Opinie o Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie w Janikowo

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Inspektor w mieście Janikowo?

Kasandra Nowy wpis

Po tych ostatnich wpisach widzę, że z parę miesięcy temu pisano o zarobkach doradcy instytucjonalnego. Czy do dziś maksymalne widełki znajdą się w okolicach 5,6 tys zł? Trudno dowiedzieć się tego z opisu a interesują mnie warunki. Zastanawia mnie także to, ilu doradców docelowo potrzeba? Te nabory to bardziej rotacja czy może rozwój?

Prezes Zarządu Nowy wpis
@Kasandra

Dzień dobry, informuję, że wynagrodzenie zasadnicze brutto na stanowisku doradcy instytucjonalnego kształtuje się w przedziale 5500 - 6000 zł. Ponadto funkcjonuje system nagród za efekty pracy. Na stanowisko poszukujemy osób ambitnych, pracowitych, dbających o wysoką jakość dokumentacji i obsługi klienta jak również takich, którym zależy na swoim i banku rozwoju. Pozdrawiam Anna Kaczmarek

Helena

Ile w BS zarabia doradca klienta instytucjonalnego? Zastanawiam się nad powrotem z Inowrocławia bliżej rodzinnych stron. Nie mam pojęcia, ile teraz zarabia się w Janikowie, a tym bardziej w BS. Ktoś mnie oświeci?

Prezes
@Helena

Zapraszam na spotkanie (akurat prowadzimy rekrutację na to stanowisko), na którym odpowiem na wszystkie pytania, w tym dotyczące wynagrodzenia zależnego od kompetencji (wiedza i doświadczenie) oraz od aktywności sprzedażowej Doradcy (wynagrodzenie zmienne). Poszukujemy osób, którym zależy na własnym rozwoju i wspólnym budowaniu partnerskiego, lokalnego Banku. Pozdrawiam Anna Kaczmarek

Grzegorz
@Prezes

Rozumiem ale tu na forum też warto byłoby coś dodać jeśli chodzi o warunki pracy żeby było wiadomo wcześniej na co kandydat się decyduje. Mnie najbardziej interesuje na jakiej umowie pracuje doradca. Bo jak czytam o partnerstwie to do razu myślę o własnej działalności. Tu dostaje się normalną umowę czy B2B?

Prezes Nowy wpis
@Grzegorz

Dzień dobry. Odpowiadając na Pana pytanie informuję, że Bank zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Przez pierwsze 6 miesięcy jest to umowa na okres próbny. Następnie w zależności od tempa przyswajania wiedzy i efektów pracy jest to umowa na czas określony lub nieokreślony. Wracając do pytania dotyczącego wynagrodzenia tak jak wcześniej wyjaśniłam wynagrodzenie zasadnicze jest zależne od wielu czynników (stanowiska (doradca instytucjonalny, detaliczny), kompetencji, doświadczenia) i kształtuje się na poziomie w przedziale od 3600-5600. Dodatkowo funkcjonuje system premiowania i tutaj wysokość wynagrodzenia zmiennego zależna jest od poziomu realizacji planów handlowych oraz kryteriów jakościowych. Zapraszam na spotkanie w Banku gdzie będzie można zapoznać się z szczegółami. Pozdrawiam. Anna Kaczmarek.

Lucyna

Słyszałam, że Bank powoli zwija się z rynku. Podobno znowu jakiś nowy prezes, a to dziwne. Czy coś wiecie o tym? Kiedyś starałam się o pracę w tym banku

Anna Kaczmarek-Prezes Zarządu
@Lucyna

Szanowni Państwo, odpowiadając na bardzo sugestywne pytanie informuję, że Bank Piastowski ma się bardzo dobrze, a pod skrzydłami Pani Joanny Marciniak Wiceprezes ds. Handlowych planujemy dalszy rozwój w oparciu o wysokie kompetencje kadry. Zapraszamy do współpracy.

Rozmowę kwalifikacyjną w Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Doradca Klienta Instytucjonalnego?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Janu

Czy to prawda że nasz piastowski ma być przejęty przez toruński Nicolaus? Słyszałem to od pracowników z centrali, to oznacza że zostaną tylko oddziały a reszta na bruk.... Może ktoś potwierdzić te informacje?

Edyta
@Janu

Szczerze mówiąc - jak akurat nie mam pojęcia na temat ewentualnego przejęcia. No ale ja dopiero zbieram informacje o PSB w Janikowie. Może warto byłoby po porostu zapytać o to swoich przełożonych. Dasz znać, jak już coś będzie wiadomo?

Aktualnie rekrutują na stanowiska dyrektora, doradcy detalicznego.

Ewelina
@Karolina

Dzięki za informację. Jesteś ich pracownicą? Wiesz może czy oferują jakieś zachęcające dodatki do pracy? Warto Twoim zdaniem swoją przyszłość zawodową związać z Piastowskim Bankiem Spółdzielczy w Janikowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie - Janikowo

Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie
  • Przemysłowa 4