Opinie o Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim w Inowrocław

Proszę o informacje czy to prawda z tymi redukcjami, miały miejsce? Jeszcze w kwietniu zeszłego roku ktoś pisał o nich i do teraz nikt już się nie odniósł.... Ofert przyznam, że też nie widzę a pracą kiedyś się interesowałem. To ile osób tak w ogóle było na początku jeszcze tamtego roku a ile może być teraz?

Kutinio Nowy wpis

Pozytywny klimat. Polecam

Alicja Nowy wpis
@Kutinio

A co tu w firmie tworzy ten pozytywny klimat? Sami współpracownicy czy coś jeszcze jest ze względu na co warto mimo najniższej się zatrudnić? Chyba, że ona nie na każdym stanowisku występuje? Na których płacą więcej?

Zubot Nowy wpis
@Alicja

Już nie ma zatrudnień. Raczej zwolnienia.

Marzena

Temat troszkę ucichł. Rozumiem, że macie mieszane uczucia na temat pracy w tej firmie, jednak atmosfera nie jest dla mnie czynnikiem zniechęcającym, mąż zastanawia się nad aplikowaniem na stanowisko magazyniera. Czy ktoś posiada aktualne informacje na temat pracy na tym dziale? Na jaką umowę mógłby liczyć na początek oraz jaka obecnie panuje stawka netto dla nowych?

JJ
@Marzena

Stawka najniższa krajowa. Umowa o prace. Jednak brak wolnych etatów.

Alicja
@JJ

Najnższa i tyle? To czekaj, co tu jest takiego poztyywnego w warunkach zatrudnienia, ze podobno etatów nie ma. Tak stabilnie ludziom się tu pracuje?

JJ
@Alicja

Lepiej mieć taką pracę niż wcale

Alicja
@JJ

Taką tzn? Skoro w sumie masz takie pozytywne podejście to opiszesz pracę na swoim stanowisku? zakres zadań ze swojej perspektywy itp? zawsze to jakieś wyobrażenie

Czy osoby z II gr inwalidzką również są zatrudniane , mogę pracować bez problemu na produkcji , jestem osobą komunikatywna, szybko ucząca się , lubiąc pracować w zespole, nie jestem konfliktowa ,szybko się uczę.

Patryk
@Gość

Zawsze możesz podejść i się spytać.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim.
Leszno

Jak wygląda sprawa grafiku w Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim. Czy pracodawca idzie na rękę?

K

Nie. Praca od 6-14

Zuzanna
@K

W weekend też? Czy tylko od poniedziałku do piątku?

K
@Zuzanna

Weekendy wolne

Czy pracodawca Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odp

Motywować niczym nie musi.Jeśli ktoś zaczyna tu pracować zostaje na długo dzięki fajnej atmosferze jaka tu panuje.W 90% zakładach pracy w tym mieście nie ma żadnych motywacji o czym doskonale wiesz.I przestań siać ferment na tym portalu,bo praca w tym zakładzie dla Ciebie się skończyła.Boli ale sam wybrałeś tą drogę.

Tak. Do zwolnienia się. Im dłużej chcesz pracować tym większy (usunięte przez administratora) stosują. Opinia dotyczy starych pracowników Piwońska, Majewska teresa, czyrek smolak Robert. Nowi pracownicy się nie odzywają niech

@Odp

i tak zostaniesz zwolniony to jest praca na sezon.

Boli boli

Oj jak boli że nie możesz wrócić do tak fajnej i zgranej ekipy !Zajmij się swoim życiem i przestań wypisywać tu te brednie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

@Boli boli

Ojjj wogule mnie nie boli wiesz że jeż nie pracuje z tymi czubami , wrednymi i falszywymi ludźmi. A wy nie możecie przeżyć ze ktoś opisał was na forum dla pracowników.

Odp

I po co znowu obrażasz tuch ludzi.Jeszcze miesiąc temu szlochałeś i się żaliłeś żeby wszystkich poprzepraszać.Zajmij się sobą.Powrót do tej ekipy jest dla Ciebie definitywnie zamknięty.

Sz

Chyba nigdy tutaj nie pracowałeś, ponieważ z wypłatami NIGDY nie było problemów. Zawsze na czas. A często wcześniej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim?

Xxx

Nie

Frącek

Nie mam zamiaru tu już więcej wypisywać.Dziękuję pracownikom ZAKŁADU ZPH FOLPRIM za pamięć i delegację na pogrzeb mojego ojca..Z całego serca dziękuję.Myliłem się,jesteście przyjaciółmi.

@Frącek

Dodam to że byłem wściekły o to że z wami nie pracuję.

Frącek

Miałem już nie pisać i więcej nie napiszę.Dodam tylko że to wszystko jest prawdą że takich ludzi co można pogadać i się pośmiać to nie ma w innym zakładzie.Dziękuję wam.

Frącek

Poszukajcie wśród was patałacha co mi bzdur na was nagadał bo ja go z czasem dopadne.Fałszywego przyjaciela.

J

Stachu?

@J

Sam[a] pomyśl.Czy to ja jęczałem i się żaliłem komuś a pózniej obgadałem?Fałszywy przyjaciel co pod kilkoma nickami mi tu dowala.

@J

Tomek ma mój nr telefonu,mam też konto na fb niech tam mi ubliżają a nie tutaj pod głupimi pseudonimami co nawet Konan ma z tych nicków ubaw.Przecież to jest żałosne zeby komuś w twarz nie powiedzieć tylko pseudonimy typu ZGRANA EKIPA wstawić.

Zgrana,Fajna,Najlepsza Ekipa !
@Fracek

Nikt tu tobie nie ubliża,zajmij się swoim życiem.Ekipa z zakładu ma się bardzo dobrze.Numeru telefonu do ciebie nikt nie potrzebuje.Pozdrowionka dla Filipka.

@J

Jak nazwać kogoś co za zwykłe pytanie zgłasza chorągiewką?No idiota totalny.Przepraszam że masz przykrości i że zgłasza taki imbecyl.

@Zgrana,Fajna,Najlepsza Ekipa !

Rozwaliłeś mi system tym pseudo.Przecież wy się obgadujecie jak kogoś nie ma.Naprawdę zgrana ekipa.

@Fracek

To jak dmuchniesz w puzon?Sto zł dam

@Zgrana,Fajna,Najlepsza Ekipa !

No to jak?Cmokniesz w pompke czy nie?Sto zł dam ci.

@Zgrana,Fajna,Najlepsza Ekipa !

Propozycja moja jest aktualna.Dmuchniesz w fujarkę tylko

@Zgrana,Fajna,Najlepsza Ekipa !

Nawet moimi skarpetami się zainteresowali haha.Darmowe ćpanie mieli i jeszcze marudzą.Wiesz bardziej się moim życiem co niektórzy interesują niż ja sam.Ok pozdrowie Filipa.

Frącek

Z całego serca przyjaciele przepraszam.Ktoś mnie podbuntował niby przyjaciel..Niesłusznie was oskarżyłem.Przepraszam i to oficjalnie od moim imieniem i nazwiskiem.Marek Frąckowiak

Najlepsza ekipa
@Frącek

Nikt twoich przeprosin nie przyjmuje. Za dużo ludziom naubliżałeś. Zajmij się swoim życiem, to co dzieje się w zakładzie niech cię nie interesuje.

@Najlepsza ekipa

Szczerze to mam to gdzieś.

@Najlepsza ekipa

Szczerze to mam na to wysrane.Mam kontakt z tymi ludzmi z zakładu co szanuję a ty nie musisz mnie lubić i mam to gdzieś.

@Najlepsza ekipa

Z tego co zauważyłem to bardziej tacy jak ty się mna interesują niż nawet ja sam.Czym ja mam się przejmować?Kimś takim jak Ty?No wybacz.

@Najlepsza ekipa

Jaednak dobrze słyszałem że tacy jak ty sracie w gacie i boisz powiedzieć kim jesteś?Może i słusznie bo zle będzie jak się dowiem a dowiem się napewno

@Najlepsza ekipa

Dowiem się kim jesteś to porozmawiamy a uwierz że prędzej czy pózniej się dowiem.

@Najlepsza ekipa

Powiedz mi kim jesteś a nie taki głupi pseudonim wstawiasz z którego nawet Konan ma ubaw.

Ona

Milioner który parę dni po wypłacie 2 zl na oranżade pożyczał

@Ona

A co ukradłem ci?

Frącek

Może któryś z was wie kto zgubił na ul.Krzymińskiego telefon samsung galaxy s 10?

Frącek

Jesteście niżej w ewolucji niż te moje śmierdzące skarpety no one by przynajmniej swoje imię podały.

Frącek

Niunia moje skarpety są odważniejsze niż ty.Nawet jak by śmierdziały to podadzą swoje imię.

Frącek

Nawet zwyczajnej odwagi nie macie by się przyznać kim jesteście.Niunia i inni debile.Też tak potrafię.Miejcie chociaż odwagę własnym imieniem się podpisać.

Frącek

Ciekawe nicki dajecie ale żadne z was nie ma odwagi napisać kim jest.(usunięte przez administratora)

NIUNIA śledzik na raz?

Frącek

Mam propozycję.Wszyscy co tak na mnie zle mówią,to dla nich propozycja.Nazywam się Marek Frąckowiak.Mam profil na FB.Zapraszam uprzejmie do rozmowy a nie tu żeby na mnie pluć.Czekam na tak zwanych odważnych.Puki mój ojciec jeszcze żyje mam ochotę rozmawiać.Pózniej wam urządzę piekło ale nie kobiet.Dziękuję za uwagę.

Re:Frącek
@Frącek

O co Tobie kolego chodzi?Najpierw wychwalasz szefa ponad wszystko,że wiele razy Tobie podał ręke,później go obrażasz i ubliżasz.Do pracowników nie wiadomo o co masz pretensje i żale,później ich przepraszasz,jeszcze później im grozisz.Znajdź sobie nowych kolegów,zakład zostaw w spokoju.

@Re:Frącek

Tak masz rację wychwalałem szefa gdyż sądziłem że jest wpożądku ale ile można mieć przesłuchań z własnego życia?To była moja i tylko moja sprawa z kim się bzykam i ile wypijam tygodniowo.Za czyje ja piłem się pytam,za Twoje oże?Dałaś[eś] mi na to żeby mi wypominać?Nawet nie wiem komu odpowiadam.Może łaskawie się przedstawisz skoro tak cię to mierzi?

@Re:Frącek

Może się przedstaw i porozmawiajmy twarzą w twarz a nie mi tu wypisujesz pierdoły.Masz cos do mnie to miej odwagę się przedstawić.

@Re:Frącek

Nikt już nie komentuje tylko ty.To miej przynajmniej odwagę żeby mi to w twarz powiedzieć a jak nie to zamknij ryj.

@Re:Frącek

A to ze kogoś przepraszam to jest moja prywatna sprawa i jak nie masz odwagi powiedzieć kim jesteś (usunięte przez administratora)

@Re:Frącek

Prędzej czy pózniej i tak się dowiem kim jesteś.

@Re:Frącek

Masz coś do mnie to mi to powiedz prosto w oczy.Czekam na odpowiedz o ile masz odwagę sie ujawnić.W co wątpię.Także nie wypisuj już nic skoro nawet nie masz odwagi powiedzieć kim jesteś.

@Re:Frącek

Wiesz za co Pawła szanuję?Za to że jako jedyny miał jaja i mi powiedział co myśli prosto w twarz a nie jak ty.

@Re:Frącek

Co do kolegów jak mówisz to mam tylu bys się zawachał co wypisujesz kolego lub koleżanko.Także jak nie masz zamiaru się przedstawić to lepiej zamilknij już.

Niunia

Zabiłby mnie smród twoich skarpet zanim zdjąłbyś spodnie.

Niunia

Czyste to jest teraz powietrze na hali produkcyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim - Inowrocław

• Jak się pracuje w Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Barbara Chudyszewicz Z.P.H.Folprim
  • Kurowa 7