Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

boro

Ja tu nic nie kumam toż z dnia 01.09 2018 piszecie że to super facet

Mk

Już jeden dyrektor się zwolnił został ten co rozwalił fabrykę w Przemyślu

hej ho do pracy by sie szło
@Mk

od razu widać jurko że nie masz wiedzy na tematy obecne, piszesz bo piszesz a (usunięte przez administratora) wiesz

baran
@hej ho do pracy by sie szło

Ten jurko z tego co wiem to ma to wszystko daleko w .......... na pewno wie dużo więcej niż ty ale ma to gdzieś

BATMAN
@hej ho do pracy by sie szło

ALE JESTEŚ WIDZIAŁEM TEGO JURKO I NA PEWNO MA TO W P ...... ALE SZYKUJE AFERĘ NO ZOBACZYMY FACET MA WIEDZĘ I INFORMACJE WAM SIĘ NIEŚNI

czardasz
@Mk

Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz bo jest odwrotnie w tamtym roku się chwalił iż idzie do Przemyśla wtedy wisiał na włosku a teraz już ten włosek pękł

MDK2
@Mk

Coś facet masz złe informacje, albo piszesz oby pisać. Jest dokładnie na odwrót.

cycak

Szanowny Panie Nick z17.12.2018 napisałeś tylko ogólnik i swoje stwierdzenie dostałeś przykłady ale nie potrafisz się odnieść . Ja mam jeszcze ciekawsze może powiesz że też fantastyka -jak majster T ....dzwonił po 22 -giej na wydział montażu z domu i sprawdzał jakie paczki ma podstawione do pakowania -jak jakaś duża lub skomplikowana kazał wycofywać i podstawić lekką i małą, ile to syzyfowych prac myśmy wykonali na nocnej zmianie, bo te paczki to i tak trzeba było zapakować.Dyrektor zawsze przymykał oczy na te poczynania Zresztą jakie może być morale jak majstrowi kazał się zwolnić bo był w pracy pijany ,a późni przyjął na robola i szybki awans do kierownika zmiany -co może nie prawda

trocin

Przeczytałem książkę jurko jak ją puści w ślad za DYREKTOREM W....M... to naprawdę trudno mu będzie o pracę w kraju na prawdę tam są zawarte fakty teraz kojarzę nic lipy straszne że to mogło być ale są dowody

@trocin

zawsze był dobry w opowiadaniu anegdotek z gatunku fantasy

derik

Masz namacalny przykład zapytaj starych majstrów jak dostali w pierwszym tygodniu pracy waszego dyrektora nagany za damski teraz na pewno się nie boją. Zapytaj jak P...J.. jak rozpoczynając pracę na drugiej zmianie i miał podstawioną paczkę odkrył iż poprzednia seria miała nie klejone krawędzie w bokach szafek wiszących z dołu I dorabiano boki do całej serii dosyłano paczki ! chcesz więcej daj znać

@derik

Facet dobrze prowadził notatki ja już o tym zapomniałem ale faktycznie to było z tego co wiem pupilek nie został ukarany a staraty były w dziesiątkach tys .Z tego co mi wiadomo ma też zdjęcia ciekawie jak można zamieścić

@Facet

Zaraz mam przerwę legalną a teraz kończę

trocn

Rusz tyłek i zaprzecz że tak nie było podaj szczegóły inne to ci uwierzymy jak czytamy te opinie to naprawdę jest tragedią że nikt nie zaprzecza .A tak naprawdę wszyscy morda w kubeł i boją się mieć własne zdanie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
facet

Czy może ktoś wie jak zamieścić można zdjęcia lub nakręcony filmik czekam na instrukcję trzeba to urozmaicić

Facet

Ciekawe czy jest coś z dawnych czasów bo coś było z paczkami KEN za BFM

@Facet

Tak do za czasów BFM ta produkcja szła do IKI to takie szafy w czwartek zaczęli pakować ,a piątek na pierwszej zmianie dostał polecenie od majstra P.... prac poprawek M...D... by zmontować( montaż nie był kiedyś obowiązkowy )Okazało się że jeden bok lewy ma przesunięcie 10mm w wierceniu na wieniec środkowy i drążek część paczek była zapakowana .to był już piątek a w poniedziałek wysyłka ,brak było płyty ale już na sobotę rano2000 tys boków było gotowe dali radę pominąłem szczegóły

derik

Bardzo jest zastanawiające iż dlaczego w tym przypadku dyrektor odchodzi nie przyjechała kadrowa i nie dali 3-y godziny na spakowanie swoich rzeczy i wyprowadzili za firmę , bez świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia .Toż ta praktyka była stosowana przed jego poprzednikiem . To bardzo podejrzane ale się dowiemy podłoża

Orzech

Na pewno wszyscy dobrze wspominają R......B........ on był pierwszy jak Forte weszło do białego facet myślący i bzdurnych odpowiedzi nie walił. Ale był za komuny w Libi na kontrakcie to ma łeb

atos

jeszcze dodam ma notatki ze szczegółami nie spodziewałem się że o taki skrupulatny i dokładny ale obecna technika na to pozwala , Czasami lepiej odpuścić bo można mieć (usunięte przez administratora)

atos

MK to na pewno nie jurko rozmawiałem z jurko on wiedział kto odchodzi z dyr w Białym pokazał dokumenty z PIP odnośnie kontroli w białym toż to preludium do dochodzenia o mobbing miał nagrania .może to pohulać serwisach ale mogą być

waran

Szef sterowania L...W.... jest super potrafił robola wysłuchać , wyciągnąć wnioski i szybko wdrożyć powiem pracował w O i w B szybko się w kurzył i szybko odpuszczało ,każdy z dozoru potrafił mu powiedzieć wszystko i zawsze wybrał optymalny wariant, tacy ludzie powinni być dyrektorami.a i praktyki miał nikt mu kitu nie wcisnął , nigdy głupio się nie ustosunkował ,uważam dużo zrobił by nie było marnotrawstwa materiału .A w dodatku jemu interes firmy był ważniejszy niż jego kariera mamona nie była jego siłą przewodnią

ania

Tak jest w każdej fabryce remament spis - a późni z tydzień dopisywania elementów których niema -to dotyczy produkcji ,magazyny rąbią z komputera stany na arkusze i tam gra -byłem na takiej inwenturze niech ktoś zaprzeczy -to dam szczegóły ha ha

rote

Powinni jeszcze wysłać komisję do spisu z natury przy inwentaryzacji z Ostrowi i zabrać brudnopisy (zeszyty ze spisanymi elementami - to dopiero będą jaja) nie pozwolić dopisywać gwarantuję będzie cyrk i realność z życia

wit

obydwaj już dawno powinni być- Pan Formldychadowicz zaczyna inaczej patrzeć

wit

Powinni jeszcze zamontować kamery z podglądem z Ostrowi na kontenery i rębak w Białymstoku

banan

Ma wprawę to nas załatwi szybko kotłowni już niema , a ciekawe gdzie paczki będą palić

wadan

Nie dogrzany zakład przeziębienia grypa - trzeba się szybciej ruszać będzie cieplej . może kupią olejaki a olej też byle jaki

Nie Malkontenci

Dyrektor Białostockiego Forte jest super!!!!!!!!

Halo
@Nie Malkontenci

Super Facet z ludzmi jest!

tom
@Halo

W Przemyślu też był z ludźmi - -poczytaj a późnij wywalił wszystkich na bruk- sprawdź kto raz zdradził drugi raz nawet się nie za waha -przemyśl sobie co piszesz

rom
@Halo

U nas w Przemyślu też był z nami z władzami miasta a późni wszystkich miał w (usunięte przez administratora) Na pewno z Wami będzie tak samo------ już nie długo

lucek
@Nie Malkontenci

Super facet, zamknął się w gabinecie i boi się wyjść do ludzi. Brawo, " Costa Concordia" się kłania.

@Halo

Powiecta z k tórami ludzmi chyba miecta na uwacte zarząd bo plepsta to robicta u kona całach czasa. Popatrzta iluch macta pomocncta a ilu operatorcta .

Chciałem zapytać na forum czy jeszcze warto w Forte Białystok podjąć pracę bo są wersje iż zakład idzie do likwidacji jak ruszy Dubowo w Suwałkach a na zadupie to nie pojadę. Jak rozumiem to chyba prawda

@anonymous

Nie ma co się martwić Dubowo nie ruszy bo narobiono szumu wokół tej fabryki ale wstrzymali budowę. TERAZ RATUJĄ SWOJĄ (usunięte przez administratora) AKCJE IDĄ W DÓŁ

Jiki

Witam. Czy może się ktoś podzielić opinia na temat pracy na magazynie w Białostockim forte jako kierowca wózka widłowego? Jakie jest wynagrodzenie na start?

@Jiki

Tam jeżdżą po kopytach ludziom

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryki Mebli FORTE S.A.