Romar Polsped Robert Wieczorek

Gruszczyn

Opinie o Romar Polsped Robert Wieczorek

GRIBO

Pracowałem u różnych kolesiów a tutaj na razie jest całkiem ok. Zorganizował szkolenie z tacho i BHP-owiec był. Spedytorzy są wporzo. Mi to pasi bo nie muszę cisnąć po 10000km i w domku cęsto. Zobaczymy jak będzie pózniej, na razie polecam.

mr.x

Mówi że sam przeszkoli a co do czego to jesteś sam sobie zostawiony takie to jego szkolenie tam bylem nie pierwszy i na pewno nie ostatni widzę jego ogłoszenie to non stop kogoś szuka niby z zakupem nowych aut jasne❗

bynek011
@anonim 04.07.2011 14:42
Dobre sobie ha ha ha super firma tam się tyle ludzi przewineło że książke by można napisać i nikt dobrego zdania nemiał....

Pracuję we firmie ROMAR POLSPED ponad 8 lat i nie narzekam, a to już jest coś jak na firmę transportową. Przestrzega się czasu pracy, no i powroty na weekendy co jest rzadkością. Kasa bez rewelacji ale zawsze na czas.

wojtas78
@bynek011 11.10.2016 09:43

Firma jest OK. Chłopaki w porządku - dobrze dogadujemy się. Prawie wszystkie weekendy w domu. Tylko hopla mają na punkcie czasu pracy kierowcy - w sumie spoko.

Zostaw opinię o Romar Polsped Robert Wieczorek - Gruszczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romar Polsped Robert Wieczorek