Opinie o Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk w Tarnów

Administrator floty Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam zakupu przyczep od producenta jakim jest firma ADNO. Zakupione dwie przyczepy do przewozu minikoparek JCB 8018. W trakcje eksploatacji usunięto wady polegające na: wyginaniu i pękaniu spawów w najazdach, usunięto wadę instalacji elektrycznej, wspawano dodatkowe elementy wzmacniające najazdy. Obie przyczepy ten sam model, rok produkcji. W jednej wykonano prowizoryczne , ale fabryczne wzmocnienie dyszla poprzez dodatkowe dospawanie kątownika przykręconego pod śrubę platformy. W drugiej wzmocnienia brak. Doprowadziło to do całkowitego urwania dyszla przyczepy z przewożona minikoparką, całe szczęście ,że przy wyjeździe z garażu, z prędkością ok 5 km/h. Ogólnie nasza firma likwiduje 8 szt. przyczep firmy (usunięte przez administratora) zakupionych w 2016r , których główną wadą jest pękanie dyszli holowniczych w miejscu mocowania z platformą.

Gosia Nowy wpis

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś Nie ma takiej firmy !!!! - należy mieć rzetelne dane Barbara Kuraś - nie jest i nie była klientem. Anka z Pabianic - proszę mieć pretensje do Tomasz Przygoda który jest dealerem i również ma obowiązku. klient 04.09.2017 13:24 Firma ta również produkuje przyczepy gastronomiczne niestety nie udane i jeszcze robią problem z reklamacją naprawą obiecują drogą e-mail że naprawią następnie echo taka to jakość i fachowość firmy www.adno.pl przyczepy gastronomiczne przeciekają źle wycięta klapa sprzedażowa zastanówcie się czy o taką przyczepę chodzi oczywiście ich flagowy produkt z jakości można oglądnąć w Bielsku-Białej oraz Pabianicach - to samo, proszę mieć pretensje do Tomasz Przygoda który jest dealerem i również ma obowiązku. hightech 13.03.2018 11:33 @G@stro 04.03.2018 22:35 Proszę o kontakt, mamy juz wyrok przeciwko ADNO, biuro@htsa.com.pl - nie ma żadnego wyroku, kłamstwo! Marta 24.05.2018 23:20 Uwaga na nich sprzedają przyczepy fatalne mają też sklep z motorami pewnie wyjedziesz i coś odpadnie to partactwo masakra uwaga uwaga ADNO tylko chodzi po sądach - kup to się przekonasz i będziesz mogła pisać wtedy prawdę.

adam Nowy wpis
@Gosia

dealer nie zajmuje się serwisem tylko producent a nawet jeśli to sprzedaliscie bubel dilerowi

Barbara Kuraś Nowy wpis

UWAGA! Firma naciągaczy, uwaga na ich produkty i usługi! Proszę NIGDY nie płacić zaliczek przed odbiorem towaru bo jest to niemal pewne że bardzo wiele rzeczy nie będzie się zgadzało z zamówieniem! Ze swoich źródeł wiem że głównym profilem firmy jest wykłócanie się w Sądach z naiwnymi klientami!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
G@stro

Kupiłem od tej podobno prężnej firmy dwie przyczepy gastronomiczne które były od początku z wieloma wadami fabrycznymi a obsługa firmy totalnie to zlewa i migają się od rzetelnego przyjęcia swoich błędów na klatę i usunięcia wszystkich usterek. Sądzę że przyczepy gastronomiczne powinny być mobilne lecz w moim przypadku mobilność przyczep jest wtedy gdy wstawię je na lawetę. Przyczepy są tak nisko osadzone że podczas jazdy koła trą o konstrukcję. Dodatkowo wieczne przecieki dachu i zalana podłoga, źle wyprofilowane daszki nad drzwiami i oknem sprzedaży (woda zacieka do środka). Moje przyczepy sezon spędziły na lawecie podczas przemieszczania się między punktami docelowymi i sporo mnie to kosztowało nerwów i pieniędzy. Sprawa toczy się w sądzie od pewnego czasu... Z tego względu osobiście NIE POLECAM !!!

hightech
@G@stro

Proszę o kontakt, mamy juz wyrok przeciwko ADNO, biuro@htsa.com.pl

ANKA Z PABIANIC

Adno powinno zmienić nazwę wystarczy z dotychczasowej nazwy usunąć literkę A i będzie DNO www.dno.pl a nie www.adno.pl jednym słowem masakra

kamija1234
@ANKA Z PABIANIC

moge prosić o kontakt do Pani? właśnie zastanawiam sie nad kupnem przyczepy tego producenta, chciałabym usłyszeć skąd wzieła się Pani tak negatywna opinia

Anka
@ANKA Z PABIANIC

bo mam od nich przyczepę nie naprawili jej przecieka ale sprawa w sądzie czekamy na info o terminie rozprawy

Anka
@Anka

28.02.2018 godzina 14:15 już jest termin rozprawy Tarnów

Skandalicznie wykonane produkty w wysokich cenach. Pełno podstawowych błędów konstrukcyjnych. Zapewniam że przyczepy powstają bez żadnych rysunków i konsultacji z inżynierami. Absolutnie odradzam!

klient

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie ADNO S.C. Marcin Adamczyk, Radosław Nogaś? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk - Tarnów

Adno s.c. Marcin Adamczyk Ewa Adamczyk
  • Czerwona 7