Opinie o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lajkonik Snacks Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

zniesmaczona

Śmiech na sali... Niesamowite jest to jak pracodawca traktuje starszych stażem, z większą wiedzą, z większymi umiejętnościami pracowników. Nowozatrudnionym pracownikom oferuje większe pieniądze od razu lub po paru przepracowanych miesiącach gwarantując to na umowie. Okazuje się, że podwyżka po kilku miesiącach może być zwiększona nawet o 100% wynagrodzenia. Lajkonik zasłania się zapisem w umowie o zakazie dzielenia się informacjami o zarobkach z innymi pracownikami. Ale teraz pytanie zasadnicze... pracodawco masz ludzi za idiotów? Myślisz, że taki zapis uchroni od rozmów i przekazywania informacji? Niesamowite NIEDOCENIENIE. Jak możecie tak traktować ludzi dzięki którym śmiało możecie oferować swoje wyroby klientom? Wstyd !

Czy można liczyć w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, Lajkonik oferuje swoim pracownikom prywatną, bezpłatną opiekę medyczną.

Deny
@Lajkonik Snacks Sp. z o. o.

Witam, chciałem zapytać czy firma prowadzi może obecnie rekrutacje na stanowiska handlowe na terenie Mazowieckiego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Deny

Witaj! Lajkonik jest firmą produkcyjną, w której nie mamy własnych struktur sprzedażowych. Sprzedaż jest świadczona w ranach grupy Lorenz przez Lorenz Snack-World. Poniżej link pod którym znajdują się wszystkie informacje na temat aktualnych rekrutacji: https://www.lorenz-snackworld.pl/kariera/oferty-pracy

Bigfan

Lajkonik to jedna z najlepszych firm, dobrze zarządzana, nowoczesna z fajnymi szefami. Atmosfera pracy jest bardzo fajna, gorąco polecam.

Hophyc hej

Cześć, chciałbym spytać jak wyglada praca w biurze w tej firmie? Jaka jest struktura zespołów itp itd. Interesują mnie stanowiska techniczne, zarządcze.

Pracownik Produkcji

Bardzo fajna rekrutacja, miła ale profesjonalna atmosfera. Panie bardzo rzeczowe i konkretne. Firma przedstawiona bardzo realnie, bez kolorowania, którego nie trzeba, bo Lajkonik jest OK

Doświadczenie, motywacja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
logo firmy Key Account Manager
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
l

jeśli pasuje wam atmosfera, przysłowiowego obrabiania (usunięte przez administratora) za plecami bez względu czy prawda czy farmazon ani tego z czego to wynika bo tego typu wnioski są względne a nie brak takich osób na każdej zmianie i często dziwnego planowania obsady(albo jego braku) oraz organizacji pracy to możecie iść śmiało.

Dzień dobry. Czy oferują Państwo benefity pozapłacowe?

@Ewa

Dzień dobry Ewa! Tak oczywiście, Nasza firma oferuje szeroki wachlarz benefitów. Są to między innymi prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku oraz imprez kulturalnych, dla pracowników jak i członków ich rodzin, karta multisport, dodatkowe ubezpieczeni na życie.

Galanonim

Ludzie w Lajkniku na okrągło się kłócą wydzielają na siebie ,praca wielki stres Tak na produkcji, magazyn zawalony paletami i jeden drugiemu na ręce patrzy To jest żałosne!!!czy tak nie jest

al
@Galanonim

100% racji, firma (usunięte przez administratora) coraz większy, lepiej sie rozglądnąć powoli za czymś innym

Mieczysław Paluszek

Czy to prawda, że zmienił się kierownik produkcji i kierownik hali? Jak wrażenia? jest lepiej czy gorzej?

nowy
@Mieczysław Paluszek

jakieś opinie na temat nowego kierownika ? ktoś coś

allo

Niech zaczną lepiej planować produkcje, zwłaszcza przy niewystarczającej obsadzie albo słabo dobranej to mniej wypadków będzie, bo albo nie potrafią albo zarządzają tym idioci.

allo

Klime zamontujcie w tym (usunięte przez administratora) albo naprawcie gdzieniegdzie starą bo to jest śmieszne że poza całą resztą to też nie działa

Mieczysław Paluszek
@allo

Ale co mają naprawić? :D

Czesław

Witam.Mam pytanie, czy Wy nie możecie użyć innego opakowania do paluszków,obecne opakowanie to katastrofa po rozerwaniu pęka jak chce i gdzie chce,w podróż zabrać je to MASAKRA!!!!!!

xxxxx

Widziałem ich oferte na ustawiacza. Ktoś podpowie czego można sie spodziewać po rekrutacji, czyli jak jest długa, czy jest okres próbny i czy rzeczywiście dają UOP od początku Z góry dzięki

Firma na wysokim poziome. Współpraca miedzydziałowa, kontakt z przełożonymi, szkolenia, zaplecze socjalne i atmosfera w pracy, sprawia, że warto z tą firmą związać się na długie lata. Lubię atmosferę w Lajkonik Snacks za: Współpraca na każdym szczeblu oraz pomiędzy działami. Wysoka kultura firmy i poziom szacunku do wszystkich zatrudnionych, powoduję wysoką motywację.

KMFDM
@Adam

proszę o jakiekolwiek info odnośnie warunków pracy i płacy jest obecnie oferta pracy na stanowisko magazyniera warto aplikować i ewentualnie zatrudniać się czy po prostu ,,szkoda czasu i atłasu" zastanawiam się czy warto poświęcać czas (a czas to pieniądz) czy też nie

Misiu
@Adam

Jaka motywacja ? Bzdury piszesz to że duża firma ,,niemiecką,, z benofitami ok ale ludzi gonią na produkcji kłócą się na okrągło klan do siebie świadczy o warunkach w pracy daleko do dobrze przyjdź na halę pozdrawiam

@Misiu

Napisz po Polsku, to Ci odpiszę. Nie rozumiem co miałeś na myśli.

Pawx
@Adam

Dużo imprez z dużą ilością alkoholu :D

AJ

Napiszcie coś o benefitach i sposobach integracji pracowników, imprezy, wspólne wyjazdy, jest coś takiego w Lajkoniku?

Co sądzicie o zarobkach w Lajkonik Snacks? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Tak, zabraliśmy administratorom GoWorka i dajemy tutaj.

Galanonim

Są na poziomie żeby przeżyć no chyba że jesteś że Skawiny i nie dojeżdżasz, premie benefity ciastka dają jest ok.Ale podkreślam niema rewelacji za to że robisz jak robot w pośpiechu parę robót na raz? To czy zarobki ok?warte zastanowienia chyba że jesteś miejscowy

Neutralny
@Galanonim

Kasa za grudzień taka sobie raczej słaba, ale pare dni odpadło też, zobaczymy jak będzie do wiosny jak dalej słabo za tą prace i na 3 zmianach jeszcze z sobotami to dziękuje za współprace, szału nie ma a zajęć troche jest, byłoby jeszcze w miare ale za tą kase sam za 2-4 osoby nikt normalny robił nie będzie

Bartolomeo

Super firma, szacun, że tak dbają o ludzi. Moje sugestie dla Lajkonik Snacks: Nie zmieniajcie się nigdy Lubię atmosferę w Lajkonik Snacks za: Wysoka kultura wśród przełożonych, kultura pracy, dobre relacje w pracy, brak mobbingu.

@Bartolomeo

Dbają o produkcję ludzie sobie do gardeł skaczą no chyba że masz uklady????

Galanonim

Na magazynie zależy od zmiany nikt nic nie wie kierownictwo ma to gdzieś ,socjal zarobki na poziomie ale sama praca niensjlepsza

Nie źle

Ciekawe jest to, że wszyscy narzekają... A przecież pracy na rynku jest sporo i nikt nikogo tam łańcuchem za nogę do linii nie przykuwa... Zawsze można zmienić pracodawcę, skoro jest aż tak źle. Czemu po prostu się nie zwolnicie i nie poszukacie innej pracy? Kilka osób z produkcji odeszło i jakoś na bezrobociu nie są. Skoro myślicie że pracodawca nagle zacznie realizować działania "pod pracowników" to chyba z wami coś jest nie tak. A jeśli gdzieś jest taka firma - proszę o kontakt. Trzeba się zabrać za robotę i tyle, a nie cały czas narzekać. Mamy jak mamy. I raczej się to nie zmieni przez takie komentarze. A to że przełożeni są jacy są... Na produkcji też ludzie są różni. Tyle że jest ich więcej więc głupota ginie w tłumie.

KMFDM
@Nie źle

proszę o info odnośnie warunków pracy i płacy (jakiekolwiek) jest oferta pracy na magazyniera - warto aplikować i ewentualnie się zatrudniać czy też nie pozdrawiam forumowiczów

Patataj
@KMFDM

Warunki są super, na rozmowę kwalifikacyjną dowożą taksówką, Pani z kadr proponuje lancz i drinka powitalnego. Na portierni czeka lektyka i zostajesz zaniesiony do sali na "rozmowę przekonującą"...że powinieneś tutaj pracować mości Hrabio. Potem niezależnie od tego czy się zdecydujesz na podjęcie pracy, czy nie - dostajesz 2 tyś pln zaliczki do ręki. Nie musisz jej nigdy zwracać. Później na odchodne zasypują bagażnik twojego passata na maxa paluszkami, żebyś pamiętał w weekend o firmie. Oczywiście powyższe jest opcją dla wiecznych leserów i nierobów. Dla normalnych ludzi jest zwykła rozmowa w normalnych i kulturalnych warunkach. Jeżeli pasuje Ci firma i Ty jej odpowiadasz - to rozpoczynasz pracę na normalną umowę za dobre pieniądze. Reszta zależy od tego ile Ci się chce osiągnąć w życiu prywatnym i zawodowym. Po prostu - tutaj jest normalnie i uczciwie, dla obu stron.

Patataj

Wg mnie najlepsza firma, stabilna praca, świetny zespół. Oby trwał kolejne 100 lat nasz Lajkonik kochany.

Dario z Krakowa

Paluszki z Lajkonika są najlepsze na świecie. Ja Krakus to mówię. REWELACJA i Precelki ..... mniam mniam Moje sugestie dla Lajkonik Snacks: Tak trzymać, i rozwijać się na cały świat ! Lubię atmosferę w Lajkonik Snacks za: nie mam pojęcia o atmoswerze w Firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. - Skawina

• Jak się pracuje w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lajkonik Snacks Sp. z o. o.