Opinie o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

uczciwy

Więc droga nam Pani Patrycjo Jako były współpracownik zatrudniony na umowę w charakterze przewożnika mogę po 20 latach pracy i przejechanych jakiś 2mln km napisać szczerze że farmada transport to najgorsza firma z jaką miałem podpisaną umowę transportową a na zakończenie na pieniądze za świadczone usługi musiałem czekać 2 mieś na koniec jescze mnie oszukali na jakieś 1000zł bo dostałem najmniejsza 2tyg w życiu . Największy wyzysk normalnego człowieka , można by napisać że białego murzyna z plantacji trzciny cukrowej ( w tym przypadku leków ) pracowałem w 6 hurtowniach farmaceutycznych to były czasy kiedy rynek szybko się zmieniał duże firmy kupowały małe i szczerze w tych małych pracowało się najlepiej to były naprawdę uczciwe firmy . opiszę teraz super sytuację świadczącą o tym z jaką solidną firmą mamy do czynienia, sam doświadczyłem sytuacji gdzie zgineła paczka oczywiście awantura że apt paczkę otrzymała bo na urządzeniu mobilnym przecież została rozładowana . Apteka nie otrzymuje brakującej paczki naprawdę poważna awantura ( wcale się nie dziwię paczka za prawie 600zł) ,paczka znajduje się na magazynie ale firmie wstyd sie przyznać do błedu wiec nie wysyłają paczki do klienta bo przecież urządzenie mobilne jest nie omylne , więc.. czy tak sie traktuje klienta. To nie jest firma dla tych uczciwych bo się wypaczycie , naoglądacie sie takich rzeczy że normalny człowiek nie jest w stanie tego znieść

Jarek
@uczciwy

Jestem bardzo ciekaw w jakim oddziale jeździłeś ze aż 2 miesiące czekałeś na pieniądze, z tego co ja wiem to gdy składasz wypowiedzenie to firma blokuje twoje pieniądze z ostatniego okresu rozliczeniowego aż rozliczysz się ze sprzętem który został ci przekazany. tak było u mnie i po rozliczeniu w ciągu 5 dni był przelew

Szczerze
@Jarek

To chyba niezły lizus musiałeś być chyba to normalne że każdy po zakończonej współpracy rozlicza się z powierzonego sprzętu myślisz że przedmówca przetrzymywał skaner,efento czy lodówkę przekazać kolejny miesiąc!?!? To przetrzymywanie no normalna strategia firmy od lat na dodatek nielegalna czy w umowie jest gdzieś napisane o czym takim? Nie ma cię 6 miesięcy a później ci jeszcze przyślą wezwanie do zaplaty za rzekomo zagubiona paczkę której nie było na urządzeniu. Pozdrawiam kierowniczki z Katowic zapewne już całe siwiutenkie po wprowadzonych zmianach hahaha.Że góra tego nie widzi jak rozp...cie pieniądze przez te zmiany Po Małopolsce gołe blaszaki jeżdżą nat dykty nie mają wewnątrz a co dopiero agregat czy izoterma lodówek brak wklatow brak Pozdrawiam

Farmada to krotko mowiac (usunięte przez administratora)

Praca czyt. MASAKRA... 12-13h a jak się przeliczy to co zostało po ZUS,US, ubezpieczenie auta...itp że nie wspomnę o serwisie... podzielić przez godziny to ŻENADA! Awaria pojazdu ... musisz podstawić z ...chłodnią...nagrzewnicą... i sanepidem... Jak ktoś z kolegów pomoże to pół biedy... a z wypożyczalni min. 300pln/doba(netto) i jeszcze na zamówienie... WSTYD taka firma a płaca ŻENUŁA...

GKS

Czas najwyższy skończyć z,ta farsa. Cala konkurencja zarabia więcej od nas. Niby jesteśmy najwieksza hurtownia na rynku a nie ma,pokrycia tego w zarobkach . Chodzą sluchy ze 4 kierowców odeszlo z Opola w jednej chwili. To chyba musi skończyć się strajkiem.

obywatel
@GKS

Nie są ze w konkurencji są konkurencyjne stawki,,, a jeśli juz niby w jakims trafem są, to mają takie wymagania przecholowane , że odechcewa się, wiem bo sam się interesowałem tym tematem i byłem juz w kilku hurtowniach

były
@GKS

kolego to nie do konca jest tak na ich miejsce przyszedł nowy i dostał stawkę 1.8zł/km na fiacie doblo starym wiec mozna dac lepsze stawki tylko obcym.od ponad roku tam już nie pracuję bo to naprawdę była strata czasu i wyzysk starych pracowników

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O..
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wtajemniczony w każdym oddziale jet takie zgniłe jajo ale to dluzsza historia... Ważniejsze jest czy włodarze farmady są świadomi iż przwożnicy z największej konkurencji dostali podwyżki kilometrówek o 20 gr netto(!) jeśli tak to jeśli myślą ze jednorazowe rzucenie kilku stów przy poprzednim przelewie zatrzyma dalsze odejścia w calym kraju to obawiam sie ze są w blędzie...jeśłi stawka kilometrowa nie wzrośnie wraz z opłatą za pierwszą paczkę poziom swiadczonych uslug przez przewozników bedzie nadal systematycznie malał...bo przecież jezeli masz swiadomosc ze tyrasz 300 godzin w miesiącu bez urlopu chorobowego emerytury (bo na tak 'dochodowej' działalności masz najniższa możliwa) w tempie robota tracisz zdrowie i zostają ci ochłapy to jak masz do sprawy podchodzić profesjonalnie...

Patrycja

@Wtajemniczony Cieszę się, że zdecydowałeś się wypowiedzieć na wątku dotyczącym firmy FARMADA TRANSPORT. Ale Twoja wypowiedź może mało mówić, szczególnie nowym, użytkownikom forum, którzy chcieliby poznać jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy. Może zatem w sposób bardziej przejrzysty wypowiedziałbyś się o pracy w tej firmie?

Wtajemniczony

No i poszło w Krakowie już zrezygnował gość z dwóch tras a z tego co wiem z końcem miesiąca rezygnuje kolejny.....Brawo pani kierownik i reszta decydentów.

Patrycja

@GKS Dziękuję Ci za Twoją opinię. Piszesz, że w FARMADA TRANSPORT zarabiasz zbyt mało. Jednak podejmując tam pracę raczej wiedziałeś, ile będzie wynosiła Twoja pensja. Jak długo jesteś tam zatrudniony? Może zbyt krótko, by mówić o podwyżce? @Zawiedziony Upominam Cię, że na forum nie można posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Czy główny problem polega jedynie na działaniach kierownictwa? @Prawda boli Rozumiem, że praca w FARMADZIE mogła być dla Ciebie uciążliwa, ale pamiętaj, że na forum powinieneś wypowiadać się w sposób stosowny.

Prawda boli

W całej Polsce jest zła atmosfera, ale i tak farmada jest bezczelna bo próbuje doić do samego końca z przewoźników ile się da a tą "premie uznaniową" to se w buty mogą schować.. myśleli że sytuację zalagodza jak po paru latach dadzą ludzia paręset złotych oczywiście jak będziemy "idealni w pracy" bo inaczej to (usunięte przez administratora) po premii ???? to nie farmada a DZIAD SPEDITION powinno się nazywać, bo logistyki i pieniędzy to tu nigdy nie było a przewoźników, kierowców dobrych też nie będzie bo tacy się szanują a nie dają szmacic.

Zawiedziony

W Katowicach też nieprzyjemna atmosfera od kiedy wróciła pani Agnieszka 2 na 3 dyspozytorów złożyło wypowiedzenie 3 też miał odejść ale widocznie jakaś lewa jest i jej nigdzie nie chcą to siedzi,tym sposobem przez długi czas było tak :kierownik operacyjny pani Ewa kierownik pani Agnieszka i dyspozytor. Więcej kierowników niż pracowników hahaha. Niby są 2 nowe osoby ale kto o normalny w takim zespole wytrzyma. Pani operacyjna widocznie za wiele nie ma do roboty jeździ za nami śledzi różnymi autami. W Katowicach kilku kierowców na dniach chce złożyć zbiorowe wypowiedzenie w Krakowie już 3 kierowców złożyło wypowiedzenie. I gdzie ci przewoźnicy którymi nas tak straszycie że pięciu czeka na nasze miejsce??

Patrycja

@Zawiedziony Jak myślisz, z czego może wynikać tak zła sytuacja firmy FARMADA? Byłeś ich pracownikiem, więc Twoja ocena będzie na pewno istotna dla innych użytkowników forum. @Don Karleone Staram się to zrozumieć, jednak uważam, że to nie jest powód, by wyrażać się na forum publicznym w taki sposób - przypominam Ci o regulaminie Gowork. Jeśli chciałbyś coś jeszcze dodać na temat pracy w tej firmy, to gorąco zachęcam.

Don Karleone

Patrycjo!!!! Farmada nie ma jasnych stron pracy ,to wytwor ciemnej mocy,to czarna dziura gdzie lewituje banda (usunięte przez administratora) ktorzy czekaja by dorwac kogos do pracy wyczyscic mozg i kierowac nim jak sie chce. Nie podpisujcie z ta banda umowy bo nie wybaczycie sobie tego do konca zycia. Gorsza firma nie istnieje bo oni siegneli juz dna.

Zawiedziony

Witam ponownie, Po mojej ostatniej publikacji - chyba coś się ruszyło. Mamy oficjalne info wszystkie oddziały będą likwidowane. Bardzo dużo doświadczonych pracowników odchodzi z firmy. Naprawdę szkoda że tak się traktuje ludzi którzy budowali tą firmę. Szkoda więcej pisać życzę wszystkim wszystkiego dobrego i do zobaczenia w lepszym miejscu.

Zawiedziony

Firma likwiduje odziały i przenosi wszystko do Torunia - obecnie jest nerwowa atmosfera każdy czeka za wypowiedzeniem umowy. Kierownico i cały zarząd nie informuje o niczym - totalna beznadzieja. Obecnie firma jest w restrukturyzacji nie polecam w tej firmie pracować - jedynie po.... jak wszystko wróci do normy :(.

@Zawiedziony

Farmada likwiduje oddziały transportu czy hurtownie Neuca ?

Patrycja

@Zawiedziony Dziękuję Ci za podzielenie się z nami aktualnymi informacjami o firmie FARMADA TRANSPORT. Jak długo już tam pracujesz? Z Twojej relacji wynika, iż sytuacja jest tam napięta. Jak zatem myślisz - dlaczego firma ma aż takie problemy? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji, ponieważ zawarte w niej uwagi mogą okazać się pomocne dla niektórych osób.

Patrycja

@Don Karleone Bardzo dobrze, że zdecydowałeś podzielić z innymi użytkownikami forum swoim zdaniem na temat specyfiki pracy w FARMADA TRANSPORT. Jestem pewna, iż w jakiś sposób ułatwi oni podjęcie decyzji osobom, które planują tam aplikować. Jak długo tam pracowałeś i na jakim stanowisku? W swojej relacji skupiasz się na samych negatywach zatrudnienia w tej firmy, może jednak dostrzegasz jakieś jaśniejsze strony pracy tam?

Don Karleone

Witam wszystkich chetnych ktorzy maja mysli podjac prace w tej chorobliwie robaczywej firmie jaka jest Farmada Transport czy szczycaca sie na forach Neuca. Prosze mi uwierzyc bo pracowalem jako przewoznik dlugo, za dlugo.To fatalna porazka. Farmada to wytwor psychozy i maniakalnego amoku wywieranego na przewoznikach gdzie nie masz nic do gadania. Zgadzam sie zupelnie z moimi porzednikami ktorzy sie tutaj wypowiadaja.Praca pod ciagla presja w ciaglym biegu,towar,zwroty, pojemniki,zbieranie kasy, stanie w bankach,zarzynanie auta i praca po ponad 300 godz w miesiacu!! .Co zostaje po odliczeniu kosztow ktore ciagle rosna?? Praca w Biedronce na kasie daje wieksze zyski przeliczajac na godz pracy oczywiscie.Rozumiem ze Farmada zlapala przewoznikow na ich glupich umowach ktore byly skonstruowanw pod siebie.Kredyty, leasingi trzymaja jeszcze tych ktorzy je maja a pozostali koncza wspolprace poniewaz w tej firmie nie mozesz miec zycia osobistego,urlopu czy chorobowego,ich to nie interesuje.Kolezanki, Koledzy obudzcie sie z tego amoku i zacznijcie zyc normalnie czyli nie w tej firmie. Koniunktura rynku sprzyja teraz nam i naprawde mozna pracowac za duzo wieksze pieniadze w innych bardziej normalnych firmach wystarczy sie rozejrzec. teraz to pracodawcy szukaja ludzi do pracy i to my mozemy czesciowo wynegocjowac stawki pracy i placy.W hurtowni ktora miesci sie w Gadkach to juz totalna porazka poczawszy od dyspozytorow poprzez kierownikow dzialow czy hurtowni ktorzy maja tak wyprane mozgi ,ze nie da sie opisac.To marionetki i (usunięte przez administratora) tych ktorzy stoja wyzej i wydaje im sie ze ludzie to roboty pozbawieni wszystkiego i mozna z nimi robic co im sie podoba. Teraz wiem ze praca tutaj w roli przewoznika byla moja zyciowa katasrofa ale ciesze sie ze juz sie wyleczylem z choroby jaka jest Farmada Transport.Pozdro dla wytrwalych i nara do tych wypranych z bior.

Patrycja

@Byly farmadziarz, nie pracuje w FARMADA TRANSPORT. Pytam tylko o takie kwestie związane z pracą w tej firmie, które mogą interesować osoby przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu do niej.

Zygi

nigdy nie dostaniecie podwyżki jak jej nie wywalczycie, na razie to macie same obniżki :-) np efento za sponsorowaliście firmie i będziecie to spłacać do końca użytkowania

Byly
@Zygi

Sponsorowaliśmy całą tą firmę jeżdżąc za głodową stawkę

Patrycja

Stawka, o której głównie wspominacie w swoich komentarzach dotyczących FARMADA TRANSPORT jest ważnym aspektem Waszego zatrudnienia w tej firmie. Co możecie powiedzieć również o pozostałych warunkach zatrudnienia? Wszystkie aktualne informacje posłużą osobom, które zastanawiają się nad współpracą z tym pracodawcą.

Byly farmadziarz
@Patrycja

Patrycja...... już chyba nikt nie chce z Wami współpracować. Magazyny puste, bo już nawet Ukraińcy Was o....li. Przewoźnicy od hodza, a nowych jakoś nie widać. Ciekawe kto bedzie za chwile tam pracował i towar woził. Doigraliście się, za głodiwa stawke nikt nie chce do Was przyjsc. Farmada Żenada

Bob
@Patrycja

Praca na własnej działalności od poniedziałku do soboty, chcesz wziąć wolne żeby trochę odsapnąć zapomnij, nie ma chętnych na zastępstwo. Po jakimś czasie takiej pracy masz juz dość. Od góry nie masz zadnego wsparcia tylko co raz więcej wymagań, za wszystkie ich pomysły płacisz ze swojej kieszeni np termorejestratory, przegięciem były ubrania za które policzyli około 1000zl. Podwyżka, coś wspominali ostatni raz 1.5 roku temu i narazie cisza. Obciążenia, straszenie karami, wypłaty naliczają po swojemu nie masz szans się odwoływać, zawsze postawią na swoim. Jednym zdaniem jestes wykorzystywany na maxa, jak afroamerykanie na plantacji bawełny w XVIII wieku

Zostaw merytoryczną opinię o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 168 ocen.

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.