Opinie o DMS-Direct Marketing Services w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DMS-Direct Marketing Services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DMS-Direct Marketing Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMS-Direct Marketing Services w Janikowo

Wydaje mi się, że tutaj powinno się pisać bardziej o zarobkach, systemie pracy, obowiązkach jakie się wiążą z zajmowanymi stanowiskami, a niekoniecznie prywatne opinie na temat osób tam pracujących. Ale to moja opinia...

światełko_w_tunelu

Ale dzięki temu stanowisku można poznać najjaśniejszą stronę DMS. A dokładnie mówiąc : KIEROWNIKA (usunięte przez administratora) Gorąco polecam, kompetentny, błyskotliwy, pomysłowy, zazwyczaj przytomny. :)

lato

To prawda, dziewczyny były mega w porządku i dobrze się z nimi pracowało ale za każdym razem kończyło się tak samo ... zarobki niskie a wszystkie obowiązki (usunięte przez administratora)spadały na nie i do tego ciągłe pretensje. Nie dziwi mnie to że wszystkie odeszły. Każdy kto pracuje w DMS wie jak jest, zresztą na innych stanowiskach jest tak samo(usunięte przez administratora)

i-t

Nie chcę się rozpisywać... Napiszę tylko, że ipracuję w DMS już kilka lat i nie uważam by było tu jakoś super źle. Praca jak praca.(usunięte przez administratora)ma swoje poglądy, ale każdy ma do nich prawo... Ja tam lubię z (usunięte przez administratora) porozmawiać.

Pracownik Produkcji

Bardzo długie rozmowy, z każdym o tym samym, trochę to dziwne, ale powtarzanie 4 razy tego samego świadczy o braku profesjonalizmu w firmie.

Pytania odnośnie doświadczenia i wykształcenia, ale tak jak u innych padały w międzyczasie pytania o stan cywilny, szczegóły o dzieciach, jakie wyznanie i sympatie polityczne, było pytanie o zamieszkanie dom czy blok, formę własności mieszkania, częstotliwość chodzenia do kościoła, a to wszystko wplecione między zwykłe pytania o pracę w innych firmach i tamtejsze obowiązki. A i jeszcze jedno pytanie o przynależność do związków zawodowych w poprzednich firmach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KUCHARZ
Janikowo
HR Support
nowy

jakie sa zarobki na stanowisku operatora na reke

Kurcze...jestem tu od 3 mięsiecy i o żadnej rotacji nie słyszałem....na produkcji stały zespół, zarówno maszyny i wysłka. Panie w OK te same...w IT bez zmian...A że ciągle poszukuję? Rezygnują osoby ze zleceń, które w miedzyczasie znalazły pracę bliżej domu, albo zapomniały, że w grupie jednak siła.... Firma jak firma, zawsze znajdą się narzekacze

zadowolona

Ciężko czyta się to co piszecie. Ja nie zgadzam się z Waszymi opiniami. Praca w DMS jest satysfakcjonująca. Dużo ciekawych zadań, nowe fascynujące projekty... Informatycy mogą się wykazać, OK uczestniczy w międzynarodowych projektach. Magazyn pracuje pełną parą, a zaraz za nimi ewidencja. Panie z produkcji to super Kobiety z którymi zawsze można porozmawiać. Sympatyczna pani(usunięte przez administratora). Polecam

Witam serdecznie mam pytanie czy istnieje możliwość pracy tylko na 3 zmianę? Bo tylko ta zmiana mi odpowiada. Pozdrawiam

Ktoś z DMS

PS "Pod wrażeniem" a może Cię zwolniono że z taką goryczą piszesz?

Ktoś z DMS

A mi tam praca w dms się podoba. Wyplata ZAWSZE na czas. W działach super atmosfera (są wyjątki, jak wszędzie). Każdy może mieć swoją opinię trzeba z niej tylko wyciągnąć wnioski...

zbulwersowana

Jeśli chodzi o pracę w dms nie jest źle,dużo można się tam nauczyć(usunięte przez administratora)

nowy

witam coś nowego o pracy w DMS-Direct Marketing Services ??

Mickey

Opinie dotyczą produkcji, a jak tam biuro? Czy ktoś może podzielić się wrażeniami?

Magazynier

Jeśli chodzi o magazyn(usunięte przez administratora) Bez rewelacji. Jeśli wytargujesz się na 1900 netto To jesteś gość:) Jeśli chodzi o n/godz. to głownie oddają w urlopie, nie chętnie wypłacają. Nie stosują się do kodeksu pracy(naliczanie n/godz. w weekendy- wszystko ucinają o połowę gdzie, kombinują, kombinują i jeszcze raz kombinują)Księgowa zawieszona w przestrzeni- Aby otrzymać zwykły kwitek z wypłaty, musisz się upomnieć a następnie czekać 2 tyg. Magazyn jako dział jest najgorzej postrzegany w tej firmie, dlaczego? nie wiem, ale księżniczek i księciuniów tam nie brakuję.:) Nie polecam doświadczonym mag. operatorom wózków, skrzydeł nie rozwiniecie, a metody pracy-gorzej niż amatorka

kapeć

Jak wygląda teraz praca na stanowisku magazyniera? Ile się zarabia? czy są nadgodziny w ciągu tygodnia lub soboty? Jak ogólna atmosfera? Pracuje tam ktoś z okolic Rataj bądź Malty?

nowy

witam, od długiego czasu bardzo wiele się zmieniło... organizacja super, atmosfera jeszcze lepsza, az chce się przychodzić do pracy, choć tej mogłoby być więcej tych osób z wysyłki już nie ma i prawie nikt ich juz nie pamięta i całe szczęście a dla firmy to bardzo dobrze Zachęcam i polecam - nich każdy się przekona sam, bo warto ... przede wszystkim poczuć się dobrym, cenionym i potrzebnym pracownikiem w fajnym zespole ludzi

była pracownica

Szczerze- nie jest tak źle-mam na myśli dział wysyłki. Natomiast dział- maszyny-masakra.Hałas i monotonia. Ogólnie kiepskie zarobki. (usunięte przez administratora) Dział wysyłki jest dość specyficzny- jest nerwowo czasem i trzeba szybko wszystko robić. Ale znam o wiele gorsze firmy. Atmosfera w miarę :)

Zostaw merytoryczną opinię o DMS-Direct Marketing Services - Janikowo

• Jak się pracuje w DMS-Direct Marketing Services?

Zobacz opinie na temat firmy DMS-Direct Marketing Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMS-Direct Marketing Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DMS-Direct Marketing Services?

Kandydaci do pracy w DMS-Direct Marketing Services napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DMS-Direct Marketing Services