ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś

Tarnów

Opinie o ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś

ANKA Z PABIANIC

Adno powinno zmienić nazwę wystarczy z dotychczasowej nazwy usunąć literkę A i będzie DNO www.dno.pl a nie www.adno.pl jednym słowem masakra

Paweł

Skandalicznie wykonane produkty w wysokich cenach. Pełno podstawowych błędów konstrukcyjnych. Zapewniam że przyczepy powstają bez żadnych rysunków i konsultacji z inżynierami. Absolutnie odradzam!

klient

Firma ta również produkuje przyczepy gastronomiczne niestety nie udane i jeszcze robią problem z reklamacją naprawą obiecują drogą e-mail że naprawią następnie echo taka to jakość i fachowość firmy www.adno.pl przyczepy gastronomiczne przeciekają źle wycięta klapa sprzedażowa zastanówcie się czy o taką przyczepę chodzi oczywiście ich flagowy produkt z jakości można oglądnąć w Bielsku-Białej oraz Pabianicach

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś