DMS-Direct Marketing Services

Janikowo

Opinie o DMS-Direct Marketing Services

DMEsiak

Widzę że od moich czasów nic się tam nie zmieniło. Ciekawe czy poznałbym kogoś gdybym teraz tam wrócił :-p Co do Pani L to od jej powołania zawsze była taka opinia i zastanawianie się jaki jest powód powołania jej na to stanowisko. Ja zespół z którym pracowałem wspominam bardzo dobrze, fajni ludzie na których można było liczyć. A co do pracy to lepiej pominę moją opinie :)

Lepszy wróg za darmo, niż przyjaciel za pieniądze.

Jak porozmawiam z osobami które nadal w DMS odkupują swoje błędy, to nic się nie zmieniło ;). Dyrektorka wraz ze swoimi pro-PISowskimi poglądami, które defa kto świetnie przyswaja i wdraża w życie, zatruwa atmosferę w całej firmie. Dziwi mnie tylko to dlaczego osoby na tym portalu zastanawiają się co z Prezesami „czy oni tego nie widzą”. Proszę Państwa oni to widzą, wiedza a co więcej są tacy sami jak wspomniana Dyrektorka. Zależy im wyłącznie na tym żeby mieć przy sobie „WIERNYCH” ludzi którzy w razie potrzeby sprzedadzą własna matkę i siebie nawzajem, jeśli p.T czy p.M będą tego potrzebować, a co do rzetelnej pracy ? Proszę Państwa ich wyłącznie interesuje co miesięczny wpływ na konto. Podsumowując zgadzam się z przedmówczynią „Jeśli do teraz nie znalazłeś pracy - polecam - po tej firmie każda następna będzie tylko lepsza.”, dodatkowo dodam że nikomu nie życzę by napotkał w swoim życiu tak obłudne i fałszywe osoby jak P.dyrektor i jej goniec.

Pracownica

Nie przesadzajcie, pracuję w tej firmie już sporo lat i źle nie jest. Właściciele to porządni ludzie (można się zawsze dogadać). Atmosfera w dziale OK, między-działowa nie jest najgorsza. Zarobki przeciętne, ale nie najgorsze. Mogę polecić.

A_ja_pracuje_nadal

Co nowego w DMS? Mijają kolejne miesiące a w DMS nic się nie zmienia (poza pracownikami, bo ci akurat zmieniają się często). Nadal panuje wszechobecna obłuda, nadal każdy na każdego donosi. Dwie opiekunki klienta z długim stażem (najdłuższym niemalże we firmie) powiedziały dosyć, w dziale ewidencji także Panie powiedziały stop, w IT z tego co mi wiadomo kolejny kierownik odchodzi. Zarząd nadal ślepo ufa dyrektorce, a ona po prostu się nie nadaje na to stanowisko. Jeśli do teraz nie znalazłeś pracy - polecam - po tej firmie każda następna będzie tylko lepsza.

Kolejna rotacja w Dziale OK. W krótkim okresie z firmy odeszły 2 dziewczyny z prawie 10 letnim stażem. Wg p.Dyrektor odeszły z powodów osobistych a prawda jest taka, że nie wytrzymały atmosfery, którą stworzyła pani L. Zarząd nadal nie widzi problemu. Ciekawe jak długo.

Ja

Wydaje mi się, że tutaj powinno się pisać bardziej o zarobkach, systemie pracy, obowiązkach jakie się wiążą z zajmowanymi stanowiskami, a niekoniecznie prywatne opinie na temat osób tam pracujących. Ale to moja opinia...

Pobytniak

Straszny wyzysk ta robota za te pieniądze i za te umowy zleceniowe kobiety chodzą na każdą zmianę jaką i jak im ułożą bo jeśli nie to nic nie przyniosą do domu. Chyba wolałbym pracować nago pod bronią w Afryce w kopalni diamentów. Wyzysk i Żerowanie na niemocy i losie ludzi

Lala

Polecam kontakt z nową kadrową NIEOGAR maksymalny! Cała ta firma to syf, knucie i podkopywanie innych.

Oper...

Tym razem coś o zarobkach w DMS. Nie będę pisał, że są niskie bo to już było poruszane. Napisze za to to co drażni nas pracowników. W DMS zarobki i podwyżki zależą od tego czy Pani Dyrektor nas lubi czy nie. Osoba z większym doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem zarobi mniej niż osoba bez wykształcenia i/lub bez doświadczenia. Podwyżkę dostaniesz jeśli Cię lubią (lub jeśli dobrze donosisz). To samo dotyczy przyznawanych bonusów! Osoby pracujące dłużej zarobią mniej. Panie na wysyłce te, które pracują kupę czasu mają czasem mniej niż te nowe... a dlaczego bo o podwyżce mogą pomarzyć, a że rynek pracy się zmienił to nowe osoby wymagają więcej i więcej dostają na starcie. Oczywiście jak wszędzie nikt nie wie ile kto zarabia, a wszyscy wszystko wiedzą ;)

Matmat

Kierowniczka produkcji jest SUPER ♥ !!! Dziewczyny z działu OK są MEGA sympatyczne i pomocne, wiedzą wszystko a jak czegoś nie wiedzą to szybko się dokształcą i wrócą z kompletem informacji. Dział IT to super ludzie! Zawsze można z nimi pogadać, chętni do pomocy. MAGAZYN - też fajni kolesie (no trochę mniej Pan biała rękawiczka).

Pesymistka

Czytam te wszystkie opinie i tak sobie myślę, że ciężko zaprzeczyć. Jednak spoglądając z innej strony, w DSM aż tak źle nie jest. Pani Dyrektor jest sympatyczna, czasem dużo opowiada (BAJEK) ale ogólnie na plus. Kierowniczka produkcji, czasem ma się wrażenie, że nosa zadziera za wysoko, jednak czasem widać, że pochodzi z produkcji i staje równo ramię w ramie z pracownicami. Kierowniczka OK pracowita, czasem złośliwa ;) Kierownik Magazynu to chyba jedyny z kierowników którzy nie ogarnia niczego, jest tym kierownikiem chyba tylko dlatego, że regularnie wydreptuje sobie ścieżkę do drzwi zarządu. Kierownik IT, zabawny Pan, jednak od początku kariery w DMS przeszedł dużą metamorfozę.

Optymista

Kierownik IT sie wyrobił. Zresztą najgorsze co teraz zarząd DMS mógłby zrobić to zamienić go na nowszy model. To z pewnością skończy się kolejną zmianą całego działu. Jak widać na przykładzie innych działów zattudnianie nowych się nie sprawdza. Kierownicy pochodzący z pracowników działu (jak kierowniczka OK) sprawdzają się najlepiej. A poza tym.... Zarząd bez zmian. Nie ma co pisać bi wszystko już wcześniej zostalo napisanie. Asystenta/Zastępca kierownika produkcji- STANOWCZO (!!!) odradzam to stanowisko. Jedna za wolno chodziła, a inna okazła się "chora na głowę". Praca za drobne... no chyba, że na starcie wywalczysz sobie więcej. Czego nie ugrasz na początku nie dostaniesz wcale. Osoby pracujące dłużej w DMS nie są wcale doceniane.

światełko_w_tunelu

Ale dzięki temu stanowisku można poznać najjaśniejszą stronę DMS. A dokładnie mówiąc : KIEROWNIKA IT. Gorąco polecam, kompetentny, błyskotliwy, pomysłowy, zazwyczaj przytomny. :)

bez_zmian

Widzę że dyrektorka i jej grupa najwierniejszych z niekompetentną kierowniczką produkcji na czele (zresztą chyba tylko sama P.dyrektor może poszczycić się większą niekompetencją niż ona) wzięły się za robotę i chociaż propagandę sieją. To ogłoszenie to jakiś żart, wcześniejsze asystentki były bardzo dobre w tym co robiły ale nie wpisywały się w kanony i wymagania dyrektorki ( i trosze za wolno chodziły ;) ). Dajcie sobie spokój z tą posadą, moim skromnym zdaniem jest to najgorsze stanowisko w tej firmie, bezpośredni kontakt z dyrektorką i jej oddaną pomocnicą to koszmar. Nie ma takiego oddziału psychiatrycznego w tym kraju który by wam pomógł pomóc po tej przygodzie.

lato

To prawda, dziewczyny były mega w porządku i dobrze się z nimi pracowało ale za każdym razem kończyło się tak samo ... zarobki niskie a wszystkie obowiązki szanownej Pani Kierownik Produkcji spadały na nie i do tego ciągłe pretensje. Nie dziwi mnie to że wszystkie odeszły. Każdy kto pracuje w DMS wie jak jest, zresztą na innych stanowiskach jest tak samo .. począwszy od działu IT, działu Opiekunek itd.

???

"Asystentka Kierownika Produkcji poszukiwana do poznania do DMS-Direct Marketing Services na teraz, bardzo mocno polecam, jest świetna umowa, dobra kasa i generalnie co najwazniejsze to ta atmosfera dobra " To brzmi jakby komuś bardzo zależało, aby naleźć kolejnego osła ofiarnego... Jeżeli kogoś z dużą odpornością psychiczną na niekompetentne teksty pseudo Dyrektorki zadowoli stawka ok 2000zł (bardziej w dół niż w górę) to serdecznie polecam :P Ludzie... rozmawiałem z każdą z asystentek. Porażka, dziewczyny załamane chodziły, wciąż zestresowane.

Asystentka

Hahahahaha.... Detoks dobry żart!!!! Jak myślisz dlaczego ostatnie 3 asystentki tak szybko odeszły? Pewnie przez tą super atmosferę i jeszcze lepsze zarobki.... Ogłoszenie w necie wisi już prawie cały czas bo malo kto wytrzymuje okrws próbny (tak jest suoer w DMS)

???

"Detoks"... nie skomentuję Twojego komentarza inaczej jak "hahahahahahahhaahahahahahahaha" Pozdrawiam, Pracownik biurowy

Z dlugim stażem

W DMS pracuję od długiego czasu. Na pracę nie narzekam. Atmosfera pracy także jest dobra, trzeba uważać tylko na osoby które donoszą i latają do Pani Dyrektor lub kierowniczki produkcji ze wszystkim czasem dodając od siebie co nieco. Jeśli chodzi o pracę na start dla pracowników biurowych - DMS jest dobrą firmą. Chętnie zatrudnia takie osoby, więc można sobie zrobić z dwa lata doświadczenia. Jeśli szuka się pracy dorywczej - można popracować na produkcji. Zarobki nie są jakieś super, ale każdy grosz się przydaje. Jeśli jednak ma się doświadczenie i sytuacja życiowa nie zmusza do jakiejkolwiek pracy - DMS lepiej odpuścić. Jeśli chodzi o negatywne opinie na Panią Dyrektor. Ja jestem w grupie tych którzy złego słowa nie powiedzą. Jest OK.

jeszcze pracownik

Przeczytałem wszystkie opinie i niestety muszę się z nimi zgodzić. Co gorsze sam tu jeszcze pracuję (szukam już nowej pracy). W DMS jest dziwne podejście do pracownika. Pracownicy którzy zarabiają poniżej 2tys. (czyli większość) są bardziej doceniani. Jeśli ktoś jakimś cudem wywalczył sobie więcej to długo już nie popracuje. Na tych pracowników szuka się czegoś by im życie uprzykrzyć, a w konsekwencji wymienić ich na nowy nabytek. Studenta, ewentualnie kogoś zaraz po studiach. Zapytajcie ile osób w dziale klienta ma wykształcenie do pracy na takim stanowisku, a ile jest w trakcie studiów. Wejdźcie do IT, ilu informatyków po studiach tak znajdziecie? Panie na produkcji - tutaj z kolei pracują najdłużej osoby, które zarabiają najmniej. Przykre jest to, że nikt nie zaproponuje Panią z produkcji podwyżki, albo przynajmniej jakiejś premii raz na jakiś czas. Za to ciągle ma się do Pan pretensje i nasyła na nie Liderki. W DMS nie buduje się zespołu, w DMS zespół się wymienia. Nie ważne jest ani wykształcenie, ani doświadczenie... - A jeśli klient kiedyś o to zapyta? Oczywiście Młodym trzeba dawać szanse, ale wszystko trzeba zrównoważyć.

i-t

Nie chcę się rozpisywać... Napiszę tylko, że ipracuję w DMS już kilka lat i nie uważam by było tu jakoś super źle. Praca jak praca. Pani Dyrektor ma swoje poglądy, ale każdy ma do nich prawo... Ja tam lubię z Panią Dyrektor porozmawiać.

brak słów

Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym codziennego 8 godzinnego kontaktu z "Panią Dyrektor"... dawno nie znałem osoby z tak beznadziejnym charakterem. Żeby chociaż nadrabiała wyglądem...

nowy

jakie sa zarobki na stanowisku operatora na reke

y

Odważna ? Raczej bezczelna .. robi w tej firmie to co chce .. interesują ją tylko plotki, knucie i życie prywatne pracowników, doskonale wychowała sobie panią kierownik produkcji, która niczym piesek zrobi wszystko żeby się jej podlizać - to przekłada się na rotacje we wszystkich działach w firmie oraz na fatalną atmosferę.

x

Wątpię, żeby to było z polecenia.. Pani Dyrektor jest na tyle odważna, że potrafi sama pisać komentarze w imieniu innych... @jedyny-powazny ze wszystkim się zgadzam co napisałeś :) w 100 % potwierdzam.

jedyny-powazny

@pracownik - skąd Ty się urwałeś? ...z polecenia kierowniczki produkcji czy może Pani Dyrektor? Jak nie ma rotacji? W OK po całkowitej zmianie ekipy może i trochę się uspokoiło, ale zapytaj o zdanie którąś z Pań. Spytaj czy któraś nie szuka czegoś innego. IT - tutaj także ciągłe zmiany, połowa działu jeszcze na okresie próbnym, a druga połowa szuka lub zaraz zacznie szukać nowej pracy. Na produkcji starsze Panie siedzą z przyzwyczajenia lub nie mogą pozwolić sobie na zmianę pracy, ale te co mogą robią to lub rzucają wypowiedzenia od razu. Maszyny - no proszę Cię - jakbyś pracował w DMS to byś wiedział, że maszyny mają chody u dyrekcji (to inna bajka). Magazyn - tutaj także nowe twarze. Ewidencja - rotacja non stop. Kadry - Pani Pauliny już nie ma, jak każdy inny odchodzący z DMS teraz ma lepiej.

Były Pracownik

Nie pracuję w DMSie od niedługiego czasu. Z tego co wiem od kolegów i koleżanek to połowy pracowników biurowych już nie ma. Czy to nie daje do myślenia? Pracuję obecnie w Firmie, w której nie ma porównania. Czy można liczyć w DMSie na wczasy pod gruszą??? NIE. Na premie? Nie. Na 13stki? Nie. Na nadgodziny? Na pewno nie płatne... Myślę, że właściciele Firmy DMS dali we władanie Firmę Pani Dyrektor ze względu na nieporównywalnie Jej niższe zarobki niż prawdziwy z krwi i kości zarządca z wykształceniem np. ekonomicznym. Reasumując: Wiedza= odpowiednie wykształcenie = profesjonalista = wysokie zarobki osoby zarządzającej W tym przypadku pewnie żadne z tych czynników nie występuje...

osoba

Jakiś czas temu byłam na rozmowie w tej firmie. Już po samym przebiegu rozmowy mogę potwierdzić wszystkie negatywne opinie na temat firmy. Najbardziej zniechęciła mnie Pani Dyrektor oraz jej brak profesjonalizmu. Jak można dopuszczać takie osoby na takich stanowiskach. Do tej firmy nawet nie warto iść na rozmowę - jeżeli rozmowa odzwierciedla pracę to poszanowania dla człowieka w tej firmie nie ma co szukac.

Kurcze...jestem tu od 3 mięsiecy i o żadnej rotacji nie słyszałem....na produkcji stały zespół, zarówno maszyny i wysłka. Panie w OK te same...w IT bez zmian...A że ciągle poszukuję? Rezygnują osoby ze zleceń, które w miedzyczasie znalazły pracę bliżej domu, albo zapomniały, że w grupie jednak siła.... Firma jak firma, zawsze znajdą się narzekacze

ilo

Firma bez perspektyw. W DMS są ciągłe rotacje, każda szanująca się osoba odchodzi. Jeśli nie donosisz i chcesz coś zarobić musisz szukać innej pracy, tutaj prawo bytu maja tylko konfidenci. Jeśli chodzi o atmosferę - w działach ogólnie jest dobra, choć na wysyłce czasem trzeba mocno uważać (nigdy nie wiadomo kto na Ciebie doniesie). Jeśli chodzi o zarząd - prezesostwo żyje jakby oderwane od reszty i wierzy bezgranicznie pani dyrektor i jej najlepszej przyjaciółce od plotek -zadufanej w sobie pani korownik produkcji. Te dwie kobiety są siebie warte i tak jak już wcześniej wielokrotnie wspominano są strasznie dwulicowe. Ogólnie nie polecam. Jeśli jesteś osobą która ma jakieś morale, szybko zrezygnujesz z pracy w DMS.

Lipa

Firma DMS jest jednym wielkim nieporozumieniem. Firma jest terroryzowana przez Panią Dyrektor i Panią Kierownik. Te osoby zarządzające firmą są bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, chyba, że w dziedzinie donoszenia i plotkowania. Za te umiejętności należy im się tytuł dr hab nadzwyczajnego. W Firmie są ogromne rotacje. Wszyscy kompetentni pracownicy odchodzą. Zespół ogólnie nie jest zgrany. Na Produkcji są osoby, które zrobią wszystko żeby podlizać się kierownictwu i rozwalają cały zespół. Niedługo zostaną same. Firma bez przyszłości i perspektyw.

były pracownik

A najlepsze jest to, że 99% komentarzy na temat tej Firmy, a głównie osób tam zarządzających jest zgodnych. Chyba coś o tym świadczy. Zastanawia mnie tylko dlaczego Pan i Pani prezes kurczowo trzymają się takich patologicznych osób.

Nowa

Chociaż jestem krótko zdążyłam się przekonać, że dwie ostatnie opinie są prawdziwe. Pani dyrektor, już na rozmowach kwalifikacyjnych zniechęca pytaniami o prywatne sprawy/wyznanie/poglądy polityczne (no ale tylko to ją w końcu interesuje). Później jest jeszcze gorzej... do tego wszystkiego dochodzi jej najlepsza przyjaciółka dyrektorki Pani kierownik produkcji - ta z kolei myśli, że jest nie wiadomo kim. Obie żyją z plotek! @ lama - masz racje szukają studentów, a to dlatego, że Ci ciesząc się, że znaleźli jakąkolwiek pracę godzą się na każdą stawkę. Im mniej wołają tym większa szansa na zatrudnienie. 1500zł powinno być satysfakcjonujące. NIE POLECAM! Wszystkim którzy się wahają -ODRADZAM! Popytajcie jaki staż mają pracownicy, a później zastanówcie się dlaczego tak krótko pracuję i dlaczego szukają już nowej pracy...

-słabo-

Zgadzam się. Jeżeli ktoś nie ma predyspozycji i doświadczenia do pełnienia tak ważnego stanowiska to musi się czymś zająć- obgadywanie i knucie Dyrektor Zarządzający ma opanowane do perfekcji. Firma miałaby dwa razy większe zyski, gdyby ta Pani wzięła się za to co powinna.

siwus

Moim zdaniem atmosfera i relacje w firmie są tylko i wyłącznie zasługą P.Dyrektor, która ma poważne problemy ze swoją osobowością. Pseudo Katoliczka jest tak naprawdę hipokrytką. Lubi jak dzieje się szum, obgaduje każdego za plecami. Nie wie na czym polega produkcja, zadając pytania sugerujące odbiorcy, znajomość sytuacji w każdym z działów. Jestem przerażony, jak taka osoba może "zarządzać".

Hahah

"Sympatyczna pani Dyrektor." i wszystko w temacie. Nic dodać nic ująć.

Szczyt_żenady

@zadowolona "Sympatyczna pani Dyrektor." Żeby pisać o sobie samej komentarze to już delikatna przesada. Jeszcze czekam na pozytywny komentarz o kierowniczce produkcji, czyżby była tak zajęta obgadywaniem i knuciem na ludzi z "Sympatyczną panią Dyrektor" że nie miała czasu coś miłego o sobie napisać.

zadowolona

Ciężko czyta się to co piszecie. Ja nie zgadzam się z Waszymi opiniami. Praca w DMS jest satysfakcjonująca. Dużo ciekawych zadań, nowe fascynujące projekty... Informatycy mogą się wykazać, OK uczestniczy w międzynarodowych projektach. Magazyn pracuje pełną parą, a zaraz za nimi ewidencja. Panie z produkcji to super Kobiety z którymi zawsze można porozmawiać. Sympatyczna pani Dyrektor. Polecam

jedyny poważny

@gołąb podaj nam gdzie te pozytywne rzeczy czytałeś bo ja szukalem i szukałem i nic pozytywnego nie znalazłem... Nie znalazłem ani jednego zadowolinego pracownika.... Pozytywną opinie to tylko pisaną przez kierowniczkę produkcji można przeczytać.... Jeśli chodzi o pracę informatyka to stanowisko nadal jest wolne... one wiecznie jest wolne... bo każdy z informatyków szybko odchodzi... Zresztą nie tylko informatyków wiecznie szukają... Powód: niskie zarobki, brak poszanowania pracownika

optymista

Na informatyka możesz się załapać... Nie wiem tylko jak długo wytrzymasz w najgorszym dziale w firmie... Oczywiście nie chcesz zarabiać jak informatyk? Jeśli tak to szukaj innej oferty.... Wszystkim chętnym do pracy w DMS na stanowisku biurowym odradzam... Jeśli nie wierzycie zaczepcie kogokolwiek kto pracuje lub pracował w DMS (na gowork czy innym podobnym portalu znajdziecie takie osoby). Osobiście nie polecam...

Spadłem z krzesła

@masen "skoro wypłata jest zawsze o czasie, to przecież nie ma co narzekać na zatrudnienie w tak dobrej atmosferze". Serio istnieją jeszcze tacy ludzie jak ty, dla których wypłata na czas jest jedynym i głównym wyznacznikiem "dobrej" pracy, czy może ktoś z opisywanych osób przez tutejszych użytkowników, nie mógł znieść prawdy na swój temat oraz opinii o DMS i postanowił ocieplić sytuacje, wypisując bzdury. Każdy ktokolwiek miał doczynienia z firmą DMS, wie jaka jest prawda i jak bardzo zarząd oraz dyrektorka wraz ze swoim przy nożnym pomagierem (mam na myśli kierownika produkcji) potrafią utrudniać prace i niszczyć resztki poprawnej atmosfery w działach.

Error

Ludzie, czy Wy czytacie wcześniejsze komentarze? Przeczytajcie, przeanalizujcie... Przecież tu nie ma nic pozytywnego na temat dmsu... Tak jak już było wspomniane: wszechobecna obłuda, niskie pensje, brak poszanowania pracownika... @Kuden - tak szukają, bo tak MAŁO PŁACĄ (i jest tak cudownie dwulicowa atmosfera), że ludzie się SAMI zwalniają. @Masen jakie benefity? No chyba, że benefitem nazywasz rożne ciekawe rzeczy które możesz o sobie usłyszeć pracując w tej firmie.

Witam serdecznie mam pytanie czy istnieje możliwość pracy tylko na 3 zmianę? Bo tylko ta zmiana mi odpowiada. Pozdrawiam

Pod wrażeniem

"Ktoś z DMS" odpowiadając na Twoje pytanie - nie nie zwolniono mnie, złożyłem wypowiedzenie. "Ktoś z DMS" czy Ty na pewno piszesz o tej samej firmie co reszta osób? Każdy kogo zapytasz powie Ci o dwulicowości i donosicielstwie, poza tym każdy powie jaki jest staż pracy w poszczególnych działach. Czy wg Ciebie normalne jest by dział który kontaktuje się z klientem zmienił się całkowicie w ciągu miesiąca/dwóch? Jak to odbija się na relacjach firma-klient? Ale OK to nie jedyny dział, gdzie odchodzą ludzie... ale przecież to wiesz bo tu pracujesz... Może jesteś operatorem/operatorką, że masz taki dobry stosunek z Zarządem... a może lubisz przekazywać nowości? Zejdź na ziemię, popytaj w działach..

Ktoś z DMS

PS "Pod wrażeniem" a może Cię zwolniono że z taką goryczą piszesz?

Ktoś z DMS

"Pod wrażeniem" zawsze trzeba znaleźć choć jakąś pozytywną rzecz, w końcu co innego pozostaje pracownikom DMS? Z tym okresem próbnym też nie przesadzajmy w końcu w kilku działach są JESZCZE praciwnicy z kilkuletnim doswiadczeniem... Kolego, a może byłeś w złym dziale, że nie było fajnie... Z moich obserwacji w kazdym jest ok. (oczywiście pomijając kilka osób, które donoszą itp.). Produkcja, magazyn, Panie i Pan z ewidencji, IT, a nawet OK...

Pod wrażeniem

"Ktoś z DMS" o czym ty piszesz!! miła atmosfera w działach w których średnia pracy to 2 miesiące i wszyscy są na okresie próbnym :/. Chyba że masz na myśli dział kierowniczy lub ulubieńców p.Dyrektor dział maszyn, jeśli tak to nikt nie wątpi że jest miła atmosfera. A w dzisiejszej sytuacji na rynku cieszyć się że jest wypłata na czas, to trochę przykre. Firma powinna budować zespół a nie prowadzić PRL-owskie zagrywki ( czytaj. DONOSZENIE) którym przewodzi Dyrektor wraz z Kierowniczką produkcji. Zastanawiam sie tylko co się jeszcze może wydarzyć by ktoś zareagował choć szczerze wątpię że los pracowników DMS kogo kogokolwiek może obchodzić. Były, już szczęśliwy Pracownik DMS.

Ktoś z DMS

A mi tam praca w dms się podoba. Wyplata ZAWSZE na czas. W działach super atmosfera (są wyjątki, jak wszędzie). Każdy może mieć swoją opinię trzeba z niej tylko wyciągnąć wnioski...

DMS-dms

Co to za firma, w której co chwilę zmienia się zespół... To tylko świadczy o dyrekcji i kierownictwie.... Jaka szanująca się firma nie robi nic by zatrzymać sprawdzonych pracowników, a zatrudnia bez przerwy nowych (kryterium wyboru: woła mało i jest taaaka/taki sympatyczny/sympatyczna)... Dział Opiekuna klienta - wszykie Panie są nowe, najstarsza pracuje z trzy miesiące... Nie ma kto przekazywać informacji... IT tu nie lepiej... Kierownik nowy, tylko kierować nie ma kim bo informatyków też ubywa...Nad dzialem ewidencji nie będę się rozpisywał bo nawet imion nie znam tak szybko się zmieniają... Tak w obu działach będą nowe sympatyczne osoby, które trzeba przeszkolić i które za te marne grosze może popracują z rok by mieć doświadczenie w CV (bo to przeważnie studenci lub osoby świeżo po studiach). Tutaj najwięcej zarabiają Ci którzy donoszą, albo Ci którzy są sympatyczni wg zarządu... A Ci co najwiecej pracują siedzą cicho, tylko nikt tego nie docenia... To co,kyo chętny za pracę za 1500? ;) Moze jakaś opiekunka z biegłym angielskim, może jakiś informatyk? A może jakiś magazynier?

Szczera

Dyskusje o dobrych stronach tej firmy jest jak mówienie o premiach, których nikt nigdy nie widzal a wyłącznie o nich słyszał (chociaż podobno sa wyjątki). Priorytetem dla tej firmy są pracownicy którzy potrafią wyłącznie donosić ( pozdrawiam najmłodsza liderkę produkcji ), pozostali zostają dyskryminowani Szokiem jest fakt ze zarząd zamiast budować zespól woli wymieniać pracownika bo znalazł kogoś kto chce 100 zł mniej. Nie można pominąć faktu ze stanowiska kierownicze obsadzone sa przez osoby nie kompetentne.

Zostaw opinię o DMS-Direct Marketing Services - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DMS-Direct Marketing Services