoś? Znajomy kumpla jest na hali 10 i podobno trzeba znać kogoś lub mieszkać w Kórniku?

Stary

Miały być podwyżki a skończyło się na obiecana. Jak zwykle. Poza tym teraz żeby wyrobić normę to trzeba iść do kierownika o nr dobrej listy. Jak pracujesz uczciwie to możesz o premii pomarzyć

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.